Opinie o Simplicity Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Simplicity Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Simplicity Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simplicity Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Zawiedziony

Szkoda że GoWork kasuje prawdziwe komentarze na temat tej fatalnej firmy! Nie dajcie się zwieść słodkim obietnicom. Na początku wszystko pięknie, a później dopiero poznajesz prawdziwe oblicze tej firmy. Patologia przedsiębiorstwa.

Anna
Pracownik

Szanowny macho z AbuDabi, Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i szanujemy każde zdanie na nasz temat. Faktycznie, nie ma zgody na hejt, obraźliwe komentarze i zarzuty niemerytorycznie. Zgodnie z regulaminem, usuwa je administrator portalu, nie firma. Pozdrawiamy życząc pomyślności w Nowym Roku.

MN Nowy wpis
Inne

Tak w sumie to co się dzieje teraz z praca dla KAMa? Tak jak już w grudniu jedna pani zauważyła oferta miała oznaczenie „od zaraz” a ja widzę, że dalej jakaś jest dostępna. Czy to to samo ogłoszenie? Niby widnieje przypis ze w listopadzie zostało udostępnione. To ilu osób na samym dziale potrzeba? opowiecie o atmosferze? warto próbować?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Simplicity Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Anna Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Każdą kwestię w tym zakresie rozważamy indywidualnie. Decyzję o udzieleniu pożyczki pracowniczej podejmuje Zarząd po szczegółowej analizie sytuacji pracownika, stażu pracy, warunków spłat itp.

Zuza Nowy wpis
Inne
@Anna

Odnośnie tego wspomnianego stażu pracy, jaki musi być on minimalny, by można było mówić o jakiejkolwiek pożyczce? Co z innymi benefitami? Które na samym początku mogą nie być dostępne?

Zawiedziony

Szkoda że GoWork kasuje prawdziwe komentarze na temat tej fatalnej firmy! Nie dajcie się zwieść słodkim obietnicom. Na początku wszystko pięknie, a później dopiero poznajesz prawdziwe oblicze tej firmy. Patologia przedsiębiorstwa.

Pracodawca

@Zawiedziony

Z tego co nam wiadomo, Zespół administratora Go work usuwa komentarze niemerytoryczne i niegodne z regulaminem. Za co serdecznie z tego miejsca dziękujemy :)

Anna Nowy wpis
Pracownik

Szanowny macho z AbuDabi, Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i szanujemy każde zdanie na nasz temat. Faktycznie, nie ma zgody na hejt, obraźliwe komentarze i zarzuty niemerytorycznie. Zgodnie z regulaminem, usuwa je administrator portalu, nie firma. Pozdrawiamy życząc pomyślności w Nowym Roku.

123
Inne

Czy na każdym stanowisku przypada ta wspomniana umowa na okres próbny (3 miesiące) czy jednak to zależy tez od innych czynników? Po prostu widziałam ofertę dla Key Account Managera z oznaczeniem ze to praca od zaraz. Zaciekawiło mnie to zapotrzebowanie. w takiej sytuacji także okres próbny by tyle trwał czy może jednak ulec skróceniu? Czy wiecie może z czego wynikają te nabory?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Simplicity Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(537 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior IT Analyst
Warszawa
KUBO Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Simplicity Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Account Manager?

Anna
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, W Simplicity podchodzimy elastycznie do formy zatrudnienia i dostosowujemy się do preferencji naszych pracowników. Jeśli chodzi o umowę o pracę, zazwyczaj poprzedzamy ją 3 miesięcznym okresem próbnym podczas którego dwie strony mają szansę się poznać i zdecydować czy chciałyby się związać umową na czas nieokreślony.

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Simplicity Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 27 lutego kilka ogłoszeń.

Anna
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Nasz proces rekrutacyjny jest przyjazny i przebiega sprawnie. Rozmowa rekrutacyjna to dla jednych błahostka i formalność, a dla innych duża dawka stresu i obaw. W Simplicity Sp. z o.o. staramy się by kandydaci zrozumieli, że samo zaproszenie ich do udziału w procesie rekrutacyjnym oznacza, że widzimy w nich ogromny potencjał. Od pierwszej rozmowy telefonicznej wprowadzamy przyjazną, pozbawioną zbędnych formalności atmosferę, co przynosi korzyść obu stronom - kandydaci czują się swobodniej i pewniej, a my wiemy, że możemy liczyć na ich zaangażowanie i szczerość. Nie jesteśmy fanami wieloetapowych rekrutacji ale z kandydatem spotykamy się minimum 2 razy. To ważna decyzja dla dwóch stron więc rzetelnie podchodzimy do tematu. Jeśli interesuje Was w jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy z nami , zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem : (usunięte przez administratora)

Irena
Inne
@Anna

Aha, czyli są dwa spotkania tak? A czy poza spotkaniami są też zadania rekrutacyjne? I czy oba spotkania są zdalne czy stacjonarne?

Anna
Pracownik
@Irena

Pani Ireno, Do każdego kandydata, stanowiska i rekrutacji podchodzimy indywidualnie. Staramy się dostosować do preferencji kandydatów ale spotkania "na żywo" cenimy najbardziej. Zależy nam także aby osoba, która ma do nas dołączyć mogła zobaczyć nasze biuro, poczuć atmosferę i podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Zadania rekrutacyjne są zdalne i pojawiają się tylko przy wybranych rekrutacjach.

Palący
Były pracownik

Jeżeli lubicie męska atmosferę to firma dla Was - kobiety na starcie będą poniżane bo są kobietami. Przy rekrutacji koledzy najpierw sprawdza waszego instagrama, żeby potem zweryfikować czy f2f też jesteś taka ładna. Jeżeli masz kilka kg za dużo to zapomnij, że do Ciebie zadzwonią. Tutaj liczy się wygląd a nie doświadczenie czy umiejetnosci.

Katarzyna
Inne
@Palący

jeśli to prawda to ile osób teraz jest tu w sumie zatrudnionych i ile z nich to ta męska część?

Kobieta
Były pracownik
@Palący

Tak, zgadzam się. Pracowałam w tej firmie i tak to wyglądało niestety...

Anna
Pracownik
@Palący

W SimplicITy odpowiadam za procesy rekrutacyjne i uczestniczę w prawie każdym spotkaniu. Oprócz twardych kompetencji liczy się dla nas motywacja kandydatów, zaangażowanie, chęć sięgania po więcej, pro - aktywność. Weryfikacja kandydata w mediach społecznościowych jest trendem i normą w obszarze rekrutacji od lat. Nie nowością. Jesteśmy organizacją wymagającą i nastawioną na osiąganie celu. Zapewniam, że wygląd kandydata lub kogokolwiek nie ma dla nas znaczenia. Promowanie hejtu, zamieszczanie w Internecie obraźliwych komentarzy, tak. Dla takich osób w SimplicITy nie ma miejsca.

Irena
Inne
@Anna

No mnie zainteresowała ta weryfikacja kandydata w social media. A co jak ktoś nie ma profilu żadnego albo ma ustawione na prywatne konta? Czy wtedy rekruter wymaga udostępnienia konta czy coś? Znam osoby właśnie które nie są aktywne w SM. Co wtedy?

Anna
Pracownik
@Irena

Dzień dobry, konta w mediach społecznościowych o profilu publicznym są ogólnodostępne i zdarza się, że weryfikując kandydata w procesie rekrutacyjnym, zaglądamy do nich. Jeśli konto jest prywatne bądź kandydat nie funkcjonuje w ms, nie. Dopasowanie pracownika do pracodawcy ma kluczowe znaczenie gwarantując satysfakcje dla obu stron na lata. Z naszego punktu widzenia, istotne jest np. nie tylko to, jakie kandydat ma zainteresowania ale przede wszystkim czy zamieszcza obraźliwe komentarze w Internecie, promuje hejt w sieci.

Bożena
Inne

Jakiś czas temu ktoś tutaj zdawał relację z rekrutacji, jestem ciekawa czy na tę chwilę też prowadzą jakieś procesy rekrutacyjne, bardzo mi zależy na pracy, mam dwa lata doświadczenia, ciekawa jestem czy jest szansa na złapanie teraz jakiegoś wakatu?

Pracodawca

 Pytanie
@Bożena

Dzień dobry Pani Bożeno, Zapraszamy do aplikowania na nasze otwarte stanowiska. Jaka rola Panią zainteresowała ? w jakim obszarze ma Pani doświadczenie ? Proszę przesłać swoje CV na adres :rekrutacja@simplicity-poland.pl Pozdrawiamy,

Zuza
Kandydat

Firma w procesie rekrutacji zadaje zadanie rekrutacyjne i gdy kandydat poświęci na nie kilka godzin nie daje kandydatowi nawet żadnego feedbacku. Skoro ktoś poświęca dla Was czas wypada poświecić mu tez chwile na odpowiedź, inaczej pozostaje niesmak ;)

Obiektywna 2.0
Były pracownik

Simplicity, to firma idealna dla: 1. Handlowców, którzy na porządku dziennym, w zakresie swoich obowiązków, mają szczegółowe informowanie prezesów o swoich poczynaniach, dokonaniach oraz planach. 2. Asystentek prezesa vel Specjalistek ds. administracji, które zaraz po skupianiu się na swoim wyglądzie skrupulatnie zarządzać i odwoływać będą pracę zdalną, dbając o to by informacje trafiły do odpowiednich osób. 3. Wszystkich osób, które pod przykrywką małej, rodzinnej firmy, trafić chcą do korporacji Ricoh, która jest bezpośrednim właścicielem Simplicity i która zapewniając "pełną autonomię" małymi kroczkami wprowadza swoje autorytarne rządy. Niestety firma ta jest ogromną mistyfikacją. Obiecuje wiele, kreśli plany i marzenia, by później zupełnie nie wdrażać tego w życie. Bardzo dobrze pokazuje to rotacja pracowników, która jest na prawdę spora. PS. Negatywne komentarze są nagminnie kasowane.

5
A.
Inne
@Obiektywna 2.0

Jeżeli w Simplicity jest rotacja, to Ty chyba nie słyszałeś o ADT Group. Mała firemka, a co tydzień ktoś odchodzi/przychodzi xD.

Monika
Inne
@A.

No co Ty! To tutaj mało jest odejść na dzień dzisiejszy?

Obiektywna
Kandydat

Chcąc tam pracować musisz umieć dopasować się do reszty (zwłaszcza działu handlowego). Może nie mam osobistego doświadczenia z tą firmą, ale znam osobę która tam pracowała i na zdrowie jej to nie wyszło. Jako nowy pracownik musisz uzbroić się w cierpliwość bo będziesz od początku dyskryminowany i rozstawiany przez kolegów starszych doświadczeniem (ale tylko w tej firmie, nie w branży). Jeżeli liczysz, że dostaniesz jakąś bazę klientów to niestety, albo masz swoich albo szukasz. Ogólnie firma rozwojowa, ale ....

Ania
Pracownik
@Obiektywna

Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią Twojego znajomego/znajomej. Dołączając do nowej organizacji, naturalnie dostosowujemy się do jej rytmu, zwyczajów i kultury organizacyjnej. Nie na odwrót. Jeśli chodzi o rolę w dziale handlowym, zdecydowanie nastawiamy się na hunting i rozwój nowego biznesu, o czym kandydaci każdorazowo informowani są, zaczynając od oferty pracy kończąc na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego. Starsi stażem handlowcy, którzy budują swoje zespoły, dzielą się wiedzą i wsparciem gdyż wszyscy grają do tej samej bramki. Nie ma tu przestrzeni na dyskryminację bo liczy się wspólny cel.

