FCB Wacław Jopek

Bytom

Opinie o FCB Wacław Jopek

eren

Przez wiele lat pracowałem na chleb u Pana Jopka.Bywało różnie, ale pracownik był traktowany z szacunkiem.Mimo Trudności pracodawca był uczciwy w stosunku do zatrudnionych ludzi.Szkoda, że tak wyszło.Szacun dla p.Wacława Jopka

biuro@domex-lancut.pl

Podzielam w pełni opinie byłych już pracowników FCB W.JOPEK - ta firma na zewnątrz w ocenie potencjalnch klientów miała naprawdę w miarę dobrą renomę. Na bardzo dobrym poziomie układała się nasza współpraca tak na płaszczyźnie handlowej i marketingowej-głownie dzięki wysokiemu poziomowi fachowych zdolności odpowiedzialnego personelu FCB.

gość

Ja też tam pracowałem gdyby nie te osoby w sutannach co tak żerowały na właścicielu to pewnie firma by dalej istniała no i nie te osoby co tylko brały potężną kasę a nic nie robiły między innymi dyrektorzy i jacyś tam doradcy osoby w ogóle niekompetentne do niczego się nie nadające

pit

Ja też pracowałem w tej firmie przez dekadę. W lato 2014 kiedy było wiadomo że już nie ruszy po postoju rzuciłem papierami. Gdyby nie prezes idiota, grono lizodupów oraz asysta - Marcinek i Marlenka pewnie firma działałaby dalej. Pracowników szkoda, ale prezesa i reszty już nie. Aż jestem ciekawy jak się Wacław tłumaczy ludziom z tego że stracił ostatni zakład. Spisek? Ruskie? Ta wredna gazownia, która odcięła gaz za niepłacenie rachunków?

janek_kowalski

Tak -pracowałem w tej firmie i chciałem napisac ,ze firma umarła smiercia naturalna,z powodu debilnego zarzadzania przez wlasciciela. 206 osób poszlo na bruk. 31 grudnia był ostatnim dniem tej firmy. Teraz stoi zamknieta. Pewnie już szabrują ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nawet urząd skarbowy się nie zainteresowal majątkiem tej firmy w czasie kiedy można było cos z tym zrobić.Teraz będzie kolejnym siedliskiem dla spotkan narkomanów i bezdomnych. Będzie pustostanem, który przez lata będzie straszyć. Zdaje się ,ze podzieli los z bylego kombinatu budowlanego z naprzeciwka. Teraz już jest pusty plac po uprzednim rozkradzeniu. Czesc pamięci FCB Jopek-niech spoczywa w spokoju.

Zostaw opinię o FCB Wacław Jopek - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCB Wacław Jopek