opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pakar Service

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.6/5

Na podstawie 484 ocen
Opinie(992)
Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)

Opinie(992)

Dodaj opinię
Oferty pracy(6)
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Praca
  • .
  • Przewodnik pracownika
  • .
  • Kontakt

O nas

Praca

Przewodnik pracownika

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Pakar Service Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Pakar Service Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pakar Service Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    czytel

    12.12.2025 11:15

    Kandydat

    Trudno się dostać? Bo opinie w internecie są różne. Jedni piszą, że selekcja konkretna, inni że luz – jak to w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    Iga

    23.11.2025 18:45

    Kandydat

    Co sądzicie o pracy biurowej w pakar service? Jak warunki pracy? obowiązki, bo widzę że jest ogłoszenie od września
    #AsystentZarzadu
    ReviewUserIcon
    zabka123

    26.11.2025 13:17

    Pracownik

    W pracy. jest raczej spokojnie, a obowiązki są dość standardowe jak w większości biur. Atmosfera wydaje się przyjazna
    ReviewUserIcon
    lois

    28.06.2024 12:29

    Kandydat

    Jak wam się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Imbir

    08.07.2025 15:33

    Pracownik

    Atmosfera bardzo na plus, serio, naprawde pod tym wzgledem moge mega polecic
    ReviewUserIcon
    Jaka

    19.11.2025 11:32

    Kandydat

    Obstawiam, że zdecydowana większość sobie ceni atmosferę w pracy, to jest chcąc nie chcąc podstawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2025 09:41

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    glen

    07.08.2025 17:42

    Kandydat

    też tak miałem, z resztą fajnie że pracodawca się tutaj też udziela, przypina wątki itd.
    ReviewUserIcon
    Kiza

    17.11.2025 08:07

    Kandydat

    Cześć, a czy ktoś może coś więcej opowiedzieć na temat pracy w tej firmie ? Ogólnie jakie warunki, czy jest ciężko, jak z zarobkami i przede wszystkim z atmosferą ? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Haiku

    17.06.2024 13:43

    Kandydat

    Mógłby mi ktoś powiedzieć jak u wygląda rekrutacja? Ile etapów, jak długo całość trwa itd. Z góry dzięki za pomoc!
    ReviewUserIcon
    summer

    13.11.2025 11:32

    Kandydat

    nie ma na co czekać, ktoś inny dwa razy się nie będzie zastanawiać
    ReviewUserIcon
    Pirat

    14.11.2025 18:06

    Kandydat

    No i to jest chyba najlepsza motywacja ;)
    ReviewUserIcon
    Henry

    07.05.2025 15:19

    Kandydat

    Jak wygląda u was kwestia urlopów?
    ReviewUserIcon
    summer

    13.11.2025 11:35

    Kandydat

    jak komuś zależy na pracy to będzie pracować w każdych godzinach, tym bardziej że tu nawet chyba nie ma więcej niż dwie zmiany nie?
    ReviewUserIcon
    Pirat

    14.11.2025 18:06

    Kandydat

    No chyba są tylko dwie jak już z tego co kojarzę, ale fajnie gdyby ktoś to jeszcze potwierdził
    Company logo

    Pakar Service Sp. z o.o.

    12.11.2025 13:42

    Pracodawca

    Aktualność
    We wrześniu odbył się długo wyczekiwany wyjazd szkoleniowo-integracyjny w Niko Jeziorsko! Mieliśmy okazję poznać nowe możliwości i technologie, zobaczyć się w większym gronie i zintegrować podczas grilla, zabaw i tańców do późnej nocy 💚 Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu i do zobaczenia następnym razem 💚
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    ReviewUserIcon
    Moon

    31.07.2024 10:19

    Kandydat

    Cześć przymierzam się do aplikowania, ale chciałbym się jeszcze upewnić co do benefitów, albo jakiegoś rodzaju dodatków? Mógłby mi ktoś z was powiedzieć jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Lofi

    17.10.2025 12:12

    Kandydat

    O i właśnie takiej odpowiedzi potrzebowałam. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Nastka

    07.11.2025 11:11

    Kandydat

    Brzmi świetnie, na pewno się odezwę w najbliższym czasie :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2025 18:09

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mania

    29.10.2025 14:53

    Kandydat

    Super, bardzo pomocna ta informacja 😊 Z pewnością się odezwę
    ReviewUserIcon
    biegacz

