LiderJob B.V.

Opinie o LiderJob B.V.

Rysiek Nowy wpis

Siemka, pracował ktoś z was może na produkcji tego sera w Bodegraven? Zastanawiam się po prostu czy to w miarę ciekawa i nawet lekka robota. napisz piszą o sprawności manualnej i umiejętności pracy w tempie, ale jak teraz oceniacie normy? Może z dziewczyną byśmy pojechali

XXLXX

Kto chce pracować ten pracuje. Pracowałam tam pare dobrych lat temu, gdzie warunki na bungalach były gorsze i jakoś każdy przeżył. Co do ludzi, ktorzy tam pracują, to jak mają sprawdzać czy ktoś nie pije :D Ogarnijcie się ludzie! Jeśli chcesz pracować to będziesz miał pracę, czy na kurczakach czy przy kwiatach czy na owocach. Pamiętajcie, że jedziecie do pracy, a nie żeby siedzieć i wylegiwać się w pokoju. Benn może nie jest towarzyski, ale jeśli jesteś wporządku i pracujesz to jest spoko. Teraz są lepsze warunki zapewione, a Wy dalej narzekacie. Wypłatę zawsze dostawałam na czas, zawsze wiedziałam kiedy ide do praacy, jak zachorowałam to nie wyrzucali mnie z pracy. NIC DO NICH NIE MAM! Praca na kurczakach nie jest ciężka, wiadomo czasami długo się pracuje i to bardziej dawało w kość, ale po wypłącie było lepiej na duszy.

Ktoś

Po wypłacie za gr

Krystyna
@Ktoś

a wiesz w ogóle jakie konkretnie na ten okres wtedy były? i widzisz jej warunki mimo tego podeszły, więc to od człowieka zależy? do teraz tak tam jest jak opisała jeśli o specyfikę pracy chodzi czy sporo się pozmieniało jednak?

Aga
@XXLXX

Byłam tam z mężem praca jak dla mnie super świetne towarzystwo nienarzekalam . Nie dziwię się ze niektórzy narzekali jak naćpani albo nachlani Polacy przyjeżdżali do pracy przy kurczakach a później dziwota ze narzekacie. Byłam tam rok i wróciłam bym w to samo miejsce nieraz. Niedługo jadę znowu na kurczaki. Proszę drodzy Polacy jak przyjeżdżacie do pracy nie cpajcie i niepijcie alkoholu za dużo. Byłam z para która miała w Polsce 2 dzieci a u nas na domku ciągle naćpani i z piwem w ręku. Więc proszę da się zarobić ja tam po 10 godzin i 12 pracowałam bo po to przyjechałam żeby zarobić. Teraz jadę sama.

Nieznajomy
@Aga

Proszę o informację czy była pani w Oss na kurczakach,wybieram się i mam obawy po komentarzach w internecie.Pozdrawiam

EEE Nowy wpis
@XXLXX

nareszcie jakas prawdziwa odpowiedz!!! Ja 20 lat temu to mieszkalam w 10 osob w salonie na materacach i kazdy byl zadowolony ze ma gdzie spac i jest prysznic i pralka i kazdy pracowal po 12 godzin dziennie lub wiecej i nikt nie narzekal!?!?!?! A teraz to przyjezdzaja do Holandii takie luksusowe nieroby co by chcieli pracowac nie wiecej niz 40 godz tygodniowo, najlepiej po €20 na godz i oczywiscie darmowy dojazd do pracy i miec luksusowy hotel ze sprzaczka i zmiana poscieli lub wlasny apartament itd!!! Jak sie ludziom nie podoba praca czy pokoj w hotelu to po co jedziesz do Holandii???????

Edzia Nowy wpis

Te kwiaty bandowe to jakaś fajna praca? Jest po prostu dostępna oferta na Boskoop i myślę nad nią. Piszą o 13,27 euro brutto od godziny ale zastanawiam się czy właśnie nadgodzin jakichś tam nie ma, żeby jeszcze sobie lepiej wynagrodzenie nabic? Był ktoś i może polecić?

Luki Nowy wpis

Witam można więcej informacji na temat pracy na mięsie i lokalizacji w Oss zastanawiam się czy wyjechać tam do pracy i jak wygląda z godzinami i wypłatami

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie LiderJob B.V.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Lepiej się pakuje drób czy może warzywa lub owoce? Są takie dwie oferty i zastanawiam się na która się zgłosić, która byście polecili od nich? jest teraz tak, że są tu dwa miasta, bo Waddinxveen oraz Oss, do każdego jest przydzielony jakiś inny koordynator?

Krawat

W sobotę jadę do pracy przez tą agencję na kurczaki do hotelu w oss proszę powiedzieć jak wygląda sytuacja i atmosfera na zakładzie pracy i czy są wypłacalni???

@Krawat

Witam dzisiaj wyjeżdżamy do pracy przy kurczakach widzę tu same złe opinie czy mógł by się ktoś odnieść do tego co jest teraz czy coś się zmieniło

Adamo
@Ewa

Możesz napisać jakie warunki i wogole ,ja mam wyjechać 18 marca.z góry dzięki.

Evi
@Krawat

Witam Odradzam ci jechać mój partner pojechał tam i bardzo szybko wrócił. To jakiś koszmar tam jest.. jeżeli nie pijesz i nie bierzesz używki to cię mają za gnoja i (usunięte przez administratora)...w pracy robią tak abyś tylko zrezygnował jak najszybciej i na magazynie dają cię wszędzie na taśmy na skrzynki wszystko pokolenia abyś nie wytrzymał. Po oknach ci walą, klną i wyzywają jak tylko wyjdziesz. W weekendy tylko chlanie i tylko ty taki ty owaki.I od samego rana palenie zioła i chlanie i.... Jedna dziewczyna pół dnia wytrzymała poszła do kordynatora i mówi że nie dam rady czy pomoże jej znaleźć inną pracę a on że ma to w (usunięte przez administratora) jak jej nie pasuje to wracaj. Dziewczyna wyszła z płaczem i wróciła do domu dzięki rodzicom bo opłacili busa. To jakaś kpina nie firma, a kierowniczka powinna iść się leczyć na nogi bo na głowę za późno. Już lepiej radzę na Niemcy.

Nina

Nie polecam najgorze badziewie Lider Job wypłaty tygodniowe zaniżane okrojone

@Ewa

Nie stety opinie prawdzie nie polecilabym Agencji najgorszemu wrogowi

mirek
@Evi

W Niemczech potrafi być gorzej. A szczególnie odradzam ID Logistic/Tempo-Team

@mirek

A są tam jakieś oferty? chyba mi się teraz aktualne nie pokazały. Czemu w zasadzie odradzasz? I czy w drugą stronę jest może jest jakaś firma, która można polecić?

czy będę mial jedna pracę czy raz tu a raz tu

Zastanawiam się czy cena zakwaterowania nie zależy tez od lokalizacji i ogólnie roboty do której się jedzie? Na Oss może ktoś już jechał na ten cały drób? Jak się go pakuje? Nie mam doświadczenia i po prostu nie mam pojęcia czy bym sobie poradziła, co myślicie? I jak ze spaniem?

Oskar

Cena lokalizacji jest taka sama w każdym wypadku a jeśli w pracy nie dasz sobie rady bo będzie dla Ciebie za ciężka to podejrzewam że dadzą Ci prace na innej firmie typu kwiatki, sery lub owoce.

Magdalena

Dzień dobry wypłaty tygodniowe czy miesięczne? Ile za zakwaterowanie

Darek

Polecam firmę liderjob w której pracuję 3 lata i jestem z niej bardzo zadowolony z samej firmy z szefostwa ze wszystkich koordynatorów .polecam Hotel Alpen na ktorym mieszkam od 3 lat gdzie warunki sa super.

Kinia
@Darek

Dzięki za polecenie hotelu. Piszesz o kilku koordynatorach, wiec miałeś jakieś zmiany? Z jakich przyczyn? i czy to była cały czas ta sama robota czy inne tez się trafiały? Partner być może będzie się wybierał

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LiderJob B.V.?

Bartosz

Bardzo czyste i zadbane lokacje , przyzwoity kontakt z koordynatorami , zdecydowanie polecam

@Bartosz

Cześć, zdradzisz jaka to lokalizacja skoro taka czysta i zadbana? Czy z jakaś dobra praca jest dostępna? Mam na myśli cos dla par najlepiej bo bym z dziewczyna chciał wyjechać, tylko nie wiem czy cos takiego teraz oferują? I na jakim standardzie?

