Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Xyz

Wkladanie pracownikom kartek za wycieraczki samochodow zaparkowanych poza wyznaczonymi miejscami parkingowymi (ale nadal na parkingu) strasząc "odholowaniem pojazdu, przekazaniem danych do przelozonego oraz poinformowaniem policji" nie jest rozwiązaniem problemu zbyt malych parkingow- po co tak szerokie chodniki i przejazdy między rzedami?... Stróżem prawa jest zapewne ktos, kto samochodem wjezdza pod samą firme i nie traci czasu na poszukiwanie miejsca na jednym z dwoch parkingow, ktore są w sensownej odleglości od wejscia, nie mówiąc juz o absurdalnym 3 parkingu miedzy budybkiem 1 i autostrada S3, z ktorego trzeba pokonac spora odleglosci- poniewaz ktos usilnie pragnie dbac o "bezpieczeństwo" tak bardzo, iz blokuje zaaranzowanie dodatkowego wejscia na teren firmy. Zapraszam na taki spacer codziennie w tej wietrznej przestrzeni. Rowniez nadchodzaca zima będzie dla parkujacych tak daleko- ale "legalnie" wyzwaniem. Nakazaniem pracownikom ochrony roznosic owe kartki po parkingu jest zenujace. Dajcie ludziom parkowac w dogodnej odleglosci...

Pierwszy raz czytam tak przygnębiające oponie o korporacji, której marka to szacunek, spełnienie wymagań klienta i jakość widoczna gołym okiem, a także techniczne spełnienie każdego kierowcy. Jak to możliwe, ze potentat nie chce zatrudniać doświadczonych ludzi. Teraz rozumiem dlaczego moje Cv nie jest brane pod uwagę. Jestem za dobry, wiec chyba boja się takich ludzi, aby przypadkiem nie zaburzyć ustalonych konszachtów. Wysłałem aplikacje w styczniu i do tej port nie dostałem nawet maila, ze nie są zainteresowani. Po przeczytaniu opinii widzę za traktują tak samo operatorów jak i specjalistów. Uważam ze operatorzy to najważniejsze jednostki każdej fabryki, bez operatorów nie było by wykonania produkcji, nie było by przychodu, a cała śmietana został by zwolniona. Operator zasługuje na najwyższy szacunek i docenienie!!! Drogi Mercedesie zmień podejść do ludzi i sposobie rekrutacji nie psuj wizerunku Marki Samochodu, która jest szanowana na całym świecie i uznawana za dobro luksusowe. Niemiecki kapitał powierzył ci swoje dziecko, wiec kształtującej je tak, aby wyrosło na mądre i dojrzałe przedsiębiorstwo, które godnie reprezentuje markę i przestrzega wszystkie kaniony kulturowe. Dziękuje za uwagę.

Carlotta Benz
@Kandydat

A ja wysłałam swoje CV na gwiazdkę, tak tą gwiazdkę, jedyną słuszną srebrną gwiazdkę. Mimo, że mój pra pra dziadek założył tą firmę, mam właściwe wykształcenie, moja rodzina zasłużyła się jak nikt inny, moja kandydatura zostałą zignorowana, ba nawet nikt nie oddzwonił przekazać, że się nadaję, a aplikację po cichu usunięto z systemu. To niesprawiedliwe. Moi dziadkowie przewracają się w grobie. Co za klika zawładnęla dawniej tak prestiżową firmą. Okropne....

Aga Lu

Witam serdecznie, szukam osoby, która dojeżdża z Bolkowa, ewentualnie z Wierzchosławic, lub z pobliska

Jak jest z pakietem medycznym w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tk

Tak, można.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
transport

Czy ktoś dojezdża ze Strzegomia własnym transportem do mercedes benz

Joa
@transport

Jeżdżą sami ale jest autobus

Momo

Dlaczego brak odpowiedzi na zgłoszone aplikację ???

Tadek
@Momo

Czekaj do miesiąca na odpowiedź jak nie będzie telefonu zapomnij do niektórych nawet nie oddzwaniają

@Momo

Wysłałem aplikacje w niedzielę. Telefon już miałem w poniedziałek. Nie macie odpowiednich papierów to czego wy oczekujecie?

@Momo

Szanowni Państwo, Każdy kandydat jest informowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej. W przypadku kandydatów, którzy aplikują na stanowiska administracyjne informację o jej wyniku otrzymują mailem lub telefonicznie. Czasami, ze względu na konieczność przeprowadzenia rozmów ze wszystkimi kandydatami spełniającymi wymogi formalne stanowiska, procesy mogą trwać nawet miesiąc lub dłużej. Odnośnie rozmów na stanowiska produkcyjne informacje na temat wyniku rekrutacji przekazuje kandydatom firma Manpower i Randstad.  Dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z agencjami lub z Anną Frąckowiak z Działu Rekrutacji. Pozdrawiamy Dział komunikacji i PR MBMPL

