Opinie o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPT POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MPT POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPT POLAND Sp. z o.o. w Mielec

Może mnie ktoś uświadomić ile warta jest ta firma? Jak wygląda zarządzanie, park maszynowy i podejście do pracownika (płatności godzin, soboty, kontakt osobisty).

@Zainteresowany

Nic nie jest warta. Zarządzanie rzucone ludziom którzy nie mają pojęcia o czymkolwiek. Maszyny stare z których leje się chlodziwo i sypia się wiory a dyrekcja nas goni bo ma być błysk dookoła. A ludzi traktują jak g***o.

Jjjjjjjjh

Nie polecam pracowałem tam prawie 2lata żałuję straconego tam czasu

Steven sigal

Jak wygląda park maszyn na cnc,może się wypowiedzieć osoba która tam pracuje/pracowała?

Traub i Axa :1980-1990

halo
@anonymous

Zatrudniają tu emerytów i rencistów?

@halo

Nie zatrudniają bo nawet emeryci i renciści wiedzą żeby omijać ta firmę szerokim łukiem

Gijoe

Toż to skansen :-D

@Steven sigal

stare (usunięte przez administratora) maszyny lata 80-90 . chlodziwo leje sie na nogi i wiora sypią sie na twarz. A parkiem maszynowym bym tego nie nazwał . Do tego stare prasy po drugiej stronie hali, które tłuką się tak głośno że bez słuchawek wyciszających cięzko wytrzymac. Nie polecam

Operator zielonego guzika
@anonymous

Żeby poprawić sytuację w firmie trzeba zmienić 2osoby wiadomo kogo i dodatkowo jedna zwolnić tak uważam i wtedy firma będzie super prosperowac..

Anonimowo jak fajnie
@anonymous

Widzę ze tu specjalista od nowych technologii się odzywa wielki fachowiec. Widzę troszkę więcej informacji nabytych na dziale już się w główce (usunięte przez administratora) lub czujesz żal swoich niespełnionych wyimaginowanych ambicji po zwolnieniu lub rozstaniu z firma. Jakie to jest niesamowite uczucie wypowiadać się anonimowo. Tu czujesz się mocny odważny. Tu napiszesz to czego w życiu byś w oczy nie powiedział. Słaby, skrzywdzony przez firmę człowieku. Wszystkie twoje wypowiedzi są wyrazem tego ze albo jeszcze mieszkasz u mamusi albo jeszcze nie dostałeś mocna w (usunięte przez administratora) i nie poznałeś innych firm. Jeżeli jesteś jeszcze pracownikiem firmy zrezygnuj po co się męczyć może będziesz lepiej spał. Po co ci te wszystkie rzeczy zaprzątają możliwość rozwoju. Jeżeli nie jesteś już pracownikiem firmy to dobra rada na przyszłość znajdz sobie hobby. Idź na ryby, poukładaj puzzle.Moze wtedy zapełnisz ta pustkę lub żal który cie gnębi ze inni ludzie są mądrzejsi lepiej pracują i zależy im na czymś. Zajmij się czymś pożytecznym kup sobie prawo jazdy i jedz do Bułgarii trochę pozwiedzać może to cie odpręży.

Byly
@Anonimowo jak fajnie

Tak jestem specjalistą mam wieksze doświadczenie niż ty pisze anonimowo tu bo sory nie mam znajomości wiadomo o co chodzi dla wtajemniczonych to co mówiłem nikt nie brał pod uwagę, zmarnowałem tam, po nad rok, mieszkam sam, nie będę szukał hobby pisze bo niech ludzie wiedzą co i jak po to jest ta strona, pytam jeśli jest tak super u was w firmie to pytam kto został z ludzi od początku firmy dobrych ludzi którzy się znali na robocie było ich sporo kto został pytań z tych osób jeśli zostało tak mało to dlaczego reszta się zwolniła jeśli jest tak super oni pracują w super firmach ceniacych się na rynku więc slabi nie są, nic się tam nie nauczyłem pracując ponad rok żałuję że tam pracowałem, wziolem pierwsza lepsza pracę jestem zadowolony bardzo, p s swoje tam osiognolem dla wtajemniczonych xd

Były lider
@Steven sigal

Jak wyglada ? ???? nie wyglada ????

