Opinie o TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o w Kraków

irena

Powiem szczerze, że gdyby nie brak pracy w Polsce, gdyby nie nędzne płace, to nigdy bym się nie zdecydowała na pracę w opiece. Praca nie należy do przyjemnych - to harówa od rana do wieczora, nierzadko też w nocy, kiedy podopieczny się budzi. Znoszenie humorów podopiecznych, ich krzyków i obelg kierowanych pod adresem opiekunek,podejmowanie ryzykownych decyzji. Krótko ujmując, od rana do wieczora na wysokich obrotach, z oczami dookoła glowy. Jedyną rzeczą, która mnie trzymała w tej pracy były jak na polskie warunki godziwe pieniądze. Choć to, co musiałam niejednokrotnie znosić, nie ma zapewne ceny. Czy jestem zbulwersowana ? Po części tak. Czy jestem innego zdania ? Zdecydowanie tak. Skończyłam studia, pracowałam na stanowiskach kierowniczych. Można powiedzieć, że jestem oczytana, wykształcona i inteligentna. Raczej w średnim wieku, niemłoda. Zgłosiłam się do urzędu pracy sama, chcąc pojechać na szkolenie, które przygotuje mnie do podjęcia pracy w charakterze opiekunki w Niemczech. Sama znalazłam firmę, która to organizuje i sama wydeptałam dofinansowanie w urzędzie, kłócąc się wielokrotnie. Nudne będzie stwierdzenie, że jak o wszystko w tym kraju, ale taka jest prawda. Kurs intensywny z języka niemieckiego trwał 3 tygodnie od 8.00 do 20.00. Odcięci od świata, uczyliśmy się podstaw języka niemieckiego i opieki nad osobami starszymi . Bardzo dziękuję w tym miejscu za wiedzę przekazaną w trakcie szkolenia. W przeciwnym razie nie odważyłabym się wyjechać do pracy w charakterze opiekunki. Mimo, że mam zapędy by być „ siostrą miłosierdzia”. To miało być moje nowe zajęcie.Po zakończonym kursie i egzaminie zdanym na 5 , poddana zostałam weryfikacji przez agencję w Polsce. Pracę dostałam niemal natychmiast. Wyjechałam do opieki nad małżeństwem. Kobieta bardzo chora, mężczyzna w lepszej formie, ale z problemami uzależnienia od alkoholu i demencją starczą. Nie było łatwo, ale wiedziałam, że są oboje chorzy, a ja jestem po to, by im pomóc. Świetni ludzie. Kulturalni, wykształceni, inteligentni. Niestety, znajość języka nabyta w Polsce została brutalnie skonfrontowana przez rzeczywistość. ”Niemiecki” niemiecki jest zupełnie inny niż „polski” niemiecki. Z pomocą przyszła mi rodzina małżeństwa ,którym się opiekowałam. Dostałam książki do nauki, płyty i zostałam otoczona opieką, mimo, iż ja tę opiekę miałam świadczyć. Nie było łatwo, stan Pani był fatalny. Każda noc mogła być ostatnią. Powtórzę było ciężko, ale ja traktowałam to jak misję, jak potwierdzenie człowieczeństwa. Wszystko nabierało zupełnie innych wartości i priorytetów. Na szczęście zostało mi to do dzisiaj. Bardzo wartościowe doświadczenie. Jestem dumna ,że mogłam być z tymi ludźmi. Obcy potraktowali mnie jak rodzinę. Kobieta zmarła, ale zostanie w moim sercu na zawsze. Pozostałe kwestie materialne i organizacyjne – bez zarzutu. Niczego mi nie brakowało. Trzeba mieć świadomość, że podejmując się takiego zadania opieki 24 godzin i 7 dni w tygodniu wchodzi się w relacje bliskie, intymne. Nie wolno przy tym zapominać, że problemy są wszędzie i dotyczą każdej rodziny. Tutaj stajemy się uczestnikami życia tychże rodzin. Byłam u dwóch rodzin. W dwóch różnych miejscach Niemiec. Po dwóch tygodniach przerwy w kraju wyjechałam do drugiej osoby. Kobieta, wdowa po udarze, lewa strona bezwładna.Z depresją i fatalnie prowadzonym leczeniem. Trafiła z tego powodu do szpitala właśnie z udarem. Byłam pierwszą opiekunką. Była też zorganizowana nowa opieka medyczna – zarówno pielęgniarki, jak i lekarz. Szczęśliwie wszyscy pracowaliśmy nad poprawą zdrowia tej Pani.Wszyscy oprócz niej samej. Kompletnie nie widziała sensu życia. Miała wnuka, który opiekował się nią i jej domem. Mieszkał też od czasu do czasu. Poza wszelką dyskusją był osobą najważniejszą w jej życiu. Decydował o wszystkim. Czy był dobrym człowiekiem? Nie mnie to oceniać. Był jednak osobą z problemami natury psychicznej – miewał stany depresyjno-maniakalne. W trakcie rozwodu nie do końca spełnione aspiracje , w trakcie budowania drugiego związku … i wielkimi chęciami zdobywania wszystkich kobiet, by potwierdzić swą atrakcyjność. Bezczelny, przebiegły, ale jednak od czasu do czasu uczynny. Co mu chodziło po głowie, tego się zapewne nie dowiem. To on był powodem problemów w domu. Skonfliktowany z całym środowiskiem babci. Po wielu tygodniach morderczej pracy - nie tylko mojej, ale innych osób także - prób nieudanych w dobieraniu odpowiedniego leku uspokającego i nasennego, ustabilizowaliśmy stan „Pani”. Wszystko stało się jasne, gdy wyrwała kroplówkę w brzucha, na oczach trzech dorosłych, sprawnych osób. Chciała umrzeć. Żyje nadal, gdyż na mocne serce. Obiecałam ,że zostanę do chwili jej śmierci. Prosiła mnie o to. Przywiązała się do mnie. Nie byłam w stanie, sytuacja między jej wnukiem, a mną była beznadziejna i nie rokowała dobrze na przyszłość. Nie zgodziłam się na bycie jego„ żoną”. Dyplomatycznie ujmując sprawę.

hejter znad Wisły

Kim jest hejter znad Wisły? Zdaniem Doroty Wellman jest to także osoba nieszczęśliwa. – Sama nigdy nie napisałam nic złego o drugiej osobie. Myślę, że gdybym się tego dopuściła, byłabym człowiekiem skazanym – Dla mnie te osoby są po prostu nieszczęśliwe, niespełnione i z kompleksami. To osoby, które na pewno mają sporo czasu np. bezrobotni. Swoim problemom dają upust w sieci i przelewają złość w komentarzach Zdaniem ekspertów hejter cechuje się również zazdrością i poczuciem odrzucenia. Internauci zauważają także, że wypowiedź hejtera prawie zawsze jest anonimowa i wcale nie musi być długa, żeby przyniosła określony cel. O jakim celu mowa? – Cel hejtu jest do zdefiniowania trudny. Zazwyczaj chodzi po prostu o przedstawienie innych ludzi i wydarzeń w złośliwy sposób poprzez szerzenie języka, który może doprowadzić do psychicznego wyżywania się na innych – ocenia medioznawcza Jerzy Skowroński. Zdaniem profesora, takie działania służą najczęściej dowartościowaniu swojej osoby poprzez krytykę innych. – Hejter często ocenia innych przez pryzmat własnych problemów i kompleksów. Taka osoba myśli sobie wtedy "nie tylko ja mam ten problem. Uświadomię ci, że Ty też go masz" – dodaje profesor Skowroński

Mufasa

1. Portret hejtera – kluczowe cechy: – anonimowość, – brak odwagi 2. Dobrym określeniem takiej osoby jest takie powiedzenie: „Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie”. Taka Ja nawet nie ma odwagi podpisać się pod swoim komentarzem swoim prawdziwym nazwiskiem… Ludzie Hejtuja bo chcą się dowartościować. Tutaj objawia się tożsamość takiego niedowartościowanego trolla. Sam ma niewiele do zaoferowania. Wybuchnie od środka, jeżeli Ty masz się lepiej od niego lub potrafisz coś więcej niż on potrafi. Mając więcej, sprawiasz im ból. Takie zjawisko nazywamy resentymentem – w dużym skrócie polega ono na umniejszaniu innym, aby zatuszować własne braki. Taką postawę podsumowałbym dosyć starym powiedzeniem: „Krytyk i eunuch są z jednej parafii obaj chcą a żaden nie potrafi

Teofil

Dlaczego hejtujemy? Można powiedzieć, że hejt wynika z niskiego poczucia własnej wartości, chęci docenienia i zauważenia przez innych, ale czasami pojawia się też z powodu złego humoru lub w dyskusji na kontrowersyjny temat, który nas mocno emocjonuje, a nam brakuje argumentów. Można też powiedzieć, że hejtujemy, bo potrzebujemy rozrywki, a zaczepienie i sprowokowanie kogoś daje osobistą satysfakcję.

hejter znad Wisły

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o? Czy kandydat na stanowisko Cieśla / Zbrojarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Alicja

Hej, powiedzcie mi więcej na temat TERRAT RECRUITMENT. Czy można w niej skorzystać z tak zwanej ścieżki kariery? Jest możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie?

