Opinie o LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jaka jest kultura pracy w LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

terw Nowy wpis

Pracuje w firmie od 1,5 roku, wypłata zawsze w terminie. Ludzie piszacy komentarze nigdy tutaj nie pracowali bo jakos odkad ja pracuje nikt sie stad nie zwolnil , chyba im chodzi o jakies pro2 ktore ponoc bylo tu poprzednio

Justyna Nowy wpis

@pro 2 Skoro firma LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie przestrzega Kodeksu Pracy, to może warto byłoby zgłosić to nadrzędnym organom. Dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś? Ktoś jeszcze chce zabrać głos na temat wyżej wspomnianego pracodawcy? Może macie nieco inne doświadczenia niż @pro 2? Bardzo serdecznie zachęcam Was do wyrażania swoich opinii, które mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

pro2 Nowy wpis

Kolejna spółka typu bańka mydlana założona przez grupę osób unikającą podatków, odpowiedzialności i wszelkich zasad kodeksu pracy. Nie dajcie się nabrać na piękne słowa. Oszukali wielu pracowników, kontrahentów i dostawców. Poczytajcie o PRO2 z Czeladzi, Bikershop, flexo solution... nawet nie chce im się siedziby firmy zmienić.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Justyna

@Były pracownco masz dokładnie na myśli pisząc taki komentarz? Zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu. @Marek, przedstaw nam proszę jak oceniasz aktualne kondycje firmy LASEREXPRESS? Czy ten pracodawca oferuję swoim pracownikom szeroki pakiet dodatków socjalnych? Chętnie dowiemy się od Ciebie, w jaki sposób ta firma wynagradza swoich pracowników za dobrze wykonywane obowiązki, będą to bardzo pomocne informacje dla innych. Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis.

pro 2
@Justyna

Większość firm osób które nas oszukały https://mojepanstwo.pl/bikershop-finanse

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Eryk

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Wszystko jest ok?

NICK

No właśnie najdziwniejsze jest to że to nie poprzednia firma w tym miejscu, lecz ta sama osoba wykładająca kasę na biznes pod rządami osób które pracowały w poprzedniej firmie pod inną nazwą.Nawet profil działalności się nie zmienił i pewnie maszyna do cięcia wodą również ta sama. Także nawet jeżeli pozornie chwilowo płacą na czas ( wtedy to też im się zdarzało co uśpiło naszą czujność gdy zaczęły się najpierw drobne opóźnienia później dzielenie wynagrodzenia na raty ) to nie świadczy o tym że ponownie nie wykręcą tego samego numery. Jak ktoś raz posunie się do jakiegoś czynu to przy kolejnej sytuacji również nie będzie miał skrupułów .Tym bardziej że robota już wykonana więc po co płacić. Normalnie w sklepie gdy ktoś ukradnie daną rzecz nazywany jest (usunięte przez administratora) a w tej firmie my zostaliśmy okradzeni z świadczenia naszych usług. My was tylko ostrzegamy żebyście nie musieli tego samego przechodzić bo ani w sądzie nam to nie pomoże i także nie sprawi by nagle pieniądze za zaległe 3 miesięczne wynagrodzenia dla bodajże 23 nagle znalazły się na naszych kontach . Nie wspomnę o zaległościach w stosunku do klientów i państwa ( zus, us itp.). Najprościej jest się zwinąć założyć firmę pod inną nazwą i myśleć że prawo mnie nie obowiązuję.

Marek

Od dwóch miesięcy pracuje w tej firmie i nie ma żadnych problemów z płatnościami, chyba serio mylicie firmy bo słyszałem że poprzednia w tym miejscu miała jakieś problemy

Bonio

Praca wo gule nie była wymagająca o ile człowiek zna się na swojej robocie. Powtarzalne czynności . Jedni konstruują inni wykonują kolejni składają i ciągle te same papierki tworzone. A to że tym razem inaczej blachę przycięli no to nie przesadzajmy . Nawet pani na kasie w markecie nie kasuje ciągle tych samych produktów. No chyba że mówimy tu o cierpliwości do przełożonych to się zgodzę. Płacili na czas jeśli mieli z nas korzyści jak się skończyły to również wypłat zabrakło. Do tego kolejne święta nadchodzą a oni kolejny raz zostawiają nas bez pieniędzy na nie do tego z zaciągniętymi długami . Miło z ich strony i życzę świąt jakie my mieliśmy w zeszłym roku.

Marta

Praca wymagajaca ale placa na czas

Marcin

Czytam Wasze opinie i współczuje naprawdę, ale sam pracuje teraz w firmie laserexpress i uwierzcie że to nie ta firma którą opisujecie . Wiem zaraz będzie hejt na mnie ale po prostu zainteresujcie się tym że firma zmieniła właściciela i piszecie o zupełnie innej firmie. Szczerze życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy

Team Energy

Witam Przypominamy o obowiązkowym zgłoszeniu i uzyskaniu pozwolenia emisyjnego, w przypadku wykorzystywania technologii cięcia laserem i emitowaniu zanieczyszczeń do atmosfery. Pozdrawiamy zespół Team Energy

Team Energy

Witam Przypominamy, że z dniem 1 października 2016 r. weszła w życie nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej. Jeden z jej zapisów zobowiązuje wszystkie przedsiębiorstwa do wykonania audytów energetycznych. Pozdrawiamy zespół Team Energy

Nick

Oczywiście nikt nie powinien mieć do nikogo żalu, bo i o co. Teraz przynajmniej wiemy jak obłudnym może być człowiek. Miało być solidarnie razem by dostać należną kase a tak to zostaliśmy solidarnie wydymani przez kolegów i koleżankę. Chyba długo wcześniej kierownictwo dogadało się z prezesem w kwestii sprzątania. Mam nadzieję że jesteście z siebie dumni. Lepiej nie prowokujcie ludzi do wypowiedzi ...

Anonim
@Nick

Też, czekam na kasę i chyba sobie wyrokim sądu wytapetuje mieszkanie, ale widze że albo kolega ma krótką pamięć, albo nalezy do duetu, który tak świetnie zarządzał firmą pro2 przez ostatnie 2 lata, proponuję być obiektywnym, ale nie każdy to potrafi

"Św. Mikołaj"

Drogi Kamilu . Twierdzisz że u nikogo nie pracujesz i bronisz firmę Laserexpress. A z tego co widzę jest to spółka w której zarządzie żaden Kamil nie zasiada. Także raczej twoja wypowiedz nie dotyczyła tej konkretnej firmy , lub może w ostatnim czasie stałeś się jej właścicielem? Skoro masz swoją własną firmę i jesteś sam sobie Panem to dlaczego tak bardzo cię interesują słowa pisane pod adresem zarządu firmy Laserexpres czy też PRO2. Gdzie również jesteś byłym pracownikiem firmy pro2, również postanowiłeś z tamtą odejść a mimo to ich bronisz. Jak szybko się zmienia myślenie uzależnione od miejsca siedzenia.Poza tym pod tym samym adresem reklamuje się również firma Tnijwodą, a z tego co pamiętam na tym starała się zarabiać właśnie firma PRO2. Dziwny zbieg okoliczności. Nie sądzę. Gdyby sytuacja była odwrotna oni nigdy nie bronili by twojej firmy/ osoby. I pewnie to co tutaj wypisujemy również maja w poważaniu. Ja liczę że kolejne firmy lub pracowników uda się ostrzec przed tymi ludźmi.

Indignant

Po lekturze powyższej dyskusji dochodzę do wniosku, nie ma sensu się denerwować (to do Ciebie Nick). Nic już tymi komentarzami nie zmienisz. Oni, jacy są wszyscy wiedzą. Będą się odcinać od PRO2 wszystkim co mają. Szkoda tylko, że na swojej stronie mają zdjęcia detali wykonanych właśnie w PRO2, z projektu konstruktorów PRO2 dla klienta PRO2 z Łodzi, który właśnie te detale w postaci urządzenia którym jest imadło, od PRO2 zamawiał. Stan z dnia 2017.08.02 Pozdrawiam i również im życzę powodzenia. Stawiam celujący w opinii

Nick

Przepraszam Panie Prezesie. KRS naprawdę interesujący i w dalszym ciągu potwierdza wcześniejszą opinię. Mimo wszystko naprawdę życzę Wam powodzenia.

Kamil

Panie anonimie, proszę sprawdzić aktualny krs. Ja u nikogo nie pracuje i to od wielu lat , także tak jak napisałem wcześniej, zapraszamy na kawę, możemy porozmawiać. Jak jesteś tak bardzo ciekawy jak sobie radzimy to telefon do mnie na pewno masz ;) ps. przedstaw się , będzie mi się o wiele milej rozmawiało pozdrawiam Kamil

Zostaw merytoryczną opinię o LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LASEREXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ciepłownicza 54