    04.11.2025 10:49

    Pracownik

    Fajnie, że dostarczyliście dane kontaktowe do rekruterów, na pewno się przydadzą.
    ReviewUserIcon
    Kluczyk

    07.09.2025 14:26

    Kandydat

    Czy żeby dostać tu podwyżkę potrzebny jest awans? Można liczyć na taki rozwój? 😊
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    15.10.2025 08:12

    Pracodawca

    Dzień dobry, Jeśli chodzi o kwestię brygadzistów, temat jest ruchomy. Nie potrzebujemy ich tak dużo jak osób na serwisy sprzątające, natomiast często zdarza się tak, że na jednym obiekcie może być ich dwóch lub trzech a na innym wcale. Sytuacje są bardzo indywidualne. Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    tomek

    03.11.2025 13:02

    Pracownik

    Fajnie, że udało się to uściślić, nie zawsze jest tak łatwo.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2025 15:05

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bik

    13.10.2025 11:54

    Kandydat

    Niekoniecznie, równie dobrze mógł by być dalej uop przecież
    ReviewUserIcon
    pestka

    15.10.2025 01:02

    Kandydat

    no tak, ale to tylko w tym przypadku, gdy z reguły sami wolą dawać umowę o pracę
    ReviewUserIcon
    henry

    26.06.2025 13:13

    Kandydat

    cześć, w jakim wieku mniej więcej są pracownicy ?
    ReviewUserIcon
    samir

    16.09.2025 16:41

    Pracownik

    Ale pewnie tak 50-50 sporo osób do sprzątania jest zatrudnianych to jednak głównie kobiety się zgłaszają jak tak myśle
    ReviewUserIcon
    Bik

    13.10.2025 11:55

    Kandydat

    No czyli tak jak myślałam 😉
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2025 15:46

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rybik

    18.06.2025 12:57

    Kandydat

    dobrze mieć taką pewność w razie w
    ReviewUserIcon
    caler

    27.06.2025 15:28

    Kandydat

    pewnie tak, ale nawet jak nie to wątpię że są jakieś wytyczne, każdemu musi być w tego typu robocie jednak wygodnie
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Pakar Service Sp. z o.o.

    Technik ds. Pest Control k/m

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    5800 - 6500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik utrzymania terenów zielonych– usługi ogrodnicze

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Manager ds. sprzedaży (m/k/d)

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Nysa

    Sprawdź ofertę
    Kierownik Obiektu- Placówka Medyczna

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Ostrzeszów

    WalletIcon

    5500 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik serwisu sprzątającego

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lubin

    WalletIcon

    31.4 - 31.4 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Brygadzista/Brygadzistka -branża utrzymania czystości

    Pakar Service Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    4806 - 5306 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.05.2025 11:09

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    02.06.2025 08:36

    Pracodawca

    Dzień dobry :) Testów, zadań nie ma - mogą Państwo natomiast zostać zaproszeni na dzień, dwa próbne, aby zobaczyć jak praca wygląda - oczywiście one są dobrowolne :) Pozdrawiamy Dział HR
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    05.06.2025 14:20

    Pracodawca

    Dzień dobry :) Tak, potwierdzamy, działamy szybko i odpowiedź również staramy się przekazać możliwie w jak najszybszym czasie. Pozdrawiamy Dział HR
    ReviewUserIcon
    Popychadło

    03.06.2025 13:39

    Były pracownik

    Aplikowałam na stanowisko młodszej księgowej, jednak już przy podpisywaniu umowy okazało się że będę zwykłą asystentką w firmie. Niestety moja sytuacja była taka że nie miałam innej pracy i musiałam podjąć się tego stanowiska. Pomimo zapewnienia mi że dostanę czas na wdrożenie się, często pozostawałam sama sobie bez wsparcia. W momencie zadawania pytań i próby rozwiązania jakiegoś problemu osoby które miały być wsparciem ciężko wzychały i niechętnie pomagały z pretensjami że w ogóle się pytam. Po odejściu pewnych pracowników zamiast zatrudnić nową osobę zrzucano na mnie obowiązki tych osób, co kończyło się tym że pracowałam na trzech stanowiskach na raz za jedną pensję w wysokości najniższej krajowej. W sytuacji gdzie ktoś poszedł na urlop ilość zrzucanych obowiązków jeszcze bardziej rosła. Osoby zarządzające, dyrektorzy, prezesowie, kierownicy bez kompetencji i braku wiedzy w zakresie zarządzania firmą, liczy się kawka i ploteczki. Pracownika mają za robola który ma wszystko robić na ich komendę. (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    03.06.2025 15:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że Pani doświadczenie związane z pracą w naszej firmie nie spełniło oczekiwań. Każda informacja zwrotna jest dla nas cenna i stanowi ważne źródło wiedzy, które może pomóc nam w dalszym udoskonalaniu procesów oraz komunikacji w zespole. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik czuł się odpowiednio wdrożony, miał dostęp do wsparcia i mógł rozwijać swoje kompetencje. Będziemy analizować zgłoszone przez Panią kwestie, by móc wyciągnąć z nich wnioski. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem email: [email protected] Pozdrawiamy Zespół Pakar Service
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2025 14:55

