Opinie o Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek w Łódzkie

Nick Nowy wpis

Pracodawca niesłowny, o jednym mowi, a potem sie wypiera. Pieniandze rzadne i ciagle ciecaia.(usunięte przez administratora)

:/ Nowy wpis
@Nick

Zgadzam się z Twoją opinią tam jest tylko czysty wyzysk w biały dzień szefostwo udaje ze nic niewie itp Nie polecam tego psełdo zakładu

Dominika Nowy wpis
@Nick

Napisałeś, że pracodawca nie wywiązuje się z obietnic, które składa. Ale nie podałeś żadnych konkretów, co masz na myśli. Mógłbyś wyjaśnić, o co dokładnie chodzi? Wtedy taka opinia byłaby bardziej pomocna. Dzięki wielkie.

One Nowy wpis
Kandydat
@:/

Witam. A jak jest we Wrocławiu? Jakie zarobki dla pracownika produkcji/montaż?

Ania

Może ktoś zrobi update co tam w firmie?

Marii
Kandydat

Kontakt telefoniczny celem ustalenia video rozmowy, wstępna rozmowa tak jak to przeważnie pracodawcy pytają, sprawdzenie poziomu języka angielskiego, pytanie czy miejsce pracy i sam dojazd jest ok, po czym sami nie wiedzą jak będzie wynagradzana praca osoby , która będzie na stanowisku obsługi klienta, czy podstawa czy premia czy prowizja, nie wiadomo, oczywiście tekst , który kocham: "odezwiemy się niezależnie od wyniku" oczywiście cisza... brak szacunku i profesjonalizmu.

..............................

AKORD ZALEŻY NA JAKIEJ MASZYNIE TERAZ KAŻĄ ROBIĆ NA ODPADZIE WIĘC I O JAKOŚĆ GORZEJ I WOGULE (usunięte przez administratora) NP NIE DAJCIE SIĘ W KRĘCIĆ W JAKĄMŚ PREMIE UMAWIASZ SIĘ NA TYLE A DAJĄ CI MNIEJ BA WIĘCEJ NIŻ POŁOWA MA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ + JAKŚ PREMIA NIE WIADOMO JAKNIE WAŻNE ILE ZROBISZ I TAK MAŁO ,PEŁNO KAPUSI CO NIC NIE ROBI PRZYKŁAD ZWYKŁY PRACOWNIK KONTOLUJE TWOJĄ LISTE OBECNOŚCI WYPOMINA CI SPÓŻNIENIA.BA WIELU LUDZI ZOSTAJE TAM DŁUŻE PO GODZ PRACY PRAKTYCZNIE ZA DARMO ZEBY WYROBIĆ NORMĘ FIRMA TRAKTÓJE LUDZI JAK GUMĘ DO ŻUCIA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja

@.............................. a akord ciężki do wyrobienia?

..............................

NIE MA BENEFITÓW NIE MA NIC NA UMOWIE (usunięte przez administratora) WIELU ROBI ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PLUS PREMIA ZA AKORD DLA TEGO WIELU ZA MIAST ROBIĆ 8 GODZ DZIENNIE PRZYCHODZI 30 MIN WCZEŚNIEJ I ZOSTAJE 2 GODZ DŁUŻEJ ZEBY ZAROBIĆ TE PARĘ STÓWEK WIĘCEJ NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA STABILNOŚCI NIE MA ZALEŻY GDZIE TRAFISZ ALE NA WTRYSKARKACH NA PEWNO NIE ATMOSFERA TEŻ WCALE NIE FAJNA LUDZIE PRZYNAJMNIEJ POŁOWA FAŁSZYWI DONOSZENIE OGÓLNIE NIE POLECAM

Igor

Aktualnie potrzebujecie może kogoś do pracy? Czy są szanse na wzrost zarobków?

Lidia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Dek Optica Daniluk, Doleczek? Czy firma normalnie działa? Możecie powiedzieć coś o pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Patyczak
@Lidia

Firma jest otwarta i dziala, Nie ma benefitow, gola pensja mocno przecietna. Rekrutacja spoko a le warunki slabe

Zostaw merytoryczną opinię o Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek - Łódzkie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek
0/5 Na podstawie 0 ocen.