Opinie o Scanfil w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Scanfil. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil w Sieradz

NN

Pracowałem tam krótko, ale mogę powiedzieć ze obgadywanie, kablowanie jest tam na porządku dziennym. Donoszenie na pracownika przez innych pracowników to norma, więc trzeba miec się na baczności i lepiej nie zadawać się z nikim, tylko wykonać swoje i wracać do domu. Jedynie kierownik zmiany w miarę i można się z nim dogadać. Pieniądze śmieszne i niewarte tej męczarni. Psychicznie ciężko tam wytrzymać. Karty multisport nigdy na oczy nie widziałem. Państwo w państwie.. Młody chlopak, który był na zastępstwie za lidera wyszedł na papierosa z calą grupą pracowników i nie wracał przez 20min., a nowi musieli zostać i pracować. Jak widać innym wszystko wolno. Radzę zastanowić się 10 razy zanim komuś przyjdzie pomysł do głowy, żeby zacząć tam pracować. Trzy razy nie, nie pozdrawiam.

Sebastian
@NN

Ludzie aż tak plotkują zamiast zajmować się swoją robotą? A jeśli chodzi o przerwy w pracy to chyba każdy ma do niej prawo. Ty jak pracowałeś to ile miałeś.?15 min czy więcej?

@NN

Piszesz rację nie ważne twoje doświadczenie zawodowe czy zaangażowanie..wiedza . Ważne aby donosić odgadywać itp Prym w tym widzie HR end pan z Was.

Jj

Jakie są aktualnie warunki pracy jak wyglądają zmiany czy pracuje się w weekendy i jak wynagrodzenie

@Jj

Na większości działach jest system 12. Czyli dzień-noc dwa dni wolne. Weekendy pracujące. Święta nie pracujące. A są działy jak montaż końcowy gdzie jest system 8 i 3 zmiany. Wynagrodzenie na start to chyba widać w ogłoszeniach agencji pracy. Teraz od lipca pewno 3600 brutto. Z czasem jak się nauczysz i zawnioskujesz nad zmianą stanowiska możesz myśleć o podwyżce. Dużo jest potrzebnych konkretnych ludzi. Często przychodzą nowi, nic nie potrafią, (usunięte przez administratora) robią a chcą podwyżki. Ręce opadają. Do nowych - może poróbcie te kilka miesięcy, zdobądźcie jakiekolwiek doświadczenie i wtedy możecie gadać ze mało wam płacą.

Martyna
@Blader

To jak wyglądają w takim razie zarobki z jakimś tam doświadczeniem?

@Martyna

Zarobki są jakie są. Ja nie narzekam zbyt mocno, na swoim stanowisku zarabiam średnią medianę zarobków na takim stanowisku... Zarobki to "ściśle tajne dane" :D ludzie nie chcą się chwalić kto ile zarabia. Możesz pracować 10 lat a będziesz zarabiał niewiele więcej niż ktoś kto pracuje 3 lata :)

@Blader

Hmm..no to skoro o zarobkach nie bardzo się tutaj dowiem, to chociaż coś o premii? Występuje coś takiego u nich i jest szansa, że podasz ile mniej więcej takiej premii u nich można wyciągnąć? - oczywiście jeżeli są ;)

Martyna

Taki zakład nie może pisać, że pracownicy pracują za przysłowiową (usunięte przez administratora) . Zresztą większość pracodawców tak robi. Takie czasy i kraj.

@Martyna

Szkoda, że firma nie może zdzierżyć tego, że nie ma u nich premii i usuwa komentarz na ten temat. Przecież bony to nie premia, prawda?

Romek
@Blader

Wiadomo że bony to nie premia. A jak już wspomniałeś o bonach to ile razy w roku dają? Tylko na święta czy można też dostać z innego powodu? Ile kasy jest na zakupy bonami?

@Romek

Bony dają za wydajność, zaangażowanie i jeśli coś zrobisz ponad swoje obowiązki. Kwoty są różne od 100 zł w górę. Na bony to nie narzekam, jeśli nie masz wywalone na pracę to od czasu do czasu wpadną i mimo, że kwota czasami śmieszy to jakaś tam motywacja jest :)

@Blader

Odezwała się inteligenta 3.6k brutto a na netto to mniej niż 2.5 ci wyjdzie psie pieniądze i tyle młodzi nie są głupi i nie będą za darmo robić jak były 8 godzinne zmiany było pełno młodych osób odkąd wprowadzili 12 wszyscy odeszli 2 dni pracujesz 2 dni wolne ta akurat. Powiem Ci tyle młode osoby patrzą na wydatki bo wiedzą doskonale ile wszystko kosztuje nic nie jest tanie ale tobie to pewnie pasuje pensja 2.5k netto i co ci na to pracujesz pewnie kilka lat to może masz te 7k brutto ale netto to ledwo 4 masz niektórzy tam muszą poświęcać swój czas wolny i chodzić na nadgodziny a oni z łaską ci pozwolą iść żeby do 4.5 dojść

3.6 teraz brutto na agencje a po 6 latach przepracowanych to 7k brutto

@Anonim

przecież 7000 brutto to 5100 netto :) ale w większości wpisu masz 100% racje, nic dodać nic ująć. Co do nadgodzin to dobrze napisane.

Gizela

Najpierw 18 miesięcy pracy pod agencją a później wielka niewiadoma. Z takie coś to powinni karać pracodawców i tych co pozwalają na takie umowy .

Katarzyna

Jako osoba niepracująca w firmie, nie rozumiem, o co chodzi :( Napiszesz jakieś konkrety? Chłopak chce aplikować, podobno teraz pełno nowych osób zatrudniają. Ale Twój wpis trochę mnie zamartwił, więc nie wiem, czy powinnam mu odradzić?

@Katarzyna

aplikuj, co Ci szkodzi spróbować. Nikt na siłę tutaj ludzi nie trzyma. Jeśli komuś się nie spodoba, może zrezygnować. Pracy jest dużo i tyle. Raczej nie jest to praca fizyczna chociaż zdarzają się takie działy, ale w większości psychiczna.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Scanfil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sieradz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Archiwista
Sieradz
Służba Cywilna

blader

Ci sami, nic się nie zmieniło. Aktualnie to jest chaos bo zatrudniają na potęgę. Obroty firmy pikują, robią coraz więcej a nikt nad tym nie panuje.

@blader

To nic się nie zmieniło. Jest potrzebny nowy dyrektor by rozpierniczyc tą szarańcze i ją zdziesiątkować. Przede wszystkim kadry do wymiany. Po co czterech brygadzistów na FMS jak nie mają co robić? No nic poczekam na zmiany. Chętnie wrócę do Andrzeja na produkcję , ale wszystko musi mieć ręce i nogi. Pozdrawiam i powodzenia.

Aleksandra

Witam. Na jakie zarobki w obszarze produkcji może liczyć nowy pracownik?

Aleksandra

Oprócz stawki minimalnej jest jakaś realna premia,czy tylko na papierze?

@Aleksandra

zmiana stanowiska, jest dużo ofert pracy. Za zmianę stanowiska są dodatki

Katarzyna
@blader

Trzeba spełniać jakieś kryteria, aby zmienić to stanowisko? Na jakie dodatki wtedy można liczyć? Gdy pracujesz od początku na jednym stanowisku, właśnie na produkcji, to nie ma wtedy żadnych benefitów, socjalu?

@Katarzyna

możesz w każdej chwili zmienić stanowisko i aplikować na inne. Wiąże się z tym wtedy podwyżka/awans za zmianę stanowiska. Wszystko jest indywidualne. Jeśli pracujesz na jednym stanowisku benefity w postaci bonów, za wydajność i zaangażowanie. Zależy od kierownika i lidera ile dostaniesz i czy w ogóle dostaniesz taki bon :)

AlaaahambraAleksandraWO

Kto w końcu wychowa tego małego kierowniczka, co się na niczym nie zna,, nie ma szacunku do nikogo, a próbuje udawać wielce znawcę i Pana wielcemoznego?!. Może w końcu nadszedł ten czas, aby całe miasto dowiedziało się o tym jaki naprawdę jest Scanfil? Może wówczas zarząd w końcu łaskawie coś by z tym zrobił, nie tylko patrzyl na miliony ?!!! ?!

Mądry

Kiedy w ScanFill są podwyżki inflacyjne ?

Irena

Ale tylko inflacyjne? Czy może jest szansa na podwyżkę indywidualną i jakiś awans w firmie? Bo ktoś wcześniej pisał, że zarobki są śmieszne, więc już nie wiem co mam o tym myśleć...

@Irena

indywidualna co roku. Wcześniej poprzedzona rozmową roczną z pracownikiem.

Yana

Dzień dobry. Wiem, że w scanfilu pracują ukraincy. Czy może ma ktoś namiar agencji która ich zatrudnia? Wysyłałam cv, ale dostałam odmowe

@Yana

Nie wiem po co się tam pchasz ale to nie moja sprawa. Poszukają w internecie firmy Bodex, optima weld i optima weld 2. Z teg co wiem to optima weld 2 teraz tam rekrutuje. Firma jest z Sosnowca..

Irena

Widzę, że poszukują kontrolera jakości, przynajmniej znalazłam ofertę pracy na ich stronie :) Czy zdanie tego egzaminu w szkółce z lutowania to wystarczy, że jest zdany, czy patrzą na procent zdania tego egzaminu? :) Firma oddelegowuje na okres 3-6 miesięcy, a co po tym czasie dzieje się z pracownikiem? :> I jakie są warunki systemu motywacji pozapłacowej?

Pracownik Działu HR
@Irena

Dzień dobry, jest to oferta pracy skierowana do pracowników firmy (rekrutacja wewnętrzna), dlatego w ogłoszeniu jest mowa o szkółce lutowania, którą mamy w firmie oraz o oddelegowaniu, które oferujemy pracownikom, żeby mogli wyszkolić się na nowym stanowisku. Jeśli jednak posiada Pani wiedzę i doświadczenie w podobnej branży - warto zaaplikować. A SMP to wewnętrzny system nagród - doceniamy w ten sposób dodatkowe zaangażowanie pracowników. Pozdrawiamy

opinia pozytywna

Czy w styczniu lub lutym 2022r planowane są przyjęcia do pracy na stanowisku monter lub inny pracownik?

Danielooox3
@opinia pozytywna

Aktualnie pracownicy notorycznie są zwalniani, brak pracy wiec przyjęć zapewne też nie ma.

@opinia pozytywna

Dzień dobry, w chwili obecnej nie zwiększamy zatrudnienia na stanowiskach produkcyjnych i magazynowych. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a pracą w naszej firmie na stanowiskach administracyjnych to proszę śledzić naszą stronę karier https://careerssieradz.scanfil.com/jobs. Tutaj znajdują się wszystkie aktualne rekrutacje. Pozdrawiam

Sebastian
@Danielooox3

Czemu są zwalniani? To praca jest tylko sezonowa czy jest inny powód? Firma nie ma zleceń, że skończyła się robota?

@Sebastian

Sebastian - odpowiadając na Twoje pytanie: praca nie jest sezonowa, firma ma zlecenia, ale brak komponentów na rynku uniemożliwia nam realizację zaplanowanej produkcji w 100%. Cała sytuacja jest spowodowana dostępnością komponentów na rynku elektroniki. Jeśli brakuje nam nawet 1 komponentu - nie możemy rozpocząć produkcji. Rynek elektroniki jest obecnie bardzo dynamiczny, nasi zakupowcy dokładają wszelkich starań, aby ściągnąć komponenty na czas - niestety nie zawsze jest to możliwe. Ta nieprzewidywalność wpływa na obszar produkcji. Problem dostępności komponentów dotyka nie tylko nas, ale większość firm w branży elektroniki.

Magda
@Pracownik HR

Dlaczego przy spotkaniu rekrutacyjnym na produkcję dostaje się zadania do wykonania? Piszą Państwo, że nauczycie pracy? O co więc chodzi??? Może warto napisać w ogłoszeniu o wymaganiach to będziemy się przygotowywać do rozmowy pod kontem technicznym...

Specjalistka
@opinia pozytywna

Tak, są planowane. Firma ciągle się rozrasta ????

Hej, jest taki bardzo prosty manualny test na rekrutacji, w końcu praca dotyczy nakładania komponentów. Nie ma co się bać, łatwizna ;)

@opinia pozytywna

Cały czas są przyjęcia na każdy dział, oprócz kierownictwa! Wystarczy sprawdzić ogłoszenia w Google! Ja bym się tam nie pchał i szukał innej pracy. Nawet do najgorszego zakładu w Mysłowich, czyli manuli hydraulics ludzie uciekają ze scanfila! (usunięte przez administratora) , rotacje a po za tym gęsta atmosfera raczej nie zachęca do pracy w tym podmiocie. Nie wiem czy nie lepsza już by była praca sprzątaczki. Pensja ta sama i mniej stresu. Powodzenia i postawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby w Scanfil otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Scanfil?

Bbbbb

Bardzo zła

Ewelina
@Bbbbb

No a z czego wynika ta bardzo zła atmosfera? Pracownicy pisali o wyzysku, obniżaniu zarobków... Czy to jest powodem negatywnej atmosfery w firmie? Czy może chodzi o coś innego. I kto ją w ogóle wprowadza? Pracownicy, szefostwo?

Dlaczego dla osób mających urlop wychowawczy nie należą się karty podarunkowe na święta???

Jak szefostwo w Scanfil traktuje ludzi?

Pracownik HR

Szefostwo traktuje pracowników po partnersku :) Jesteśmy firmą z fińskim kapitałem, wyróżnia nas skandynawska kultura pracy, co oznacza, że wszystkich pracowników traktuje się z jednakowym szacunkiem, niezależnie od pełnionej roli. Bardzo ważna jest dla nas przyjazna atmosfera oraz dobre relacje. Stawiamy na pracę zespołową oraz wspólne osiąganie celów.

Ewelina
@Pracownik HR

A do zespołu przyjmujecie względnie młode osoby czy osoby starsze także? Takie ok 40-stki.

Magdalena
@Pracownik HR

(usunięte przez administratora) mogiła. Najgorsze (usunięte przez administratora) w jakim musiałem pracować. (usunięte przez administratora) wyzysk. Starasz się a i tak źle. W Sieradzu i okolicy ta pseudo firma ma fatalne opinie ale najważniejsze, że oni myślą, że są najlepsi.

@Magdalena

"musiałeś"? a przybliżysz na czym konkretnie Twoja praca tutaj polegała? jakie obowiązki i czynności wychodziły w praktyce?

Ela

Czy największy nierób karolina cieślak z Wrześni dalej tam pracuje?

Seba

Widzę Pani z HR jako jedyna chce zachować dobry wizerunek tego (usunięte przez administratora) zwanego firmą. Lepiej siejesz propagandę niż Rosja.

MozePrzyjde

Witam. Jak wyglądają zarobki i system pracy?

ByłyPracownikIT

Pracowałem dla tej firmy przez okres próbny przez 3 miesiące, bo była stawka na stanowisk IT ok 9-8K brutto. Na firmy IT powiedziałbym, że to jest raczej standard i wszędzie tyle płacą jako najniższe wynagrodzenie. Ale zszokowało mnie, że po okresie próbnym próbowano mi zmniejszyć stawkę do 5-6K brutto. Były tam jakieś tłumaczenia, że to tymczasowo, bo plamdemia itd. Całe szczęście nasze drogi się rozeszły, a teraz mam lepszą pracę za 14k. Też w IT i podobny zakres obowiązków. Także każdemu polecam nie trzymać się kurczowo jednego miejsca. Świat stoi otworem.

etam
@ByłyPracownikIT

po pierwsze to nie jest firma IT tylko produkcyjna elektroniczna. Z resztą podałeś przedział 9-8, to chyba sam nie wiesz ile miałaś ;) Bardzo wątpliwe że dostałeś taką pensję na okresie próbnym. Raczej Pr-owa zagrywka HRu ten post. Ta firma nie uchodzi za dobrze płacącą. Gdyby ta firma płaciła takie stawki w okolicach 10k to informatycy z Sieradza nie emigrowali by do Warszawy i innych dużych miast. a nie wszyscy zarabiają w wawie 14k, raczej koło średnio 10. Firma która szuka pracownika np. 4 miesiące i nie znajduje to płaci po prostu mało. Z tego co wiem to nawet ci tej firmy którzy pracują x lat nie mają 8 tys.

@ByłyPracownikIT

11:44 AM @Były Pracownik IT - Najwyraźniej musiał Pan pomylić profile pracodawców, nie zatrudnialiśmy w ostatnim czasie nowych osób do zespołu IT. Nie działamy w branży IT, a EMS. Życzymy sukcesów w nowym miejscu pracy!

@etam

Nie jest to "pr-owa zagrywka HR", naszym celem nie jest sianie dezinformacji. Temat wynagrodzeń jest kwestią wysoce indywidualną i wrażliwą, a na wysokość oferty wpływa wiele czynników.

?
@Pracownik HR

Nie jestem tym co napisał to co wcześniej, ale zastanowiło mnie to co napisaliście. Na pracuj pl chyba ze przez ostatnie ok 3 miesiące wisiała nabór na Senior IT Specialist w Sieradzu, na linkedin też, a zniknęło. To chyba jednak tak?

@?

A może ktoś z wewnątrz awansował?

zzzzzzzzzzz
@Karolina

jak przez 4 miesiące nikt nie chciał przyjść z zewnątrz, to nie dziwota.

Dział HR Scanfil
@Karolina

W wyniku rekrutacji na stanowisko Senior IT Specialist zatrudniliśmy 2 osoby w ostatnim czasie: pierwszą osobę awansowaliśmy z wewnątrz organizacji, drugą osobę zatrudniliśmy z zewnątrz. Nasza firma mocno się rozwija i prowadzimy obecnie wiele rekrutacji na stanowiska techniczne i specjalistyczne. Pan, który piszę, że u nas pracował w IT pomylił firmy albo bardzo nas nie lubi i wprowadza innych w błąd. Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z firmą i działem HR jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda u nas proces rekrutacji, pozdrawiamy

@zzzzzzzzzzz

A w sumie to myślisz, że czemu nikt wtedy nie chciał? Bo widzę info, że ostatecznie ktoś z zewnątrz się znalazł. ;)

?
@Dział HR Scanfil

a ile odeszło wcześniej? tak się rozwijacie że zwalniacie ;)

@?

Z tą liczbą pytasz retorycznie czy serio nie wiesz? Bo ciekawa teraz jestem

Ex IPC master

Witam. Napiszę tutaj kilka prostych pytań i swoją opinię z lat 2013-2017. Czy od roku 2017 coś się zmieniło istotnego dla pracownika produkcji ? Jeśli tak, to co na plus a co na minus ? Jakie zarobki mają pracownicy działów THT, SMT, AOI oraz ich liderzy ? Czy są problemy ze stabilnością pracy oraz rodzajem umów pracy ? Aha. Pani z HR niech nie odpowiada. Naprawdę proszę, bo taka propaganda to myślałem, że jest TYLKO w Rosji. Chyba tyle pytań. Teraz trochę ode mnie z lat 2013-2017. Zacząłem i w sumie skończyłem na THT. Sposób rekrutacji jest na pierwszy rzut oka ok. Jednak czasami długo się czeka na odpowiedź czy samą rekrutację. Chociaż Tubądzina nikt nie przebije (odezwali się do mnie po chyba 9 latach od dostarczenia CV). Wszystko zależy od zapotrzebowania i rotacji podludzi (tak "góra" traktowała pracowników produkcji). Byłem chyba z 3 razy tam zatrudniany. 2 razy THT, 1 raz montaż kamer. Za 1 razem zimą robili redukcję, a mnie wyrzucono podczas (ostatni dzień i to telefonicznie) ostrego przeziębienia. Bo redukcja i pracownicy na L4 lecą pierwsi. No i miałem umowę typową za rządów PO (śmieciówkę). Po ponad miesiącu zatrudnili mnie z powrotem, ale na montaż kamer. Tam to już nie było podludzi tylko niewolnictwo. Pranie mózgów biednym ludziom. Na szczęście miesiąc pracowałem tylko bodajże. Albo śmieciówki mi nie przedłużyli, albo zwolnili, bo redukcja, nie pamiętam. Nie dość, że śmieciówka, to umowa minimalna. Chociaż była chyba z premią do 300 PLN, ale średnio wychodziło ok. 120 PLN jeśli mnie pamięć nie myli. Wtedy był 3-zmianowy tryb pracy, najgorszy chyba z możliwych. 2 przerwy (20 i 15 minut) z czego jak był dobry lider i ekipa to było po 30 minut. Nocki najlepsze, bo nie było pseudonadludzi. Robiło się swoje, normy się klepało bez problemów. Ale ranne zmiany to tragedia. Szkolenie BHP i pracownicze pierwszego dnia OK, spoko że cały dzień na to idzie i zasady ESD są jakoś szanowane w tej pracy. Najdłużej w ciągu pracowałem bodajże po 2-3? latach od tych śmieciowek w jeszcze starym PartnerTech Zmienił się rząd, zmieniły się warunki pracy. Pracowałem w innej firmie i szukali na lutowanie. Byłem na L4, bo przy oddawaniu krwi, przebiła mi stara piguła żyłę z ręki gdzie krew nie leci, mimo tego, że mówiłem jej o tym. Odezwali się na moją aplikację szybko. Rozmowa fajna, Pani wyrozumiała, że poczekają na mnie. Ale to nie było tak, że specjalnie na mnie czekali, tylko akurat trafiłem na falę rekrutacji. Trafiłem znowu na THT i było ok, trafiłem na starych znajomych, którzy przetrwali. Poznałem dużo nowych osób, była dobra młoda ekipa. Było epicko momentami. System 4-brygadowy (12h na rano, 24h wolnego, 12h nocki, 48h wolnego). Bardzo dobry system pracy, szczególnie dla młodych. Więcej byłem w domu jak w pracy, 12 godzin odczuwało się jak 8 godzin). Były 3 przerwy chyba po 15 minut, a środkowa 20 minut. Na nockach się robiło po 30 minut i praca szła lepiej jak na dniówkach, bo nikt nas nie stresował. Super ekipa, liderzy w miarę, trenerka tępa jak nit... Także mimo wszystkich jakiś tam cyrków jedna z lepszych prac i czasów w moim życiu. Premii 300 PLN nie dało się osiągnąć. Koleżanka Marzena miała cały miesiąc nonstop 100% normy i zero błędów. Premia o 30 PLN większa od innych... Hahaha mówiłem, jej że to nic jej nie da. Co do norm. Nie da się tak stricte legalnie wyrobić 100%. Chyba, że się ma produkty, gdzie da się wykręcić normę ponad 100% i się nadganiało rzeczy, gdzie czasami max. to był 30-50%, a na jakiś ścieżkach typu flex, to rekord był 12%, gdzie ja najwięcej miałem 9%. Także tak góra potrafi w kalkulator. Że nie potrafi. Cała góra (85-95% zależy od roku) i nawet stanowiska liderowe to najczęściej kolesiostwo. W małych miastach to widać, ale Scanfil pobija rekordy w dziedzinie pracy po znajomości. No ale... Przykładem była tego trenerka mojej zmiany. Nie wiedziała jak się nazywają komponenty THT, tylko określenia typu: lizaczki, grzebienie, klocki, kołki itd. Brak szkoleń IPC. Brak pojęcia o czym się gada. Jedyne co umiała, to podstawy lutowania. Faceta miała spoko, mój lider z 1 roboty w PT. Takich ludzi trzeba na takich stanowiskach. Przykładów ja tam znam osobiście od groma na produkcji, a "Góra" to rekordziści. Generalnie gdyby nie dobra ekipa i 4-bryg., to by było tak samo kiepsko jak kiedyś. Chociaż po 5 miesiącach zaczęła się sypać, bo redukcje i lecieli zawsze najlepsi towarzysze lutownicy. Może nie robili jakiś super czasów, ale jak trzeba było to pomagali i była to drużyna, bez konfidentów itd. Było zgranie, było fajnie. Wyrzucano ludzi na rozmowach osobistych lidera z pracownikiem gdzieś na boku pod koniec zmiany. Jak się ekipa rozsypała, to poleciałem do UK, bo nie zależało firmie nawet na pracowniku po kursie IPC (bo klienci tego nie wymagają). Średnia norma trochę za niska, inni mają więcej itp. Obóz pracy, tam tylko się idzie po to, aby coś zarobić, jak nie ma co. Chociaż jakieś 500 PLN na święta i wakacje były, także no coś było na plus. 2022 i nadal minimalna ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil - Sieradz

• Jak się pracuje w Scanfil?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Scanfil