Zarty
@Alicja

Ta firma to naciągacze jaka kariera

Brygada 5 osób Operatorzy

Poszukujemy kontaktu do firmy TERRAT na projekty budowlane. Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie obsługi maszyn budowlanych. Prace ziemne, drogowe i tunelowe. Operatorzy koparki kl1, spycharki kl1, wozidła technologiczne oraz walce drogowe. Ponad 10 lat doświadczenia w branży w tym 3 za granicą. Umiejętność skarpowania, stożki za pomocą spycharki. Doświadczenie na 120t maszynach. Język angielski komunikatywny. Kontakt operator.spycharki@wp.pl

Czy TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o zapewnia kartę multisportu?

Nie, nie zapewnia karty multisportu. Terrat nie rekrutuje do Polski, a za granicę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o?

Terrat Recruitment jest agencją, więc zatrudnienie jest od jej klienta, a nie od Terrat. Godziny pracy zależą od norm w danym kraju gdzie się pracuje, od dopuszczalnych tam nadgodzin oraz ustalonych godzin pracy na danej budowie.

Andrzej H

Ponad 2.5 roku przepracowane przez Terrat (Oradeo) w Danii na budowie Facebooka w Odense. Polecam Aktualnie czekamy na budowę 3 hali.

JedynyPracownik
@Andrzej H

Andrzej to chyba jesteś jedynym pracownikiem tej firmy bo ta firma rekrutuje rekrutuje i rekrutuje a nikt nie pracuje. W ogóle co teraz będziesz tak sobie czekał do lipca aż wybudują halę? To co ty tam robisz budowlańcem jesteś. Firma krzok a nie poważna agencja.

@JedynyPracownik

Jedynym? Przez agencje pracowało nas tam ponad 80 osób łącznie. Zresztą co mam Ci pisać skoro Ci co pracowali w Odense na Facebook dobrze znają Terrat (Oradedo) i Mace Logictics. Jak znasz takie frimy jak Megaflex, MT Højgaard to znasz Logistyków z Facebooka...

Romek
@Andrzej

A jak mozna sie tam dostac do pracy

Piotr Zamojski

Również polecam. Pracuje w Danii (Odense) przy budowie serwerowni. Warunki świetne, pieniądze na czas i fajni ludzie. Oby praca trwała jak najdłużej;)

@Piotr Zamojski

Masz jakis kontakt do firmy

Dawid

Podaj kontakt.

Waldek
@Piotr Zamojski

Cześć też jestem zainteresowany, są jakies miejsca ?

Pg83
@Piotr Zamojski

(usunięte przez administratora) I juz po pracy?

@Pg83

3 hala ma ruszyć w lipcu. Na razie kontrakty są w Holandii i Szwecji

Raf

Możecie podać kontakt do biura Jestem operatorem IŻ Jak biuro to czyta podaje numer(usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o odbywa się również w języku angielskim?

kokolino

@paweł i @Mustaffa Zastanawiam się kto zainspirował do takich wpisów oczerniających firmę? Różne firmy ze sobą współpracują i nikogo to nie dziwi!

Stefan
@kokolino

Uważasz, że opinie te nie mają nic zgodnego z prawdą? Daj znać, proszę co wiesz na temat firmy TERRAT RECRUITMENT. Może dzięki Tobie dowiem się czegoś merytorycznego.

On

Witam poszukuję numeru do biura jestem zainteresowany pracą jako izoler w Danii.robertmax21@wp.pl

janek

Ma ktos numer do TR zeby sie dodzwonic ten co znalazlem to nikt nie odbiera

Grzechu 33

Cześć wszystkim może ktos z was wie kiedy rusza praca w dni jako Zbrojarz do dani bo umowę juz wstępna podpisalem i miały być wyjazdy i nadal firma milczy jak cos więcie pisać pozdrawiam grzechu

Łukasz

Firma ok pieniądze w terminie fajne mieszkania bezpłatne każdy swój pokój.Przejazdy do pracy bezpłatne samochodami z wypożyczalni.Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam firmę.Pracowałem w Danii na serwerowni FB.

@Łukasz

Masz może numer kontaktowy do TR i możesz przesłać na PRIV? Jestem zainteresowany pracą w Danii.

adamsikora33@gmail.com
@Łukasz

witam szuakm pracy jako zbrojarz jestem dobrym zbrojarzem

@Gość

Masz moze kontakt do firmy tr

Miki
@Łukasz

To dlaczego nie pracujesz jak tak dobrze ??? Znudziło się .....?

