Opinie o Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek w Łódzkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek w Łódzkie

Co do tej planowanej rozbudowy, o której już pisaliście to czy wiecie coś na temat tych ogłoszeń? Gdzie one są zazwyczaj dodawane, które strony obserwować? Jedyne co to stronka UP mi się uruchamia ale tam oferta była sprzed paru lat (produkcja). Czy teraz w kolejny rok można było spodziewać się podwyżek? były?

Martyna Nowy wpis

Pracowałam w biurze jako specjalista ds relacji z klientem. Było OK. Były to tylko 3 miesiące - znalazłam pracę w docelowym zawodzie, dlatego odeszłam. Co do zarobków, to dostałam, ile powiedziałam, że chcę. Bardzo fajny przełożony, bardzo zaangażowany, taktowny, z którym o wszystkim można pogadać i o wszystko pytać. Pełen profesjonalizm. Szefostwo kreatywne i uśmiechnięte, nie ma czego się doczepić. Stanowisko łączy odbieranie telefonów od klientów i dzwonienie do zakładów optycznych w różnych celach, także sprzedażowych, ale bez żadnego nacisku. Także elementy pracy księgowej - wystawianie faktur, korekt. Akurat za tym nie przepadam, ale da się przeżyć. W pierwszym miesiącu nawał informacji powoduje, że nie kojarzy się żadnych spraw, zlewają się w jedno, ale potem zaczyna się układać i człowiek zaczyna ogarniać. Bardzo fajna koleżanka za biurkiem oraz przemiłe dziewczyny pracujące na montażu i w magazynie. W planach rozbudowa firmy i nowe miejsca biurowe, co się przyda, bo obecnie trochę ciasno. Ogólnie polecam, warto spróbować i samemu się przekonać.

Małgorzata Nowy wpis
@Martyna

W kontekście fizycznym też ma to rozbudowanie nastąpić? A teraz wizualnie i jeśli o wyposażenie chodzi to jest ono w miarę nowoczesne? I nowe stanowiska też w planach, tak? A czy wtedy będzie dokonany podział zakresu obowiązków, żeby się ze sobą nie zlewały tak jak piszesz? Kiedy to ma mniej więcej nastąpić?

Martyna Nowy wpis
@Małgorzata

Wyposażenie nowoczesne się wydaje. Rozbudowa w planach chyba na ten rok. Nic więcej nie wiem, ale na pewno warto spróbować, bo firma chce się rozwijać.

????????????

Praca idealna dla ludzi bez ambicji, a jeśli ktoś takowe ma to patoszefowie szybko sprowadzą na ziemie! Z całego serca nie polecam!

Lidia
@????????????

Czemu bez ambicji? Co masz na myśli? Chodzi o niskie wynagordzenie, brak szkoleń czy może są jakieś inne problemy?

????????????
@Lidia

Pójdź to się przekonasz!

Małgorzata
@????????????

Pytanie o którym stanowisku tak naprawdę piszesz? Na którym ambicje tu w firmie nie są specjalnie potrzebne i dlaczego jeśli już? Pytam, bo np., szukali kiedyś Managera od sprzedaży, przy tym stanowisku chyba trzeba jednak dorzucić jakiś wkład od siebie, bo inaczej człowiek długo nie popracuje? jak na tym stanowisku obecnie praca wygląda pod firmą i na jaki zarobek można się nastawiać?

Firma Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Relacji z Klientem. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Pracownik.123.

Fakty: Brak narzędzi do pracy. Brak wody dla pracowników. Brak klimatyzacji. Brak komunikacji. Brak jakichkolwiek benefitów. Plusy: praca jedno zmianowa. Sam zdecyduj.

Urszula
@Pracownik.123.

Plusy i minusy już wymieniłeś, dzięki wielkie za podzielenie się opinią ale jakbyś jeszcze rzekł słowo o zarobkach, prowizjach miałabym już pełny obraz sytuacji. A i jeszcze jedno, brak komunikacji między pracownikami czy z szefowstwem?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek jako Przedstawiciel Handlowy. Ktoś z Was będzie aplikował?

Firma ciśnie na jak największą sprzedaż to zrozumiałe ale...jak masz sprzedawać oprawy,których ciągle nie ma na magazynie? Nie polecam. Umowa tylko b2b. Brak podstawy. Tylko system prowizyjny.

