Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Maniek

Czy planujecie Państwo utworzenie kolejnej linii na trasie Kamienna Góra-Bolków-Mercedes Jawor. Wiem że trochę ludzi dojeżdża z tych regionów ??

@Maniek

Nie, nie planujemy w tym momencie uruchomienia linii na tej trasie.

Emilian
@Maniek

Będzie za to linia kolejowa :)

Student

Dzień dobry, czy obecnie przyjmują Państwo do firmy studentów na wakacyjne praktyki?

Kindzia
@Student

Są praktyki w IT obecnie

Pracownik prawie

Kogo Wy potrzebujecie do pracy skoro mam x lat doświadczenia na maszynach cnc i mam kilka uprawnień Możliwe ,że rozmowa nie wyszła jak miała wyjść prawidłowo ale nawet szansy mi nie daliście na okres próbny. Ja Nie jestem typem rozmownym i wylewnym i nie umiem i nie lubię się sprzedawać na rozmowie ale gościu był pod wrażeniem mojego CV a mimo nie zostałem przyjęty. Tylko dzwoniecie do agencji i tam dalej do mnie,że niestety nie zostałem przyjęty. Żenada. Boicie się, że pracownik się zwolni mimo x lat pracy w firmie i ucieknie. Dajcie mu odejść, każdy ma prawo wyboru i zatrudnijcie innego. Ktoś ma Chęci do pracy a traci czas na was a i tak go macie w d..pie Każdy Decyduje o Swoim Życiu a za niego życia nie przeżyjecie. Liczyłem ze z moim doświadczeniem bedę przyjęty bo mi zależało na tej pracy i teraz mam podzielone zdanie. Zreszta ludzie bez doświadczenia tez nie zostali przyjęci bo co? bo myślicie płytko,że ich się nie da NAUCZYĆ albo tracicie czas.? Chyba o to wam chodzi. Jedna rada (nie walcie w gumy) Bo ja się nie dam a na każdego cwaniaka znajdzie się inny (usunięte przez administratora) Nastąpi taki okres jak w każdej firmie w której było fajnie na początku ,że ludzie beda się zwalniać i bedzie szukać do bólu osób do pracy. Tacy jesteście idealni panowie z rozmowy kwalifikacyjnej? poprostu miałem ochotę wyjść. ''To idealny świat dla nieidealnych ludzi, Gdzie hajs potrafi w fałsz czystą prawdę obrócić Liczysz na kupon co los zamieni w zysk Prędzej zobaczysz ufo albo dostaniesz w kły Reklama powie jak żyć Ty powiesz "nie" reklamie Taki Twój spryt, podświadomie i tak kupisz co każe''

Lolo
@Pracownik prawie

Samych swoich...

Sebix
@Pracownik prawie

Ktoś jeszcze słucha O.S.T.R-a kiedy Cię z rekrutacji odesłali do domu?

Sasin

Nie polecam rekrutacji mamienie ludzi loteria co do wyboru przeciąganie z informacją

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Olo

Tak jest taki na 300 tragedia burak nic !!!

Donald
@Olo

Okropny czy wy macie takie samo wrażenie? O tego chodzi no wiecie?

Iryna

Witam. Jestem z Ukrainy, czy mogę pracować U was?

Hans
@Iryna

Pewnie, że możesz. Jak czytałaś w poprzednich postach jest napisane, że 150 miejsc pracy jest zarezerwowane dla pracowników ze wschodu. Dostaniecie darmowe zakwaterowanie, kurs na wózki widłowe i atrakcyjne stawki godzinowe. Firma stawia na różnorodność. Składaj cv. Zapraszamy.

@Iryna

Tak możesz. Tylko przez agencję pracy. Ne bezpośrednio do mbmpl chyba. Ktoś potwierdzi.

@Hans

Szanowni Państwo, Spółka Mercedes-Benz Manufacturing Poland nie podpisała z nikim umowy o współpracy mówiącej o dostarczeniu pracowników. Ponadto pracownicy spółki nie otrzymują stawek godzinowych, a jeśli nie przebywają na szkoleniach, nie otrzymują darmowego zakwaterowania. Spółka nie zatrudnia także pracowników z uprawnieniami na wózki widłowe, ponieważ na tej płaszczyźnie współpracuje z firmą zewnętrzną.

barbara
@Hans

witam chcę złozyc podanie o przyjęcie gdzie mozna wysłac cv pozdrawiam

Zika
@barbara

Przez ManPower ogłoszenia są wszędzie pracuj.pl OLX nawet lub strona MB

Edyta

Witam poszukuje osób które jedzą z Chojnowa i okolic do pracy w Mercedesie.

