Opinie o TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o w Dania

4 32 61 5 1
Jola

A ja byłam z Terrat i wróciłam na urlop. Powiem tak, pracując u takiej babki z kassel - zupełnie niechcący zrzuciłam wieżę. Byłam pewna, że mi potrącą z pensji. Moja babka zadzwoniła i powiedziała o tym, ale na spokojnie. Potem zadzwonili do mnie i zapytali, czy potwierdzam sytuację i czy to ja zrzuciłam sprzęt. Fakt, że po tym szufladka na płytę CV się nie otwierała i ogólnie było wielkie pęknięcie na obudowie, ale nieważne. Powiedziałam, jak to było i agent z firmy powiedział, że jestem ubezpieczona i za takie szkody nie muszę płacić. Także niczego mi nie potrącili, bo się okazało, że ubezpieczenie to pokrywa. Także nie wiem, o czym tu jeszcze piszecie o jakich ubezpieczeniach, których firma nie daje. Mi i mojej koleżance wysłali kartę ekuz kurierem, także dostałam ją w tym samym tygodniu w którym się zakwaterowałam. Fartem się stało, że tylko raz bolał mnie ząb i na szczęście nie korzystałam z usług placówek lekarskich. Ogolnie jestem zadowolona ,oby tak dalej .

DEN

Ponawiam pytanie. Uda się na tym forum dostać telefon kontaktowy do TR?

andrzej

Z Terrat zostałem oddelegowany do pracy w Holandii w 2017. Wszystko w jak najlepszym porządku jak chodzi o firmę. Wszystko co powiedzieli było prawdą. Pieniądze na czas lub przed czasem i wysokości zgodnej z umową. Część ekipy niestety, która się przytrafiła trochęi nie doświadczona w lądowych projektach. Ale to już inna para kaloszy. Generalnie polecam firmę do współpracy.

Tak14Nie

adam
@andrzej

Fachowiec się znalazł

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Piotrek

Pracowałem w Danii na przy budowie serwerowni dla facebooka i każdemu polecam. Mieszkanie, dojazdy do pracy wszystko za darmo. Najlepsza agencja w jakiej pracowałem.

Tak9Nie

Grzegorz Krolica

witam ma ktos numer telefonu bo nie odbieraja pozdrawiam

Bemaning
@Grzegorz Krolica

Zadaja twojego CV a nie daja nawet nr telefonu ,chce ktos twoich danych a niewiadomo kto to jest ,niema podanej stawki ani systemu godzinowego przy ofertach .Treba sie zastanowic w dobie tak dużej ofert pracy jakie dzis sa na rynku aby aplikowac do kogos z kim nie mozna sie z kontaktowac.

robert

Pracowałem w tej firmie i i złego słowa nie mogę powiedzieć. Dobra firma ,szkoda ze się nam budowa zakończyła bo bym siedział do dziś

marian

ma ktos do nich meila albo nr na komurke bo ciezko sie tam dodzwonic

Tak16Nie

witold

porządna firma , pracowałem za ich pośrednictwem już 2 razy, za każdym razem wszystko wzorowo. dobre zakwaterowanie , stawki ok. nic dodać nic ująć. szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!

Tak8Nie

ciekaw

Nikt się nie wypowie

Baca

Czy ktoś wyjeżdżał już przez tą firmę jakie opinie

Tak31Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o
4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mogilska 11 lok. 11
    31-542 Dania
  • NIP: 6751583838 KRS: 0000665981
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie