opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pakar Service

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 484 ocen
Opinie(992)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)

Opinie(992)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Praca
  • .
  • Przewodnik pracownika
  • .
  • Kontakt

O nas

Praca

Przewodnik pracownika

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Pakar Service Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Pakar Service Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pakar Service Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Administrator

    16.11.2022 09:39

    Inne

    W Kielce Pakar Service Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.
    ReviewUserIcon
    fatima

    29.11.2022 13:52

    Kandydat

    wiecie po ilu pojawi się od nich odpowiedź pojawi po rozmowie rekrutacyjnej??
    ReviewUserIcon
    gonia

    05.12.2022 09:08

    Pracownik

    kilka dni, nie wiecej
    ReviewUserIcon
    zenn

    07.11.2022 15:20

    Kandydat

    zaaplikowałem na stanowisko Specjalista działu kontroli jakości usług czystościowych, wiecie może jak wygląda rekrutacja? bo wysłałem zgłoszenie ale jak narazie cisza, a ogłoszenie jeszcze jest 3 dni...
    ReviewUserIcon
    sylia

    10.11.2022 13:08

    Pracownik

    w ogóle tak z ciekawości odezwali się? bo jak teraz patrzę to głoszenie jeszcze 11 godzin dostępne
    ReviewUserIcon
    Mimo

    14.11.2022 10:26

    Kandydat

    Z reguły firmy się odzywają właśnie jak już ogłoszenie traci ważność i nazbierali wystarczająco CV. Nie wiem jak jest tutaj, ale no z takim systemem się spotkałam wiele razy.
    ReviewUserIcon
    niemiiii

    21.10.2022 11:42

    Kandydat

    Hej, znalazłam ofertę na stanowisko Menadżer usług porządkowych Niemcy i chciałabym się czegoś dowiedzieć, ktoś mógłby podzielić się swoją opinią? Jak ze znajomością języka, na jakim poziomie trzeba być i czy trzeba jakiś certyfikat mieć?
    ReviewUserIcon
    błyskowtliwy

    03.11.2022 08:54

    Pracownik

    myśle że napewno dwa może trzy biorąc pod uwagę że stanowisko jest dość wysokie
    ReviewUserIcon
    mariola

    04.11.2022 14:51

    Kandydat

    dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.09.2022 11:36

    Pracownik

    w porządku firma. normalne warunki, kasa się zgadza.
    ReviewUserIcon
    kisko

    06.10.2022 13:51

    Pracownik

    ja mówie o prac. porządkowym, a o czym autor to nie wiem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2022 16:51

    Pracownik

    Ja też.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    01.10.2022 10:25

    Były pracownik

    Firma jak firma ale kierownicy tej firmy to całkowity upadek . Dwoje zastępców kierownika jeden pan który wcześniej został zwolniony z innej firmy na GB za nieróbstwo i następna pani z Ukrainy kolejny nierób zostali zastępcami niby kierownika. Śmiech na sali parodia. Proszę dyrekcje firmy o kontrolę tych dwoje niby zastępców jak jedno czy drugie pracuje w weekendy. Za co wy im płacicie. Obraz nędzy i rozpaczy
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    01.10.2022 11:09

    Pracodawca

    Dziękujemy za informację. Sprawdzimy informacje jakie otrzymaliśmy i podejmiemy odpowiednie kroki. Wiemy o jaką nieruchomość chodzi.
    ReviewUserIcon
    porządki

    21.09.2022 14:24

    Kandydat

    cześć, pytanie o prace - jest na początku jakieś wdrożenie jakich środków, czego i jak sie używa? długo trwa takie coś i czy takie podszkolenie jest płatne czy bezpłatne na początku?
    ReviewUserIcon
    korik

    27.09.2022 14:24

    Pracownik

    jest i jest płatne, przynajmniej u mnie tak było i wydaje mi się to logiczne
    ReviewUserIcon
    cat

    05.05.2022 12:59

    Kandydat

    Hej, jak wygląda proces rekrutacyjny do administracji?
    ReviewUserIcon
    faraon

    19.09.2022 09:13

    Pracownik

    żeby z właścicielem to niby jak, gdzie, takie firmy to nie mają takich możliwości
    ReviewUserIcon
    faraon

    19.09.2022 09:13

    Pracownik

    najpierw z rekruterem, a potem z kierownikiem danego działu, z którym potencjalnie masz współpracować
    ReviewUserIcon
    KO

    18.08.2022 14:48

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie stanowiska Kierownika Operacyjnego. Jak dużo podległych obiektów ma się pod sobą? Czy to w zakresie całego miasta/regionu, czy jak to się rozdziela?
    ReviewUserIcon
    faraon

