opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pakar Service

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 484 ocen
Opinie(992)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)

Opinie(992)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Praca
  • .
  • Przewodnik pracownika
  • .
  • Kontakt

O nas

Praca

Przewodnik pracownika

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Pakar Service Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Pakar Service Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pakar Service Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kali

    13.12.2021 12:16

    Kandydat

    daleko trzeba dojeżdżać na sprzątanie? macie samochody, czy komunikacją wystarczy żeby dojechać?
    ReviewUserIcon
    mex

    15.12.2021 08:58

    Pracownik

    chyba za bardzo ogólne to pytanie
    ReviewUserIcon
    mex

    15.12.2021 08:59

    Pracownik

    ja ogólnie komunikacją, ale to jest bardzo indywidualna i zmienna kwestia, więc ciężko jakąś średnią wyciągnąć
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    13.12.2021 12:20

    Pracownik

    Tak czytam te opinie i zastanawiam się skąd one się biorą, może zależy od obiektu i kierownika,Ja jako juz prawie były pracownik tej firmy nie narzekam pieniądze zawsze na czas,z kierownikiem z którym współpracowałam w Krakowie jak najbardziej ok,tak dobrego i ludzkiego kierownika jeszcze nie miałam.
    ReviewUserIcon
    kali

    14.12.2021 10:21

    Kandydat

    a pracuje się w jakiś grupach? czy raczej pojedynczo
    ReviewUserIcon
    Ona

    13.12.2021 12:50

    Pracownik

    Nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    07.12.2021 09:01

    Kandydat

    Witam, mam takie pytanie. Bo słyszałem, że prowadzicie też odśnieżanie i byłbym chętny ale nie wiem czy można się jakoś zgłosić z tym do firmy. Wtedy pracuje się na umowie zlecenie jako praca tymczasowa? Czy jakoś inaczej to wygląda że na przykład zatrudnia się kogoś na porządkowego i daje zadanie, żeby odświeżać?
    ReviewUserIcon
    Perk

    10.12.2021 14:38

    Były pracownik

    to wiadomo, że tymczasowa nie wiem skąd takie pytanie na początku
    ReviewUserIcon
    Perk

    10.12.2021 14:39

    Były pracownik

    jest możliwe na pewno, ale zadzwoń może akurat trafi sie dla ciebie miejsce
    ReviewUserIcon
    Mix

    19.11.2021 13:06

    Kandydat

    są przyjęcia? szukam pracy od początku grudnia, jest szansa się zatrudnić?
    ReviewUserIcon
    Lasek

    30.11.2021 14:24

    Były pracownik

    nie wiem czy jeszcze cie to interesuje, ale udostępnili dwie nowe oferty a jedna wlasnie na pracownika porządkowego wiec jak dalej jestes zainteresowana to radze sie pośpieszyć
    ReviewUserIcon
    Wiki

    02.12.2021 11:26

    Kandydat

    Pamiętasz może ile mniej więcej trwa cały jakby proces dostawania się do pracy? Od złożenia papierów do pierwszego dnia pracy. Dzięki z góry
    ReviewUserIcon
    Obecna

    28.10.2021 19:42

    Pracownik

    Praca jak praca. Ten, kto dobrze pracuje nie ma problemów. Pani kierownik wymagająca, ale za to wyrozumiała, jeśli chodzi o grafik - zawsze można się dogadać. Wypłata zawsze na czas i na konto. Pozdrawiam z Krakowa.
    ReviewUserIcon
    Marina

    24.11.2021 13:59

    Kandydat

    Widziałam na stronie ogłoszenie do Krakowa na pracownika porządkowego i mam takie pytanie, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Są jakieś etapy? Ile to wszystko mniej więcej trwa? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Ryszard

    14.06.2019 17:40

    Inne

    Szkoda, że niektórzy prawie nie znają firmy a tak bardzo chcą wystawiać opinię, polecam pracę
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    23.08.2021 09:32