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    berg

    09.05.2025 14:18

    Kandydat

    czyli i tak to jest już takie wprowadzenie do pracy można powiedzieć
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    09.05.2025 14:36

    Pracodawca

    Witam, Niezupełnie, ponieważ nie jest Pan/Pani jeszcze oficjalnym pracownikiem firmy :) Wdrożenie jest dużo bardziej złożone. Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    filemonek

    02.04.2025 23:16

    Kandydat

    jak wyglądają u was zmiany, na jakie godziny robicie zazwyczaj ?
    ReviewUserIcon
    queen

    15.04.2025 02:53

    Kandydat

    Spóźnienia to jedno, a co z nadgodzinami? Zdarzają się czasami?
    ReviewUserIcon
    Tukan

    16.04.2025 16:47

    Pracownik

    Z tego co wiem to nie, przynajmniej mi się na pewno nigdy nie zdarzyło zostać po godzinach
    ReviewUserIcon
    Janek

    15.04.2025 10:50

    Pracownik

    Czemu nie dajecie UOP. Na wstępie nowy pracownik dostaję druki że rezygnuje z umowy o pracę i akceptuje tylko umowę zlecenie następnie rezygnuje z KPP.
    ReviewUserIcon
    Mariposa

    08.07.2024 14:13

    Kandydat

    Hej, pomagam chłopakowi w znalezieniu pracy, powiedzielibyście coś o warunkach jakie u Was panują?
    ReviewUserIcon
    Flix

    26.03.2025 08:13

    Kandydat

    Czy tutaj jak już się człowiek sprawdzi to może liczyć na dłuższe zatrudnienie?
    ReviewUserIcon
    demo

    31.03.2025 10:40

    Inne

    póki oferują umowę o pracę to czemu nie
    ReviewUserIcon
    ludmil

    19.03.2025 08:34

    Były pracownik

    Dzień dobry Pracowałem 3 dni w Waszej firmie miasto Kraków. Galeria Bronowice w lutym. Pani Yola poinformowała mnie, że nie nadaję się do ich pracy. Za dni przepracowane do 15 marca otrzymam zapłatę. Dziś jest 19 marca i nie ma wypłaty. firma (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pakar Service?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2025 14:35

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    magik

    13.03.2025 14:26

    Kandydat

    Ale to w jednym mieście dają uopa a w innym zlecenie? Jak to działa??
    ReviewUserIcon
    orange

    17.03.2025 09:37

    Inne

    akurat o takie szczegóły to już lepiej bezpośrednio firmę zapytać a nie tutaj, żeby potem nie było rozczarowania
    ReviewUserIcon
    Maniek

    11.03.2025 13:01

    Inne

    Witam chciałbym zapytać jak jest stawka w Galerii Bronowice w firmie sprzątającej chodzi mi za godzinę ale netto
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    12.03.2025 12:09

    Pracodawca

    Witam, Tak, mogą przez stronę internetową bądź prosimy o telefon bezpośrednio do działu HR. Zapraszamy :) Pozdrawiam, Pakar Service
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    12.03.2025 12:14

    Pracodawca

    Witam, Na stronie internetowej mamy oferty w ogólnych lokalizacja, co do szczegółów - prosimy o kontakt telefoniczny z działem HR, opowiemy dokładnie jakie mamy obiekty i w jakich lokalizacjach :) Pozdrawiam, Pakar Service
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2025 14:48

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    11.03.2025 11:43

    Pracodawca

    Zachęcamy serdecznie :) Jesteśmy przekonani, że możemy udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Pozdrawiamy, Pakar Service
    ReviewUserIcon
    koziek

    12.03.2025 11:57

    Kandydat

    to ja poczekam a ty zapytaj i daj znać hehe
    ReviewUserIcon
    Nowy

    01.03.2025 10:47

    Kandydat

    Mam pytanie czy firma sprzątająca w Bronowicach może ktoś coś opowiedzieć o niek
    ReviewUserIcon
    Kaloryfer

    18.11.2024 18:43

    Kandydat

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą w charakterze sprzataczki w Krakowie czy jest możliwość.
    ReviewUserIcon
    Suszi

    12.02.2025 14:44

    Kandydat

    Słyszałem, że z czasem człowiek się uczy cierpliwości, ale sam do tego momentu jeszcze nie dotarłem, więc znam to niestety.
    Company logo
    Pakar Service Sp. z o.o.

    18.02.2025 13:12

    Pracodawca

    Proszę o kontakt z działem HR - 887 146 797. Pozdrawiam Zespół Pakar Service
    ReviewUserIcon
    Janek

    13.02.2025 11:56

    Pracownik

    Naprawdę polecam tego pracodawcę. Wyśmienite poczucie humoru, atmosfera po prostu miazga, nic dodać, nic ująć.

    Kontakt - Pakar Service Sp. z o.o.

    ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa

    https://pakar-service.pl/
    ReviewUserIcon
    Pracownik gospodarczy

    12.02.2025 16:49

    SeBa_1987

    Przebieg rekrutacji Po wysłaniu CV na Lento następnego dnia zadzwonił do mnie rekruter, a po rozmowie umówił spotkanie z kierownikiem na galerii. Na miejscu zapoznałem się z zakresem obowiązków i wypełniłem dokumenty. Po dwóch dniach rozpocząłem pracę. Pytania Czy mam doświadczenie w sprzątaniu ? Jeśli tak, to jak długo ? Czy mam doświadczenie w obsłudze maszyn myjących? Jeśli tak, to jakich ? Jaki był powód odejścia z ostatniej pracy ?

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #PracownikGospodarczy
    ReviewUserIcon
    Rekruter

    10.02.2025 10:22

    maciek_454

    Przebieg rekrutacji Telefoniczna rozmowa z rekruterem, spotkanie z Managerem HR, decyzja w sprawie kandydatury. Pytania Ile mam doświadczenia, jakie projekty prowadziłem (jaka suma i różnorodność w jednym czasie), jak organizuję pracę własną, jak ustalam priorytety.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Nie dostałem pracy

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #Rekruter
    ReviewUserIcon
    Pracownik sprzątający

    07.02.2025 14:02

    Krystyna

    Przebieg rekrutacji znalazłam ogłoszenie na Facebooku i zadzwoniłam na ten numer. Pani spytała od kiedy mogę rozpocząć pracę i czy jestem w stanie dojeżdżać do galerii. Pytania od kiedy mogę zacząć, ile godzin dziennie mogę pracować, czy podoba mi się ta praca.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #PracownikSprzatajacy
    ReviewUserIcon
    Pracownik sprzątający

    07.02.2025 14:00

    Maria

    Przebieg rekrutacji Kontakt z rekruterem, Przedstawienie oferty, Spotkanie z Kierownikiem operacyjnym, Uzupełnienie dokumentów do zatrudnienia, Rozpoczęcie pracy :) Pytania Czy mam doświadczenie w pracy na sprzątaniu? Jeśli TAK - to gdzie i co robiłam? Jak długo pracowałam w sprzątaniu? Czy nie boję się pracy fizycznej? Czy nie boję się czyścić toalet? Od kiedy i w jakich godzinach jestem dostępna ? Czy nie będę miała problemu z dojazdem do Galerii?

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    #PracownikSprzatajacy
    Company logo

    Pakar Service Sp. z o.o.

    07.02.2025 12:56

    Pracodawca

    Aktualność
    Z początkiem lutego 2025 r. Pakar-Service Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z Galerią Bronowice w Krakowie. W ramach kontraktu nasza firma będzie odpowiedzialna za kompleksowe utrzymanie czystości, pielęgnację zieleni wewnątrz obiektu oraz odśnieżanie.

    Obsługa dużych i często odwiedzanych przestrzeni handlowych to dla nas dowód zaufania oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom zapewnimy Galerii Bronowice najwyższe standardy czystości i komfortu dla odwiedzających.

    Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na współpracę!
    News image
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2025 14:35

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BU

    30.01.2025 13:35

    Inne

    tak to jest jak się myśli o pracy po pracy :/ myślę że każdy z nas choć raz miał taki sen, straszne ale częstsze niż myślisz...
    ReviewUserIcon
    Danuta

    23.01.2025 13:55

    Były pracownik

    Czy koordynator może nachodzić pracowników w domu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2024 20:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mateo

    15.11.2024 10:38

    Kandydat

    To cię zdziwię bo rzeczywiście też nie widziałem takiej informacji
    ReviewUserIcon
    Midas

    16.12.2024 09:39

    Kandydat

    W sumie godziny pracy na sprzątaniu to pewnie są i tak różne?
    ReviewUserIcon
    Zośka

    18.11.2024 18:38

    Kandydat

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą w charakterze sprzataczki na obiekcie w kaliszu czy są jakieś przyjęcia.
    ReviewUserIcon
    ligia

    01.12.2024 23:43

    Inne

    tutaj na goworku po lewej stronie masz 'kariera' i po wejściu tam możesz przejść na stronę firmy, żeby aplikować na wybrane stanowisko, tyle że akurat kalisza nie widziałam
    ReviewUserIcon
    Cody

    17.07.2024 15:28

    Kandydat

    Sa teraz do was jakies nabory?
    ReviewUserIcon
    Mateo

    15.11.2024 10:32

    Kandydat

    Mówisz tak pewnie tylko dlatego, że już jesteś tu zatrudniony i jasne jest, że pracownikom będzie się szybciej dogadać :D
    ReviewUserIcon
    Mateo

    15.11.2024 10:36

    Kandydat

    Ale oczywiście wierzę, że pozostałym też całkiem sprawnie odpisują w razie pytań
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2024 09:25

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edek

    11.10.2024 10:40

    Inne

    Chyba bardziej chodzi o to że nie każdy się nadaje
    ReviewUserIcon
    Edek

    11.10.2024 10:40

    Inne

    Mam na myśli jakieś awanse
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.06.2024 08:24

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Majkel

    11.06.2024 12:04

    Kandydat

    To takie jeszcze jedno pytanie, może dziwne, ale bardzo jest nacisk na to żeby się niespóźniać?
    ReviewUserIcon
    Majkel

    19.06.2024 13:12

    Kandydat

    no dobra, bardziej czy jakies konsekwencje wyciagaja nie mowie od razu ze bede sie spozniac, tylko mam bardzo nieprzyjemne wspomnienia z poprzedniej pracy gdzie byl z tym ogromny problem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.05.2024 08:58

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MP2

    24.05.2024 12:43

    Pracownik

    Nie znam dokładnie wszystkich pracowników i na pewno nie według wieku. Jeśli potrzebujesz szczegółowych danych, musiałbyś skontaktować się z działem HR lub coś w tym stylu.
    ReviewUserIcon
    lorent

    14.06.2024 13:20

    Kandydat

    Czy jest więcej kobiet czy mężczyzn?
    ReviewUserIcon
    Bamber

    24.03.2024 08:13

    Kandydat

    Dziwna firma . Posiadają ofertę pracy do sprzątania , koszenia na jednym z obiektów w Zabrzu . Gdy aplikowałem Pan zadzwonił wypytując o Nazwy firm w których pracowałem oraz na koniec że mam czekać na telefon który już nie zadzwonił . Czyżby do sprzątania jak i koszenia były by potrzebne odpowiednie kursy ???????
    ReviewUserIcon
    Heh

    27.05.2024 09:24

    Kandydat

    Heh, dziwne. Czy ktoś do tej pory się odezwał? Też miałem podobną sytuację i do tej pory czekam, akurat na inne stanowisko, no ale jednak problem sam w sobie bardzo podobny. Czy ktoś jeszcze może tak miał i po jakimś czasie był odzew?
    ReviewUserIcon
    @mała

    30.05.2024 13:20

    Kandydat

    Do tej pory tak jest ogłoszenia są na necie jak dzwonisz to słyszysz oddzwonimy a telefon milczy do dziś

    Zostaw merytoryczną opinię o Pakar Service Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.