opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pakar Service

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 484 ocen
Opinie(992)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)

Opinie(992)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Praca
  • .
  • Przewodnik pracownika
  • .
  • Kontakt

O nas

Praca

Przewodnik pracownika

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Pakar Service Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Pakar Service Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pakar Service Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2024 00:34

    Inne

    Widzę, że sporo etapów rekrutacji na Brygadzistę, cztery wymieniają w ogłoszeniu. Ile to może trwać? Miesiąc już szukam roboty i nie chcę tracić czasu, zwłaszcza że no nie wszystko jest pewne, przyjmą czy nie przyjmą.
    ReviewUserIcon
    grande

    18.04.2024 07:41

    Pracownik

    ja zacząłem prace jakos z dwa tygodnie po otrzymaniu info ze mnie chcą ? jakoś tak
    ReviewUserIcon
    Szat

    20.05.2024 09:19

    Kandydat

    Czyli jak cos poczekaja?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2024 06:50

    Inne

    Przeprowadzam się niedługo z annopola do Kielc i szukam czegoś gdzie mógłbym dorobić sobie na emeryturze. Ktoś wie czy przyjmują może emerytów? Oferty żadnej na kilce nie widzę tylko na inne miasta jak Katowice. Ale może przyjmą. Ile godzin tygodniowo można wyrobić? Pełen etat czy mniej?
    ReviewUserIcon
    Grolsz

    05.04.2024 10:48

    Pracownik

    Jest w porządku, przede wszystkim kontakt w ogóle jest co nie jest niestety normą...
    ReviewUserIcon
    Szat

    20.05.2024 09:14

    Kandydat

    Pewnie zalezy od sytuacji, co?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2024 02:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Deserr

    09.05.2024 09:21

    Kandydat

    Myślałem, że jest to strona ogólnie poświęcona całej firmie, a nie konkretnej lokalizacji, ktoś potwierdzi?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2024 04:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    grande

    18.04.2024 07:43

    Pracownik

    mój kolega z którym pracuje swego czasu wyslał spontaniczne cv i akurat wtedy kogos potrzebowali, więc spróbuj moze tobie tez sie uda:)
    ReviewUserIcon
    Nela

    11.01.2023 13:56

    Kandydat

    Mam pytanie i poprosze o szczerą odpowiedx. Czy firma jest uczciwa czy nie płaci pod stołem ani nic z tych rzeczy? Prosze powiedzieć jak na prawde jest
    ReviewUserIcon
    pseudo

    15.03.2024 11:49

    Kandydat

    troche wyzej zapytalem o to ile wszystko trwa, a wystarczylo tylko troche zjechac nizej xd
    ReviewUserIcon
    irma

    18.03.2024 09:46

    Pracownik

    decyzja była prawie natychmiastowa, na drugi dzień albo może dwa dni czekałam
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.12.2023 13:00

    Inne

    Jest aktualne ogłoszenie dla sprzątaczki biurowej. Z tego co widzę to wieczorem i nocami bo od 17 do 7 rano. Tylko zlecenie czy dłuższa współpraca i uop?
    ReviewUserIcon
    Need

    07.03.2024 14:32

    Pracownik

    Na rozmowie to chyba ciężko mnie dawali znać kilka dni po
    ReviewUserIcon
    parmezano

    11.03.2024 13:36

    Inne

    troche kandydatow pewnie sie zglasza jednoczesnie wiec dziwne by to bylo jakby na rozmowie juz decydowali
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    07.01.2024 05:34

    Inne

    Widzę ze szukają sprzątaczek ogólnie ale nie ma podanej stawki ani gdzie dokładnie będzie to sprzątanie tylko trzeba dzwonić. Wiec zanim zadzwonie wole dopytać czy polecacie gdzie najlepiej się dostać ? Jakim budynkiem się zajmować ? Stawek niestety tez nie podano, ile na nowy rok może sobie życzyć sprzątaczka ?
    ReviewUserIcon
    kostaryka

    22.01.2024 09:15

    Kandydat

    skoro pisali, że dzwonić, to najlepiej zadzwonić, to ci wszystko powiedzą. nie wiemy co konkretnie chcesz robić i czego oczekujesz, więc nie ma sensu to na forum czekać na info tylko zadzwonić i mieć prosto na tacy wszystko podane i wyjaśnione
    ReviewUserIcon
    Dels

    07.02.2024 15:42

    Kandydat

    Ty już po rozmowie jakiejś wstępnej chociaż jesteś?
    ReviewUserIcon
    Aga

    16.01.2024 12:12

    Kandydat

    Jaka stawka jest na umowie zlecenie??
    ReviewUserIcon
    Italiano

    12.09.2023 09:40

    Kandydat

    Od czego zależy jaką umowę dostanę albo jaką mi zaproponują? Bo widzę, że można pracować na umowie o pracę albo zleceniu
    ReviewUserIcon
    wham

    10.12.2023 12:58

    Kandydat

    zastanawiam się czy to by miało być z wyboru czy tak zależnie od oferty
    ReviewUserIcon
    VP

    14.12.2023 14:11

    Pracownik

    Też tak kojarzę, że obie umowy są możliwe.
    ReviewUserIcon
    tarot

    28.11.2023 14:21

    Inne

    cześć wie ktoś może czy do pracy gatunku fizycznego potrzebne jest tutaj jakieś wcześniejsze doświadczenie? i czy pracodawca trzyma się terminów jeśli chodzi o przelewy?
    ReviewUserIcon
    mambo

    12.12.2023 11:31

    Inne

    no jako pracownik sprzątający da się tutaj na innych stanowiskach pracować?
    ReviewUserIcon
    mambo

    12.12.2023 11:32

    Inne

    powiedz czy dajecie ubrania dla nowych pracowników?
    ReviewUserIcon
    sara

    28.09.2023 14:00

    Kandydat

    czy do zatrudnienia potrzebne są jakieś papiery? badania, czy coś tego typu?
    ReviewUserIcon
    pilka

    07.11.2023 15:25

    Kandydat

    tym bardziej biorąc pod uwagę branże to raczej ważne szkolenie na start
    ReviewUserIcon
    pilka

    07.11.2023 15:27

    Kandydat

    ponawiam, na ogół jak się tutaj wam pracuje/pracowało?
    ReviewUserIcon
    Nopy

    26.06.2023 11:56

    Kandydat

    Jakie macie stanowiska dostępne w firmie aktualnie?
    ReviewUserIcon
    Dons

    07.09.2023 12:43

    Pracownik

    premie uznaniowe tylko
    ReviewUserIcon
    kim

    08.09.2023 10:10

    Kandydat

    w jakiej wysokości?
    ReviewUserIcon
    yuio

    03.10.2022 15:06

    Kandydat

    jako pracownik porządkowy dostaje się umowę o pracę może?
    ReviewUserIcon
    Gruch

    09.08.2023 15:32

    Pracownik

    a na co chcesz aplikować? jakie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Dons

    07.09.2023 12:44

    Pracownik

    no masowych zwolnienień jak czasem się w innych firm ach słyszy to tu nie ma
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Pakar Service Sp. z o.o.

    Brygadzista/Brygadzistka -branża utrzymania czystości

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    4806 - 5306 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Technik ds. Pest Control k/m

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    5800 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik utrzymania terenów zielonych– usługi ogrodnicze

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Manager ds. sprzedaży (m/k/d)

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Nysa

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Obiektu- Placówka Medyczna

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ostrzeszów

    WalletIcon

    5500 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik serwisu sprzątającego

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lubin

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    NEON

    25.08.2023 10:34

    Kandydat

    Gdzie szukaliście ogłoszeń jak się zatrudnialiście??
    ReviewUserIcon
    Memo

    05.09.2023 20:43

    Pracownik

    na ich stronie masz zgłoszenia do różnych lokalizacji
    ReviewUserIcon
    Memo

    05.09.2023 20:44

    Pracownik

    możesz też na pracuj poszukać ale tam jkojarze kiedyś były oferty na wyższe stanowiska, nie wiem co cię interesuje
    ReviewUserIcon
    Rocky

    17.08.2023 08:14

    Kandydat

    Czy tylko na ich stronie znajdę ogłoszenia?
    ReviewUserIcon
    Blondus

    22.08.2023 09:49

    Kandydat

    Potem zaczynałeś po jakimś czasie czy od razu? Można w tej kwestii rozmawiać?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    23.08.2023 14:10

    Pracownik

    zależy od ustaleń, ja zaczynałem trochę później bo mi się okres wypowiedzenia w innej firmie jeszcze kończył
    ReviewUserIcon
    Heo

    10.05.2023 15:27

    Kandydat

    Czy wynagrodzenie jest zawsze terminowo czy są opóźnienia?
    ReviewUserIcon
    Harak

    30.05.2023 10:45

    Pracownik

    Wynagrodzenia na czas, nigdy z tym problemów nie było akurat w moim przypadku. Za moich czasów opóźnień nie kojarzę
    ReviewUserIcon
    stitsh

    16.06.2023 09:41

    Kandydat

    a nie obcinaja nic z pensji? dostaje sie tyle ile w umowie zawsze na pewno?
    ReviewUserIcon
    Frizzy

    06.04.2023 16:35

    Kandydat

    jak się dostać do firmy? gdzie wysłać cv?
    ReviewUserIcon
    Shelby

    09.06.2023 09:07

    Inne

    A ktoś powie o rodzajach umowy? Kiedy zlecenie a kiedy uop?
    ReviewUserIcon
    Luzny

    12.06.2023 09:04

    Były pracownik

    Dają to i to, zależy jak się dogadasz co ci bardziej pasuje i na jakie stanowisko
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.06.2023 21:51

    Były pracownik

    kto z was pracował w tej firmie sprzątającej ale w Poznaniu?
    ReviewUserIcon
    ADA

    19.04.2023 20:52

    Były pracownik

    Nie wiem od czego to zależy ale mój partner pracując w tej firmie dosyć długo otrzyotrzymywał wypłatę na konto .Wypłata oczywiście co do grosza się zgadzała, po pewnym czasie Kierownik Pan Roman zaczął wydawać wypłatę do ręki i nigdy się nie zgadzała zawsze brakowało kilka słówek. Po wznowieniu pracy mój partner otrzymał wynagrodzenie na konto i tak jak wcześniej wszystko się zgadzało.Zreo higieny na terenie toalet bo tam pracowałam zero szacunku ,brygadzistka z Ukrainy,kierownik również innego pochodzenia a Polak brygadzista- szkoda gadać, i kolejny brygadzista Ukrainiec, a Polacy pod nimi fajnie jest że możemy być podwładnymi ich w naszym kraju.
    ReviewUserIcon
    Madzia

    17.05.2023 15:12

    Pracownik

    Hm trudno powiedzieć, czym kieruje się firma proponując pracę kierownik ,z Ukrainy i brygadzista , uważam że w Polsce mamy też dobrych kier. No nie fajnie piszesz ,że zero higieny na toaletach .zawsze słaby punkt wszystkich galeri handlowych i szlak mnie trafia gdy musze skorzystać z toalety w takiej galeri ten zapach uryny fuj..,.. i wogole widoczny bałagan moze to wydać się smiesze i się przechwalam ,ale są na to sposoby by tak nie było..ale to już moja tajemnica ,co do tego że pracuje Twój partner w galeri pod jurysdykcją ludzi Ukrainy no cóż ,jeśli zależy mu na pracy ,niech poprostu robi swoje ..pozdrawiam Marzenna K
    ReviewUserIcon
    parker

    01.04.2023 21:04

    Kandydat

    znajomość branży – "szeroko pojęte utrzymanie czystości obiektów" - co to znaczy?
    ReviewUserIcon
    Madzia

    15.05.2023 19:48

    Inne

    Ja nie mam pojęcia o czym piszesz , aby być dobrym.kier obiektu musisz znać minimum zasad ,zarządzania ludźmi, mieć minimum doświadczenia w tej branży, szczerze ,usługi sprzatania to jeden z najbardziej niewdzięczny kawałek chleba i sztuka to nie jest być kierownikiem obiektu w garniaku i spacerować po obiekcie ,a sztuka jest być widzieć i co najważniejsze wiedzieć co i jak ogarnac Szkolenie nie mam pojęcia czy w Firmie Paker są na stanowisko kier..myślę że są, ale nauka i szkolenia sobie a życie i praca sobie. Bo wyobraź sobie że wywala ci kanaliza na obiekcie, masz 4 pracownokow na danej zmiane do tego masz futcorddo obskoczenia , i co z tym zrobisz ? To są takie sytuacje że trudno jest się wypowiedzieć w danej kwesti., asertywnosc krestywnosc itp itd. może się wymądrzam za co z góry przepraszam, ale ja uczyłam się sama i ucxylam sie maszyn ktore potem w razie nagłej awari umiałam naprawić... haha ..i wiem ,że to wcale nie jest łatwy kawałek chleba ...ale zaj....uwielbiałam te prace i przez wiele lat ,.. a co za tym idzie ...Zawsze musisz być o krok przed dyrektorem obiektu ...Zawsze...pozdrawiam. M K.
    ReviewUserIcon
    koleżanka po fachu

