LiderJob B.V.

Opinie o LiderJob B.V.

Nanana

Masakra to co się dzieje w tej firmie to jakaś totalna porażka w hotelu gorzej jak w kryminale walą kary nawet za przypadkowe trzaśnięcie drzwiami , rozmawiać trzeba cicho bo jak za głośno się nawet człowiek zaśmieje to jest wielka spina . Tak tak p. Adam to istny klawisz ???? na produkcji nie wspomnę robisz na aktor płacą za godzinę ganiają , wyzywają , poprostu traktują człowieka jak śmiecia i to polak polaka omijajcie to coś szerokim łukiem .

Byly
@Nanana

Witam masz może namiary na te biuro potrzebuje jarografy proszę o pomoc

Nanana
@Byly

Nie mam i nawet nie chce mieć

Czarna

Witam może nie na temat wpis ale może ktoś mi pomoże pracowałam na kurczkach i pakowaniu fioletow u Bena mieszkaliśmy na chotelu okropnie potrzebuje jakiegoś kontaktu do kadr w celu jarografu może ktoś pomóc może mi ktoś wysłać numer do agencji pod ten numer 782613534 dziękuję pilne

Katjusza

Radzę omijać tę agencję z daleka. Mieszkanie pracownicze w Alphen to wylęgarnia alkoholików i patologii. Bójki, afery i alkohol były na porządku dziennym. Chociaż raz w tygodniu zaglądala tam policja czy nawet karetka. Godziny pracy - dramat. Obiecane było 40h tygodniowo, gdzie realnie ledwo robiliśmy 30 A niekiedy nawet mniej, nie mówiąc już I nagłych dniach wolnych, tak po prostu. Szczęśliwcom, którzy jakimś cudem zrobili ok. 40h dostawali wypłatę ok. ponad 300e. Za tyle godzin pracy tak małe pieniądze. Rzucano nas po różnych firmach, co jakieś 3 dni robiliśmy gdzieś indziej, przez co nie szło wyliczyć ile się miało na godzinę, gdyż każda firma oferowała "Inna stawke". A wypłata to kosmos. Zarobek juz na czysto wychodził jakos od 4 do 6e na godzinę. Jeśli powiedziano ci, że nie ma tam wiekówki, a jesteś młoda osoba, która chce zarobić to nie daj się oszukać, gdyż jest tam wiekówka, o której każdy się dowiadywał po wypłacie. Salaris/paski z wypłaty nie są nawet po angielsku, a po holendersku, chyba tylko dlatego zeby nikt się nie zorientował, za co zabierają ci pieniądze. Księgowa, chyba nie wie na jakim stanowisku pracuje. Solarisy albo przychodzą z błędami (np, niepodliczonymi dniami) albo niekiedy wcale/nie na czas. Chcąc się czegoś dowiedzieć, dlaczego się tak stało pytaliśmy koordynatorów. Oczywiście nikt nic nie wiedział i trzeba było samemu wszytsko załatwiać i wyjaśniać, gdzie oni od tego są. Uważajcie również co podpisujecie. W dniu zameldowania koordynatorzy każą podpisywać kilka papierów, bez wyjaśniania czego one dotyczą. Oni nawet nie chcieli, żebyśmy tego czytali tylko od razu podpisywali, bo "nie ma na to czasu", a później wychodziły różne przykre sytuacje. Kosmiczne kary za najrozniejsze bzdury. Niekiedy kara wyniesie więcej, niż twoja tygodniowa wypłata, która zabierają od razu bez wytłumaczenia, a ty nie masz za co jeść. Podsumowując, nie znajdziesz tutaj ani pieniędzy, ani szczerości ze strony koordynatorow czy osób postawionych wyżej od ciebie, jedynie wyzysk i kłamanie w oczy. Więcej zarobisz w Polsce niż tam.

