SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Opinie o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.

Bogdan

Sa plusy i minusy tego biznesu, ja codziennie sprawdzam (usunięte przez administratora) i pilnuje pracowników, lokalizacja jeśli jest dobra to przeklada się na finanse. Pomoc ze strony SG jest, wiec ja naprawde nie moge narzekać. Mam mniej czasu to na pewno ale zatrudnilem managera wiec to kiedys w koncu sie zmieni

s. urbanek

Od razu nic się nie dzieje i nie dostaje ot tak. Jeśli otwiera się biznes gastronomiczny to zawsze trzeba trzymać jakosc produktu. Trzeba tez utrzymywać komunikacje z konsumentami, do biznesu podchodzic z głowa. Były miesiące że pracowałem na punkcie sam gdy trzeba było i zoptymalizowałem tez koszty. Trzeba ruszyć głową i samemu popracować nad tym wszystkim. Przede wszystkim praca, praca praca i posiadanie kapitału na zapas na niespodziewane wydatki

Krzysztof R

W wielu franczyza jest tak, ze franczyzodawca wyjdzie na swoje zawsze, a franczyzobiorca niekoniecznie ale tutaj tak nie jest. Mam swój punkt działam zmienilem raz lokalizację i nie było problemów firma pomogla, teraz biznes idzie mi dobrze wiec nie mogę napisac zlego słowa, choć wiadome był czas nerwow

oli

Trzeba dobrze prowadzić punkt bo po średniego kebaba nikt nie wróci taka prawda jadlem w dwoch miejsach bafre i oba produkty się od siebie różniły może to jest clue tego biznesu

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

- godzinna rozmowa z rekruterką - godzinna rozmowa z TL i rekruterką

- doświadczenie - motywacja - dlaczego zaaplikowałeś do nich itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pablo

Byłem na spotkaniu. Profesjonale podejście do klienta. Wczesniej rozmawiałem z jednym z franczyzobiorców i jemu biznes, mimo różnych miesiecy, idzie dobrze. Nie bede zdradzac jego lokalizacji bo konkurencja nie śpi

Jacek

Na dwóch sezonach wyszłam całkiem nieźle ten jakby trochę słabiej ale nie jest źle. U innych franczyzobiorców pewnie sa rozne miesiące, ogolnie wspolpraca ok , inni mogą mieć odmienne doświadczenia

anka

Niektóre komentarze to chyba robota konkurencji

Robert

Firma oferuje rzetelnie przygotowany model franczyzowy , siec blisko 200 punktów samej bafry tylko, potwierdza jego ,co by nie mowić, skuteczność . Oferuja przejrzyte warunki i wszystko wyjasniaja na pierwszym spotkaniu. Mi wspolpracuje się z firmą ok. Dlatego nie mogę zgodzić się z niektorymi komentarzami, ale wiadome każdy ma swoje doświadczenia. Może trzeba uważnie sluchac w co się chce wejsc. Od niedawna są w POF wygooglujcie sobie

Nie pozwalamy na wulgaryzmy, dyskryminację, obrażanie jakiejkolwiek grupy społecznej i skrajny hejt - takie opinie faktycznie nie mają prawa bytu na tym profilu. Podejmujemy merytoryczną dyskusję, a także jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi naszymi usługami czy Klientami. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia :)

krzys

Ciekawe te opinie u mnie jest odwrotnie czyli ok

Kuba

Biznes nie jest trudny, trzeba po prostu dać trochę serca żeby to wszystko sprawnie funkcjonowało. Jak dla mnie oferują jedne z lepszych warunków na rynku, ale to moje zdanie

Urszula
@Kuba

No oczywiście, że trzeba dać serce w to co się robi. A możesz dokładniej przedstawić jakie warunki oferują?

pep

Dzien dobry, Jak aktualne wyglada sprawa z franczyza? Warto w to wchodzic? Zastanawiam sie nad otwarciem punktu? Tzn juz wiem ze zalezy od punktu i pracownikow..A co poza tym?

