Opinie o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. w Września

Jerzy Urban

Mam takie dwa aktualne pytania które nurtuje wszystkich do kiedy stoimy? I co dalej z Nami ?

Luj
@Jerzy Urban

Ooo dobre pytanie też się dowiem : )

@Jerzy Urban

Było spotkanie to czemu nie zapytałeś? Nikt nie wie jak długo to potrwa a nawet jak "góra" wie to myślisz że nam zwykłym szarakom powiedzą?

@Jerzy Urban

28.03 ruszamy pełną parą,koniec postoju.

Mat

Ja akurat już w tej firmie robić nie będę przychlaście:)

@Mat

Będziesz,jest kryzys więc nigdzie nie dostaniesz tak dobrej pracy.Czekam na Ciebie 28.03 razem będziemy (usunięte przez administratora)

Związkowiec
@Iwan

Brawo przez takich bałwanów w firmie jest jak jest

@Związkowiec

A jak jest?Nie podoba się to powiedz pomożemy ci zostać wzorowym operatorem,będziesz chodził jak zegareczek.

Zamknij już pysk..

Rudy

Iwan wiemy kim jesteście

@Rudy

Wiesz kto to pisze? Chętnie się dowiem, myślę że w realu nie będzie już taki cwany:)

@Rudy

Jestem twoim kolegą,często z sobą rozmawiamy

@Iwan

Koło kolegi nawet nie stałeś:)

@Mat

Nie chcesz być kolegą,to zrobię cię moim waflem

Iwan

Nie denerwuj się wafelku,już niedługo będziemy się pocić w pracy.Wyładujesz sie będę cię dopingował

Izabela
@Związkowiec

ale to co on robi takiego?? Nie rozumiem?

Fazowski
@Izabela

Jest debilem, czego nie rozumiesz?

Naczelny związkowiec

Dawać podwyżkę (usunięte przez administratora)

Wkur....

Wyrównania za styczeń jak nie było tak nie ma..

Zdzichu z Szkaradowa

Ile na start ? jaka praca jest ?

Firma BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektromechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kiwi

Szkoda że tak potraktowali starszych pracowników z podwyżkami.No i pracowników którzy ogarniają robotę,no ale cóż nie docenia się ich szkoda.

Barti
@Kiwi

Bo jest poprostu prawdziwa i szczera brawo!!!!

Ktoś
@Barti

POPIERAM

Przodownik Pracy
@Kiwi

A nowi przychodzą i po 3 miesiącach mają tyle co pracownik który pracuje w tej firmie 3-4 lata, brawo szanowne kierownictwo:) Staż pracy w tej firmie ma się nijak do zarobków. Nie wspominając o jednym Panu który awansował w błyskawicznym czasie a nie ogarnia niczego ponad innych..

Barti
@Przodownik Pracy

Brawo!!!!i to jest cała prawda

Rafi
@Przodownik Pracy

Nawet dwóch takich się znajdzie

Robol

Mam takie jedno aktualne co miesiąc pytanie które nurtuje wszystkich... Wiadomo że poprzednia kadrowa nie miała czasu bo liczenie wypłat, Multisport, telekonferencje itp ale nowa tego nie robi a kwitków od wypłat nadal nie ma!!! Heloł

Mycha

Kiedy będzie obiecana podwyżka ?(usunięte przez administratora)

Monio
@Mycha

Ale którego roku nie podali przecież...

