Opinie o App And Roll Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie App And Roll Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie App And Roll Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o App And Roll Sp. z o.o. w Warszawa

Znacie może szczegóły odnośnie tego projektu, o którym z rok temu to pisali? Ja dopiero co tu wpadłem, widzę że to jedyna opinia z tamtego okresu. jest tu ktoś kto pracuje i by się odniósł? Ile się na tym zarabia? I czy można mieć z tego tytułu jakieś kłopoty?

rafal Nowy wpis

Zobaczcie w necie co ta Firma reprezentuje sprzedaż misjonarską za darmo dzwoniąc na podany płatny telefon płacisz za proszek na nadciśnienie opinie na stronach są niedostępne Projekt niedopracowany skoro ja Laik widzę błędy w naciąganiu Klienta. Pozdr...

Don Vito Nowy wpis

Polecam te prace jak ktos lubi pracowac ciagle z innymi ludzmi, bo rotacja jest ogromna.

Michał Nowy wpis

@Karolina Pracujesz tam? Możesz powiedzieć o co chodzi? Mam zamiar tam aplikować,ale nie wiem czy jest możliwość podjęcia pracy na 1/2 etatu?

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie App And Roll Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

I jak tam wasz telefonik? ale mam beke z tego projektu hahahah XD

Jasiek

@qqwerty Nie przesadzaj, że przy tej pracy jest taki stres bo chyba nie pracowałeś w stresie. Firma spoko, dobrze sobie radzi, polecam!

qqwerty

Opinia Gonzalea trafia w punkt - nic dodać nic ująć. Praca w tej firmie to stres, stres i jeszcze raz stres. W tej firmie pracownik jest oceniany nie przez pryzmat jakości jego jego pracy tylko poprzez liczbę wyrobionych nadgodzin. Jeśli ja robiłem swoja robotę w regulaminowe 8h i nie było do niej zadnych zastrzezen to nikt tego nie zauwazal. natomiast jesli ktos inny odwalal fuszerkę i później po godzinach albo w weekendy musiał to naprawiać to dostawał pochwały od szefostwa za to że poswiecał czas prywatny, żeby 'gasić pożary' - tyle, ze on sam ten pożar wywoływał... Nie będę się rozpisywał bo szkoda czasu na te firmę.

@qqwerty

If we have worked together, then I am sorry to read that you feel this way. I have worked at App'n'roll for over two years now. I am not stressed. You did not have to sacrifice your private time to 'extinguish fires', you chose to. Ultimately that would have been your decision. Some people might have been working from home for half the day, we have always had flexible working hours. Again, this was your decision. If you are more comfortable in a corporate structure, that's fine too. No one is paid for overtime at App'n'roll and no one is ever expected to work overtime, your statement with regards to that is nonsense.

qwerty2
@Tiffany Horan

@Tiffany Pracowałem u Was jakiś czas temu i pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje zarzuty do qwerty ponieważ mam takie same odczucia jak w jego opinii: 1. Oczywiście, że nie jesteś zestresowana ponieważ o ile wiem nie pracujesz jako developer. A to właśnie na developerów spada największa presja bo ostatecznie to oni robią produkt za który płaci Klient. 2. Nie zrozumiałaś tego co napisano w tej opinii. Qwerty nie napisał, że musiał poświęcać swój prywatny czas na gaszenie pożarów. Napisał tylko, ze ktoś kto pracuje sumiennie i nie wywołuje pożarów pozostaje niezauważony przez szefostwo. Jeśli natomiast ktoś na co dzień odwala fuszerkę i później na produkcji wychodzą jego bugi i poprawia je po godzinach albo w weekend to zostaje przez szefostwo zauważony (w sensie o dziwo pozytywnym) jako ktoś, kto był gotowy poświęcić prywatny czas ku chwale firmy. Sam miałem takie sytuacje. Starałem się i nie wywołałem żadnego pożaru na produkcji, natomiast kolega z zespołu, którego podejście do projektu było delikatnie mówiąc "olewcze" i na co dzień nie przykładał się do pracy wywoływał pożary ale łataj je w weekendy. On dwukrotnie dostał o szefa Kudosa. Ja nigdy. Nie to, żeby mi zależało na kudosach ale przyznasz, że takie sytuacje działają demotywująco i przez takie zachowania firma traci dobrych pracowników. I nieprawdą jest mimo wszystko Twoje stwierdzenie "No one is paid for overtime at App'n'roll and no one is ever expected to work overtime". Przynajmniej jeden z Waszych pracowników skarżył się mi, że musi pracować po godzinach bo inaczej nie dostarczycie projektu w terminie, który klientowi obiecał manager (pracowałem u Was jako dev i nigdy nie braliście pod uwagę estymat developerów tylko sami ustalaliście nierealistyczne deadliny). Oczywiście nikt nikogo siłą nie zmuszał do pracy po godzinach (na szczęście to już nie te czasy) ale wiesz jak jest... szefowi się nie odmawia. Nie wiem tego ale być może jedyna prawdziwa część Twojego stwierdzenia to to, że "No one is paid for overtime"... Moja opinia dotyczy sytuacji w firmie sprzed kilkunastu miesięcy. Być może teraz jest lepiej. Ale proszę nie zarzucaj komuś nonsenu - być może sama nie jesteś świadoma wszystkich zachowań w firmie, a tym bardziej tych dotyczących pracowników na innych stanowiskach niż Twoje. Wiem, że jesteś pozytywną i zawsze miła osobą i wierzę, że nie jesteś zestresowana. Ja pracując w Appnroll niestety byłem zestresowany..

LeniwyPracownik

Manager (Wtorek, 9:29): Musimy zrobić poprawkę w panelu admina w projekcie ProjektX. Zmieniamy bibliotekę do wykresów na 'BibliotekaXYZ' i wykresy mają się pojawiać w modalu po kliknięciu w button. Developer:(Wtork, 9:33): Wszystkie wykresy mają być w modalach? Tych wykresów jest ok. 10 więc wolę się upewnić... a co to lib do wykresów? Nigdy jej nie używałem... muszę się z nią najpierw zapoznać. Manager (Wtorek, 9:34) : A Klient taką zaprponował bo mu się podoba.. Tak wszystskie wykresy Developer (Wtork, 9:35): Jaki priorytet? Potrzebuję jeszcze kilka godzin żeby skończyc obecnego taska w innym projekcie, a Jacek mówił, że to dość pilne Manager (Wtorek, 9:38) : Na spokojnie, skończ co robisz najpierw. ... Manager (Wtorek, 12:38) : Jak tam, poprawiłeś już te wykresy? Developer (Wtork, 12:38): ??? Jeszcze się nawet za to nie zabrałem... tak jak ustalilismy kończę najpierw co miałem rozgrzebane.. Manager (Wtorek, 12:39) : Co tak długo? Z czymś sobie nie radzisz? Może przekaż to zadanie komuś innemu skoro masz z tym problemy... Bo te wykresy to klinent do końca dnia chciałby mieć.

opiekun

Ponieważ młodzi nie przywiązują sie do firmy tylko szukają bo to pokolenie bardzo roszczeniowe!

Kubek
@opiekun

bo dzisiejsi młodzi to lenie, nie wiedza co to praca. Siedzą przed komputerami i 90% czasu to (usunięte przez administratora) facebook i inne głupoty i udają, że pracują i chcą 10k na ręke, a dla mnie oni zasługują na maks 2500zł !!! Przychodzi mi taki programista i chce kase za niewiadomo co to parskam śmiechem...

Adi

Napisze krótko: OGROMNA ROTACJA.