Katarzyna
Inne
@Ania

Być może ten znajomy był po prostu nadwrażliwy i w zły sposób odebrał te wszystkie intencje? Jeśli chodzi o tę bazę klientów to faktycznie stawia się tutaj na samodzielność w ich szukaniu na własną rękę?

Pracodawca

 Aktualność
Miło nam Cię widzieć !
Dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Cieszymy się z każdej pozostawionej tutaj opinii i dyskusji. Dzięki nim możemy wyciągać wnioski i stawać się jeszcze lepszym miejscem do pracy.
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze, dbamy o to aby żaden poruszony wątek nie pozostał bez naszej odpowiedzi i wyjaśnienia.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym podejściem do świata i wartościami.
Wysoko cenimy wzajemny szacunek, nie zgadzamy się na hejt. Każda opinia – pozytywna czy negatywna jest przez nas analizowana ale chcemy abyś wiedział, że opinie obraźliwe są weryfikowane przez nas i przez zespół administratora Gowork. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu.
Tworzymy niesamowite miejsce pracy i bardzo zgrany Zespół.
Jeśli chciałbyś do nas dołączyć lub zadać dodatkowe pytanie, zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@simplicity-poland.pl
Pozdrawiamy ! SimpliciTeam.
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś z obecnych pracowników może się podzielić swoją opinią na temat pracy w tej Firmie? Czy targety są możliwe do zrealizowania ? Jaka jest atmosfera ? Czy jest dużo swobody, czy jednak czuje się bacik nad głową ze strony przełożonego? Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko KAMa.

Tommy
Pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Targety są jak najbardziej do zrealizowania! Obecnie w firmie nie ma Handlowca który nie realizuję indywidualnych planów sprzedaży. Ogromną wartością jest system premiowy, który nie posiada tzw. komina (sky is teh limit) ale też trzeba wykazać się zaangażowniem i ciężką pracą bez tego nie będzie sukcesu $$$. Jeżeli chodzi o atmosferę, super... zgrany team i do tańca i do różańca. Swoboda co to znaczy???

Maja
Inne
@Tommy

Może @Kandydat chodziło o to, czy KAM działa bez konieczności raportowania wyżej co chwilę? Tak czy siak, fajnie, że dzielisz się danymi o pracy w Simplicity. Mam pytanie o ofertę pracy dla młodszego specjalisty IT. Da się określić zarobki, przynajmniej z grubsza? https://simplicity-poland.pl/kariera/oferty-pracy

Maciej
Inne
@Kandydat

W każdej firmie jest nadzór przełożonego szczególnie jeśli chodzi o zrobienie planów sprzedażowych, więc trzeba się z tym liczyć. Interesuje cię praca handlowca? Udało ci się dostać do pracy?

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Jak jest z umową w tej firmie wszystko jest w porządku? Są rzetelni?

Tommy
Pracownik
@Anonim

Jeżeli chodzi o kwestię respektowania ustaleń z umowy nie zdarzyło się jeszcze aby coś nie zostało rozliczone w należyty sposób. Idąc dalej, rzeczy nie spisane w umowie a ustalone werbalnie również mają moc i to co najważniejsze są rozliczanane zgodnie z ustaleniami.

Honorata
Inne
@Tommy

A co ustalają słownie? Czyli osobiście polecasz chyba tutaj zatrudnienie, firma zdaje się być bardzo rzetelna z tego co opisujesz :)

Marcin
Inne

A oczekują dużego doswiadczenia w handlu?

Obiektywna
Inne

Myślę, że zanim się kogoś oskarży nie mając dowodów należy spojrzeć jak samemu pracujemy i dlaczego firma nie jest zadowolona

8

Zostaw merytoryczną opinię o Simplicity Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Simplicity Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Simplicity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Simplicity Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Simplicity Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii