Opinie o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Wkur....

W tej firmie wszystko jest na opak. Kierownictwo kłamiące prosto w oczy pracowników.. Maszyny które ciągle się psują.. Pracownicy którzy pracują po kilka lat dostają mniejsze podwyżki od ludzi którzy robią po pół roku.. Pupilki sobie chodzą i się śmieją a Ty że nie liżesz tyłka to jesteś ten zły. Szczerze nie polecam. Zresztą już siekiera nad nimi wisi, kwestia czasu aż spadnie. ????

Pan
@Wkur....

Kciuk w górę kto do Vidy?

@Pan

I tak pójdą max 4 osoby, także nie srajcie. Poszczuli zupami i zostaniecie. Mi tu dobrze i się stąd nie ruszam.

Pan Pana..

A kogo twoja opinia obchodzi? No właśnie nikogo.. Jak jesteś pupilkiem kierasa albo "czerwonego" to ci dobrze ale język nadal masz brązowy amigo

Normalny (nie)narzekacz

Widzę znów "wywyp" narzekaczy. Mam na to złoty środek. Zmieńcie pracę, poszukajcie swojego miejsca na ziemii i bądźcie szczęśliwi. I nie zapomnijcie dać znać, gdzie jest ten raj. Ale w sumie łatwiej jest narzekać i obrażać innych. Pracuję tu jak każdy ale nie czepiam się o wszystko bo jednak praca jest i dostaję za nią pieniądze. Bywa różnie ale wam ciągle mało.

Skoro tak Ci dobrze w Bentelerze to po co chcesz wiedzieć gdzie ten raj ? :D

Były
@Normalny (nie)narzekacz

Ten ktoś kto to pisze ma coś z głową ja pracowałem byłem sumienny nienarzekałem....i co wyj....bo nie podobałem się komuś w BIURZE. Po 3 latach oddanych firmie potraktowali jak śmiecia. Poprostu nie umią uszanować dobrego pracowitego i oddanego pracownika....a tacy co knują kombinują i ciągle im mało tak wypisują.Pozdrawiam

(nie)narzekacz
@Pozytywny

"Dobrze", a "raj" to jednak coś innego ;-) Poza tym to była ironia :-)

Również były
@Były

Ja też ram pracowałem, ale odszedłem sam. Nie chce mi się wierzyć, że wyrzucili Cię za "nic". Sumienny i dobry pracownik chyba nie jest tam ot tak wyrzucany.

osoba
@Normalny (nie)narzekacz

Racja. Ludziom w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo i nie potrafia docenic tego co maja.

Tytan

Szanowna Pani co zrobiliście z tym zakładem do którego dwa,trzy lata temu chciało się przychodzić i pracować.Teraz jest z każdym dniem gorzej dlaczego tak traktujecie tych którzy ciężko pracują ?bez nas nie było by was ,ciągle wprowadzacie zmiany na gorsze dla pracowników.Gdzie jest ten szacunek i możliwość wypowiedzi ?Teraz nie mamy żadnych praw. A wy robicie wszystko dobrze

@Tytan

Jak się nie podoba,złóż wypo.Tu jest porządny zakład,musisz tylko ciężko pracować i napewno zostaniesz doceniony.Nie ma co narzekać tylko skupić się na pracy,alleluja i do przodu

Luj
@Tytan

Możesz sobie wypisywać swoje żale,ale jutro punkt 6"bedziesz zapier.jak nakręcony na lince

Zawiedziony

Super firma obiecała paczki dla dzieci, a jak nadszedł dzień dziecka to nie wiedzą jeszcze kiedy będą paczki. Super organizacja, jak ze wszystkim.

Nimfa
@Zawiedziony

Nic nowego kłamią (usunięte przez administratora)

@Zawiedziony

Nikt nic nie obiecał, słuchacie głupot i później wielkie rozczarowanie.

Firma BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektromechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Mika

Witam ???? Gdzie najlepiej wysłać cv Pozdrawiam

@Mika

Daj sobie spokój. :) wszędzie byle nie tu :p

Agusia

Dlaczego? Praca jest ciężka? Czym zajmują się kobiety? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Agusia

Praca dla kobiet wcale nie jest ciężka,Panie pracują na stanowiskach dla nich przystosowanych (normy dżwigania)Zapraszamy

@Agusia

Daj sobie spokój z tą firmą każda lepsza niż ta a BHP nie wierz bo tu same kłamstwa i intrygi

@Pozytywny

Jak Ci się tutaj nie podoba to zawsze możesz zmienić firmę,chociaż nie wiem czy warto,tutaj jest super atmosfera,kolezenstwo ,pomoc przełożonych możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz dobre godne wynagrodzenie.