Martyna

Czy jest jakiś powód, że taka cisza na forum? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Martyna

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową. Wszelkie informacje na temat prowadzonych rekrutacji znajdują się w zakładce careers: http://www.appnroll.com/careers/

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Ulka

Daria

Trabajar en App'n'roll es un verdadero placer mezclado con las grandes habilidades que he ganado durante el año. Este start-up tiene un equipo excelente y experimentado, y este equipo se convirtió en mi segundo hogar. Todos vinieron aquí con diferentes antecedentes y juntos estamos construyendo productos de clase mundial.

Leororo

I'm completely surprised with some negative comments about the company. I haven't been working here for long, but even once didn't feel any pressure, stress and uncomfortable feeling. The atmosphere in the company is wonderful, colleagues and management are friendly, projects are challenging though enjoyable. Besides, work here is flexible. You don't have to work at your desk all the time, as you can sit in the garden, in a quiet 'playroom' or even work remotely. If you have a dog you can also bring it to an office, we have few already and I love it. Also, it's worth mentioning App'n'roll is a great place to work for foreigners, as the fact, my Polish isn't perfect doesn't affect my job and communication with colleagues)

Dominik

Been working here for around 2 months and the mix between structure and freedom is awesome. In the design team, we meet every two weeks to discuss what we like and don't like and if there are any issues be it client communication or the way tasks are being assigned. Everything is written (usunięte przez administratora) and then solved. No one looks over your shoulder but the weekly planing meeting and use of Trello makes sure everyone know what they need to do for the week, most importantly enough time is allocated to each task. I never feel the need to rush or stress which lets me do my best work. I'm loving it so far so if you like a chill environment good coffee (and barbecues) on Fridays I seriously recommend joining.

gonzalez

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Mam wrażenie, że firma zdobywa klientów tylko tym, że przebija konkurencję bardzo krótkim czasem realizacji projektów i godzeniem się na wszystkie absurdalne wymysły klientów na które żadna normalna firma by się nie zgodziła. Pracownik bardzo mało się liczy (w sumie się nie liczy), jest raczej złem koniecznym aby właściciele mogli zgarniać kasę. Praca jest pod dużą presją czasu i w ciągłym stresie - programista nie zdąży nawet zabrać się za jakieś zadanie a już słyszy pytanie "czy to jest już zrobione i czemu tak długo to zajmuje". Managerowie są chyba jeszcze bardziej zestresowani od programistów i ich rola sprowadza się głównie do poganiania biednych developerów ... częściowo można ich zrozumieć bo są pod wielką presją wywieraną przez właścicieli i klientów. Projekty są jednak tragicznie zarządzane. Na uwagi, że coś się nie da zrobić albo że jest na to za mało czasu managerowie reagują bardzo nerwowo i, delikatnie mówiąc, niekulturalnie. Wszystko to powoduje, że atmosfera pracy jest ciężka i niesympatyczna. W ogóle się nie chce przyjeżdzac do biura.. Nie dajcie się zwieść pięknym zdjęciom z imprez firmowych... zamiast robić imprezy na pokaz firma powinna zając się atmosferą i komfortem pracy na co dzień i zacząć szanować swoich pracowników. Jedna i druga impreza nie załatwia sprawy jak na co dzień jest dziadostwo. Problemy są również z wypłatami, o które trzeba się czasami upominać i często przychodzą z dużym opóźnieniem. Tłumaczą to tym, że klient im jeszcze nie zapłacił.. a co mnie to obchodzi? Słyszałem również z wiarygodnych źródeł, ze osoby które głośno mówiły o niektórych absurdach zostały zwolnione z dnia na dzień. Bardzo dużo osób odchodzi po kilku miesiącach i to jest chyba najrozsądniejsza decyzja jaką można tam podjąć... Żeby jednak być sprawiedliwym dodam, że projekty w firmie są ciekawe i jest dostęp do najnowszych technologi. Ale jest to jedyny plus. Podsumowując więc - unikajcie tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o App And Roll Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w App And Roll Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy App And Roll Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

App And Roll Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Nowogrodzka 50 lok. 515
    00-695 Warszawa