Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Qwerty

Witam , a jak bym chciał złożyć CV na stanowisko magazynier to gdzie to mogę zrobić ?

@Qwerty

Na stronie internetowej http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ publikowane są wszystkie ogłoszenia na stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: wybieramy Fabrykę Baterii lub Fabrykę Silników, konkretne stanowisko i klikamy „zobacz”, zostajemy przeniesieni do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Pozdrawiamy

Tomasz

Czy państwa firma przyjmuje pracowników po mimo sytuacji obecnej w kraju.?

@Tomasz

W związku z obecną sytuacją pandemii COVID-19 rekrutacja została wstrzymana. Prosimy o cierpliwość. Nasz dział rekrutacji skontaktuje się z wybranymi osobami, jak tylko proces zostanie wznowiony.

Witam. Mam pytanie chodzi o uroby czy mercedes na wplqnqch urop czyli postojowe całe zakładu czy nie

IT

Ja w IT dostalem ostatnio podwyzke i mam obecnie 28.000 brutto /mies

@IT

To ciekawe i nierealne....

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Martin Przykling

Witam, czy CV w jezyku niemieckim bedzie problemem.

@Martin Przykling

Wymagania podane są w ogłoszeniach na stronie internetowej http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ Tam publikowane są wszystkie ogłoszenia na stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: wybieramy Fabrykę Baterii lub Fabrykę Silników, konkretne stanowisko i klikamy „zobacz”, zostajemy przeniesieni do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Pozdrawiamy

seba

Witam, czy są planowane dojazdy z Wałbrzycha, oraz czy zatrudniają osoby po 50-tce? Liczę na szczerą odpowiedz.

@seba

Pracownikom MBMPL zapewniamy bezpłatny transport z Wałbrzycha, Legnicy, Lubina oraz Polkowic. Przyjmujemy do naszej załogi pracowników w każdym wieku, cenimy zarówno młodych pracowników bez doświadczenia, jak i doświadczonych.

Martin Przykling

Witam, czy CV w jezyku niemieckim bedzie bedzie problemem.

On

Jeszcze nie jestem desperatem żeby poniżać się przed MBMP do ich nie normalnych wymogów.

Bartek

Witam mam pytanie czy macie w planach zaplanować także dojazd z Głogowa ? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Wyjazd
@Bartek

Też bym chętnie znał odpowiedź, bo z Głogowa trochę ludzi by się wybrało.

@Bartek

Nie, nie planujemy dojazdu z Głogowa. Planujemy w tym momencie dojazd z Polkowic.

Krasnal 102

A czy będą dojazdy z Chojnowa tutaj też sporo ludzi by jeździło ??

@Krasnal 102

Nie, nie planujemy w tym momencie uruchomienia linii z Chojnowa.

Czy Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, oferty dostępne są na stronie internetowej: https://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/

Nika

Zarobki na ten czas i te wydatki kiepskie A podwyżka też nie powala z tego co słyszałem Kolejna firma która obiecuje gruszki na wierzbie A efekty takie same jak na strefach ehhh

jan

Witam jakie są zarobki na stanowisku pracownik montażu silnika i jak wygląda system zmianowy (np. trzy dni w pracy i jeden dzień wolnego czy inaczej)

Wolter
@jan

Takie jak w Biedronce.

@jan

Zarobki na początku to 3000zł.brutto pozdrawiam ????

Max

Witam Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Brygadzisty chciałbym się dowiedzieć jakie są proponowane zarobki na danym stanowisku, bądź chociaż jakie są widełki płacowe i inne benefity Mam nadziej że ktoś rzetelnie mi Odpowie Pozdrawiam

@Max

Podbijam. Ktoś jest w stanie odpowiedzieć? Albo chociaż stawkę, którą proponował przy aplikacji i dostał telefon?

siódmysyn
@Adam

stawka na brygadzistę od 4200.

David
@siódmysyn

€ ? czy PLN ?

Talia

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca na produkcji i iel się zarabia oraz jaki jest social typu wczasy pod grusza i ma świeta?

Marianna

Dzień dobry,czy recepcja/ lobby Mercedesa już jest otwarta??Interesowaloby mnie takie stanowisko.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Brygadzista 6 lat

Witam Jakie warunki trzeba spełniać aby dostać się na stanowisko brygadzisty mam 6 letni staż do tego 2 certyfikaty z zarządzania ludźmi interesuje mnie też stawka proszę o odpowiedź.

@Brygadzista 6 lat

Zapraszamy na naszą stronę http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ gdzie publikowane są wszystkie stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. W ogłoszeniach zamieszane są wymagania na konkretne stanowiska. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: po wybraniu konkretnego stanowiska i kliknięciu „zobacz”, zostaje się przeniesionym do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV). Pozdrawiamy!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zapraszamy na naszą stronę http://mercedes-benz-jawor.com.pl/kariera/ gdzie publikowane są wszystkie stanowiska, na które trwa aktualnie rekrutacja. Jedynym sposobem zgłoszenia swojej kandydatury jest przejście następującej ścieżki: po wybraniu konkretnego stanowiska i kliknięciu „zobacz”, zostaje się przeniesionym do naszego systemu rekrutacyjnego Taleo. Należy wybrać przycisk z aplikacją online, gdzie trzeba wypełnić odpowiednie kwestionariusze i załączyć wymagane dokumenty (CV)

kasia

może ktoś napisać jak sprawa wygląda z przerwami. ile wynosi przerwa i jak to jest z palaczami. pozdrawiam

Cnc
@kasia

Oficjalnie jest 15 min przerwy w ciągu całej zmiany...

Jarosław
@Cnc

A jak wyglada czas pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o., tzn. ile godzin dziennie się pracuje? Widziałem też komentarz, w którym ktoś napisał, że na każdym stanowisku można liczyć na premię, czy to prawda?

Hans
@Jarosław

Są dwie premię , 10% za BHP oraz 600zl brutto brak chorobowego

Szarak

Jak większość zauważyła- chyba, że ktoś tutaj jest od niedawna- została usunięta większość komentarzy. MBMPL nie pozwala na pisanie negatywnych- często prawdziwych- komentarzy. ale to wszystko świadczy o tym jak naprawdę jest w firmie. Ciekawe kto i ile przytulił :) Nowy kierownik próbuje coś zdziałać, ale widocznie dostaje od Panów Mistrzów 'filtrowane' wiadomości, a jak robi spotkanie z załogą monterów to jest cisza. Ludzie co jest z wami?? nie potraficie odezwać się jak wam coś nie pasuje? Od poziomu brygadzisty wzwyż dalej jest wywyższanie się- bo jestem 'kimś'. Często o lepszym traktowaniu na linii decyduje bliższy kontakt- czyli robienie z siebie błazna lub lizanie (cenzura)- z brygadzistą lub mistrzem.

@Szarak

Informujemy, że opinie które są archiwizowane przez administratora serwisu GoWork.pl to opinie które mają bezprawny charakter lub są niezgodne z regulaminem serwisu. Nie ma możliwości aby opinie negatywne zniknęły z serwisu. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.