Opinie o Małgorzata Matura FHU MES w Roczyny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Małgorzata Matura FHU MES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Matura FHU MES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Matura FHU MES w Roczyny

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Małgorzata Matura FHU MES?

Mateo Nowy wpis

Pracuje ktoś na produkcji palet w hit targau ? Jakie są opinie ?

Zuzanna Nowy wpis

Znajdę tutaj osobę/osoby które zdecydowały sie na podjęcie pracy jako Operator-Tokarz CNC w Niemczech ? Jak warunki mieszkaniowe, dojazd do miejsca pracy oraz czy jest jakiś dobry kontakt z koordynatorem/ką z biura pośrednictwa pracy gdy pojawiają się problemy ?

Rafii Nowy wpis

A gdzie pracujesz w jakiej firmie pracujesz przez ta agencje pracy ???

Mafi

Ale o jakiej pracy mówisz? Napisz konkretnie czy chodzi Ci o Hit Holz w Torgau ?

Mafi

Ale o jaką firmę Ci chodzi? Hit Holz Torgau ?

piter

nie polecam tej firmy a szczególnie pani z rekrutacji przy pierwszyn tel probuje wciskać oferte na tartaku a jak się odpowiada ze nie bo interesuje mnie produkcja to z takimi tekstami leci ze masakra nigdy w życiu takiej firmy

@piter

Miałem pracowac tez na tym tartaku, chodzi o tartak Hit Holz w Torgau. Całe szczęście ze nie dałem się namówić na pracę tej Pani. Okazało się że ten tartak to nie za fajna firma, słabe zarobki a mieszkanie to melina...

Piter
@Rafalnix

Ale ci się udało lepiej dopytać wszystko co i jak i tez nie jechać na oferty które są wciskane na (usunięte przez administratora)

Czy Małgorzata Matura FHU MES oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rafalnix

Ja chciałem się przez ta Pania zatrudnić w grudniu do Torgau do Hit Holz, z tego co pamiętam to była zwykla umowa o prace. Chcesz się tam wybrać do pracy ? Z jakiego regionu jestes ?

Rafalnix

Witam. Czy ktoś aktualnie pracuje gdzieś przez ta agencje ?

Magda

Czy są tutaj oferty wyjazdów do pracy ,ale dla par bądź grup znajomych?

Gosc

Nie polecam agencji fhu mes. Mieliśmy wyjechac do pracy, byla niby oferta dla pary. Czekaliśmy caly tydzień i wkoncu Pani nam powiedziala że tej pracy nie bedzie. A wczesniej ta Pani mowila ze praca jest pewna. Ja myśle ze juz miala jakas inna pare na wyjazd a my byliśmy rezerwowi. Agencja nie rzetelna i nie godna zaufania. Takze nie polecamy.

Iwona

@Zainteresowany, jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Może powiesz, nad jakim stanowiskiem się zastanawiasz? Wtedy osoby, które są obecnie zatrudnione w firmie, będą mogły się do tego odnieść. Zachęcam Was do komentowania.

Czy ktoś może wypowiedziec się na temat współpracy. Z ta firmą ? Czy warto zacząć nimi współpracę czy nie . czy ktoś dostał propozycje pracy i jak to wszystko wygląda

Iwona

@anonymous, a czy zatrudniasz się obecnie w firmie lub też pracowałeś tam wcześniej? Jak oceniasz tego pracodawcę? Możesz zdradzić, jaki rodzaj umowy został Ci zaoferowany? Czy masz szansę rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Iwona

Czy korzystacie ze wskazówek dotyczących rozmów kwalifikacyjnych w innych językach niż polski? Czy komuś z Was łatwiej było dzięki tym poradom przejść przez proces rekrutacyjny? http://www.fhu-mes.pl/blog pod tym linkiem zapoznacie się z artykułami dotyczącymi ubiegania się o zatrudnienie.

@Iwona

Ja nie korzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Matura FHU MES - Roczyny

• Jak się pracuje w Małgorzata Matura FHU MES?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Matura FHU MES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Matura FHU MES?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małgorzata Matura FHU MES?

Kandydaci do pracy w Małgorzata Matura FHU MES napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małgorzata Matura FHU MES
  • ul. Kwiatowa 40a