    16.05.2023 08:27

    Pracownik

    prawda! trzeba być gotowym na wszystko :D bo różne sytuacje mogą się przytrafić, więc zaradność i kreatywne myślenie się przydaje bez dwóch zdań!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pakar Service?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    CHinon

    21.04.2023 12:16

    Inne

    nie wiem czy już koś pytał o to ale paker wygląda na strasznie dużą firmę. lokalizacji od groma, oferta sprzątania aż po hale produkcyjne. Ilu pracowników zatrudnia się srednio w jednym oddziale?
    ReviewUserIcon
    Heo

    10.05.2023 15:34

    Kandydat

    W ilu osobowych grupach się pracuje?
    ReviewUserIcon
    brodaty7

    12.05.2023 12:03

    Pracownik

    to bardzo dużo zależy od oddziału. a jakiś konkretny cię interesuje?
    ReviewUserIcon
    Stonka

    02.05.2023 17:28

    Kandydat

    Z jakim orzeczeniem można próbować swoich sił?
    ReviewUserIcon
    jericho

    10.05.2023 14:48

    Pracownik

    ogólnie firma jest bardzo otwarta jeśli chodzi o te sprawy, więc myślę, że warto spróbować aplikować
    ReviewUserIcon
    Realia

    13.03.2023 08:47

    Kandydat

    Albo jakieś środki ochrony do skóry się dostaje żeby nie podrażniać się za bardzo?
    ReviewUserIcon
    nicki

    27.04.2023 14:00

    Pracownik

    tu też mamy zapewnione potrzebne środki ochronne, pracuje w rękawiczkach i nie widzę jakichś negatywnych skutków pracy ze środkami czystości, więc jest okej
    ReviewUserIcon
    Madzia .

    28.04.2023 08:52

    Inne

    O tym właśnie mówię,,..że pracuje się w rękawiczkach....pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    sok z jagód

    14.09.2022 17:24

    Kandydat

    co dokładnie robi się na stanowisku kierownika obiektu? piszą, że obowiązki to zarządzanie galerią handlową, a przybliży ktoś jak to w prawdziwym życiu mniej więcej wygląda?
    ReviewUserIcon
    komando

    07.02.2023 14:17

    Kandydat

    co ci da jej odpowiedź? chyba nie za wiele według mnie
    ReviewUserIcon
    Madzia .

    26.04.2023 23:40

    Inne

    Ale nie ma ilości pracowników na danego kierownika, przecież to nie jest przedszkole ! Ze ilosc dzieci na jedbego opiekuna ,ty masz to tak zorganizowac ze wszystko musi grac i jak masz obchod na sanym obiekcie z dyrektorem obiektu to musisz tak to wszystko m8ec ofarbiete ze firma wychodzi po takim obchodzie bez szwanku ! Tak pracuje tak dzialam , jest obiekt ,i możesz mieć na nim 30 pracowników, a możesz mieć 5, ,..a może byc 160....czy wogole masz pojęcie o kierowaniem ludźmi, szkoleniem bhp na dane stanowisko ,jak używać chemi ,by nie potruc ludzi ,jak eksploatować maszynyi o nie dbać wdrażać nowe pomysły, które są efektywne ,spać z telefonem i nawet iść z nim do toalety od co ,..jak ogarnąć całość...tu nie chodzi o to by stać nad ludźmi z batem ,ale o to by .chcieli pracować, a to niestety nigdy nie było i nie jest łatwe...Czasami kierownik jest jak ksiądz, polcjant ,matka, psycholog ... do tego musisz to poukładać tak by gralo ,...dużo by gadać, ale skoro nie masz o tym pojecia i zadajesz pytanie ilu pracowników przypada na kierownika ...? . To tracę wiarę wlogiczne myslenie ludzi którzy chcą być kierownikami firmy sprzątającej ,bo to naprawdę nie jest łatwy kawałek chleba...pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    17.04.2023 15:14

    Kandydat

    Mąż znalazł na ich stronie ofertę dla kierownika obiektu na różne lokalizacje. Jak dużym zespołem się kieruje? Oczekują znajomości branży sprzątającej, a konkretniej? Widzę też że w obowiązkach jest podnoszenie kompetencji personelu z technik sprzątających, czyli jakie powinien mieć wcześniej doświadczenie, wystarczy że wiele lat sprzątał? Może ktoś był już na rozmowie i coś wie? No i nie mogę nie zapytać o zarobki
    ReviewUserIcon
    paker

    18.04.2023 14:27

    Kandydat

    Dokładnie to samo mnie interesuje o co dokładnie chodzi z tą znajomością branży
    ReviewUserIcon
    El

    20.04.2023 17:30

    Pracownik

    Patrzą czy ma się wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży na takie stanowiska
    ReviewUserIcon
    Realia

    13.03.2023 08:46

    Kandydat

    Ponawiam pytanie o to jakich środków używacie do pracy? Czy to coś uczulającego bardzo?
    ReviewUserIcon
    Ar.en

    17.04.2023 08:42

    Kandydat

    pytanie czy to czego używają to nie jest może jakaś tajemnica zawodowa może? lepiej zapytać firmy bezpośrednio o takie szczegóły a jak są problemy z alergią to może jednak nie praca dla ciebie...?

    Kontakt - Pakar Service Sp. z o.o.

    ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa

    https://pakar-service.pl/
    ReviewUserIcon
    vbnm

    05.03.2023 20:35

    Kandydat

    Pracownicy zostają na dłużej z firmą?
    ReviewUserIcon
    hm?

    20.03.2023 11:57

    Pracownik

    a no i oczywiście umowe o prace mam
    ReviewUserIcon
    astex

    14.04.2023 09:30

    Kandydat

    obstawiam że 8 jak na etacie jesteś, a zdarzają się tu w ogóle jakieś nadgodziny? sporadycznie czy bardziej częściej jak już?
    ReviewUserIcon
    Helena

    22.03.2023 15:13

    Kandydat

    jak to jest w przypadku osób zatrudnionych do odśnieżania. Jest to praca sezonowa czy pracownicy w okresie letnim sa delegowani do innych prac?
    ReviewUserIcon
    acapulco

    23.03.2023 20:11

    Kandydat

    no dobre pytanie, a jakieś prace porządkowe zewnętrzne typu koszenie trawników, itp.? jak to jest?
    ReviewUserIcon
    Nowy123

    06.03.2023 14:09

    Kandydat

    Jaka jest organizacja pracy fizycznych?
    ReviewUserIcon
    Zebra

    13.03.2023 11:43

    Kandydat

    Pewnie to już od obiektu zależy, tak myślę
    ReviewUserIcon
    witam

    13.02.2023 13:48

    Kandydat

    mam pytanie, jakie są różnice pomiędzy stanowiskami: kierownik operacyjny a kierownik obiektu?
    ReviewUserIcon
    roki

    01.03.2023 13:10

    Kandydat

    też mi się wydaje że do wykonania
    ReviewUserIcon
    roki

    01.03.2023 13:11

    Kandydat

    pytanie czy to w rekrutacji wewnętrznej czy na jakąś zewnętrzną trzeba by aplikować?
    ReviewUserIcon
    Administrator

    22.10.2022 19:42

    Inne

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: brak w firmie Pakar Service Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    kruk

    03.02.2023 12:29

    Były pracownik

    z takiej, że po pierwsze, nie mamy pojęcia o jakie stanowisko w ogóle chodi
    ReviewUserIcon
    kruk

    03.02.2023 12:31

    Były pracownik

    a po drugie, raczej na forum mało kto bezpośrednio pisze o finansach, z tego co. zaobserwowałem, plus może być ono od czegoś zależne np. więc moim zdaniem najlepiej o takie rzeczy pytać przy okazji rekrutacji i mieć pewną odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    26.09.2019 10:43

    Inne

    Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PAKAR-SERVICE SP. Z O. O.?
    ReviewUserIcon
    cherry

    31.01.2023 12:12

    Pracownik

    O stawkach się raczej publicznie wypowiadać nie będę, to już musisz sama osobiście dogadywać, bo też nie chcę wprowadzać w ewentualny błąd
    ReviewUserIcon
    cherry

    31.01.2023 12:34

    Pracownik

    Poza tym nie wiem, czy to najlepszy temat do poruszania na forum, wiadomo, że każdy chce wiedzieć, ale na takie rzeczy to najlepiej z rekrutacją rozmawiać
    ReviewUserIcon
    Dominika

    30.12.2022 03:19

    Inne

    Cześć, mają teraz taką ofertę do pracy jako serwis sprzątający. To jakaś praca w zespole czy pojedynczo? Mógłby ktoś wyjaśnić, jak to wygląda pod kątem organizacji?
    ReviewUserIcon
    fiona

    02.01.2023 17:09

    Kandydat

    zależy od obiektu chyba na jaki pójdziesz
    ReviewUserIcon
    niki

    14.01.2023 20:22

    Kandydat

    wydaje mi się, że zgłaszając się do pracy już wiesz gdzie konkretnie będziesz pracować, wiec raczej nie powinno być problemów
    ReviewUserIcon
    Mariusz.