Pogodny obserwator

„Dzisiaj w Benteler, wesoła nowina, powrót do pracy, kogoś, kogo ni ma…” Słuchajta wszyscy Benteler otwiera podwoje dla wszystkich, którzy się zwolnili i chcą wrócić, bo im gdzie indziej nie wyszło. Chłopy ni ma na co czekać, trza wracać, a za nim wrócicie pomyślcie gdzie chceta robić, za ile, na jakim stanowisku, to wy stawiacie warunki, pamiętojcie o tym. To nic, że stanowisko wasze już było obsadzone, to nic, że godoliście, że to (usunięte przez administratora) firma i że ” jo w d…macie”, to nic, że wam się robić nie chciało, tylko L4 i opieki braliście ile szło, Firma jest na to zwarto i gotowa. Tu się przesunie kogoś, tu się nadgodzinki wyskrobie na zastępstwa i jakoś to bydzie. Jak trza bydzie to i sam kierownik wam odda swoje stanowisko. Kiedyś to i nawet głośno było, że kto raz się z firmą pożegna, to i powrotu nie będzie ale to zamierzchłe czasy były „ wszystkim się zdawało, że to głos Szefowej, a to… echo grało”… No i cóż witojcie i niech się wam wiedzie, szkoda tylko, że ktoś z obecnie pracujących „KOZŁEM ofiarnym” znowu zostanie.

Król Porno

Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako operator wózka widłowego ile na start dają ?

@Król Porno

3250brutto za 3miesiace premia 10%

Król Porno

3250 brutto czy netto ? Przecież 3250 to najniższa krajowa

@Król Porno

Napisałem że BRUTTO,200brutto więcej niż najniższa krajowa.

Nastał polski ład, czas na podwyżki płac w firmie. KONKRETNE PODWYŻKI PŁAC PANI SZEFOWO.

Bono

To prawda inflacja jest rekordowa w grudniu wynosiła 8,6% i rośnie,więc myślę że podwyżka pensji będzie,pytanie tylko czy z następna pensją czy dopiero w maju,jak miało to miejsce w zeszłym roku

Temat dla Uwagi!

To co się tu wyprawia. Pracownik upada nieprzytomny na ziemie po czym trafia z rozwaloną głową do szpitala a kierownik nawet nie zainteresuje się co z nim, jego zdrowiem itd. Jak był potrzebny na nadgodziny to wiedziałeś gdzie zadzwonić! Pamiętajcie karma zawsze wraca to że macie wyższe stanowiska to nic nie znaczy. Życie was i tak wyjaśni jednego po drugim.. :) No a sprawa badań okresowych które trzeba robić w jakimś wypizdziejewie to już wgl żenada i żeby firma nie oddawała pracownikom za dojazd.. Wstydu nie macie...

Ewelina
@Temat dla Uwagi!

A reszta co robiła? Klaskała czy nagrywała telefonem?

Anna Maria Wesołowska

Zgodnie z przepisami Kodeksu karnego, za wszystkie badania lekarskie całkowicie odpowiedzialny jest pracodawca. Oznacza to, że koszty ich wykonywania spadają na barki pracodawcy. Jeśli więc lekarz medycyny pracy zleci dodatkowe badania i wizyty kontrolne, ich koszty również ponieść musi pracodawca. Co ważne – kontrolne i okresowe badania powinny być wykonywane w ramach godzin pracy. Pracownik zaś zachowuje prawo do wynagrodzenia za czas spędzony na badaniach. W przypadku gdy badania wykonuje się w innej miejscowości – pracodawca ma obowiązek pokrycia kosztów przejazdu, zgodnie z zasadami stosowanymi przy tzw. podróżach służbowych.

Ivan
@Anna Maria Wesołowska

Tyle to my same przeczytali w internetach... Lepiej niech ktoś to przetłumaczy władzą. Może wtedy ilość nadgodzin wróci na kartki od wypłaty. A istnieją jeszcze te związki o których dokonaniach nikt jeszcze nie słyszał albo ta rada pracowników? Chyba oni powinni się takimi sprawami zajmować... (usunięte przez administratora)

Bhp
@Ivan

Na zebraniu z szefową stoicie jak kołki,nikt się o nic nie zapyta tylko w inter.kazdy jest cwaniak,ale jak trzeba to ryja nie odezwiesz piz.jedna z drugim,do roboty i zamknij ryj w necie,a pokaz kozaka w realu.

Ewelina
@Bhp

Ale to tak jest wszędzie! W internecie wylewają wiadra pomyj ale w życiu siedzą cicho i zapominają że mają język...

mrek

Benteler Paderorn w Niemczech pracuje od 8 lart 2300 euro na reke dlaczego w polsce jest wyzysk?