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Rozumiemy Pana niezadowolenie. Podjęliśmy odpowiednie kroki, aby odczuć podobnych do Pana było jak najmniej i są one w trakcie wdrażania. Jeśli Pan jako osoba zgłaszająca chciałaby zgłosić więcej szczegółów co jest przyczyną jej niezadowolenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdzie anonimowo będzie mogł Pan to zrobić. Więcej szczegółów będzie dla nas bardzo pomocne do skuteczniejszego rozwiązywania problemów.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    18.11.2021 19:31

    Pracownik

    Ponieważ nie (usunięte przez administratora) na godzinach i szanują pracowników. Nieroby zdarza się, że zwolnią, ale to dobrze.
    ReviewUserIcon
    Pela

    18.11.2021 10:11

    Kandydat

    Są jakieś określone godziny, w których się pracuje, czy to zależy od konkretnego obiektu?
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    18.11.2021 11:59

    Pracodawca

    Dzień dobry godziny pracy zależą od danego obiektu. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Zewnętrzny

    06.03.2020 19:27

    Inne

    Pakar service Katowice, porazka kierownik trzyma strone Ukraińców którzy opieprzaja sie gdzie tylko sie da , polaków gnębi. Osobiście mam Ii grupę na płuca i (usunięte przez administratora) mnmie co do umowy połowa drugiego miesiąca a on mi dalej wręcza kolejne zlecenie i mówi ze tak przez kwartał a potem....? Potem kolejny na zlecenie bo ukraińcom dają umowe o prace a ty zasuwaj za nich na zlecenie. Kierownik w katowicach młody , głupi i zero pojęcia o pracy w sprzątaniu i nawet własnego rejonu nie zna nie polecam , odradzam i współczuje kolejnym osobom , własnie rzuciłem prace w pakarze
    ReviewUserIcon
    Stefan

    22.09.2021 16:09

    Pracownik

    Pracuję wiele lat w firmach sprzątających, Zostałem na obiekcie jak Oskar wygrał przetarg. Co do pracujących obcokrajowców to przynajmniej pracują, a Polacy po tygodniu rezygnują bo za ciężko, ciągle coś dolega lub się spóźniają. Wstyd mi za rodaków
    ReviewUserIcon
    Brunon

    19.10.2021 16:24

    Pracownik

    To fakt u mnie na obiekcie też w dzień dużo pracuje osób za wschodniej granicy, a nasi rodacy to przyjdą popatrzą może i dwa dni popracują i odchodzą, a bo to im za ciężko albo myśleli że posciemniaja i kasę za nie robienie dostaną. Jak by Polak chciał pracować to by pracował. Ale taka nasza natura że uwielbiamy narzekać
    ReviewUserIcon
    Natalia

    07.10.2021 14:38

    Kandydat

    Dzień dobry, na jaki adres mail można wysłać cv? I czy to ze ktoś ma komornika jest przeszkoda żeby dostac u Państwa prace? Pozdrawiam
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    07.10.2021 14:54

    Pracodawca

    Dzień dobry, Każdy w życiu może mieć trudne sytuacje. Sprawy komornicze pracowników nie wpływają na status ich zatrudnienia. Oczywiście zgodnie z ustaleniami z komornikiem część wynagrodzenia może iść na konto komornika. Adres do wysłania CV - [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pawel

    26.07.2021 18:03

    Kandydat

    Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Regionalnego Kierownika operacyjnego teren Lubelszczyzny Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakieś premie? Jakie auto służbowe? Posiadam doświadczenie w zarządzaniu pracownikami niskiego szczebla
    ReviewUserIcon
    ziutek

    28.07.2021 11:41

    Kandydat

    Kolego, nie rób mi konkurencji, ja już wysłałem CV na to stanowisko ;)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    28.09.2021 11:58

    Kandydat

    Dzień dobry, nie znaleźli państwo odpowiedniego kandydata? Ogłoszenie się znów pojawiło. Zbyt wysokie wymagania wobec kandydatów, czy zbyt wysokie oczekiwania finansowe tychże? :)
    ReviewUserIcon
    skrzvna