Benio
@Edyta

Skontaktuj się z Aleksandra...

Jawor

Dlaczego aplikację widzą w systemie rekrutacyjnym miesiącami bez odpowiedzi

Czy zdarzają się nadgodziny w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Ala

Są cały czas i soboty

Ghg

Mnóstwo nadgodzin i co najgorsze najwięcej niezapowiedzianych

Praca

Mercedes -Benz Czy będą dojazdy ze Złotoryii ???

@Praca

Szanowni Państwo, Obecnie oferujemy transport pracowniczy na trzech liniach: z Polkowic, z Lubina przez Legnicę oraz z Wałbrzycha przez Świebodzice, Strzegom i Rogoźnicę. Jesteśmy w trakcie analizowania potrzeb naszych pracowników, aby móc zaproponować kolejne linie.

Mariolaaa

Dzień dobry. Chce złożyć cv tutaj do pracy. Jakie oscyluje tutaj wynagrodzenie + premia na produkcji. Mam kilkuletnie doświadczenie. Dziękuję:) Pozdrawiam

Qwerty

Jak złożyć CV na stanowisko magazynier ?

hej
@Qwerty

o ile chodzi o fabrykę Mercedesa w Jaworze to sam MB nie rekrutuje na dział magazyn/logistyka bowiem zatrudnia tam firmę zewnętrzną od tech zadań i jest to bodajże Seifert i to do nich nalezy aplikować.

RJJ
@hej

Jeżeli posiadasz udt to 2450zł netto z premia jak nie chorujesz która wynosi 800zł brutto. bez udt 2tys netto również z tą premią po okresie próbnym 200zł więcej aż szkoda pisać

Kieran
@RJJ

To śmiech na sali, ja jako operator wysokiego składu mam ponad 4k netto pod Wrockiem...

Grzesiek

Witam . Mam pytanie . Jakie są zarobki przy montażu Baterii?

Jol
@Grzesiek

Jeśli nikt nie ulegnie wypadkowi ani nie będzie reklamacji to w najlepszym wypadku do 3 tys

Ckondi Kamienna Góra

Witam, mam wolne miejsca na dojazdy do pracy dla osób zaczynających od 1 września. Startuje z Kamiennej Góry.

Chętna

Witam jakie pieniądze można zarobić bez nadgodzin na rękę na silnikach.

Czy ktoś wie może jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie firmy z góry dziękuję za informację

Junior
@Nowy

W zależności kto prowadził rozmowę rekrutacyjną, ja dwukrotnie po rozmowie z tą samą osobą od rekrutacji nie dowiedziałem się wcale, czyli pełen profesjonalizm rekrutantki.

Majka Zlotoryja

Witam serdecznie. Czy ktoś wraca z pracy z firmy Mercedes ok. 23.00 do Złotoryi. Szukam kogoś, z kim moglabym się zabierać do domu. Pracuję w Jaworze. Pozdrawiam wszystkich.

Student

Dzień dobry, czy obecnie przyjmują Państwo studentów na wakacyjne praktyki?

@Student

W sprawie praktyk prosimy o przesłanie CV na adres: praktyki_jawor@daimler.com

Witam. Czy w waszej firmie są wolne stanowiska do pracy biurowej?

@Kasia

Na stronie internetowej http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ publikowane są wszystkie ogłoszenia i wymagania na stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: wybieramy Fabrykę Baterii lub Fabrykę Silników, konkretne stanowisko i klikamy „zobacz”, zostajemy przeniesieni do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Ze względu na pandemię proces rekrutacji jest wydłużony. Zachęcamy do obserwowania ogłoszeń. Pozdrawiamy!

Monter Volvo

Witam serdecznie.mam doświadczenie w fabryce Volvo. Interesuje mnie jaka stawka jaką monter silników??? Gdzie można złożyć CV? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

@Monter Volvo

W przypadku nowych pracowników - wynagrodzenie omawiane jest indywidualnie z kandydatem w czasie procesu rekrutacyjnego. Na stronie internetowej http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ publikowane są wszystkie ogłoszenia na stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: wybieramy Fabrykę Baterii lub Fabrykę Silników, konkretne stanowisko i klikamy „zobacz”, zostajemy przeniesieni do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Ze względu na pandemię rekrutacja jest jednak czasowo wstrzymana . Zachęcamy do obserwowania ogłoszeń. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.