@Bartosz

Polecam hotel w Wassenaar :) a ofert pracy jest sporo , jeżeli chcecie pracować ,na pewno znajdzie się coś dla was :) pozdrawiam serdecznie

Klaudia

Bardzo dobra agencja pracy Bardzo polecam miły kordynator

Gutowskislawomir
@Klaudia

Jestem gotowy do pracy

Renia
@Gutowskislawomir

Agencja oferuje jakieś większe przygotowanie do pracy, że tak piszesz? Zastanawia mnie sytuacja z koordynatorami obecnie jest tak, że niezależnie od lokalizacji ktoś zawsze będzie na miejscu czy to jednak zależy od sytuacji? ciekawi mnie czy zawsze jest jedna osoba dopasowana od pracownika czy to zależy? Zawsze można prosić o zmianę?

@Gutowskislawomir

Pani zadała dość sporo pytań. Nikt nie miał jeszcze problemów z koordynatorem i stad brak odpowiedzi? Ze dwa tygodnie temu pisałeś o swojej gotowości do pracy. po jakim czasie od tego momentu masz planowany wyjazd? Ile to wszystko tak naprawdę zajmuje?

Nie polecam Lider Job nikomu, mieszkałem na hotelu w Alphen, kordynatorzy Arek i Jarek to dwa nadęte (usunięte przez administratora), którzy patrzą na pracowników z polski z góry i podrywają młode Ukrainki (pomimo, że są w związku) Każdy tydzień pracowałem tylko 3 dni. Nie zarobiłem nic, ponieważ jak się dowiedziałem moje wyplaty poszly na zakwaterowanie i ubezpieczenie. Mają pracę na mięsie gdzie smród jest nie do wytrzymania, (usunięte przez administratora) na sortowni owoców (dźwiganie przez 8h skrzynek po 30kg) i pralnia (mycie obsranych rzeczy ze szpitala). A wszystko te ,,atrakcje" za darmo.

Wojciech

A to wszystko za jaką stawkę za godzinę pracy? I czy w umowie nie było zawartej minimalnej liczby godzin?

Stan

To prawda kordynatorzy tylko od tego żeby wyrzucić z mieszkania i karę dać

@Stan

Drogi STAN, Dziękujemy za Twoją uwagę. Pragniemy jednak uprzejmie poprosić o dokładniejsze wyjaśnienie swojego stanowiska, abyśmy mogli dogłębnie zbadać tę sprawę.

Oskar

Pierwsza wypowiedz nic nie wnosi o pracy/zakwaterowaniu. Trochę poleciałeś z tymi skrzynkami po 30kg , to prawda że na sortowni musisz podnosić coś lub układać na palety ale nie jest to 30kg i jest to do wykonania jesli chce sie pracować. Co do pracy na mięsie to już akurat winna jest firma a nie (pod)firma - w większości takich mięsnych firemek zapach nie jest atrakcyjny. Ja każda wypłatę dostaje w terminie a każdy problem który się pojawi na zakwaterowaniu da się rozwiązać w chwilę bo obydwoje koordynatorów mozna zastac na miejscu praktyczbie 24/7. Ludzie nie chodzą do pracy , poniedziałki traktują jak długi weekend a później się dziwią ze nie zarobili. Hotel jest trochę zniszczony ale to tylko ze względu na ludzi którzy przyjeżdżają i nie szanują bo to nie ich... Jak w każdej agencji bywają ludzie którzy planing traktują jako sugestie a zakwaterowanie jak meline ale na szczęście szybciutko jest to ukracane. Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w LiderJob B.V. odbywa się również w języku angielskim?

Jakub Sieńko

Bardzo dobra agencja pracy dobre zakwaterowanie bardzo dobrą opieką dwóch panów koordynatorów pana Arkadiusza Muś i Pana Jarosława Dudy którzy pomagają nawet w załatwieniu prywatnych spraw Pracuję w tej agencji rok i nie mam zamiaru zmieniać agencji

Renata

Bardzo miła i sympatyczna agencja mili koordynatorzy polecam

Zibi

Pracuje tutaj już jakiś czas to moja kolejna przygoda z tą agencja. Zakwaterowanie Alphen Praca przy mięsie stałe godziny wypłata na czas Pomocni koordynatorzy. Ja jestem na tak

Mateusz

Polecam wszystkim agencja bardzo dobra , kontakt z koordynatorami okej . Nic dodać nic ująć.

Krzysztof

Polecam każdemu bardzo fajna agencja bardzo dobry kontakt z kordynatorami dla mnie mega polecam

@Krzysztof

Dziekujemy Krzysztofie za pozytywna opinie :)

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w LiderJob B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 17 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LiderJob B.V.