Jan Kowalski

Witam, Może tu nie będą usuwać treści... Z racji dystansu czasu i zmian, które zaszły... można o pewnych rzeczach juz powiedzieć. Pracowałem około roku w MBMPL w IT w Letii jak i już na terenie zakładu pod zwierzchnictwem HS. Pierwszy raz mogłem się przekonać do jakich organizacyjnych dysfunkcji może doprowadzić piastowanie kierowniczego bez doświadczenia w swej dziedzienie. W zasadzie zespołem dyrygowała jedna techniczna grupa, a nawet jedna osoba, wywierając ogromny wpływ na percepcję przełożonego odnośnie sytuacji w zespole, wpływ i jak i skutki decydentów były daleko toksyczne, powodując rotację niepodobną do IT, a w zasadzie także moje rozczarowanie co do umiejętności, które rzekomo miałem nabyć. Górowały niestety prywatne sympatie, a nie rzeczywtste cele, ład organizacyjny egzekwowało się często podłymi zachowaniami, nie raz o znamionach homofobicznych czy rasistowskich, młodych pracowników względem starszych osób o dekadę lub dwie. Także za cichym przyzwoleniem przełożónych. O pozycji decydowały kolejność zatrudnienia i koneksje. Z tego też powodu nowi doświadczeni, często interdyscyplinarni pracownicy byli odsyłani do kąta, nie znajdując żadnej solidnej bazy do długoterminowego zatrudnienia. Trzon wiedzy tak naprawdę przypada na wizytujących specjalistów z firm dostarczających sprzęt. Jak na IT struktura mocno pionowa, utrzymywana czasem despotycznymi metodami, obniżającymi morale zespołu, w zupełności to nie przypomina atmosfery firm IT, ani także wartości Agile na jaki firma się powołuje. Pomimo ambitnej inwestycji i PR z rozmachem, szczytnych idei, moje doświadczenia są dalece negatywne. Nie żałuję odejścia, współpraca trudna, ryzyko porazki projektu wysokie. Jak już można stwierdzić, dyrektor IT został zmieniony. Moje odczucia były zbieżne, że taka struktura nie miała długofalowego powodzenia.

Aga

Witam,na ile jest 1 umowa w Mercedes-benz?

@Aga

Okres próbny 3mce

Olson
@Aga

A potem odsyłkado domu....

@Olson

(usunięte przez administratora)do domu, normalni ludzie zostają

Edyta

Witam poszukuje osób które chętnie by dojerzdżały z Chojnowa . oczywiście wszystko do uzgodnienia.

Kreska

Chodzą słuchy że mają zwalniać ktoś coś potwierdzi

Hugo
@Kreska

Więcej ofert przez zewnętrzne firmy.... nie wiem co to może oznaczać ale jak mniej stałej załogi... to może być kierunek tylko jeden

@Hugo

Szanowni Państwo, cały czas się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. Zapraszamy na naszą stronę internetową z aktualnymi ofertami pracy. Oferty dotyczące działu silników tu https://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/fabryka-silnikow/ oraz oferty dotyczące pracy w dziale baterii tu https://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/fabryka-baterii/. Pozdrawiamy Zespół komunikacji i PR MBMPL

Benek

Mercedes redukuje produkcję zwalnia 30.000 osób, wkrótce i Jawor spotka walec redukcji, połowa załogi to kontraktowcy, by łatwo odesłać ich do domów nie szukaj tutaj stabilizacji

Gregor
@Benek

Na drugim profilu cenzura informacji przecież to jawne doniesienia prasy i cytowane wypowiedzi prezesa. Nie wiem co oni chcą ukryć...

Gitman

(usunięte przez administratora) do ratowania sytuacji koncernu na zachodzie. Najlepsze jest to że tam klna na Polaków za dumpingcenowy A Polacy na wyzysk

Mirek

Tylko normę zwiększać pensja minimalna premie ucinanew każdym miesiącu

Maniek

Zatrudniają tylko swoich, reszta spławiana...

Panzerwagen

Max 2 lata i zakład do zamknięcia albo sprzedaży np. pod Izere

Kowal

Zabrali premie bo biurowiznów nawalili A to części nie zamówione A to maszyny nie działają A to się systemy psują. Tragedia...

Solo

Czy planujecie zzmamknac produkcję silników ?

Barszcz

Dlaczego automaty da pozamykane na klucz ? I ciągle nie ma barszczu

Mobil
@Barszcz

Farsa z tym barszczem, trzeba zorganizować strajk generalny..

Kamenzz

W kamenz zarobki na firmie wynoszą tyle euro co w polsce pln. Nie mówię o benefitach, typu premie świąteczne, covidowe itp. Tylko ludzie z Jawora są lepiej "wystrojeni".

Ruda
@Kamenzz

Wyższa norma i głodowe pracę i(usunięte przez administratora)

Monter
@Kamenzz

Dlaczego (usunięte przez administratora)jest słowem niezgodnym z regulaminem...

Polaczek

Jaj to mówią problemem jest robota za 800 euro kiedy tam za 4000

Majka Zlotoryjs

Dzień dobry. Ponawiam pytanie. Czy ktoś wraca z 2 zmiany ok. 23.00 z Jawora do Złotoryi? Pozdrawiam serdecznie.

@Majka Zlotoryjs

Hej. Ja jestem ze Złotoryi. Jestem na kontroli jakości i muszę się dogadać ze zmianami jak to będzie. Jeżeli będę musiała być na 2 to mogę Cię zabierać ze soba.

Majka Zlotoryja
@Kasia

Cześć! Podaj mi proszę jakiś namiar na prywatny kontakt a się odezwę. Będę czekać. Pozdrawiam

@Majka Zlotoryja

Hej Kasia, jak wyglada praca w jakości ? Jakie stanowisko zajmujesz ?

@Kasia

Cześć Kasia , jak pracuje się w dziale jakości ? Na jakim stanowisku pracujesz ?

Gregor
@Monika

Mnie pracuje się kiepsko stres przez kierowników i ciągle zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.