In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak

Sierakowice

Opinie o In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak

PIS

w inbulu to się robi do bulu aż pójdziesz w kulu :)

rak

Rak Faktycznie pracują tam same świry za spawacza a zwłaszcz jedentaki coś ok 40 to poważny świr

Rambo5

Szef zaangażowany w swoją firmę i w jej wyroby...częsciej go mozna spotać przy zwykłym stanowisku pracy niz w gabinecie. Jest prostym zwykłym człowiekiem, uczciwym. Nie ma manier biznesmena "elyty". Jeśli ktoś zarabia wiecej w powiecie kartuskim jako zwykły pracownik to muszą być jakieś inne względy... Pan Mirek przyzwoicie płaci i dotrzymuje słowa.

zizii666

JEŚLI CHODZI O ZAROBKI TO JAK NA KARTUSKIE TO SA NAPRAWDĘ NIEZŁE . JEŚLI CHODZI O SZEFA TO JEST SŁOWNY I DOTRZYMUJE DANEGO SŁOWA . JEŚLI CHODZI O PRACE TO NIEMA OBIJANIA SIĘ ALE JEŚLI MA BYĆ COŚ ZROBIONE DOBRZE TO POTRZEBUJ TO CZASU I UWAGI A WŁASNIE PRZEZ TAKICH SPAWACZY CO SPAWAJĄ 2 ALBO NAWET 3 ROLKI DRUTU TO TRZEBA POPRAWIAĆ I RAMY PROSTOWAĆ . NO SORY ALE ZA NIERUBCTWO TO TAM NIE PŁACĄ . POZDRAWIAM

niko

Tam to jest czeczenia normalnie. Spawacz musi 2 rolki po 15kg wyspawać na 10godzin, są tam takie świry co i 3cią rolkę zaczynają,jak zobaczyłem tych centkarzy i dziadków cisnących jak roboty to sobie odpuściłem tamtejszą pracę. 2 lata i mózg przegrzany,a płuca zadymione. Ogólnie tragedia. Zarobić można trochę,ale skórka nie jest warta wyprawki,reszta to pomyłka. Mówię o spawaczach, być może tokarze itp. mają inne zdanie.

Moro

Ja sie z nim umówiłem i lipa. Co innego gada co innego robi

dyziek

niestety to całkowita prawda.... facet zupełnie niesłowny

olek

niestety nie wierz w to na co się umówisz, szef zwykły kłamca, nie dotrzymuje słowa. jak się dogadasz, to znaczy, że wcale się nie dogadałeś, nie wierz w żadne ustalenia słowne, bo szef to całkiem niepoważny facecik!!!!

Piotr

Bardzo dobre zarobki, jedne z większych w powiecie kartuskim. Świadczyć o tym może również zdobyta jedna z trzech Super Pereł Kaszub za 2013r.: (usunięte przez administratora)

MIRAS

ALE TY KŁAMIESZ

Zostaw opinię o In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak - Sierakowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak