Opinie o Alight Solutions w Kraków Aleja Powstańców Wielkopolskich 13G

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alight Solutions. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alight Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alight Solutions w Kraków Aleja Powstańców Wielkopolskich 13G

Harry

Totalne (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam i nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Pani z HRów nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. Żadnej informacji zwrotnej. Bardzo "profesjonalne" podejście.

Jakie są warunki zatrudnienia w Alight Solutions?

Cześć, firma oferuje stabilne zatrudnienie z początkowym przeważnie 3-miesięcznym okresem próbnym. Dodatkowo można liczyć na ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną i pakiet dodatkowych benefitów takich jak: karta sportowa, punkty benefitowe, itp. Poza tym, warto dopytać rekrutera o dostępne szkolenia czy wybór ścieżki rozwoju.

Magda

@Eel czyli ogólnie pakiet medyczny jest tutaj nieograniczony tak?

@Magda

Nie. Opieka zdrowotna ma swoje ograniczenia, ale jest w nim zawarte naprawdę sporo pozycji. Wizyty u specjalistów są bezpłatne, choć niektóre specjalności (np. dietetyk) z limitem. Z badaniami jest podobnie - nie płaciłam praktycznie za nic odkąd mam ubezpieczenie medyczne, poza bodajże tomografią zęba. Generalnie typowe konsultacje i badania zrobisz za darmo, z jakimiś mocno specjalistycznymi trzeba by sprawdzać.

M

Pracuję w firmie od kilku lat i nie narzekam. Plusy to dobra atmosfera, przyjaźni managerowie, fajne benefity (opieka medyczna z pakietem stomatologicznym bardzo się przydaje), elastyczny czas pracy. Oczywiście, nie wszystko jest idealne, ale można się tu rozwinąć, sporo nauczyć, a bardzo wiele zależy od konkretnej osoby, jej talentów i starań. Ja polecam pracę w tej firmie ludziom, którym chce się pracować i którzy potrafią pracować z innymi :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Alight Solutions odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tim

Witam, czy można prosić informacje na temat w pracy w Alight? Jakie warunki i atmosfera? Czy warto tam aplikować?

Benefity

Witam. W ogłoszeniu o pracy podają że jako benefit można dostać prywatną opiekie medyczną i stomatologa. (Private medical and free dental care.) Czy ktoś wie więcej na temat usług dentystycznych? Jest jakaś określona kwota na leczenie lub limitowane wizyty do dentysty? Dzięki

Eel
@Benefity

Nie ma limitów. Polega to na tym że masz listę placówek dentystycznych w których nie płacisz. Jest lista usług objętych ubezpieczeniem, wiadomo że jakieś licówki czy implanty to nie, ale i tak jest super: plomby, przeglądy, kanałowe,resekcje,rentgeny itd. nie pamietam kiedy za cokolwiek płaciłem.

Czy można w Alight Solutions liczyć na jakieś dodatki?

Radża

W zależności co masz na myśli i o jaki zespół chodzi. Jeśli o benefity pracownicze to są, nie są to strickte bonusy pieniężne (chodziaż zdarza się) ale pozwalają oszczędzać wypłatę. W CustomerCare jak się zna języki inne niż angielski to są dodatki językowe, podobno do pół pensji dochodzą. Generalnie nie ma na co narzekać.

Qwerty

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Atmosfera w zależności od teamu, ale raczej drętwa (typowy outsourcing - pracownik na ostatnim miejscu). Jak manager lubi to masz dobrze a jak nie to nie. Na początku zapowiadało się dobrze ale szybko się okazało, że to tylko odbieranie kolejnych telefonów.

Halina
@Qwerty

Hej, możesz rozwinąć dlaczego na początku praca zapowiadała się rozwojowo, ale potem jednak okazało się, że nie możesz rozwijać się w tym miejscu? Zastanawia mnie, co takiego się zmieniło, czy jako nowy pracownik byłeś lepiej traktowany?

Ciekawa123

Na jakim systemie pracuje dzial księgowości wewnętrznej w Alight? Oraz jakie godziny pracy sa? Czy moze elastyczne w miarę? Chodzi o stanowisko Financial Accountant.

@Ciekawa123

Jesteś zainteresowana praca w księgowości? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/alight-solutions,353781 jest kilka ofert pracy. Z tego co udało mi się znaleźć obowiązuje znajomość polskiego GAAP i biegły angielski przynajmniej na poziomie C1. Może inne informacje uzyskasz od osób zatrudnionych i wypowiadających się na forum. Czekam na Twój komentarze jeżeli decydujesz się na zatrudnienie.

Tytus

Niezadowolony człowiek zawsze znajdzie jakieś ale żeby ponarzekać!!

delete

Praca w sumie w porządku, ale wiedza zdobyta w firmie nie przyda się po zmianie miejsca pracy. Fajna atmosfera, ale zarobki nie są specjalnie wysokie. Coroczne podwyżki inflacyjne rzeczywiście są tylko inflacyjne hehe. Jeśli ktoś liczy na więcej to się przeliczy. Nadgodziny zależą od tego w jakim jesteś zespole. Możliwość pracy z domu. zawsze (!!!) trzeba nosić ze sobą laptopa do domu, żeby utrzymać serwis w wypadku apokalipsy. DObra lokalizacja. Ładne, nowe biuro. Jako pierwsza praca jak najbardziej ok!

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Czy firma prowadzi rekrutacje?

Nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy dotyczących rekrutacji w Alight Solutions. Czy wiecie o jakichś rekrutacjach? Dawno nikt z pracowników nie wypowiadał się na temat sytuacji w firmie i relacji między pracownikami. Czy jest ktoś kto mógłby polecić albo odradzić pracę tam?

Ola
@Marcin

https://careers.alight.com/search-results?m=3&location=Krakow%2C Poland

Antoni

Na Stanowisku Customer Service Advisor z Angielskim i Niemieckim (chcą ludzi z certyfikatem C1/C2) oferują śmieszne pieniądze 5000 zł brutto (sic!), czyli 3500 zł na rąsię za pracę polegającą na użeraniu się z ich niekompetentnymi klientami, managerami i team liderami w godzinach 8:00 - 18:00 czyli de facto na 3 zmiany (8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00, 10:00 - 18:00). 8 bitych godzin na słuchawce z biegłym angielskim i niemieckim na za 3500 netto (na rękę). Wstyd dla tej firmy. Nie polecam. WYZYSK !

Lukas
@Antoni

Czego sie spodziewales po znajomosci 2 jezykow jeszcze w dodatku najbardziej popularnych w Europie? Teraz angielski w Krakowie jest wymaganay nawet do pracy w knajpach gdzie zarobisz jakies 2K miesiecznie wiec 3.5K za 2 jezyki to nie jest wyzysk aczkolwiek szalu tez nie ma. W jednej z firm znalem dziewczyne po Iberystyce takze biegle hiszpanski i angielski i z tego co pamietam dostawala jakos 3 - 3.5K. Mysle ze jestes zbyt roszczeniowy, dzisiaj 2 jezyki to nic nadzwyczajnego

Magda

podbijam powyższe pytanie :) ktoś może powiedzieć coś więcej o tej firmie?

Aero24
@Magda

Powiem tak :) Ludzie jak roboty siedzą przy biurkach i milczą jak by się nie znali. Moja opinia jest taka że porostu dział robotyki ma więcej empatii niż ta firma :) kto chce być robotem to jak najbardziej zapraszam

01101101 01110010 00101110 001
@Aero24

01101101 01101001 00100000 01110011 01101001 01100101 00100000 01110000 01101111 01100100 01101111 01100010 01100001

Ivey

Czy ktoś jest coś w stanie powiedzieć nt. stanowiska asystenta ds. administracji? Jaka atmosfera w firmie? :) Zarobki?

M

Trudno wypowiedzieć się na temat całej firmy, bo specyfika pracy bardzo zależy od działu. Z moich doświadczeń na plus zaliczyć można super atmosferę, bo zarówno zespół jest na luzie, ludzie pomagają sobie nawzajem, nie ma niezdrowej konkurencji. Poza tym fajnie, że można pracować z domu i że organizowane są fajne wydarzenia intergracyjne. Minusy są pewnie takie, jak w każdym centrum BPO: bywa, że pracy jest po prostu za dużo, a wynagrodzenia powinny być wyższe.

erytys

atmosfera spoko, ludzie są normalni; ciężko wypowiedzieć się o pracy, bo to zależy od działu i tego, czego kto szuka, ale ja mam pozytywne doświadczenia :)

jak wygląda praca w tej firmie? zastanawiam się nad aplikacją, ale póki co mało opinii

Takisobiegosc

Nowa firma. Wrażenia mam beznadziejne, mało płacą, atmosfera sztuczna, parcie na wyniki, jak najwięcej przy malym wynagrodzeniu. Pracownicy bardzo "nabuzowani", raczej szukają robotów niz ludzi do pracy. Jeśli ktoś się szanuje, niech idzie tam, gdzie się szanuje ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Alight Solutions - Kraków

• Jak się pracuje w Alight Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alight Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alight Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alight Solutions
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.

Alight Solutions