    07.12.2022 21:03

    Kandydat

    Chciałbym aplikować na stanowisko kierownika operacyjnego. Ktoś wie, jak wygląda proces rekrutacji, wdrożenie i pensja?
    ReviewUserIcon
    antyoksydant

    13.01.2023 13:34

    Pracownik

    Tego już ci nie powiem, bo ja nie mam takich informacji
    ReviewUserIcon
    antyoksydant

    13.01.2023 13:35

    Pracownik

    Nie jest określone jakiego konkretnie, grunt, żeby było, i żeby szły za nim umiejętności odpowiednie
    ReviewUserIcon
    falk

    11.10.2022 19:54

    Kandydat

    szukać ofert bezpośrednio pod firmą czy przez agencję?
    ReviewUserIcon
    mumia

    08.12.2022 13:36

    Były pracownik

    jezeli szukasz na dluzej to spokojnie
    ReviewUserIcon
    Lusia

    05.01.2023 13:40

    Kandydat

    Cześć Maryna. szukam ofert do pracy jako serwis dzi w Warszawie. możesz podpowiedzic gdzie można zobaczyć oferty z tej firmy.
    ReviewUserIcon
    banka

    21.12.2022 13:57

    Kandydat

    zmiany nocne też sie zdarzają
    ReviewUserIcon
    lorek

    29.12.2022 15:08

    Kandydat

    raczej lokalizacjach*
    ReviewUserIcon
    BialyKruk

    30.12.2022 13:10

    Kandydat

    to sa czy nie ma w koncu?
    ReviewUserIcon
    Zaktywizowana

    23.11.2022 14:56

    Kandydat

    Witam, obecnie szukam pracy, mam orzeczenie o niepełnosprawności, chętnie zatrudniłabym się tu, ale nie wiem czy to nie będzie przeszkodą? Jeśli chodzi o moje predyspozycje, to dobrze sobie radzę z wszelakimi czynnościami porządkowymi, także z tym nie mam problemu. Dlatego chciałam dopytać czy mam tu szansę na zatrudnienie? Pracują tu osoby z niepełnosprawnościami?
    ReviewUserIcon
    gonia

    05.12.2022 09:07

    Pracownik

    sama mam orzeczenie o niepełnosprawności i nie było problemu z przyjęciem sie tutaj, polecam
    ReviewUserIcon
    rondel

    14.12.2022 14:12

    Były pracownik

    nie musisz sie martwic, pracuja tu osoby z orzeczeniem
    ReviewUserIcon
    Nickname

    09.12.2022 10:23

    Kandydat

    Wynagordzenie wyplacane co miesiac? co tydzien?
    ReviewUserIcon
    Arro

    13.12.2022 08:56

    Pracownik

    Miesięcznie-przynajmniej na moim stanowisku
    ReviewUserIcon
    nom

    13.12.2022 15:13

    Pracownik

    u mnie tak samo
    ReviewUserIcon
    Administrator

    13.10.2022 18:15

    Inne

    W Pakar Service Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Umów. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.11.2022 17:30

    Kandydat

    już nie ma oferty, więc pewnie kogoś znaleźli
    ReviewUserIcon
    mumia

    08.12.2022 13:38

    Były pracownik

    najnormalniejszy proces rekrturacyjny jak dla mnie
    ReviewUserIcon
    lelum

    30.11.2022 10:58

    Kandydat

    czy pracownicy porządkowi pracują tutaj na nocki? jaki dodatek za takie zmiany jest przyznawany?
    ReviewUserIcon
    cobi

    06.12.2022 12:56

    Kandydat

    ale nocki w ogóle są?
    ReviewUserIcon
    grimpas

    07.12.2022 12:40

    Kandydat

    z tego co słyszałem to praca zmianowa po prostu ale w jakich godzinach one są to nie wiem pewnie w rozmowie wyjdzie albo tu ktoś się połasi na odpowiedź

    Zostaw merytoryczną opinię o Pakar Service Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.