Domestos 00

Mordeczki co tu się (usunięte przez administratora) że ziomieczki tak masowo sië zwalniają ? Podzo

Milka

Co konkretnie robią kobiety? Czy jest ciężko? Na jakim dziale pracują? Proszę o info.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Bono

Przyjdź to się sam/a przekonasz.Jest cudowna rodzinna atmosfera,wszyscy są koleżeńscy i pomocni,można powiedzieć sielanka,a praca lekka,oczywiście wymagająca skupienia.Tu jest poprostu CUD MIOD

Do pana K

Firma traktuję nowych pracowników lepiej,niż starych zasłużonych,może jeszcze zrobić z nich liderów linii, będą marionetkami,przecież to nie dorzeczne.

Babol FEM

Chopy westa robta nie nażekejta bo kiłbaha i wino bydum na świnta, a jak zaslużyta to i bona dostanieta.

MamKonferencje

Ostatnio dużo się mówi o nowo otwierającej się firmie vidaXL rekrutującej do 800 pracowników. Firma oferuje bardzo korzystne warunki zatrudnienia i płacowe. Logicznym jest ze wielu pracowników zdecyduje się na zmianę firmy aby poprawić sobie standard życia. W firmie narastają głosy o osobach decydujących się na zmianę pracy, pojawily się już nawet pierwsze wypowiedzenia. Mimo to zarząd w Benteler pozostaje na to głuchy. Firma nie stara się zatrzymać pracowników przy sobie (mimo tego że mają zamiar opuścić firmę doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem) jedyne co oferuje to śmieszne dodatki i benefity które w innych firmach są standardem. Na pytanie o podwyżkę firma odpowiada cisza. Jest to bardzo nie profesjonalne że strony firmy gdyż. przez (usunięte przez administratora) PIS wszystko jest bardzo drogie. Na razie jest cisza i spokój . Ale większość pracowników ma wypowiedzenie miesięczne. I to w sierpniu będzie wojna i bieganie. A potem firma zaleje się ukraińska falą Niepolecam

@MamKonferencje

Nikt się nie zwolni,bo tu jest dobra praca i wysokie zarobki,benefity też będą,wszystko w swoim czasie.Zamiast narzekać skupmy się na pracy to ona nas uszlachetnia.

MamKonferencje
@Iwan

Praca uszlachetnia to fakt. Ale godna praca wymaga godnej zapłaty której pracownicy benteler długo nie mogą się doprosić. Września jest bardzo rozwinięta jeżeli chodzi o różne firmy i miejsca pracy w których bez problemu można na start uzyskać o wiele wyższe zarobki. Wiec każdy co ma trochę oleju w głowie i możliwości zmieni prace. Rozumiem ze benteler to mała firma i nie może oferować tyle co np. Volskwagen czy inne średnie bądź większe firmy, ale to już jest na głowie zarządu aby cos z tym zrobić bo inaczej firma nigdy nie będzie dobrze prosperować i nigdy nie będzie mieć stałych pracowników. A jedynym remedium na to są wyższe zarobki których firma mocno unika i prze tą lekkomyślność bardzo dużo traci. Nikt nie będzie pracować w firma oferującej 3200 zł na start gdzie wszędzie dookoła firmy oferują min. 3600 zł. Wiec takie gadanie ze praca uszlachetnia nie ma sensu ponieważ ludzie pracują dla i tylko dla pieniędzy a nie dla własnego widzimisię !!

@MamKonferencje

Rozumiem,twoje narzekanie i żale nikogo tutaj nie interesują,jesteś tylko numerem który wykonuję określone zadania.Chce abys powiedział to w firmie publicznie,masz tyle odwagi?Boisz się,wiem że się boisz

@Iwan

Szkoda premii na gadanie czegoś głośno

VidaXL

Serdecznie zapraszamy do nowo otwierającego się centrum magazynowego. Potrzebujemy wielu pracowników. Oferujemy atrakcyjne wypłaty i warunki. Będzie wam na pewno lepiej niż w Benteler :) Serdeczne pozdrowienia. VidaXL

Zostaw merytoryczną opinię o BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 90 ocen.

BENTELER AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.