GTW Drekar Żwirownia Rokitki II

Rokitki

Opinie o GTW Drekar Żwirownia Rokitki II

kierowca

znowu widze ogłoszenie zwirowni rokitki,cos mi to podpada nos stop sie ogłaszaja,o co tam chodzi?

rafał

nie polecam tam pracy nie warta zdrowia

mały

a co powiecie o właścicielu, Pawle K ?

kierowca

firma kibel stary jezdzi piany po firmie a kondon mistrz klamstwa

kierowca

nie polecam firmy krzak,nie opłaca sie u nich jezdzic praca beznadziejna płaca za wyjechane godziny a 15 godz w pracy jestes

mel

uwazajcie u nich na piasek jak kupujecie przywoza piasek z mirowa 0-2 plukany za nie cale 4zl tona bo po tyle tam piasek jest a na rokitkach spraedaja za 25zl tona a jak chcesz pod kostke to daja muł i tez ten sam gatunek piasku idzie jako pospóka

adolf

pracowałem pare lat u nich i firma kibel maja nowe auta i obciarzaja z kierowców i kierowcy placa za to jak przecierz sa lizingowe i nie maja prawa nawet zlotówki brac od kierowcy a szczegulnie uwarzajcie na kondona w tej firmie o imieniu mirek a drugi jarek mila nosił listy nie polecam tej firmy w delegacji sie było i nawet złotówki nie zapłacili a powinni zapłacic auta bez dowodów jedza zabrane dowody przez inspekcje i tak powina inspekcja pracy sie tym zajac ta firma

max

beznadziejna firma , [usunięte przez admina] jak cholera, pracujesz po 14-15h a masz płacone za 9h bo płacą tylko za wyjeżdżone godziny, Umowa zlecenie a na niej 210zł brutto wypłata powinna być do 15-ego a przeważnie jest po 20 -tym i to pod biurkiem,po za tym obciążają kierowców nawet za drobnostki takie jak gumki do nadkoli ,kierowcy przychodzą i odchodzą tragedia!!!!!

Zostaw opinię o GTW Drekar Żwirownia Rokitki II - Rokitki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTW Drekar Żwirownia Rokitki II