@Bhp

Powiem tak bhp jest i zawsze będzie, ponieważ to my ludzie kontrolujemy dalsze działania w firmie, bądźmy zmotywowani, pracowici, zachowujmy normy pracy i bądź my uczciwi jak nasi pracodawc. lepsze wyniki zapewnią firmie wzrost obrotów po czym powinniśmy dostać podwyżki. Miejmy nadzieję, że będą to podwyżki płacy, a nie pracy pracy.

@Bhp

A tak bardziej konkretnie co robią? Przepraszam, że się tak wypytuje , ale chcę wiedzieć na co się piszę.

@Agusia

Odpowiem ci co robia- jest to firma samych kłamstw pięknie mówią na dzień dobry a ludzi mają za nic.

Robol
@Pozytywny

Kobiety robią to samo ci mężczyźni przeważnie kobiety na zmianie są 2-3 i jest do nich linia gdzie pracują z mężczyznami. Nie na dźwigają się tak jak mężczyźni ale km są pokonane. Dwa dni pracy i wiesz czy chcesz to robić czy nie

Nimfa
@Mika

Nie polecam kłamią (usunięte przez administratora)

Dz

Witam jaka jest atmosfera pracy między pracownikami ? Czy są jakieś premie w firmie czy tylko podstawa ?

Zapomóg

Jaki jest Benteler każdy widzi. Nie sądzę aby to była zasługa pandemii, że sytuacja w firmie wygląda jak wygląda bo działo się to już przedtem. W tym miejscu nic się nie dostaje (oprócz dodatkowej roboty), ale za to jest co zabrać (premia, nie wspominając o zabranym stażowym gdzie głównym argumentem było "bo tak XD"). Obecnie robimy więcej niż kiedykolwiek wcześniej, za takie same pieniądze z większą ilością obowiązków (kto posprzata na nocce jak nie ma firmy sprzątającej?), a biorąc pod uwagę średnia krajowa i wzrosty kosztów utrzymania zdecydowanie za mniej. Pandemia nie uderzyła w benteler tylko go ocaliła. Rozmawiając z ludźmi to w tej firmie trzyma ich jedynie długa umowa i strach przed tym, że jeżeli zmienią praca to w kolejnej może ich zastać przykra niespodzianka w postaci wypowiedzenia w związku z Covid 19. Nie ma wypłaty żeby ktoś nie szedł do biura walcząc o swoje pieniądze bo magicznie zawsze coś się nie zgadza ale zawsze na niekorzyść pracowników. O premii świątecznej nie wspominam bo sam przestałem już sobie robić nadzieje. Z urlopami też jest wielka zagadka, jak każą Ci wziąć urlop to go zawsze masz z czego go wziąć, tylko zaś po miesiącu okaże się, że dni niekoniecznie się zgadzają. Minie wirus minie benteler. Niedługo firma wykupi dookoła pola żeby nowi Ukraińcy mieli słomę do budowania chatek.

Przodownik Pracy
@Zapomóg

W punkt. Brak podwyżki bo pandemia i tak ciągłe zasłanianie się pandemią.. Na wszystko teraz odpowiadają bo jest pandemią. A jak pracownik z produkcji zapyta "czerwonego" co z premia na święta to słyszy odpowiedź : "Jak Ci się nie podoba to się zwolnij i idź do VW" Nie szanuje się pracowników którzy pracują tu po 2-3 lata, przychodzą nowi i robią praktycznie za te same pieniądze. Sugestia do kierownictwa, jak będziecie brać pod uwagę kryteria na " świąteczne " to zamiast tylko patrzenia na L4 gdzie wiadomo że przez cały rok każdy ten raz czy dwa razy zachoruje i pójdzie na to chorobowe i patrzenie czy ktoś przyszedł w niedzielę na nockę.. Może w końcu doceniono by w tej firmie ludzi z dłuższym stażem tak jak w innych firmach dookoła gdzie premie świąteczne przyznawane są w zależności od długości stażu? Co do urlopu w marcu poszliśmy na rękę firmie i każdy podpisał 7 dni swojego własnego urlopu wypoczynkowego w odpowiedzi usłyszeliśmy, że firma zrobi tak żeby obie strony były zadowolone. Dziś 3/4 pracowników nie ma już urlopu bo poszedł na przestój z powodu Covida.

Ziomek
@Zapomóg

Racja ! Podpisuje się pod tym w stu procentach. Ta firma to śmiech na sali i patrzą tylko jak (usunięte przez administratora)Cię na kasę. Masz (usunięte przez administratora)bez gadania, a my w nagrodę (usunięte przez administratora) Ci premie :D jak trzeba pokryć jakieś dni urlopem to jak najbardziej ! Urlopu masz dużo, ale jak potrzebujesz jeden dzień, bo coś Ci wypadnie to trudno. Ch** nas to obchodzi :) rób za dwóch, a wypłata taka sama lub mniejsza. Wakacyjne? Składaj wniosek, bo od nas nic nie dostaniesz. Świąteczne ? Brałeś L4 to (usunięte przez administratora) dostaniesz. Nikt nie patrzy na to, że postojowe trzeba było pokrywać zaświadczeniem lekarskim. I nie myśl o szacunku, bo w tej firmie jesteś traktowany jak zwykły śmieć. Cieszę się, że moja kadencja w tej firmie się zakończyła, a świat widzę teraz w kolorowych barwach :D

@Zapomóg

Misie wydaje że firma jest ok wynagrodzenie też jest ładne ja mam 2700 do ręki i mi to pasuje raczej każdy ma taką wypłatę

Agusia

Na początku ile płacą? Minimum czy więcej?