Dotyczy oddziału we Wrocławiu. "Młodsze" kierownictwo od początku pandemii podważało istnienie koronawirusa. przez 1,5 roku brak jakichkolwiek obostrzeń w firmie. Brak środków do dezynfekcji - maseczki jak ktoś chciał nosić to załatwiał sobie sam. Po pierwszym przypadku podczas tej fali wprowadzono obostrzenia, ale ich nie egzekwowano. Po kolejnych potwierdzonych przypadkach w firmie brak reakcji, aż do momentu potwierdzenia (usunięte przez administratora) u Właścicieli - niedowiarków. Ogólnie właściciele wożą się BM'kami i Mustangami, a produkcja dostaje żałosne wypłaty.

Pracodawca niesłowny, o jednym mowi, a potem sie wypiera. Pieniandze rzadne i ciagle ciecaia.(usunięte przez administratora)

Zgadzam się z Twoją opinią tam jest tylko czysty wyzysk w biały dzień szefostwo udaje ze nic niewie itp Nie polecam tego psełdo zakładu

Dominika

Napisałeś, że pracodawca nie wywiązuje się z obietnic, które składa. Ale nie podałeś żadnych konkretów, co masz na myśli. Mógłbyś wyjaśnić, o co dokładnie chodzi? Wtedy taka opinia byłaby bardziej pomocna. Dzięki wielkie.

One
@:/

Witam. A jak jest we Wrocławiu? Jakie zarobki dla pracownika produkcji/montaż?

Tr
@One

3 z przodu napewno nie zobaczysz.

Może ktoś zrobi update co tam w firmie?

Marii

Kontakt telefoniczny celem ustalenia video rozmowy, wstępna rozmowa tak jak to przeważnie pracodawcy pytają, sprawdzenie poziomu języka angielskiego, pytanie czy miejsce pracy i sam dojazd jest ok, po czym sami nie wiedzą jak będzie wynagradzana praca osoby , która będzie na stanowisku obsługi klienta, czy podstawa czy premia czy prowizja, nie wiadomo, oczywiście tekst , który kocham: "odezwiemy się niezależnie od wyniku" oczywiście cisza... brak szacunku i profesjonalizmu.

..............................

AKORD ZALEŻY NA JAKIEJ MASZYNIE TERAZ KAŻĄ ROBIĆ NA ODPADZIE WIĘC I O JAKOŚĆ GORZEJ I WOGULE (usunięte przez administratora) NP NIE DAJCIE SIĘ W KRĘCIĆ W JAKĄMŚ PREMIE UMAWIASZ SIĘ NA TYLE A DAJĄ CI MNIEJ BA WIĘCEJ NIŻ POŁOWA MA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ + JAKŚ PREMIA NIE WIADOMO JAKNIE WAŻNE ILE ZROBISZ I TAK MAŁO ,PEŁNO KAPUSI CO NIC NIE ROBI PRZYKŁAD ZWYKŁY PRACOWNIK KONTOLUJE TWOJĄ LISTE OBECNOŚCI WYPOMINA CI SPÓŻNIENIA.BA WIELU LUDZI ZOSTAJE TAM DŁUŻE PO GODZ PRACY PRAKTYCZNIE ZA DARMO ZEBY WYROBIĆ NORMĘ FIRMA TRAKTÓJE LUDZI JAK GUMĘ DO ŻUCIA

@.............................. a akord ciężki do wyrobienia?

..............................

NIE MA BENEFITÓW NIE MA NIC NA UMOWIE (usunięte przez administratora) WIELU ROBI ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PLUS PREMIA ZA AKORD DLA TEGO WIELU ZA MIAST ROBIĆ 8 GODZ DZIENNIE PRZYCHODZI 30 MIN WCZEŚNIEJ I ZOSTAJE 2 GODZ DŁUŻEJ ZEBY ZAROBIĆ TE PARĘ STÓWEK WIĘCEJ NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA STABILNOŚCI NIE MA ZALEŻY GDZIE TRAFISZ ALE NA WTRYSKARKACH NA PEWNO NIE ATMOSFERA TEŻ WCALE NIE FAJNA LUDZIE PRZYNAJMNIEJ POŁOWA FAŁSZYWI DONOSZENIE OGÓLNIE NIE POLECAM

Igor

Aktualnie potrzebujecie może kogoś do pracy? Czy są szanse na wzrost zarobków?

Lidia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Dek Optica Daniluk, Doleczek? Czy firma normalnie działa? Możecie powiedzieć coś o pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Patyczak
@Lidia

Firma jest otwarta i dziala, Nie ma benefitow, gola pensja mocno przecietna. Rekrutacja spoko a le warunki slabe

Zostaw merytoryczną opinię o Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek - Łódzkie

• Jak się pracuje w Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek?

Zobacz opinie na temat firmy Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek?

Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek
  • Kowalska 121