    19.09.2022 09:09

    Pracownik

    tak, jest taka możliwość
    ReviewUserIcon
    faraon

    19.09.2022 09:10

    Pracownik

    właśnie za niewielką opłatą
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    06.09.2022 09:52

    Inne

    Czy mi się wydaje, czy negatywne wypowiedzi są usuwane? Jeśli tak, jest to niezgodne z prawem.
    ReviewUserIcon
    yhm

    09.09.2022 10:46

    Kandydat

    są usuwane jak naruszają regulamin, którego chyba (patrząc na niektóre wypowiedzi) nikt tutaj nie czytał, to chyba logiczne, nie?
    ReviewUserIcon
    faraon

    12.09.2022 11:45

    Pracownik

    ludzie... to tylko forum... przestańcie się tak tu rozczulać, że coś wam zniknęło
    ReviewUserIcon
    pracownica

    22.06.2022 14:36

    Pracownik

    praca nie jest zła. nie powiem, że to praca moich marzeń, ale jest spoko. grunt, że finansowo się wszystko spina. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Luigi

    19.07.2022 10:38

    Kandydat

    A daj spokój, nie ma co nawet uwagi zwracać na te flagi
    ReviewUserIcon
    ahdhavc

    09.09.2022 10:51

    Pracownik

    nos w sos
    ReviewUserIcon
    ray

    25.07.2022 21:37

    Pracownik

    firme polecam. znalazlem tu prace kiedy naprawde mialem ciezka sytuacje i zostalem do dzisiaj.
    ReviewUserIcon
    kiko

    18.08.2022 10:30

    Pracownik

    a umowę na pewno na początek na jakiś określony dają
    ReviewUserIcon
    nuno

    08.09.2022 10:33

    Kandydat

    pamiętasz może na ile?
    ReviewUserIcon
    Obiekt

    31.08.2022 13:37

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie oferty pracy na Kierownika Obiektu. Czy jest jakiś wymóg ilu osobowy zespół miał być, którym się wcześniej zarządzało?
    ReviewUserIcon
    Obiekt

    02.09.2022 15:09

    Kandydat

    O to dzięki wielkie za info, zawsze to trochę pewniej, że może zaproszą na rozmowe
    ReviewUserIcon
    mangr

    05.09.2022 11:53

    Pracownik

    spoko, powodzenia w rekrutacji
    ReviewUserIcon
    Administrator

    13.08.2022 16:17

    Inne

    Co sądzisz o atmosferze w firmie Pakar Service Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?
    ReviewUserIcon
    Leo

    17.08.2022 15:18

    Pracownik

    Czynników ogólnie jest więcej, więc nie da się powiedzieć jednoznacznie
    ReviewUserIcon
    Leo

    17.08.2022 15:18

    Pracownik

    To swoją drogą, nie sądzę, żeby ktoś miał potrzebę chwalenia się tym na forum na lewo i prawo
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Pakar Service Sp. z o.o.

    Technik ds. Pest Control k/m

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    5800 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik utrzymania terenów zielonych– usługi ogrodnicze

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Manager ds. sprzedaży (m/k/d)

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Nysa

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Obiektu- Placówka Medyczna

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ostrzeszów

    WalletIcon

    5500 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik serwisu sprzątającego

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lubin

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Brygadzista/Brygadzistka -branża utrzymania czystości

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    4806 - 5306 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Robotnik

    10.07.2018 17:28

    Inne

    Ja tam pracuje, ale robota jak robota. Płacą na czas, nie kantują na godzinach. Jak się robi co trza jest w miarę ok.
    ReviewUserIcon
    też robotnik

    11.08.2022 15:17

    Pracownik

    Ja też jestem zadowolony, a patrząc po dacie to pracowałeś cztery lata przede mną, więc widać że firma stabilna.
    ReviewUserIcon
    Mokka

    21.04.2022 10:43

    Kandydat

    Czy są jakiekolwiek szanse na premię?
    ReviewUserIcon
    Luigi

    21.07.2022 11:22

    Kandydat

    Że zasady przyznawania premii w Pakarze?
    ReviewUserIcon
    Luigi

    21.07.2022 11:23

    Kandydat

    Wiem czym jest premia uznaniowa, ale zastanawiałem się czy są konkretne wyznaczniki tego "uznania" np. wypracowanie tyle i tyle godzin i inne w tym stylu.
    ReviewUserIcon
    Monika Mankiewicz

    01.07.2022 11:09

    Inne

    Niestety współpraca na bardzo niskim poziomie. Pomimo dopełnienia wszelkich czynności (usunięte przez administratora)nie wywiązało się z zapewnień i ustalony dostęp nie działał. Ostatecznie doszło do zerwania umowy - od półtora roku jesteśmy zbywani przedłużającymi się terminami zwrotu należności za brak dostarczenia usługi - komunikacja między wieloma osobami kontaktowymi, brak odpisywania na mailei wieczne zapewnienia o kolejnych 14dniach potrzebnych na zwrot środków. Trwa to już 1.5roku.
    ReviewUserIcon
    nrzm

    08.07.2022 14:21

    Kandydat

    No właśnie
    ReviewUserIcon
    Luigi

    19.07.2022 10:39

    Kandydat

    No najwyraźniej się pomyliło, nie ma co drążyć tematu.
    ReviewUserIcon
    simeco

    20.05.2022 11:22

    Kandydat

    Ktoś coś o stanowisku kierownika operacyjnego w tej firmie może powiedzieć? Warunki, jak sama praca?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    18.07.2022 09:30

    Pracownik

    mi się pracuje dobrze, u mnie atmosfera jest w porządku, dbamy o to
    ReviewUserIcon
    Luigi

    19.07.2022 10:37

    Kandydat

    W sensie pracownicy, czy ogólnie firma dokłada starań o to, żeby dbać o atsmosferę?
    ReviewUserIcon
    Administrator

    27.05.2022 15:12

    Inne

    Pakar Service Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!
    ReviewUserIcon
    pracownica

    15.07.2022 11:23

    Pracownik

    no wziął i wyszedł hah
    ReviewUserIcon
    pracownica

    15.07.2022 11:24

    Pracownik

    ale luz. zdarza sie
    ReviewUserIcon
    Kolejorz

    13.06.2022 09:58

    Były pracownik

    Firma Pakar Servis pracowałem tam kiedyś mają tam takiego brygadzistę bezszczelnego matoła który lubi pracować sam nie nadaje się do współpracy z nowym pracownikiem robi wszystko żeby się jego szybko pozbyć kierownikom mówi że nie chciało mu się pracować kierownictwo jest takie naiwne albo głupie że we wszystko wieżą Tylko nie wiem po co przyjmować nowego pracownika
    ReviewUserIcon
    stella

    23.05.2022 10:17

    Kandydat

    jest możliwość pracy na część etatu?
    ReviewUserIcon
    basket

    24.05.2022 10:38

    Były pracownik

    to chyba musisz tam podpytać, może zależeć czy w ogóle tam gdzie jesteś kogoś tak potrzebują
    ReviewUserIcon
    stella

    25.05.2022 17:00

    Kandydat

    okej, rozumiem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pakar Service?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    MONA

    21.05.2022 13:52

    Pracownik

    Praca jak praca, wypłata na czas. Jest to chyba jedyna firma na rynku która po okresie próbnym zmniejsza wynagrodzenie. Słabo
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    25.05.2022 08:06

    Pracodawca

    Dzień dobry, płaca w firmie Pakar Service nie jest zmniejszana po okresie próbnym. Zawsze realizowane są ustalenia, które strony uzgodniły wcześniej. Jeśli gdzieś jest przypadek naruszenia tej zasady proszę o kontakt z biurem za co będziemy wdzięczni.
    ReviewUserIcon
    Elizka

    28.04.2022 13:40

    Kandydat

    Pracownik serwisu sprzątającego - jakieś wymagania itp? Bo nie ma konkretów tylko wymienione, że szukają
    ReviewUserIcon
    Meli

    18.05.2022 11:20

    Kandydat

    Więc sobie poradzę
    ReviewUserIcon
    Meli

    18.05.2022 11:23

    Kandydat

    Także luz
    ReviewUserIcon
    ChopSuey

    05.04.2022 12:54

    Kandydat

    Dzień dobry. Mam pytanie, czy na stanowiskach administracyjnych jest możliwość pracy zdalnej?
    ReviewUserIcon
    Sumso

    20.04.2022 12:24

    Pracownik

    szkolenia według mnie to zawsze lepiej stacjonarnie, ale to zobaczysz pewnie jak będzie
    ReviewUserIcon
    elefant

    27.04.2022 13:47

    Kandydat

    No wyjdzie w praniu. dzięki
    ReviewUserIcon
    Shadow

    01.03.2022 12:34

    Kandydat

    zdarza się tutaj pracować na nocki?
    ReviewUserIcon
    Shadow

    13.04.2022 13:02

    Kandydat

    pewnie, a może w międzyczasie ktoś inny się tu wypowie
    ReviewUserIcon
    Shadow