JB

Wyrównania za styczeń i luty oczywiście nie ma..(usunięte przez administratora)( W maju niech se sami robią!!!

Jwp
@JB

"ciesz się że masz pracę" ...

Czy w obrębie jednego działu w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Mostek

Liderzy są już dawno obstawieni

Mostek

Mamy środę a aneksów brak

Robol
@Mostek

Licz, że aneksy dostaniesz na wakacje ale spokojnie pieniądze będą naliczane a z kartka już będziesz wiedział ile podwyżki :)

Zapomóg

Koledzy i koleżanki, właśnie teraz gdy brakuje ludzi i po kolanach chodzą żeby ktoś został na nadgodzinach powinniśmy przypomnieć firmie jak bardzo są zależni od nas, a nie odwrotnie. Niech sobie sami chodzą, a nie obciążają nas swoim nieudactwem w zarządzaniu firmą. Może jak parę razy sami sobie zostaną po 12h to pójdą po rozum po głowy ? Skoro wszystko rośnie oprócz wypłaty to niech backlock sobie sami zbijają.

Kat
@Zapomóg

Z czym do ludzi.. Jak tutaj większość pracowników biega jak robociki.. Gadają na innych, że (usunięte przez administratora) a sami robią to samo. Brak słów, jest paru normalnych którzy pracują zgodnie z zasadą "jaka płaca taka praca" i takich doceniam a reszty mi nie żal. Sami sobie winni są skoro potrafią w uszczuplonej kadrze robić tyle co w komplecie, co godzinę po 20 albo i więcej haha niedługo będą zamówienia po 170 na zmianę i też tyle będą robić o ile maszyny pozwolą które jak wiadomo co chwilę mają awarie.

Nik

Co ze strajkiem !!! Jakieś info ?

Tyrion
@Nik

Oo jakiś strajk się szykuje? Dawać załoga wszyscy jechać tam i nie bać się bo nie ma kogo i czego!

Zapomóg

Jak tam styczniowa podwyżka ? Oczywiście prądu, wody, śmieci napojów słodkich itd. Bo przecież w Bentelerze tylko od 2 lat normy podnoszą i nawet INFLACYJNEJ nie chcą dać xD w grudniu obiecanki cacanki a teraz na hasło podwyżka uciekają z produkcji xD

Nikt

Prawda

@Zapomóg

Przecież jest covid,podwyżki będą jak sytuacja się unormuje.Narazie pracujmy i nie narzekajmy,szanujmy się,wspierajmy się!Alleluja i do przodu

Przodownik pracy

Kiedy te podwyżki?

Kamil

Jaka umowa proponują na rozmowie ?

Gonzalez
@Kamil

3 Miesiące

Aaaa masz rację znam temat nie jedno spiecie z tym panem miałem pracując tam na lince gość zakrecony

Aaaa

Chciałbym tylko napisać że firma to totalnej (usunięte przez administratora) zero organizacji gość na przyjęciach Pan P..... Wydaje się tak za kręcony jak by był po trawie ciągły brak miejsca pretensje nie wiadomo o co totalnej (usunięte przez administratora) nie polecam tego miejsca nikomu kto będzie tam z dostawami

Śmiech na sali

Bardzo negatywnie chciałbym ocenić kierownictwo firmy benteler w szczególności głównego logistyka i jego przydupasów oraz pana P który niewiadomo za jaka karę przyszedł na przyjmowanie towaru firma totalna porażka byłem kilkukrotnie na rozladunkach i pretensje o niewiadomo co w biurze totalny chaos zamawiają towar pomimo braku miejsca na magazynie firma totalne (usunięte przez administratora)

Szykujemy Wam też coś na Mikołajki,tak ładnie mówiła na spotkaniu

Były
@Iwan

Proszę nie podszywać się pod Iwana bo on jak choć mówił to to robił

Abc

@Pracownik czyli trzeba być totalnie podległym żeby nie zostać zwolnionym?

@Abc

@Abc nie, nie chodzi o to żeby być jak to nazwałeś totalnie podległym ale zakładanie z góry, że jest źle i wszyscy są przeciwko nam jest co najmniej dziecinne.

Zostaw merytoryczną opinię o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 90 ocen.

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.