    31.08.2021 19:38

    Były pracownik

    Pracowalem tam kilka dni po czym dali mi wolne i kazali czekac na telefon ze jak ulozy grafik to zadzwoni nie zadzwonili wiec zadzwonilem ja uslyszalem ze zapomnieli ulozyc i jak uloza to zadzwonia i znowu cisza wiec wykonalem drugi telefon w ktorym uslyszalem ze maja jakies komplikacje i kazali czekac na telefon po czym zapadla glucha cisza po poltora tygodnia straconego czasu zadzwonila Pani Natalia ze rozwiazuja ze mna umowe.Malo tego odliczaja czas za przerwe sniadaniowa na rannych zmianach godzine czasu..Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Iga

    06.09.2021 21:14

    Pracownik

    Tu mowa o innej firmie bo Pakar jest od miesiąca w Kaliszu i to co piszesz to jakieś bzdury
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Pakar Service Sp. z o.o.

    Technik ds. Pest Control k/m

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    5800 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik utrzymania terenów zielonych– usługi ogrodnicze

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Manager ds. sprzedaży (m/k/d)

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Nysa

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Obiektu- Placówka Medyczna

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ostrzeszów

    WalletIcon

    5500 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik serwisu sprzątającego

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lubin

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Brygadzista/Brygadzistka -branża utrzymania czystości

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    4806 - 5306 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Roman

    28.08.2021 08:18

    Były pracownik

    Umowę dostałem po 9 dniach, a powinienem dostać już prawnie pierwszego dnia,góra do 7 dni,po podpisaniu umowy,po paru sekundach dowiedziałem się że już nie pracuje...na jakiej zasadzie ta firma jeszcze funkcjonuje..
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    28.08.2021 10:28

    Pracodawca

    dziękujemy za zgłoszenie. Rzeczywiście umowa zlecenie powinna być dostarczona Panu wcześniej na co zwrócimy uwagę w przyszłości. Jednak z pewnością ubezpieczenie (zgłoszenie do ZUS) biegło od pierwszego dnia Pana współpracy. Pozostałą część Pana zgłoszenia przeanalizujemy w przyszłym tygodniu. Mamy prośbę o kontakt telefoniczny, żebyśmy uzyskali więcej szczegółów również osobowych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2021 08:58

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    23.08.2021 09:34

    Pracodawca

    Komentarze nie są usuwane tylko weryfikowane przez administratora czy nie ma np. mowy nienawiści lub dyskryminacji.
    ReviewUserIcon
    Kris94

    16.07.2021 12:07

    Kandydat

    Wysłałem CV na ogłoszenie po czym otrzymałem telefon że proponują mi pracę. Umówiłem się na rozmowę. Po dotarciu na miejsce miałem zadzwonić że jestem na miejscu. Facet mówi że już do mnie idzie po czym czekam tam 30 minut i nikogo nie ma. Facet nie odbiera telefonu. Jak już na starcie tak traktujecie ludzi to co dopiero potem po zatrudnieniu. Brak słów. Szkoda nerwów i czasu
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2021 10:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    28.05.2021 23:58

    Pracodawca

    Rozumiemy Pana niezadowolenie. Jednak prosimy o kontakt z biurem i pozostawienie do siebie kontaktu w celu merytorycznego przedstawienia sprawy. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę i podjąć adekwatne działania. Anonimowe zgłoszenie nie może być podstawą zwolnienia jakiejkolwiek osoby. Również Pan nie chciałby być zwolniony na podstawie, że ktoś gdzieś coś na Pana napisał. Jeszcze raz prosimy o kontakt z biurem. Gwarantujemy, że zachowamy pełną poufność, gdyż firmie zależy na rzetelnym wyjaśnieniu problemu i jego rozwiązaniu.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    22.06.2021 23:17

    Pracodawca

    Mimo już długiego czasu jaki Pan nie współpracuje z naszą firmą,( niestety nie z naszej winy) nie rozumiemy Pana emocji. Jeśli cokolwiek jakaś osoba z Pakar Service zrobiła niezgodnego z prawem proszę o zgłoszenie sprawy na Policję. Zarząd jak i cała firma działa zgodnie z prawem, ale jeśli jest jakaś osoba, która popełniła przestępstwo uważamy, że powinna za nie odpowiedzieć. Jeśli uważa Pan za stosowne, a sprawa ma inne znamiona niż przestępstwo prosimy o maila z opisem zdarzenia od Pana na adres firmy ze strony internetowej. Z pewnością sprawa będzie priorytetowo wyjaśniona. Z poważaniem Zespół Pakar Service
    ReviewUserIcon
    Hania

    11.06.2021 21:13

    Były pracownik

    Najgorsza firma z którą się spotkałam . Nie dość że dostałam część wypłaty o którą się dopraszać już miesiąc od kierownika słyszę wiecznie coś . Bo jak się okazało kierownik nie potrafił podać moich godzin pracy do kadr Kombinowanie z godzinami itd. śmiech na sali . Jeśli chcesz zarobić to nie u nich . A kadry nic nie robią aby każdy uczciwie pracujący dostawał pieniądze za wykonaną u nich pracę . Sprawa trafia do państwowej inspekcji pracy
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    11.06.2021 23:24

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Jednocześnie prosimy o zgłoszenie sytuacji do siedziby firmy lub kadr. Nikt w naszej firmie nigdy nie został (usunięte przez administratora) Wszelkie pomyłki zawsze są korygowane i wyrównywane. Kierownik jest również człowiekiem i niestety jak każdy człowiek może się pomylić. Rozumiemy, że każdy ma prawo do swojej oceny i ją szanujemy jednak uważamy, że ocena jest mocno niesprawiedliwa. Z pewnością wszystkie udokumentowane przepracowane godziny będą rozliczone.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    22.06.2021 22:58

    Pracodawca

    Sprawa zgłoszona przez Panią jest weryfikowana. Niestety godziny o których Pani wpisała na listę przepracowanych godzin nie zgadzają się z rejestracją czasu pracy "odbitą za pomocą karty". Wyjaśnimy sprawę i będziemy się z Panią kontaktować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2021 09:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    21.04.2021 15:05

    Pracodawca

    Dzień dobry, zostały podjęte kroki w celu wyjaśnienia sytuacji oraz podjęcia stosownych kroków, aby poprawić jakość pracy. Proszę o kontakt z biurem chętnie udzielimy więcej informacji po pozostawieniu kontaktu do siebie. Osoba odpowiedzialna za proces kontrolny skontaktuje się z Panem. Umożliwi to lepsze i szybsze rozwiązanie problemu.
    ReviewUserIcon
    Ok

    11.04.2021 16:52

    Były pracownik

    Pracownik traktowany jak śmieć, firma nie zna czegoś takiego jak szacunek czy sprawiedliwe traktowanie. Krzyki, wrzaski ze strony kierownictwa, rozkazy i teksty jak "do kolegi". Pytania o dyspozycyjność i nie respektowanie odpowiedzi pracownika. Początkowa akceptacja osoby uczącej się, nagle studia zaczynają być przeszkodą, bo przecież takowa osoba nie jest w stanie tyrać jak robot po 16h (najlepiej) 6 dni w tyg. Osoby broniace swoich praw wyrzucane z pracy bez powodu. Nagle nie obowiązuje okres wypowiedzenia. (Umowa zlecenie, 3 dni bodajże). Totalny chaos, jedna osoba robi za 3, inne osoby się nudzą, kierownictwo nie potrafi sprawiedliwie podzielić obowiązków, szkolenie ze sprzętów na zasadzie "idz kolezanka Ci pojaze jak to sie robi". A potem pretensje, wyrzuty, wręcz wulgaryzmy. Jest to żenujące, kierownictwo cechuje bezczelność i brak taktu. Zbywanie, pretensjonalny ton. Wyśmiewanie (podtekstami) osób niepełnosprawnych. Uważam, że powinno się zamknąć tą firmę, ja dłużej tam nie wytrzymałem.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    21.04.2021 15:01

    Pracodawca

    Dzień dobry Panu, prosimy o konktakt z biurem i pozostawienie do siebie danych kontaktowych. Po uzyskaniu niezbędnych informacji podejmiemy kroki zaradcze. Firma Pakar Service zwraca szczególną uwagę na sposób zarządzania poszczególnych kierowników i podejmie wszystkie działania adekwatne do sytuacji jakie mogą być powodowane przez nie profesjonalne działanie naszych ludzi niezależnie od funkcji jaką pełnią. Chętnie zatrudniamy studentów i kierownik powinien starać się dopasować grafik w miarę możliwości. Jeszcze raz prosimy o kontakt z biurem co może pomóc w przyszłości innych osobom oraz nam jako firmie. Dziękujemy za zgłoszenie sytuacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2021 19:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    11.03.2021 12:15

    Pracodawca

    Niestety zbyt wcześnie wyciąga Pan/Pani wnioski. Nie pozostawiamy żadnych zgłoszeń bez weryfikacji i działań zmierzających do poprawy zgłoszonych nieprawidłowości jeśli tylko są zasadne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pakar Service?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.02.2021 16:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    11.03.2021 12:13

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację, w najbliższym czasie na obiekt zostanie skierowana kontrola, która zweryfikuje sposób zarządzania. Po kontroli zostaną podjęte działania, które w razie potrzeby zmienią sposób zarządzania. Obiekt również zostanie podawany częstszym kontrolom wewnętrznym.
    ReviewUserIcon
    Anna

    05.03.2021 21:58

    Były pracownik

    Dziś zostałam zwolniona z pakar serwis w Warszawie. Pani koordynator przyjechała na koniec zmiany, zakomunikował 4 osobom z 6 pracujących, że są zwolnione. Na pytanie z jakiego powodu zostałysmy zwolnione i w jakim celu zatrudniają pracowników, odpowiedź brzmiała,,nie wiem,, Jeśli ktoś poszukuję pracy w sprzątaniu to z daleka od tej firmy,niech spadają do Kielc bo krzaków w Warszawie jest dużo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2020 14:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    04.03.2021 14:13

    Kandydat

    Dzień dobry, Mogłaby Pani napisać coś o pracy w Vivo?, w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Przyszły

    10.02.2021 11:16

    Kandydat

    Jakaś Pani robi nabór pracowników do sprzątania w Olsztynie na obiekt Centaurus . Dzwoni do mnie i informuje mnie, że dnia następnego mam przyjść na rozmowę o pracę . Odpowiadam, że mogę przyjść ok godz.12. Ona stwierdza, że pracuje do godz.13. Koniec rozmowy. Obraz firmy wiadomo.(usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    10.02.2021 11:27

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Zwrócimy uwagę osobie , która robi rekrutację na elastyczność. Jednocześnie chcielibyśmy prosić o nie wyciąganie pochopnych wniosków. Osoba rekrutującą to też człowiek mający swoje zadania do wykonania w pracy ale również życie prywatne i przeznaczony na to czas. Więc jeśli Pan/Pani prosi o szacunek proszę zwrócić uwagę, aby on był w dwie strony.

    Kontakt - Pakar Service Sp. z o.o.

    ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa

    https://pakar-service.pl/
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.11.2020 10:13

    Inne

    Czy pracownicy w Pakar Service Sp. z o.o. dogadują się między sobą?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.12.2020 12:12

    Pracownik

    Tak, dogadujemy się ze sobą
    ReviewUserIcon
    Leszek

    08.10.2020 17:09

    Inne

    Dziękuję firmie Pakar za odpowiedź ja napiszę do Pana Prezesa na meila ze szczegółami mogę przesłać zdjęcia Jestem pracownikiem GB i widzę co się dzieje chodzi o nadzór i jeszcze o jednego Pana który pracuje w waszej firmie
    ReviewUserIcon
    Taki sobie pracownik

    07.10.2020 14:46

    Były pracownik

    Jeżeli jeszcze raz coś usunięcie wtedy opiszę was czyli Pakar service tak że wtedy nie usuniecie Czyli co prawda w oczy kole
    ReviewUserIcon
    Pakar Service

    08.10.2020 09:12

    Pracownik

    Nie rozumiemy zarzutów, nie mamy możliwości usuwania opinii. Prosimy o nie wyciąganie pochopnych wniosków.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2020 11:30

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pakar Service

    08.10.2020 09:05

    Inne

    Rozumiemy Pana rozczarowanie jednak przy obiekcie czynnym 7 dni w tygodniu i 18 godzin na dobę nadzór musi składać się z 3 osób. Oczywiście nakładanie się ich godzin powinno być ograniczone do skoordynowania spraw operacyjnych między zmianami. Zwrócimy na ten element uwagę. Niestety nadzór jest konieczny ze względu na to, że wiele osób pracujących w serwisie sprzątającym oszukuje wykonując swoją pracę niedokładnie lub wcale działając w ten sposób na szkodę pozostałych współpracowników, klienta czy firmy je zatrudniającej. Jeśli chciałby Pan przekazać więcej informacji proszę o przesłanie ich na mail. [email protected]. Z pewnością zarząd zajmie się pilnie tą sprawą.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    15.06.2020 10:52

    Inne

    Pracodawca nie daje odpowiedzi zwrotnej po rozmowie, a szkoda. Widać zapewnienia prezesa nic nie znaczą :)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    06.07.2020 11:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, Z pełną odpowiedzialnością zapewniamy, że w całościowym czasie rekrutacyjnym nasi pracownicy, starają się zawsze informować kandydatów w ciągu około 2 tygodni o rezultacie procesu rekrutacji.Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy został do Pani wykonany telefon, bądź wygenerowany mail z informacją zwrotną, ponieważ nie posiadamy Pani danych osobowych. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem [email protected], byśmy mogli zbadać tę sytuację. Pozdrawiamy, zespół Pakar Service Sp. z o.o.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    05.10.2020 12:59

    Pracodawca

    Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Obecnie odchodzi jedna osoba z nadzoru i szkoli się druga w jej zastępstwie. Na dużych obiektach, które często pracują 7 dni w tygodniu oraz średnio po 16 godzin na dobę nadzór powinien składać się z 2 osób przynajmniej, którzy pracują wg grafiku. Zwrócimy uwagę, aby ich godziny się na siebie nie nakładały.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.05.2020 10:21

    Inne

    Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PAKAR-SERVICE SP. Z O. O.?
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    06.07.2020 12:00

    Pracodawca

    Dzień dobry, Wszystko jest zależne od stanowiska, na które się rekrutuje Z wyrazami szacunku Pakar Service Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    06.04.2020 06:31

    Inne

    Mam pytanie, jak pracodawca zadbał o swoich pracowników w okresie pandemi? Czy otrzymaliście maseczki ochronne i płyny do dezynfekcji rąk?
    ReviewUserIcon
    Eeee

    06.04.2020 10:31

    Inne

    Tak otrzymalismy płyny do dezynfekcji rąk i maseczki zarówno do użytku służbowego jak i prywatnego. Nasz kierownik informował nas o zasadach postępowania w czasie pandemii.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    06.07.2020 11:58

    Pracodawca

    Dzień dobry, Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważne. Działaliśmy zgodnie ze wszystkimi wytycznymi odpowiednich służb oraz z zachowaniem przepisów BHP. Wszystkie środki ostrożności dostosowaliśmy do konkretnego stanowiska. Pozdrawiamy, zespół Pakar Service Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    08.02.2020 20:47