    13.04.2022 13:03

    Kandydat

    ja tak myślę, że to zależy od miejsca, ale nie mam pewności
    ReviewUserIcon
    Andi

    07.03.2022 11:43

    Kandydat

    Gdzie mieści się Centrala firmy? Kojarzy ktoś czy są może jakieś przyjęcia do administracji?
    ReviewUserIcon
    Bella

    16.03.2022 10:24

    Pracownik

    bo na stronie jest ogólny mail do biura i jakiś nr telefonu to w sumie można się skontaktować w ten sposób
    ReviewUserIcon
    kintu

    08.04.2022 08:46

    Pracownik

    zadzwonić i podpytać najlepiej
    ReviewUserIcon
    Bibi

    04.04.2022 21:45

    Kandydat

    Miałam iść do pracy do tej firmy ale jak słyszałam co tam się wyrabia i jak ludzi traktuje nie idę. Na tym obiekt co miałam iść do pracy to jest (usunięte przez administratora)w pracy.

    Kontakt - Pakar Service Sp. z o.o.

    ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa

    https://pakar-service.pl/
    ReviewUserIcon
    Radek

    21.03.2022 13:38

    Kandydat

    Może wyda wam się pytanie dziwne. Ale chciałbym wiedzieć czy firma zatrudnia mężczyzn do sprzątania czy są to jednak głównie kobiety?
    ReviewUserIcon
    nick

    29.03.2022 09:52

    Pracownik

    Ja z dogadaniem się nie mam problemu i uważam, że uczciwie tu jest
    ReviewUserIcon
    Radek

    04.04.2022 15:35

    Kandydat

    Jasne, dzięki za opinie, to zawsze jest pomocne
    ReviewUserIcon
    dońka

    11.03.2022 11:05

    Kandydat

    widziałam na stronie że mają tam wymienione że szukaja pokojówek czy coś wiecie na ten temat bo nie wiem w sumie do kogo tam sie zgłosić czy to aktualne w ogóle jest i gdzie szukaja
    ReviewUserIcon
    dońka

    15.03.2022 10:22

    Kandydat

    nawet nie zwróciłam uwagi. dzięki za pomoc
    ReviewUserIcon
    Bella

    17.03.2022 11:48

    Pracownik

    Nie ma sprawy, daj znać jak poszło ;)
    ReviewUserIcon
    Administrator

    03.03.2022 12:46

    Inne

    W Pakar Service Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Osoba Sprzątająca. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.
    ReviewUserIcon
    Lola

    10.03.2022 13:43

    Kandydat

    po jakim czasie się odzywają od zgłoszenia?
    ReviewUserIcon
    Lola

    10.03.2022 13:43

    Kandydat

    a i jak możesz napisać o co cie pytali żeby się przygotować
    ReviewUserIcon
    mari

    07.02.2022 11:46

    Pracownik

    muszę powiedzieć, że w różnych firmach sprzątałam i różne rzeczy się widziało i doceniam że tutaj jest tak normalnie. głównie mi chodzi o to, że jest bez jakiś wydziwień: przychodzi się i robi na spokojnie. nie wiem jak tam inni wiadomo że czasami się ponarzeka bo też pracy bywa sporo czy jakieś nie porozumienie ale tak ogólnie to w porządku mi się pracuję. tak tylko chciałam napisać
    ReviewUserIcon
    mari

    24.02.2022 08:56

    Pracownik

    ja myśle że to tez kwestia tego jak ty się z ludźmi dogadujesz
    ReviewUserIcon
    Elka

    28.02.2022 11:37

    Kandydat

    Nie no, jasne. Wszędzie tak jest jakby nie patrzeć. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Bart

    27.12.2021 10:04

    Kandydat

    mam takie nietypowe pytanie. jest ogłoszenie na "kadrową" ale facet też może startować? chyba bez różnicy? nie rozumiem.
    ReviewUserIcon
    Top

    12.01.2022 09:59

    Pracownik

    Nie wiem czemu miałoby to być problemem
    ReviewUserIcon
    NASA

    22.02.2022 17:20

    Kandydat

    To niewiele Pani widziała, taki żarcik. Dyrektorzy d/s kadr to norma, od wielu lat. Pracownicy niższego szczebla to rzeczywiście w głównej mierze kobiety, jednak to nie jest regułą
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.01.2022 11:17

    Kandydat

    Jak duża liczbowo jest to firma???
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.01.2022 13:30

    Kandydat

    Tak, wiadomo, że nie chodzi o podanie dokładnej liczby, ale tak mniej więcej, żeby się zorientować jak duża to firma
    ReviewUserIcon
    Alisia

    22.02.2022 09:08

    Kandydat

    z ciekawości zobaczyłam na stronie i pisze że 2000 zatrudnionych to bardzo dużo aż jestem w szoku
    ReviewUserIcon
    Terka

    02.02.2022 13:00

    Kandydat

    Zastanawia mnie jakie kwalifikacje trzeba mieć do sprzątania na wysokości. Trzeba przejść jakieś szkolenia z bezpieczeństwa w pracy?
    ReviewUserIcon
    Terka

    14.02.2022 13:00

    Kandydat

    no to wydawać się może i mi ale wolałabym jednak jakieś sprawdzone informacje
    ReviewUserIcon
    Terka

    14.02.2022 13:01

    Kandydat

    znaczy doceniam i w ogóle ale wole mieć pewność
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.02.2022 12:45

    Pracownik

    Jakie są zarobki na Stanowsku Kierownika operacyjnego ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mery

    08.02.2022 11:47

    Kandydat

    Czy jest możliwość przeniesienia się do innej lokalizacji? Chodzi o to, że mam w planach przeprowadzę za jakiś czas (raczej dłuższy, ponad pół roku) i czy jeśli dostanę pracę tu to potem będę mogła się przenieść do innej miejscowości na to samo stanowisko. Byłaby taka opcja?
    ReviewUserIcon
    mari

    09.02.2022 09:21

    Pracownik

    ja takiej sytuacji nie miałam. na twoim miejscu bym po prostu przy przyjmowaniu się o to zapytała, też kwestia jak na tej innej lokalizacji stoi sprawa potrzeby na ludzi pewnie i tak dalej. no ale technicznie powiedzmy jak będziesz dobrze pracować i potem będzie miejsce gdzieś indziej w innym mieście to czemu miałoby nie być w sumie. tak jak mówie najlepiej po prostu pogadaj z przełożonym na ten temat od razu.
    ReviewUserIcon
    Zefirka

    10.02.2022 10:01

    Pracownik

    jeśli będą mieli zapotrzebowanie w danej lokalizacji, to czemu nie.
    ReviewUserIcon
    Karola

    14.01.2022 14:16

    Kandydat

    Przyjmujecie też osoby z orzeczeniem? Mam lekki stopień (w obrębie narządu słuchu) i zastanawiam się, czy to dyskwalifikujące?
    ReviewUserIcon
    ??

    31.01.2022 12:52

    Kandydat

    no ale jak ja zajmę to miejsce to już będzie pozamiatane chyba że mają więcej wakatów
    ReviewUserIcon
    1.2.3

    01.02.2022 11:11

    Pracownik

    Przecież szukają do różnych miast i do różnych obiektów, małe prawdopodobieństwo, że wjedziecie sobie w tej kwestii w paradę
    ReviewUserIcon
    Dżinks

    20.01.2022 19:24

    Pracownik

    Pod jakim adresem e-mail mogę zadać pytania do działu księgowości
    ReviewUserIcon
    Paula

    04.01.2022 12:29

    Kandydat

    Cześć, czy w administracji jest może możliwość pracy zdalnej, czy nie bardzo?
    ReviewUserIcon
    Paula

    17.01.2022 10:33

    Kandydat

    No nie wiem, ma to swoje plusy i minusy na pewno...
    ReviewUserIcon
    Paula

    17.01.2022 10:33

    Kandydat

    Ale od czasu do czasu czemu nie.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.11.2021 09:37

    Inne

    Czy można liczyć w Pakar Service Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    Kaja

    06.12.2021 15:01

    Pracownik

    jak masz wybór to śmiało i jeździj gdzie chcesz większość ludzi wyboru nie ma a doszukiwanie sie różnic w tych placówkach jest co najmniej bezsensowne
    ReviewUserIcon
    ppk

    31.12.2021 12:02

    Kandydat

    z tymi różnicami to się zgadzam akurat. podobnie
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    13.12.2021 12:40

    Pracownik

    Dla mnie jest ok. Co prawda na początku musiałem się przyzwyczaić do ich organizacji pracy, ale później mi to pomagało. Wiedziałem co i kiedy mam robić i nikt się nie czepiał.
    ReviewUserIcon
    Lapi

    22.12.2021 09:24

    Kandydat

    Też czekam na odpowiedz, jakbyś nie zauważył jestem kandydatem. Skąd ja ci wezmę informację.
    ReviewUserIcon
    kandydta

    23.12.2021 14:05

    Kandydat

    a racja, przeczytałam tylko treść.

    Zostaw merytoryczną opinię o Pakar Service Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.