Simplicity Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Simplicity Sp. z o.o.

Aktualność
Miło nam Cię widzieć !
Dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Cieszymy się z każdej pozostawionej tutaj opinii i dyskusji. Dzięki nim możemy wyciągać wnioski i stawać się jeszcze lepszym miejscem do pracy.
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze, dbamy o to aby żaden poruszony wątek nie pozostał bez naszej odpowiedzi i wyjaśnienia.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym podejściem do świata i wartościami.
Wysoko cenimy wzajemny szacunek, nie zgadzamy się na hejt. Każda opinia – pozytywna czy negatywna jest przez nas analizowana ale chcemy abyś wiedział, że opinie obraźliwe są weryfikowane przez nas i przez zespół administratora Gowork. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu.
Tworzymy niesamowite miejsce pracy i bardzo zgrany Zespół.
Jeśli chciałbyś do nas dołączyć lub zadać dodatkowe pytanie, zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja@simplicity-poland.pl
Pozdrawiamy ! SimpliciTeam.
Palący Nowy wpis

Jeżeli lubicie męska atmosferę to firma dla Was - kobiety na starcie będą poniżane bo są kobietami. Przy rekrutacji koledzy najpierw sprawdza waszego instagrama, żeby potem zweryfikować czy f2f też jesteś taka ładna. Jeżeli masz kilka kg za dużo to zapomnij, że do Ciebie zadzwonią. Tutaj liczy się wygląd a nie doświadczenie czy umiejetnosci.

Katarzyna Nowy wpis
@Palący

jeśli to prawda to ile osób teraz jest tu w sumie zatrudnionych i ile z nich to ta męska część?

Kobieta Nowy wpis
@Palący

Tak, zgadzam się. Pracowałam w tej firmie i tak to wyglądało niestety...

Anna Nowy wpis
@Palący

W SimplicITy odpowiadam za procesy rekrutacyjne i uczestniczę w prawie każdym spotkaniu. Oprócz twardych kompetencji liczy się dla nas motywacja kandydatów, zaangażowanie, chęć sięgania po więcej, pro - aktywność. Weryfikacja kandydata w mediach społecznościowych jest trendem i normą w obszarze rekrutacji od lat. Nie nowością. Jesteśmy organizacją wymagającą i nastawioną na osiąganie celu. Zapewniam, że wygląd kandydata lub kogokolwiek nie ma dla nas znaczenia. Promowanie hejtu, zamieszczanie w Internecie obraźliwych komentarzy, tak. Dla takich osób w SimplicITy nie ma miejsca.

Jak w Simplicity Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Bożena

Jakiś czas temu ktoś tutaj zdawał relację z rekrutacji, jestem ciekawa czy na tę chwilę też prowadzą jakieś procesy rekrutacyjne, bardzo mi zależy na pracy, mam dwa lata doświadczenia, ciekawa jestem czy jest szansa na złapanie teraz jakiegoś wakatu?

@Bożena

Dzień dobry Pani Bożeno, Zapraszamy do aplikowania na nasze otwarte stanowiska. Jaka rola Panią zainteresowała ? w jakim obszarze ma Pani doświadczenie ? Proszę przesłać swoje CV na adres :rekrutacja@simplicity-poland.pl Pozdrawiamy,

Zuza
Kandydat

Firma w procesie rekrutacji zadaje zadanie rekrutacyjne i gdy kandydat poświęci na nie kilka godzin nie daje kandydatowi nawet żadnego feedbacku. Skoro ktoś poświęca dla Was czas wypada poświecić mu tez chwile na odpowiedź, inaczej pozostaje niesmak ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Simplicity Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik wsparcia IT?
Obiektywna 2.0

Simplicity, to firma idealna dla: 1. Handlowców, którzy na porządku dziennym, w zakresie swoich obowiązków, mają szczegółowe informowanie prezesów o swoich poczynaniach, dokonaniach oraz planach. 2. Asystentek prezesa vel Specjalistek ds. administracji, które zaraz po skupianiu się na swoim wyglądzie skrupulatnie zarządzać i odwoływać będą pracę zdalną, dbając o to by informacje trafiły do odpowiednich osób. 3. Wszystkich osób, które pod przykrywką małej, rodzinnej firmy, trafić chcą do korporacji Ricoh, która jest bezpośrednim właścicielem Simplicity i która zapewniając "pełną autonomię" małymi kroczkami wprowadza swoje autorytarne rządy. Niestety firma ta jest ogromną mistyfikacją. Obiecuje wiele, kreśli plany i marzenia, by później zupełnie nie wdrażać tego w życie. Bardzo dobrze pokazuje to rotacja pracowników, która jest na prawdę spora. PS. Negatywne komentarze są nagminnie kasowane.

A.
Klient
@Obiektywna 2.0

Jeżeli w Simplicity jest rotacja, to Ty chyba nie słyszałeś o ADT Group. Mała firemka, a co tydzień ktoś odchodzi/przychodzi xD.

Monika
@A.

No co Ty! To tutaj mało jest odejść na dzień dzisiejszy?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Simplicity Sp. z o.o.?

Obiektywna
Kandydat

Chcąc tam pracować musisz umieć dopasować się do reszty (zwłaszcza działu handlowego). Może nie mam osobistego doświadczenia z tą firmą, ale znam osobę która tam pracowała i na zdrowie jej to nie wyszło. Jako nowy pracownik musisz uzbroić się w cierpliwość bo będziesz od początku dyskryminowany i rozstawiany przez kolegów starszych doświadczeniem (ale tylko w tej firmie, nie w branży). Jeżeli liczysz, że dostaniesz jakąś bazę klientów to niestety, albo masz swoich albo szukasz. Ogólnie firma rozwojowa, ale ....

Ania
@Obiektywna

Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią Twojego znajomego/znajomej. Dołączając do nowej organizacji, naturalnie dostosowujemy się do jej rytmu, zwyczajów i kultury organizacyjnej. Nie na odwrót. Jeśli chodzi o rolę w dziale handlowym, zdecydowanie nastawiamy się na hunting i rozwój nowego biznesu, o czym kandydaci każdorazowo informowani są, zaczynając od oferty pracy kończąc na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego. Starsi stażem handlowcy, którzy budują swoje zespoły, dzielą się wiedzą i wsparciem gdyż wszyscy grają do tej samej bramki. Nie ma tu przestrzeni na dyskryminację bo liczy się wspólny cel.

Katarzyna
@Ania

Być może ten znajomy był po prostu nadwrażliwy i w zły sposób odebrał te wszystkie intencje? Jeśli chodzi o tę bazę klientów to faktycznie stawia się tutaj na samodzielność w ich szukaniu na własną rękę?

Zawiedziony

Szkoda że GoWork kasuje prawdziwe komentarze na temat tej fatalnej firmy! Nie dajcie się zwieść słodkim obietnicom. Na początku wszystko pięknie, a później dopiero poznajesz prawdziwe oblicze tej firmy. Patologia przedsiębiorstwa.

@Zawiedziony

Z tego co nam wiadomo, Zespół administratora Go work usuwa komentarze niemerytoryczne i niegodne z regulaminem. Za co serdecznie z tego miejsca dziękujemy :)

Aktualność
Miło nam Cię widzieć !
Dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym podejściem do świata i wartościami.
Tworzymy niesamowite miejsce pracy i bardzo zgrany Zespół.
Pozdrawiamy ! SimpliciTeam.
Kandydat

Czy ktoś z obecnych pracowników może się podzielić swoją opinią na temat pracy w tej Firmie? Czy targety są możliwe do zrealizowania ? Jaka jest atmosfera ? Czy jest dużo swobody, czy jednak czuje się bacik nad głową ze strony przełożonego? Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko KAMa.

Tommy
@Kandydat

Targety są jak najbardziej do zrealizowania! Obecnie w firmie nie ma Handlowca który nie realizuję indywidualnych planów sprzedaży. Ogromną wartością jest system premiowy, który nie posiada tzw. komina (sky is teh limit) ale też trzeba wykazać się zaangażowniem i ciężką pracą bez tego nie będzie sukcesu $$$. Jeżeli chodzi o atmosferę, super... zgrany team i do tańca i do różańca. Swoboda co to znaczy???

Maja
@Tommy

Może @Kandydat chodziło o to, czy KAM działa bez konieczności raportowania wyżej co chwilę? Tak czy siak, fajnie, że dzielisz się danymi o pracy w Simplicity. Mam pytanie o ofertę pracy dla młodszego specjalisty IT. Da się określić zarobki, przynajmniej z grubsza? https://simplicity-poland.pl/kariera/oferty-pracy

Maciej
@Kandydat

W każdej firmie jest nadzór przełożonego szczególnie jeśli chodzi o zrobienie planów sprzedażowych, więc trzeba się z tym liczyć. Interesuje cię praca handlowca? Udało ci się dostać do pracy?

Anonim
Kandydat

Jak jest z umową w tej firmie wszystko jest w porządku? Są rzetelni?

Tommy
@Anonim

Jeżeli chodzi o kwestię respektowania ustaleń z umowy nie zdarzyło się jeszcze aby coś nie zostało rozliczone w należyty sposób. Idąc dalej, rzeczy nie spisane w umowie a ustalone werbalnie również mają moc i to co najważniejsze są rozliczanane zgodnie z ustaleniami.

Honorata
@Tommy

A co ustalają słownie? Czyli osobiście polecasz chyba tutaj zatrudnienie, firma zdaje się być bardzo rzetelna z tego co opisujesz :)

Marcin

A oczekują dużego doswiadczenia w handlu?

Obiektywna

Myślę, że zanim się kogoś oskarży nie mając dowodów należy spojrzeć jak samemu pracujemy i dlaczego firma nie jest zadowolona

Czekamy na twój komentarz o firmie Simplicity Poland sp z o.o. w miejscowości Warszawa. Pomóż podjąć decyzję osobom, które chciałaby otrzymać zatrudnienie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Simplicity Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Simplicity Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simplicity Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Simplicity Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii