Opinie o Scan Park Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Scan Park Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scan Park Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scan Park Sp. z o.o. w Warszawa

Marek Nowy wpis

nie polecam firmy stawki z księżyca 15 zł na godzinę ,nie ma takiej stawki.Rygor niesamowity, praca w chłodniach minus 40 stopni ,palety na magazynie ,ciężkie .Biorą bezdomnych z centralnego,..Z daleka od tej firmy...

karabinieri

Może ktoś wie o ofercie pracy w firmie cos więcej, czy potrzebujecie aktualnie kogoś?

@karabinieri

nie polecam rąbią na kasę ,niskie stawki 15 zł na godzinę gdzie najniższa stawka jest 17.50 zł.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Scan Park Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Stef

8pln do ręki. Nie wiem kto się na to godzi ale te stawki za pracę w niedziele od 18 to jakiś żart.(usunięte przez administratora)

Ewa Nowy wpis

15 złotych na godzinę .jak wyjdzie za 7 godz. 105 zł to ci utnie i wypłaci 100 zł a resztę do własnej kieszeni chowa kierownik...

Liczący

Lubię atmosferę w Scan Park Sp. z o.o. za: Praca w tej firmie jest fajna w porównaniu z innymi tego typu. Stawki za godznę godziwe i płacą na czas. Atmosfera też spoko.

@Liczący

15 zł to godziwa stawka twoim zdaniem ?

@Liczący

15 złotych na godzinę to uważasz że to godziwa stawka?

Brałeś udział w rekrutacji do Scan Park Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nie polecam tej firmy.Stawka 15 zł na godzinę ,nie ma takiej stawki.Praca na chłodnych pomieszczeniach,mroźniach ,ciężka praca fizyczna na paletach.Lodówki są tak zimne że jak się otworzy lodówkę z lodami to szron zimna wali tak na klatę że porażka.Pieniądze nie współmierne do ciężkiej pracy fizycznej.8 godzin pracy i nie ma siadania .Po 8 godzinach nogi odpadają.Stawka godzinowa dla Wietnamczyka który pracuje za (usunięte przez administratora)Nie dajcie się naciągać...

Nie polecam tej firmy chyba że jesteś z Żyrardowa bo kierownik jest z Żyrardowa .Są równi i równiejsi.Żyrardów może wszystko ,spóźniać się ,gadać przez telefon bo to ludzie kierownika.Koordynator Ukrainiec ,który dziewczynę nawyzywał od k...w bo się pomyliła.Znajomkom dają lekką pracę a tych których nie znają (nie z Żyrardowa) do cię ciężkiej pracy zaganiają.Na kasę rąbią .Nie polecam tej firmy zdecydowanie.Kierownik mordę drze .łapami macha jak by chciał pobić pracownika.

Sama praca w Scan park jest ok ale główny problem w tej firmie to Pan Mateusz który siedzi w biurze i rekrutuje osoby do pracy , ten pan jest bardzo niekompetentny ponieważ jest z nim utrudniony kontakt ponieważ nie odbiera telefonów , nie odpisuje na smsy , nie odpowiada na wiadomości przez Messenger gdzie pojawia się informacja ze odpisuje w przeciągu godziny ale to nie prawda , grafik zleceń wysyła tylko wybranym osobom i potrafi jeszcze wypisać kogoś ze zlecenia bez podania wyjaśnienia. Ta osoba to pomyłka na tym stanowisku.

Liczący
@anonymous

Pracuję już w tej firmie trochę. Inwentaryzacje są na różna ilość osób, raz większą raz mniejszą dlatego nie zawsze na każdą inwentaryzację mogą jechać wszyscy. Na mniejsze firma wybiera osoby najlepsze, z największym doświadczeniem, które chcą jeździć na wszystkie zlecenia. W tej chwili już jest inna osoba rekrutująca. Słyszałem, że w innych firmach jest dramat z informacjami więc tutaj jest całkiem nieźle pod tym kątem.

@Liczący

wpisuje się swoich z Żyrardowa bo kierownik jest z Żyrardowa.Nie chodzi o to czy ktoś jest dobry czy zły ,musi być z Żyrardowa wtedy ma pierwszeństwo.Może się opieprzać inni nie mają szans.Kierownik mordę drze leci do bicia ,ubliża ludziom ,masakra ...Na kasę rąbie jak leci.

Dzień dobry, czy do Scan Park przyjmowani są także studenci? Ktoś coś wie na ten temat lub pracował w firmie jako student? Będzie mi miło jeśli ktoś mi na to odpowie bo warto ustalić czy w firmie jest w ogóle taka opcja.

Greg2000
@Anna

Tak

Wiktoria

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutacje? Na jaką umowę na starcie można liczyć i na jaki czas?

Greg2000

Pracuję już w Scan Park jakiś czas. Mam też porównanie z innymi firmami tego typu. Dużym plusem jest to, że jest spora ilość godzin pracy a nie jak u innych 4-5. Stawki rynkowe ale zawsze płacą na czas. Umowy długoterminowe więc nie trzeba bawić się w papierkologię za każdym razem. Wysyłają też szczegółowe informacje na temat inwentaryzacji więc wiadomo kiedy, gdzie, o której. Atmosfera też fajna. Polecam

Pracuje w tej firmie od półtora i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Kontakt z kierownictwem jest bafrdzo dobry, przełożeni mili, kulturalni. Każdy podchodzi z życzliwością do pracownika, można liczyć na pomoc. Zawsze da się z nimi dogadać, wypłacają pieniądze w terminie, nie trzeba bez sensu przychodzić do biura - wszystko można załatwić telefonicznie! Mają co chwila jakieś zlecenia więc da się spokojnie na czynsz zarobić.

Przemysław

Fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy w firmie Scan Park. Dobry kontakt z pracodawcą to zawsze pozytywna kwestia, jednak chciałbym zweryfikować, czy pracując w tej firmie, pracujesz również w weekendy? Jakiś czas temu w wątku padały informacje w tym zakresie, dlatego chciałem zweryfikować, czy to prawda.

Marta M.

Byłem w Lublinie, praca ciężka ale koordynatorzy w porządku. Kasa taka jak w ogłoszeniu.

Radek

Byłem teraz na Piotrze i nie było źle, prosta praca.

Ola

Byłam na super pharmie w Rzeszowie i wszystko ok. mały problem na początku żeby dodzwonić się do sv ale kaska się zgadzała.

Warszawiak

Byłem na dwóch inwentaryzacjach i ie było źle. Mała firma gdzie wszyscy się znają, w porządku atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Scan Park Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scan Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scan Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scan Park Sp. z o.o.?

Scan Park Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bohaterów Września 9 lok. 101
    02-389 Warszawa