    Inne

    (usunięte przez administratora) Zatrudniają pracowników z Ukrainy (usunięte przez administratora) Nawet brygadzistka jest z Ukrainy.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    taki tam pracownik

    14.02.2020 11:35

    Inne

    Zgadza się. A ciekawe jakie mają procedury w razie wypadku w pracy bez nadzoru???
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2019 16:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MK

    04.01.2020 15:46

    Inne

    Nie wyobrażam sobie takiej brygadzistka ,wiele lat byłam kierownikiem obiektów i pracowałam z ludźmi różnego pokroju , ale brygadzista by zachowywał się w ten sposób ,nie dopuszczalne . przede wszystkim brygadzista też pracuje jak wszyscy, pracownicy .ja nawet jako kierownik pracowałam na równi z moimi.pracownikami bo tego często wymagała sytuacja , a z tego co czytam Pani brygadzistka chodzi z tabletem i robi zdjęcia ??szok powinna się nachylic i podnieść ten kubek ,, zastanawiam się jak kierownictwo może kogoś takiego zatrudniać jako brygadzista/,czy brygadzistka.nie ma znaczenia .ja jako kierownik często zadowalam na mopie .maszynie ??a ludzie którzy pracowali na obiektach sprzątając je zasługują na ogromny szacunek a nie gorszy sort , bo sprzątanie to naprawdę nie wdzięczna praca .
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    27.09.2019 11:59

    Inne

    Jedna wielka porażka!! Odradzam... (usunięte przez administratora) Pisząc do niego i żądając zwrotu i wytłumaczenia. Do dnia dzisiejszego się ze mną nie skontaktował... Gdy jeszcze pracowałam pod jego ramieniem. Z dnia na dzień obniżyły wypłatę mi i moim koleżanka o 100zl twierdząc fakt że środki czystości poszły w górę... Nie mój interes, jakie środki kupuje takie są... To jest w jego kwestii. Umowy-zlecenie... Jedna Pani pracuje do dzisiaj, bez umowy!!! (usunięte przez administratora) potrafią tylko przyjechać i robić zamęt tam gdzie go nie ma... Odradzam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta - Pakar Service

    16.10.2019 12:55

    Inne

    W jakim mieście Pani pracowała?
    ReviewUserIcon
    Niezadowolona

    13.05.2019 21:41

    Inne

    Łódź W firmie popracowałam tydzień w tym czasie powinnam mieć już podpisaną umowę zlecenie, której się nie doczekalam. Z niedzieli na poniedziałek rozchorowalam się. Poinformowałam koordynatora nad ranem, po czym dowiedziałam się że już w sobotę powinnam poinformować go że w poniedziałek nie będzie mnie w pracy. Nie mam czarodziejskiej kuli ani nie stawialam tarota żeby o takich rzeczach wiedzieć.... albo przewidzieć te sytuację. O godzinie 20 dostałam Esa (Nie telefon) że dziękuję mi za współpracę. Co jest dla mnie rzeczą niedorzeczna i niedoprzyjecia. Wiadomości w sprawie wynagrodzenia również nie otrzymałam. Poprzedni koordynator z innego obiektu w Łodzi obiecywał mi pracę, a w pierwszym dniu zadzwoniła że mam nie przychodzić nie podając żadnego powodu. Jeśli ma ktoś wybór pracę u nich albo iść na zasiłek niech idzie na zasiłek przynajmniej mniej nerwów na głowie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.11.2018 08:01

    Inne

    Praca jak praca, starają się dać roboty na całe 8 godzin. Trzeba robić, żeby nie było, ale płacą, nie oszukują i kasa na czas. Lubię atmosferę w PAKAR-SERVICE SP. Z O. O. za: raczej tak, ale wymagający są
    ReviewUserIcon
    Vcx

    04.07.2018 10:52

    Inne

    Nie polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o Pakar Service Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.