Porażka

Ludzie uważajcie ,bo to zjazd patologi , recydywy , ćpunów ..!!!. Lokacja -hotel Alphen ,to najgorszy zjazd patologi jaki widziałam i kieruje tam biuro Moreno ,kłamiąc w wielu faktach , aby ściągnąć ! .,Mnie , tylko na koszta drogi naciągnęli , bo nic nie pokryło się z obiecankami , ani odnoście pracy , ani lokacji !...Cóż ...,????....tam nie patrzą , aby do pracy się wstawał , za dojazd do pracy busa ci jeszcze ściagają 2,5 E za dzień, za celę którą jest niby hotel 2 -letni ponad 100 E i zadawajcie tam frajerzy :-D ?! ( gdzie w innych firmach masz dojazd za darmo !) .., a co się dzieje na hotelu w Alphen?! , to już nagrałam filmiki ,żeby przedstawić tam gdzie trzeba ! To się nadaje na prokuraturę ! Na hotelu ćpuny co na domkach nawet się nie kryją i pracują ! Muzyka sobota , niedziela , jeden wielki festyn od rana do wieczora , zero spokoju , każdy musi wysłuchiwać , bo żaden Kordynator na to uwagi noe zwraca ! Kryją się na wzajem , Kordynator i ćpuny ., ! Jak ktoś opuszcza hotel ,to wysyłają ci na lokacje kolesi , którzy patrzą jak się pakujesz .... ( oczywiście kolesie (usunięte przez administratora) wydziabane , wysłane przez osobę która zajmuje się hotelem ! Jeśli kraczesz tak jak wrony to będziesz mieć super , a spróbuj powiedzieć prawdę to cię będą niszczyć za granica ! Polak -Polaka !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie LiderJob B.V.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zask

Co myślicie o LiderJob Sp. z o.o i agencji Morego z Opola przez którą mam wyjechać? Chcę pojechać do Oss ale nie do Bena zależy mi bardzo na opini. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Jola
@Zask

jak jesteś kobietą to napewno nie jedż jak facet to co inne jest

@Zask

Nawet nie probuj.....jak najdalej od tego (usunięte przez administratora)

Wypłacają dodatkowe nagrody w LiderJob Sp. z o.o?

Ewcia

Jakie nagrody? Za co? Za lizanie (usunięte przez administratora) Jedyną "nagrodą" może być to, że nie wylecisz od razu na zbyty pysk ???? (usunięte przez administratora) i 2 metry mułu. Źle sie czujesz - do pracy, chcesz do pracy-dostajesz wolne. Koordynatorzy - porażka totalna, zwlaszcza wielki (usunięte przez administratora) Przy nabijaniu kurczaków strasznie bolały go rączki, więc polizał gdzie trzwba i nagle wielki koordynator. Potrafi wywalić czlowieka z powodu choroby ,a innych pijanych ciągle patusów trzyma i już. Zakwaterowanie masakra, mieszkasz nie wiesz z kim, pokoje w bungalu bez zamknięcia, tragedia. Jedynie kasa na czas, ale czy 280 eur. Tygodniowo to dużo jak na taki zapierdziel ?

Kpisz sobie?

@Andrzej

Z czego mam kpić? Kpiną jest ta agencja

TK

Tak... za pisanie I'm pozytywnych opinii

Witam, jak warunki mieszkaniowe ?

@Michał

Jak w osrodku dla umyslowo niepelnosprawnych.

WITam cwaniakow ALANKA IADASIA CPUNOW Z 5 KOLESIAMI PO DRODZE BO SAMI SIE BOJA DO KOGOS PODEJSC BO MAJA W GADZIASZ NASRNE PRZYCHODZA PO 5 OSOB ZEBY KOGOS NASTRASZYCZ ALBO KOGOS POBIC TAKIE SA CWANIACZKI W PARE OSOB JA SIE Z DZIEWCZYNA NIE DALEM I NAS ZWOLNILI NIE Z PRACY TYLKO NIE Z HOTELU DO TEJ PORY NIE WIEMY ZA CO (usunięte przez administratora) FRAJEROW NIECH IM ZIEMIA TWARDA BEDZIE ALANKU I ADASIIU CZEKAM NA WAS (usunięte przez administratora)

@33333

Tez na nich czekam

Łuk ol

Unikać, jak najdalej od tej agencji. Brak kompetencji, okradają na każdej wypłacie i nic se z tego nie robią. Szkoda nerwów

ja ja

Czy byl tu ktoś na pakowaniu Lawendy? Polecacie? Jestem ciekawa, wiem że jest tępo, i troche zimno, i to wszystko. Dzieki z gory za odp:)

Łukasz
@ja ja

Nie jedz lawenda to sciema różniej jechaliśmy ekipa na lawende po czym na miejscu skierowali nas na kurczaki nie wspominając o tym że nocleg to tragedia warunki gorsze niż w schronie dla meneli . Nikt nic nie wiedział że przyjedziemy był problem z dostaniem pokoju oto gdzie mieliśmy do miejsca 10 h i w drodze dzownilismy do Pani która nas rekrutowała która nas zapewniła że wszystko wiedzą . .