@Anonimowo jak fajnie

Ten komentarz tylko pokazuje poziom tej firmy... Nie potrafi być Pani anonimowa (usunięte przez administratora).!! Dziecinada

też już były
@Byly

Masz rację z osób które były na początku została tylko kilku - tych którzy najgłębiej wchodzą w **** bez mydła. Reszta mądrzejszy już odeszła. Myślą że bez nich firma upadnie - wielcy specjaliści od niczego. Sieją zamęt i niezgodę w tej firmie. Co niektórym od początku nie pasował podział stanowisk więc pościągał swoich przydu....w i na ich plecach próbują się wybić. Myślał że jak pozbędzie się jednego to drogę będzie miał otwartą. Chyba się pomylił haha. Większość ludzi już przejrzała na oczy. Patrząc teraz na to wszystko też żałuję spędzonego tam czasu.

Pracownik byly
@też już były

Pracowałem tam prawie 2lata prosiłem sam o rozwój, dokładnie sam chodziłem i prosiłem o rozwój, ktoś tu napisał że dyrektor słucha co się do niego mówi no tak słucha i co dalej,? Ja też słucham ludzi,. Żałuję troszkę że straciłem tam czas w nowej firmie mnie bardziej doceniają chodź na początku też robiłem jako operator ale teraz jestem programistą bo ktoś mnie docenił, pozdro

luck
@Anonimowo jak fajnie

czemu się nie nie podpisałeś anonimie

Pracownik byly
@luck

Biorę przykład z cIEBIE

Boski

Za czasów Pana Maćka L. było zdecydowanie najlepiej!

Ino ino
@Boski

Zgadzam się w 100%

@Boski

Boski Lewandowski :) Żenada :)

Zadowolony

Pracuję w tej firmie już jakiś czas, prawda jest taka, że dobrze jest tam gdzie nas nie ma. Może i nie jest kolorowo, ale gdzie jest? Pracuje się dobrze, bo jest dobra atmosfera w pracy. Dyrektor sługa co się do niego mówi, pyta czy wszystko w porządku. Potraficie pisać w internecie, bo jesteście anonimowi. Nie każdy jest niezadowolony, ale jak widzę tylko tacy piszą. Nikt nikogo nie trzyma na siłę...

Coolio
@Zadowolony

Dyrektor sługa - chyba twój. Nie opowiadaj bzdur nie pyta czy wszystko w porządku. Rozmawia tylko z wybrańcami. Fakt atmosfera jest nawet dobra ale szału nie ma. Piszemy anonimowo bo jest kilka kabli na obszarze i wszystko jest przekazywane dalej. Kwestia czasu kiedy następni się zwolnią. Także nie polecam chyba że na chwilę

Aplikowałeś do MPT POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Operator prasy mimośrodowej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno

Pracowałem tam ,nie polecam! Maszyny to złomy ten niby nowy hass kupiony przez byłego niby menagera dupowlaza pana (usunięte przez administratora)to tez złom ogólnie w tej firmie to sami konfidenci i parowy nie pozdrawiam i życzę szybkiego upadku :)

Bolo

Powiedzieć coś jednemu i wszyscy wiedzą na firmie tyle w temacie

Kilka byłych pracowników..

Czy to prawda że pan s dostał wypowiedzenie? Jeśli tak to chyba zamierzamy wrócić do mpt.

Semi
@Kilka byłych pracowników..

kilka hahaha / Ogarnij się. Osoba która najwięcej wiedziała o całej produkcji i maszynach (powodzenia bez niego ;D)

Gall Anonim
@Kilka byłych pracowników..

Po odejściu Ch. też firma miała się zawalić i jakoś działa dalej. Osoby, które chcą pracować, pracują. Osoby, które chcą tylko mącić są po woli usuwane. Nikt nie pracuje na czarno. Wszystko jest wypłacane. Dajcie spokój z głupimi komentarzami. Atmosfera się poprawiła i to jest widoczne.

Ttt
@Semi

Co wiedziała? Wiedziała tyle co wszyscy każdy jak by miał szansę się wykazać by go zastąpił, tam nic trudnego nie ma, on nie jest człowiekiem którego sie nie da zastąpić, wśród operatorów jest kilka osób co mają podobna wiedzę...

Qqqq
@Ttt

Nie porównojcie Pana Ch do Pana s bo to całkiem inne bajki Pan Ch miał ogromną wiedzę bardzo ogromną i po jego odejściu mogło się wydawać faktycznie że sytuacja się po gorszy ale tu jest inna bajka obecnie, brawo brawo dla firmy za dobrą trafna decyzję wyjdzie to na dobre

Luidzi

Generalnie to wszystkie firmy narzekają na brak pracowników nie tylko tu!!

@Luidzi

generalnie to tutaj dyrekcja wręcz prosi już swoich wykwalifikowanych specjalistów Liderów o pomoc i przysyłanie kogokolwiek do pracy.":D mam pomysł może zacznijcie sprowadzać chinczyków za czapke ryżu dziennie :D

@anonymous

a ten lizus co najwiecej tu ma do przekazania to ratuje albo raczej próbuje ratować opinie o tej firmie na tej stronie. prawda niestety jest zupełnie inna, nie wymydlisz wszystkim oczu człowieku. Ci którzy się juz z tamtad zwolnili są wręcz zachwyceni mogę to potwierdzić .Pozdrowienia

Hhhhhh
@anonymous

A jak, i się robi jako zwykły operator to co lider w mpt

Operator zielonego guzika
@Hhhhhh

Może pora zatrudnić kobiety?

@anonymous

Generalnie z tego co widać to MPT ma na produkcji same rekiny biznesu :)

Kos
@anonymous

Wszyscy powinniście brać przykład z waszego napoleona - każdy przyprowadzi po jednym członku rodziny i firma będzie na plus.

bolo

A czemu nikt ani słowa nie pisze o zniemczonym polaku prezesie który nic nie umie

@bolo

zniemczonym dobre dobre

Bolo
@bolo

Jakoś nie przeszkadza ci to co miesiąc kiedy dopominasz się o wypłatę

Witam jestem zainTeresowany pracą u państwa widziałem że są oferty pracy, może ktoś coś napisać jakąś prawdziwa opinie jakie maszyny jakiego typu jaki system?

Mpt Poland
@Zainteresowany

Zapraszamy do Firmy Mpt Poland ulica Strefowa 12 na miejscu uzyska Pan wszystkie szczegóły dotyczące pracy w tej firmie. Zapraszamy

@Mpt Poland

Dobrze ale niestety rezygnuje

Renata

@bolo O co Ci konkretnie chodzi? Myślę, że dla nowych użytkowników forum Twoja wypowiedź będzie mało zrozumiała. Może w związku z tym byś ją nieco rozwinął? Pracujesz albo pracowałeś w MPT POLAND? @Luidzi Może to wynikać z dużych wymagań, które obecnie stawiają potencjalni kandydaci. Może Ty zechciałbyś podzielić się z nami jakimiś szczegółami odnoście warunków pracy w tej firmie?

Tylko 1

Się pytam kto tu będzie robił...

Hoho
@Tylko 1

Ty ????

@Tylko 1

a coo? malo ludzi na zmianie?

Wszyscy

TRAGEDIA !!! Wiekszosc ludzi odchodzi, reszta chce zdobyc tylko troche wiecej doswiadczenia i tez sie zwalnia. Jedyne pozytywne komentarze sa od przydupasow, lizusow i sprzedawcow !! Nie polecam !

Lizus
@Wszyscy

Gratuluje wam podjęcia odważnej decyzji zmiany pracodawcy. Inne firmy na pewno czekają na was z otwartymi rękoma. Będą chwalić was na każdym kroku,przynosić kanapki jak leżycie na stołach a inni pracują.Dadza wam premie za normy których nie osiągniecie,dadzą dodatkowa przerwę jak wracacie z czwartej i jeszcze dadzą wam podwyższę za to tylko ze jesteście tacy cudowni ze strawiliście się w pracy.Macie racie jakie to szczęście dla innych na strefie w kraju zagranica ze tak wykwalifikowany pracownik tak mało roszczeniowy przyjdzie do nich.Szczęścia samych awansów pieniędzy za nic nie robienie życzy cała załoga przydupasow lizusów a przede wszystkim ludzi ciężko pracujących.Pozdrowienia dla wszystkich pracownikow ciężko pracujacych

Kkkkkkkk
@Lizus

A co pracownik pracujący w tej firmie ma do stracenia???? Napewno nie będzie gorzej, przecież nie było żadnych premii odkąd pracuje w tej firmie a pracuje już długo, szans rozwoju też nie ma, a po za tym wszędzie są oferty na cnc. Zostaje tu bo jest luz i tyle ale odnoszę się do komentarza wyżej. Pozdrawiam

Kkkkkkkk
@Kkkkkkkk

Zkad wiesz ze w innej firmie nie zrobię normy, zrobienie normy zależy od wielu czynników..... Tyle

Ch wam w
@Kkkkkkkk

Za co ty chcesz dostać premię. Za te buble które produkujesz. Wykaż się a dopiero potem żądaj. Szanse rozwoju też są ale widocznie nikt w ciebie nie widzi tej możliwości. W ofertach na cnc można przebierać tylko ty z twoim doświadczeniem i wiedzą nigdzie się nie łapiesz. Siejecie zamęt nic więcej. Jest was kilku którym się wydaje że bez was ta firma upadnie - pseudo znawcy. Wszyscy o was to wiedzą więc darujcie sobie te durne komentarze. Was nie pozdrawiam

Tylko
@Wszyscy

Gdzie ci nowi pracownicy ja się pytam bo nie widzę nikogo nowego ludzi coraz mniej...

ZADOWOLONY

Widać że wszystkie trolle powychodziły z pieczar. Pozytywne opinie są od normalnych pracowników a nie ludzi typu - mało wiem, dużo chcę a nie umiem nic. Wasz czas się skończył wraz z komuną teraz mamy czasy kapitalizmu. Jak nie odpowiada praca czy atmosfera po co się męczyć w tej firmie - lepiej ją zmienić. Wasze beznadziejne próby skłocenia załogi nie przynoszą efektu. Zostaną tylko ci którym zależy i chce się pracować.

jolo

nie polecam ,

Bono
@jolo

Dlaczego nie polecasz?

nicknack
@Bono

Bo z większą patologią jak tutaj to się nie spotkałem nigdy. Niby nowi zarządzający a pojęcia zielonego o produkcji, beznadziejna atmosfera to czyni tą firmę jedną z najgorszych na sse. Nie polecam . Ogłoszenia które wystawili w urzędzie pracy i na stronach www wiszą już ponad pół roku i nikt nie chce tutaj przyjść pracować. Dobrze, że są takie strony internetowe jak gowork,pl żeby ludziom żyło się lepiej i nie tracili bezsensownie czasu mając możliwość przeglądając konkretne opinie o konkretnych firmach. Pozdrawiam i serdecznie nie polecam.

jolo
@nicknack

.Pracuje tu już od dawna zgadzam się z tym co pisze nicknack , mysle przerobić jeszcze max 3 miesiące i tez się zwalniam .

lajk
@nicknack

Też pracuję w tej firmie jakiś czas i żadnej patologii ostatnimi czasy nie zauwżyłem. Nowe osoby są zatrudniane cały czas i nie widze żeby odchodziły. Odchodzą tylko ci którym sie nie pracować, a to tylko wyjdzie na zdrowie całej firmie i osobom które chcą tu zostać.

lajjk
@lajk

Roman przestań się podlizywać i weź się za robotę bo my na was z łysym nie urobimy. To wyjdzie firmie na dobre.

@lajjk

My? To znaczy kto?

Łysy
@lajjk

Właśnie my to znaczy kto A mnie nie mieszajcie do tego

Jjjjjjjj
@Łysy

Atmosfera idealna...

@Łysy

My to nie ty , bo tylko pokazówki robisz a potem ściema ze niby coś poprawiasz, ustawiasz itp . Sporo wiatru i potem nic. Kiedyś ktoś to w końcu zobaczy i nawet sprzedawanie ludzi nie pomorze .