Elżbieta

Wszystkim osobom, które byłyby zainteresowane szukaniem pracy za pośrednictwem TERRAT RECRUITMENT oświadczam, że jest to bardzo dobry moment na podjęcie takiego kroku. Firma prowadzi bowiem w chwili obecnej nabór nowych pracowników, a ich ogłoszenia bez problemu wyszukacie w Internecie, na kilku ważnych stronach z ofertami pracy. Możecie ubiegać się na przykład o takie stanowiska jak Operator ładowarki teleskopowej (Holandia) czy Monter wentylacji - izolacji (Holandia). Czy sądzicie, iż warto starać się o zatrudnienie za pośrednictwem tej agencji? Czekam na Wasze opinie.

jurek

Brednie człowieku piszesz , wiele razy pracowałem za ich pośrednictwem. Jedna z lepszych firm na rynku.

zniesławienie

Zniesławienie jak wiele przestępstw ma swój typ kwalifikowany (typ czynu zabronionego, którego znamiona wskazują na zwiększoną szkodliwość społeczną). W tym przypadku osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania. Pojęcie to jest tożsame ze środkami masowego przekazu, do których zaliczamy m.in. telewizję, prasę, radio. Stosunkowo najmłodszym środkiem rozpowszechniania informacji jest Internet i wszystkie łączące się z nim narzędzia, jak np. portale społecznościowe czy fora internetowe, gdzie często można spotkać się z przejawami zniesławienia. Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Co więcej, art. 212 § 3 k.k. przewiduje, że wobec sprawcy przestępstwa pomówienia (zarówno typu podstawowego, jak i kwalifikowanego), sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

Terrat

http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz/wyszukiwarka/szczegoly?id=49367 oto link do w rejestrze ,a Pana wpisem zajmie sie prokurator

@jurek

Witam masz jakis kontakt do nich

Jimmy

Logistics/distribution manager Logistics managers or distribution managers are responsible for coordinating the storage, transportation and delivery of goods. Logistics managers oversee and liaise with colleagues to ensure stock is maintained and moved efficiently. What does a logistics or distribution manager do? Typical employers | Qualifications and training | Key skills A logistics or distribution manager’s key task is to organise the safe and efficient storage and distribution of goods, and to ensure that orders are fulfilled (carried out) correctly. Other responsibilities include: organising shipments coordinating drivers, vehicles, loads and journeys operating IT systems negotiating and agreeing contracts developing and confirming schedules planning for and negotiating technical difficulties preparing paperwork for regulatory bodies liaising with and managing staff and shifts waste management monitoring stock ensuring health and safety standards are met Working hours can vary depending on the industry and the type of employer. Some jobs can require working evenings and weekends, and others involve shift work and on-call duties. Advertise here Typical employers of logistics and distribution managers Specialist distribution companies Manufacturers The armed forces Major commercial organisations Retailers Vacancies are advertised by TARGETjobs, careers services and occasionally recruitment agencies, or in national newspapers and specialist publications such as Logistics and Transport Focus and Logistics and Supply Chain and their respective websites. Professional bodies, such as the Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT), often have jobs boards on their websites too. Qualifications and training required Both graduates and school leavers can become logistics or distribution managers. Various large organisations such as Royal Mail and DHL run graduate schemes with a logistics or supply chain stream. These roles are likely to involve a heavy element of management, whether that’s managing a warehouse shift, stock taking, or a fleet of vehicles. Often graduates of any subject can apply but sometimes business- or logistics-related degrees are preferred by recruiters. An apprenticeship is another way into a logistics career but are unlikely to include positions of management straight away. Find out more about apprenticeships on TARGETcareers, our website aimed at school leavers, containing advice and also apprenticeship vacancies. Employers may also advertise apprenticeships on their websites or in the local press. Graduates and apprentices will not be expected to hold any logistics management qualifications, but are likely to be expected to obtain them as their career progresses. As well as management, qualifications could cover health and safety, forklift driving or construction site skills, for example. Key skills for logistics and distribution managers Teamwork skills Managerial skills The ability to motivate others Interpersonal skills Logical reasoning Numeracy skills IT skills The ability to plan ahead and deal with unexpected changes View our graduate logistics, transport and supply chain vacancies and internships Related job descriptions Warehouse manager: job description Transportation planner: job description Air traffic controller: job description

Zostaw merytoryczną opinię o TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o
4.1/5 Na podstawie 60 ocen.

TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o