Gargamel

Pracowałem 8 lat w oss kto szanuje to pracuje a kto pracę nie szanuje to nic niema

Ktos
@Gargamel

Tak pracowałeś na oss jako (usunięte przez administratora) Byłeś od zadan przynies podaj pozamjataj. Ja cie doskonake pamiętam jak sprzątałeś uliczki w koło bungali. Byłeś ulubiencem Moniki. Bo kiedyś to nie był best west tylko alworks. I nie scimnjaj ze jest ok. Bo teraz to się cyrki dzieją

Jagoda

(usunięte przez administratora) kiła zwolnią cię za 3 godziny .Nie radzę.

Xxx

Nie polecam tam jechac

Basik

Praca jak praca trzeba robić jak ktoś przyjdzie i mu się pracowac to będzie narzekać

Ewka
@Basik

Normalby czlowiek będzie narzekał i z twgo miejsca pojedzie. Co to za warunki....pokój metr na półtora za prawie 400 od osoby, 800 eur od pary , masakra jakaś, nawet pokoje nie zamykane na klucz...praca...tempo zabójcze, zimno w ciulz przerwy po kilka minut, bo przeciez trzeba się ubrać od nowa, wszustko w biegu....a kasa...mozna zarobić więcej za pracę w takich warunkach

Praca w Rosmalen przy kurczakach. Opinie

Ewcia

Nie jedź tam....przerwy po kilka minut, bo musisz sie rozebrac i ubrac po przerwie, bungale brudne i śmierdzące w cenie ok 400 eur za głowe, masakra, w pracy pelno Januszy ,którzy uważają sie za Holendrów, zwłaszcza gnojek w czerwonym czepku zwany Napoleonem, jednym słowem odradzam...

Ola

(usunięte przez administratora)agencja wszyscy tylko wala tam fete tak samo jak w best west bo na tych bungalach w oss sa te dwie agencje i chyba jeszcze otto co z tefo wszystkiego to te otto to chyba najlepsze rozwiazanie w nocy sa ludzie wyrzucani na ulice sami sobie nawzajem kradna rzeczy a nawet zarcie dajcie spokoj

Robert Osiński

Witam serdecznie najgorsza firma ben wlasciciel lapie facetow za (usunięte przez administratora) na dodatek nie zaplacili mi za 2 tygodnie zwolniono mnie za niczego winien czlowiek wrocilem z pracy nawet nie zdarzylem sie rozebrac i juz byly problemy jak sie wyjasnili to zostalem wyrzucony w nocy z hotelu i bez srodkow do zycia i na narazenie sie zarazeniem kod 19

Joanna Ch

Jezeli ktos chce zarobic to trzeba niestety sie narobic . Firma oferuje dwie prace jedna na kurczakach druga na warzywach i tak na prawde wszystko zalezy od siebie i wykazania sie wiele ludzi wyjezdza poniewaz ani jedna ani druga firma nie chce takich pracowników ktorzy pija czy cpaja i zawalaja dni nie przychodzac do pracy, a większość ludzi tak wlasnoe robi dla tego jezt taka rotacja ciagla oraz re nefatywne komentarze . Domki sa ok zalezy z jakimi ludzmi sie mieszka, jest osobny pokoj, maly ciasny ale wlasny. Ja nie narzekam na nocleg bardziej na lokatorów a juz kilka sie przewinęło. Kordynatorzy sa w porzadku jezeli Ty jestes wobec nich w porzadku. Z czystym sumieniem moge polecic ta firme niczym mi nie zawiniła i mysle ze tak zostanie pozdrawiam . ????????

Seb
@Joanna Ch

Dzień Dobry. Witam Joanna.., można jakiś kontakt do Ciebie..?? Byłbym wdzięczny bardzo....

Barbara
@Joanna Ch

Czyli rozumiem, że Twoim zdaniem za dużą rotację w LiderJob odpowiedzialni są pracownicy i ich niewłaściwe zachowania, a samą firmę oceniasz pozytywnie. A mógłbyś może opisać w skrócie, na czym konkretnie polega praca ,,na kurczakach" i ,,warzywach"? I skoro już jesteśmy przy zachowaniu, to czy pozytywnie wyróżniający się pracownicy mają szanse na awans? Dzięki!

Dajcie im wytchnienie ile mogą pracować ... pozdro dla kumatych

Gargamel

Przyjeżdża jakiś 18 latek i tylko na start gdzie jest cofi shop i Maryśka to jest postawa do pracy dlatego lecą z pracy i tylko tacy piszą źle o firmie bo co za mało płacą na używki i (usunięte przez administratora) w pole z widłami nieroby

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w LiderJob B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 17 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LiderJob B.V.