Przydupas

Pozdrowienia dla lizusów przydupasow jesteście zajebisci Mpt Poland . Odchodzą wielcy specjaliści od zadań niemożliwych.Sajonara, firma ma się dobrze polecam

Długowieczny

Firma jest jedna z nielicznych na strefie w której nie panuje taka nerwowa atmosfera pilnowania pracownika na każdym kroku.Dyrektor jest człowiekiem bardzo wyrozumiałym i liczącym się ze zdaniem innych .Odchodza tylko te osoby które wyjeżdżają zagranice lub którym nie zależy na niczym tylko psują atmosferę w całej firmie.Pracownicy którzy zostali a nie jest ich mało zupełnie inaczej postrzegają rzeczywistość, jeżeli ktoś pracuje stara się a inny siedzi tylko wpatrzony w telefon lub na palarni to nie ma ci się dziwić zdenerwowaniu tych którym zależy.Firme polecam !!!!!!!!!!

Kobra

Jak dla mnie firma jest ok. Zdecydowanie lepsza niż wiele innych na strefie. Pracuję też juz chwile i naprawdę jestem zadowolony.

Ggggg

Na dodatek jest jedna osoba na produkcji przez którą są same kłótnie, coś tej osobie sie ostatnio odmieniło i ciężko z tą osobą wytrzymać. Pozdrawiam

Renata

@FERDYNAND Bardzo dziękuję Ci za Twoje zdanie na temat warunków pracy w firmie MPT POLAND. Na pewno pomożesz w ten sposób użytkownikom, którzy są zainteresowani aplikowaniem do tego pracodawcy. Jak długo byłeś tam zatrudniony? Czy z perspektywy czasu dostrzegasz jednak jakieś pozytywne aspekty pracy w tym miejscu?

Renata

@Stefano Italiano Dlaczego tak uważasz? Pracujesz albo pracowałeś w MPT POLAND? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Pamiętaj, że zawsze warto rozmawiać o warunkach zatrudnienia (również o specyfice pracy) u danego pracodawcy, ponieważ może to pomóc osobom, które szukają o nim rzetelnych informacji. Zachęcam Cię zatem to wyrażenia swojej opinii.

FERDYNAND
@Renata

Ja wyrażę swoją opinię. Co do poczynań dyrektora to jestem jak najbardziej za jego decyzjami - w końcu osoba która wie jak prowadzić firmę. Ale sam dyrektor nie tworzy firmy do tego są jeszcze inni pracownicy. A z tymi jest różnie. Jak już wcześniej napisano ci mądrzejsi już odeszli zostali pseudo fachowcy. Dziwię się że zatrudniają tak beznadziejnych ludzi niby po szkołach i kursach a mają problemy z podstawowymi zagadnieniami. Ludzi którzy narobią złomu a potem odpowiadają za to wszyscy choć już jedną osobę za to zwolnili ale jeszcze kilka takich zostało choćby pan P. który narobi bubli czy na tłoczni czy na obrabiarkach - sam nie wie gdzie mu będzie lepiej. Część liderów to też kompletna porażka - ludzie którzy powinni sprawdzać czy kontrolować osoby na zmianie mają to głęboko w (usunięte przez administratora) Przeszwędają się przez całą zmianę i nie zrobią nic. Jeden tylko będzie chodził co chwilę do dyrektora po podwyżkę ale oczywiście, że nie dla wszystkich tylko dla siebie. Następny maraton po hali urządza za pracę się też nie weźmie bo ma od tego ludzi zero kontroli każdy robi co chce. Kolejny więcej czasu spędza w biurach i u dyrektor niż na tłoczni. Wszyscy się z nich śmieją. Także Panie Dyrektorze niech się Pan naprawdę przejdzie po hali i popatrzy kto tak naprawdę pracuje a nie słucha tych pseudo doradców którzy opowiadają tylko to co chce Pan usłyszeć. I nie chodzi tu już o mnie bo ja już podjąłem decyzję o odejściu kwestia czasu tylko dla tych co jeszcze zostają i im zależy bo jak tak dalej będzie to odejdą nie widząc przyszłości w tej firmie. Myślę że da Pan radę i że zostanie w firmie na dłużej. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o MPT POLAND Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w MPT POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPT POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPT POLAND Sp. z o.o.?

MPT POLAND Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Strefowa 12
    39-300 Mielec