Opinie o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.
3 62 218 5 1
Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Co w benteler robią kobiety? Ile płacą na rękę?

Nazwa działu: Produkcja

Jakie zarobki na produkcji ?

Chwilunia

2970zł bruttto + 10%

@Chwilunia

Jakieś podwyżki po okresie próbnym ?

Artur
@Tomasz

Również jestem ciekaw, czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę. A może jest szansa na jakieś premie uznaniowe? Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie. Będę wdzięczny.

Smog
@Chwilunia

Tomasz tak szczerze jak Ci się tam pracuje ?

Chwilunia Nowy wpis
@Tomasz

Oczywiście że jest podwyżka. Po 3 miesiącach 150zl i po roku również 150zl. I co roku w kwietniu też jest co nieco.

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witajcie. Jakie opinię o pracy na produkcji są w bentelerze.??

Tak3Nie4
Mikołaj Nowy wpis

Po co wam pieniądze na Święta,lepiej to wy zróbcie prezent Bentelerowi,pracujcie wydajniej szybciej nie chorujcie,nie narzekajcie,a nagrodą będą życzenia od firmy i zadowolony klient Vw.

Ranking
Obecny
Nazwa działu: Produkcja

Ile na święta ma być? Ktoś coś słyszał?

@Obecny

Narazie cisza

Swieta
@Nikt

1000 muwia w biuze

@Swieta

W biurze chyba nie robisz z tą ortografią ????

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Maria

Trochę brakuje tutaj konkretnych opinii o pracy . Czy szukają nowych osób, są jakieś rekrutacje? Jeśli coś wiecie, to napiszcie, z góry dzięki.

Smog
@Maria

Szukają i przyjmują

Artur
@Smog

Skoro w dalszym ciągu przyjmują, to wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować? Zastanawia mnie, jakie wymagania ma ten pracodawca.

@Artur

Ludzie którzy tu pracują maja całkowicie różne doświadczenia niż praca tutaj. Każdemu dają szansę. Musisz chcieć robić to jedyne wymagania

ja

łapówki ???

ja
Nazwa działu: Marketing
@ja

Jak można w tej firmie wsiąść łapówkę ?

Nick

To ile na rękę.

@Nick

2500 - + netto

Nick
Nazwa działu: Produkcja

Ile płacą przez pośrednika na produkcji.

@Nick

2970 brutto plus 10 % premii :) i nie ma pośrednika :P

Max
@Nikt

Nie ma pośrednika.

Technik

Czy firma poszukuje jakiś jakosciowcow czy techników jakości ??na jakie zarobki można liczyć ?z góry dzięki za info

jakosc

4500 brud

TakNie5
Czarna Owca
@Technik

Nie przyjmują na jakość :) pełny skład :)

Jhsgv

@jakosc

Chyba Ci się firmy pomyliły :P

Iza
@MistrzuZizu

A jakie Ty masz doświadczenia? Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy i możesz coś powiedzieć na temat wysokości zarobków i samej pracy. Dzięki.

Kamcia

Bardzo proszę zostawić mnie w spokoju i nienaruszać....ja nie należę do takich osób żeby publicznie poniżać ludzi i firme. A ta osoba totalnie przegieła a ja tego tak nie zostawie a z tego co się dowiadywałam jest to karalne i mogę to zgłosić na policje. Ja się nie zniżam do waszego poziomu.....pozdrawiam

Tak13Nie25

Chciałbym złożyć skargę na integracje. Pracownicy upijają się do stanów wręcz Agonalnych jeśli nie umiecie pić to nie róbcie wstydu firmie , nie pozdrawiam

Tak50Nie11
Chwilunia
@pracownik

O jakiej integracji mowa? Tej sprzed dwóch lat? Bo rok temu i w tym roku kultura.

Tak10Nie1
MistrzuZizu
@Chwilunia

Pewnie chodzi o pierwszą integracje.ktoś tu wyciąga brudy sprzed lat. Oj Kamcia popraw się :)))

Tak5Nie3
Vw

Tylko osoby które nic w życiu nie osiągły i nie osiągną, wypisują takie rzeczy.

Tak93Nie3
Pan M
@Vw

*nie osiągnęły :)

TakNie54
Hurra

Jejka mamy w firmie nauczyciela orografii HU-RRA

TakNie52
Jacek G.
@Vw

Racja

Przedszkole

Ja przynajmniej co do Ciebie nie mam nic do ukrycia więc mi to nie przeszkadza że wiesz na której linnii pracuje.Brawo! A na pracy jestem skoncentrowana zawsze bo praca jest dla mnie ważna i mi w Bentelerze jest super żeby tylko trochę byli normalni ludzie a nie dzieci. I ja przychodzę tam pracować i mi nic nie przeszkadza bo trzeba zająć się pracą a nie obserwowaniem ,obgadywaniem i rozsiewaniem plotek. Niech każdy zajmie się sobą i swoją D.....to będzie dobrze.

Tak39Nie4

Tak61Nie
Jurek

Bardzo proszę,uspokoj się i skoncentruj na pracy,po charakterze wypowiedzi wiem na której lini pracujesz.

Tak3Nie53
Bizon

Uciekajcie z pod ręki tego dyktatora,macie jeszcze szanse dostać się do VW. Wiem Co pisze.

@Bizon

Bizon Ciebie to już dwa dni na nadgodzinach nie było ... To bardzo nie dobrze dla Ciebie !!!

Już dawno jestem VW. Zapraszam

.exe
@ON

ludzie te nadgodziny to dla mnie zbawienie! mam tyle kapuchy za nie ,ze nie wiem co z nimi zrobic i kiedy :/

750 osób zwolnionych
@Bizon

Moi drodzy Vw zwalnia( nie przedłuża umóz itp.) ok. 1000 osób. Vw POznań zaczyna podbijać Wrześnie. Benteler nie zwalnia, oczekujemy wykwalifikowanych, solidnych pracowników,, którzy wejdą w solidny i rodzinny skład. Tak się tu traktruje tak naprawde ludzi jak rodzine. i LOve BENTELER :*

ON

Mam kamery i podsłuchy wiem wszystko hahaha

Pan Waldemar
@ON

Jeśli tak jest, to nie masz tego co ja mam, byłem nie ujęty. Stos nagrań, alkohol i balangi.

Bizon

Czy ktoś spotkał się z firmą gdzie KIEROWNIK PRODUKCJI 12 godzin pracuje na linii produkcyjnej Hmmm? ... Witamy w Benteeże

Tak18Nie

Pani Bizonowa
@Bizon

A ty wałkoniu ani jednej nadgodziny, dzieci głodują a ty w uja lecisz. Brak pożytku z takiego chłopa

Bizon

Są plus tego że brakuje pracowników w Benteleże nie wyrabiacie się a dzięki temu w VW mamy dłuższe przerwy o 10 minut. Szacun ziomale

xyz
@Bizon

Dobra (usunięte przez administratora) cwaniaku za dyche, prostuj banany dalej.

@xyz

Dobra xyz cwaniaczku za 20 Brutto jutro 12 robisz hahaha

Omg

"Benteleże" omg.

Czesław
@Omg

Proszę was o uspokojenie emocji i zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Forum nie służy prowadzeniu kłótni. Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja kadrowa w firmie BENTELER AUTOMOTIVE POLAND? Czy trwają w tym momencie przyjęcia do firmy?

poganiacz Bizonów
@Bizon

Im dłuższa przerwa tym mniej efektywniejszy pracownik. Bój Sie o etat bo w VW zwalniają bizonów wałkoniów, wolą roboty od bezmózgich bizonków biegających po prerii i zajadających to co im daje niemiecki koncern

Nazwa działu: Produkcja

Witam. Mam pytanie, czy odległość przystanku 606/603 na żądanie jest tak jak podaje internet 200 metrów ? Mam propozycję pracy w zakładzie na produkcji i stąd pytanie, czy dojście z tego przystanku jest tak proste i szybkie jak podają mapy.

@Tomasz

ooo skapłem się, że to nie to miasto, ale może ktoś z Dąbrowy Górniczej tu zagląda

Ciechocinek

Jak do sanatorium to zapraszam do Wrzosu lub Górnika

nowy pracownik

Pracuję tutaj od niedawna, i powiem że nie jest źle. Jest dobrze. Jak to w firmie produkcyjnej, która nie znajduje się tylko w Polsce, tylko w innych krajach na świecie, są standardy i procedury według których trzeba postępować niestety. To nie jest pierwsza lepsza firma produkcyjna, która ma swoje wewnętrzne wytyczne. Ludzie pracujący ze mną, kierownicy są bardzo w porządku. Póki co mi się podoba i zarobki są w porządku.

Tak14Nie8
Kij
@nowy pracownik

Bo nie jesteś u neklusa ktory piz.ga fete a w robocie ma zjazdy i sam sie nie wyrabia a do kazdey sapy... tępa pała i lizodup! Tylko szkoda ze wszyscy wiedzą jaki fałszywy jest i na końcu i tak pod wiesia taski wylonduje!

Tak27Nie1
Majsterek
@nowy pracownik

Ile obecnie można dostać na starcie ??

Hhh

@zainteresowany pracą

netto

zainteresowany pracą
@Mat

Jeśli mówisz że netto to jest kwota większa niż daje volkswagen na początek jest na rękę tam jest 2300 netto. Chyba że masz na myśli kwotę brutto 2500 to netto jest ok 1850.

@zainteresowany pracą

Mam na myśli 2500 netto czyli 2500 netto rozumiesz??? Jesli nie to możesz sie nie nadawać...

Delfin
@Ivan

Kto dostaje 2500 netto na start? Przecież to zwykle publiczne kłamstwo.

Tak6Nie
RR
@Bajek

Do nie dawna pracowałem w bentererze i troche inaczej zapamiętałęm ten zakład !!!

Tak2Nie
kamień
@Kij

zajmij sie swoim życiem, bo każdy robi to co lubi. jeśli wali to wali, jeśli liże to liże. liczy się efekt końcowy( english please) and thug life

Byly

Firma w której kipi wazelina Wchodzisz w (usunięte przez administratora) to masz podpierdalacze (usunięte przez administratora) kablują klamia i donosza...nikt tego nie kwestionuje..ludzie się zwalniają po dniu pracy. Odradzam wam

Tak20Nie1
obecny
@Byly

jeśli rozpoczołeś z wazeliną to współczuje twoim jelitom

Luidzi

Dobra firma i dobry pracodawca a wysokość zarobków to już w dużej mierzy zależy od tego jak się staramy.

Tak6Nie26
bizon
@Luidzi

Chyba ktoś z Biura pisze te pozytywy, kto pracował w bentelerze ten wie jak jest na prawdę

Tak18Nie1
Samson
@Luidzi

Dokładnie praca na produkcji wcale nie jest tak fajna. Wiecznie kogoś nie ma i trzeba zapier... na 2 lub 3 stacjach... Zapraszamy biuro na produkcję

Tak13Nie1

Wakacyjnego nie będzie!!!

Tak7Nie
Iwan
@Luidzi

Ale za to mobbing zapewniam :)

Tak15Nie1
@Iwan

I co było

@Iwan

za mobing teraz karają , więc kultura pracy obowiązuje

Uprzejmie donoszę

Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii o tej firmie że pracują tam sami donosiciel a jak nie ma na kogo donies to na siebie donoszom gdzie można złożyć CV i na kogo mam donies by być przyjęty ????????????

Tak12Nie
Ivanka
@Uprzejmie donoszę

Teraz to zwalniamy a nie przyjmujemy... Helllllllloł!:)))

Uprzejmie donoszę
@Ivanka

Jak piszesz to nie trzymaj w ustach ????????????nie wypada

@Ivanka

Co ty za bzdury piszesz kogo zwalniacie jak u was nawet Ukraińcy wiedzą że to zjebbana firma masz coś z głowom nie tak czy co

Nazwa działu: Finanse
@Uprzejmie donoszę

Hahaha nima.... Nie pierwszy raz pokazują jak szanują pracowników !!!!!!

21 wiek
@Uprzejmie donoszę

takie czasy chopok. idz do prywaciarza to dopiero na Ciebie zaczną psioczyć

Wczasowicz

Kurczę, liderzy wynegocjowali te rekordowe jak na nasze warunki wakacyjne ale niedługo urlopy sie kończą a na koncie ZERO... ja juz mam gruszke wybrana na wczasy a tu LIPA!!!:)

Tak5Nie
Nazwa działu: Marketing
@Wczasowicz

Hahaha nima.... Nie pierwszy raz pokazują jak szanują pracowników !!!!!!

Nazwa działu: IT
@Wczasowicz

(usunięte przez administratora) Ciekawe czy wypłata będzie (usunięte przez administratora) bo to już przestaje być śmieszne (usunięte przez administratora)

Wczasowicz
@Wczasowicz

Aha, zapomnialem dodac rzeczy najważniejszej to niezwykle oczekiwane wakacyjne to od 250 do 350 zł... Myślę że to obrazuje sytuację w naszej firmie z branży AUTOMOTIVE z wieloletnim stażem i polityką skierowaną na pracownika czym sie szczyci...

Obrońca liderów
@Wczasowicz

GDyby nie liderzy i inni pracownicy którym zależy na tej firmie, oferując swój czas na nadgodziny to firma by klękła. Szacunek dla tych którzy wierzą w dobro firmy, bo jestem jednym z nich moi drodzy(pracownik). Ivan mówił , że nadchodzą dobre czasy Bentelera rok temu... Czekamy :(

Sędzia Fred

Witam , serdecznie wszystkich pracowników. Skoro kadrowa traktuje nas w ten sposób musimy, zgłosić to wszystko do zarzadu niech wiedzą jak księżniczka pracuje . Ivana mamy z głowy teraz czas na Dark quin .

Tak3Nie1
.exe
@Sędzia Fred

Za szmaty ją i wywieść na taczce! Może wtedy przejrzy na oczy i będzie nas traktować jak ludzi a nie jak zło konieczne.

Tak2Nie1
Grażyna
@.exe

Możecie bardziej opisać sytuację w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND? Widzę, że macie problem z porozumieniem się z kadrową tej firmy - dobrym pomysłem jest poruszenie tego tematu na jakimś zebraniu. Czy prócz tego, można powiedzieć też coś na plus dla tej firmy?

Karamba
@Grażyna

Trzeba ciężko pracować,a zbawienie będzie już niedługo,trzeba wierzyć.On jest władcą absolutnym,Jego sprawiedliwość zawsze cię dosiegnie.

Adrian
@Karamba

Planowane są jakieś zmiany w strukturach firmy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND? Przynajmniej w taki sposób zrozumiałem Twoją wypowiedź. Gdybyś jednak pisał zupełnie o czym innym, to proszę o sprecyzowanie dodanego wpisu.

Karamba
@Karamba

Tak,będą zmiany,będzie objawienie,a Jego siłą,mądrość,odwagą splynie jak czysta woda na pracowników Bentelera i nastanie jasność,trzeba wierzyć pracować jeszcze wydajniej,szybciej,efektywniej.Pozdrawiam

TakNie2
Pan Waldemar
@.exe

Synu troche respektu, każdy robi swoje, zapiernicza... Ludzi nie ma to trzeba robić za dwóch lub trzech, bo nadgodzin nie ma.

Nowy
Nazwa działu: PRODUKCJA

Witam chcialem die zapytac jak panuje atmosfera we firmie ile mozna dosyac na start firma zatrudnoa besposrednio czy przez agencje pracy?

@Nowy

Atmosfera dobra, na start ok. 2400 do ręki z premią. Bezpośrednio przez firmę.

Nowy
@:)

Bylem na drzwiach otwartych oprowadzali nas po zakladzie bym musial dac wypowiedzenie ale chyba za porozumieniem stron nue da rady bo tu gdzie obecnie robie to tragedia juz mam dosc

nowy

byłem tutaj podczas dni otwartych w styczniu i wszystko fajnie. Złożyłem papiery i od nowego miesiąca zaczynam pracę.

Zainteresowany

Gdzie mozna wysylac cv bo jestem zainteresowany praca?

@Zainteresowany

Witam. CV można wysyłać na adres: rekrutacja.pl@benteler.com lub bezpośrednio zostawiać na portiernii. Chocicza Wielka 2. Pozdrawiam

Zainteresowana
@Pracownik

Przyjmują cały czas jeszcze?

@Zainteresowana

Zostaw opinię o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. - Września

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.