Szkoda słów
@pep

(usunięte przez administratora) interesie (usunięte przez administratora) firmą. (usunięte przez administratora)

@Szkoda słów

Ciężko nam się odnieść do komentarza. Zysk i powodzenie biznesu uzależnione jest od wielu czynników, w tym przede wszystkim od zaangażowania właściciela i organizacji pracy. Ważne jest jednak, że wspieramy naszych Franczyzobiorców na wielu płaszczyznach, aby uzyskiwane dochody były jak najwyższe. Nasza franczyza to jedna z możliwości. Jedni wolą zaczynać na własną rękę, inni z doświadczonym partnerem. Można, ale nie trzeba z nami współpracować, najważniejsze to żeby działać, proszę dać szansę innym na poznanie naszej oferty :)

norbi
@Szkoda słów

Są tez zadowoleni klienci ze wspołpracy z SG takze nie mozna sie sugerowac opiniami z forum gdzie kazdy anonimowo moze pisac co chce

Zainteresowany współpracą

Na wstępie podkreślam, że nie jestem franczyzobiorcą sieci, natomiast rozważam wejście we współpracę z SG na takich zasadach. Czytając komentarze, które są skrajne zastanawiam się z czego to wynika. W mojej ocenie większość osób, która rozważa wejście we franczyzę nie rozumie co to wogóle jest franczyza. Śmiem twierdzić, że takie osoby nie mają podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, nie rozróżniając czym jest przychód od dochodu... Odnośnie rozczarowania części osób współpracujących z SG to warto podkreślić, że biznes plan zawsze pięknie wygląda . Kartka przyjmie wszystko. Tam może być wpisane, że oczekiwany dochód miesięczny to MILION netto Jakbym miał miesięczny dochód choćby połowę tego co SG prezentuje na prospekcie to będę zadowolony. Gdzieś tam w komentarzach ktoś podjął temat, że nie wie czy wejść we współpracę z Żabką czy SG. Żabka nie ma franczyz tylko ma ajencje. SG to czysta franczyza. Jak ktoś nie ma zdolności kredytowej to zaciągnięcia leasingu to lepiej żeby wogóle nie brał się za taki biznes i nie zakładał działalności.

Mariusz
@Zainteresowany współpracą

(usunięte przez administratora) zarobic

31 stycznia wysłałem swoją aplikacje do firmy. 15 kwietnia dostałem wiadomość, że zapraszają mnie na rozmowę kwalifikacyjną, która ma się odbyć 13 kwietnia… Nigdy nie spotkałem się z taką opieszałością od jakiejkolwiek firmy… Od miesiąca posiadam już pracę, z taką ,,szybką” reakcją sukcesu nie wróżę.

@Piotr

Planujemy wprowadzić nowe narzędzie do usprawnienia procesu rekrutacji i jesteśmy w trakcie jego testów. Wiadomość zapewne została przesłana przez wewnętrzny błąd systemu. Życzymy Panu powodzenia w nowej pracy! :)

Panie Marcinie, średni czas rekrutacji w Sweet Gallery wynosi 5-6 tygodni. Długość trwania procesu rekrutacyjnego, jak i jego etapy mogą się różnić, w zależności od stanowiska. Nie ukrywamy, że nasze procesy rekrutacyjne bywają wymagające, ale mają one służyć obu stronom w podjęciu właściwej decyzji. Staramy się, aby każdy z naszych Kandydatów otrzymał informację zwrotną do 2 tygodni od spotkania, bez względu na to czy jest to odpowiedź pozytywna czy negatywna. Pozdrawiamy i życzymy Panu powodzenia :)

Natalia

Cześć , mam swój punkt Lodolandii. Jednak co roku jest gorzej. Zabawki się robią gorszej jakości nie ma ich w workach oraz brakuje lepszych zabawek. Przez to dzieci oddają zabawki i jest mniej klientów .

Urszula
@Natalia

A co znaczy, że zabawki się robią gorszej jakości? Same się psują, nie są dobrze posklejane czy jak?

Pati

Praca nie jest ciężka, jak to w lodziarni. Wiadome, dużo zależy od ruchu. W weekendy jest wręcz super dlatego mam dwóch pracowników na zmianie. Klienci w większości są sympatyczni, lody im smakują a to naprawdę dodaje kopa do działania. Lodolandia na tle konkurencji wypada naprawdę dobrze, jeśli chodzi o franczyzę mi się bardzo dobrze współpracuje. Punkt prowadzę już jakiś czas, to mój drugi sezon

Bartek B.

Czyli twoim zdaniem wszyscy musza pisać negatywne komentarze? Weź snikersa Nie wszyscy, jak widać, są niezadowoleni, to cie jak widać boli

Dzień dobry, w którym punkcie taka sytuacja miała miejsce? Prosimy o odpowiedź na adres: pomoc.lodolandia@sweetgallery.pl ponieważ na forum ciężko odnieść się do anonimowych komentarzy. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt.

Cześć, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat franczyzy SiGelato? Jestem zainteresowana franczyzą dlatego chciałabym usłyszeć kilka opinii na temat współpracy?

@Anonim

Jestem franczyzobiorcą Sigelato i ogólnie jestem zadowolony. Faktycznie początki były ciężkie i nie wszystko udało się tak jak miało być (miałem wystartować w 30 dni a zeszło się prawie dwa miesiące). Całe szczęcie reszta jest OK. Lody są bardzo dobre i to z opinii klientów. Biznes też nie jest bardzo trudny, bo w sumie trzeba tylko nakładać porcję lodów. Jedynym minusem tego biznesu jest to, że pogoda wpływa na zarobki. Jest ładnie – zarabiasz, pada to zamykasz i nie zarabiasz ale ogólnie po całym sezonie zarobiłem fajną kasę. W tym sezonie ruszam w tym samym miejscu co rok temu i liczę na dużo słonecznych dni, bo od tego zależy ile zarobię. Jeśli chodzi o współpracę to w sumie jest OK, czasem robią kontrole ale w sumie to nie przeszkadzają a i parę razy musieli mi pomóc i dali radę ???? Pamiętaj, że ważne jest gdzie staniesz swoją przyczepą bo od tego zależy czy będzie klient. Kolejna ważna rzecz to pogoda ale na to już wpływu nie mamy ????

Działamy na polskim rynku transparentnie od 2013 roku, nasze intencje biznesowe są poważne, a nasi Franczyzobiorcy to zaufani partnerzy biznesowi. Trudno nam odnieść się do kwestii poruszanych na forum anonimowo zwłaszcza tych, które nie odnoszą się do przedmiotu działania portalu GoWork.pl tj. spraw pracowniczych. Jeśli chce Pan zgłosić swoje zastrzeżenia, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Alex
@Paweł

Witam, dzięki za podzielenie się opinią, też rozważam podjęcie franczyzy SiGelato - mam tylko obawy jak w ogólnym rozrachunku wychodzi bilans biznes 4 miesiące vs leasing przyczepy w całym roku. Będę wdzięczna za komentarz

Ola

"Forum opinie o pracodawcach powstało po to, by pomóc osobom poszukującym pracy w znalezieniu dobrego pracodawcy" - tak mówi regulamin GoWork. Nie jest napisane, że w poszukiwaniu "dobrego biznesu". Po co więc zamieszczacie tu wszyscy opinie o franczyzie? Nie macie gdzie się wyżalić? Konkurencja pewnie .. żeby zobaczyć opinie o pracodawcy czyli jak pracuje sie w firmie, trzeba przeklikać pare stron ..

@Ola

jest ok

WhiteWolf

Ja tez jestem zainteresowany nad Bafra. Jestem bardzo między Bafra i Żabka . Niewiem ktory warto otworzyć. Poproszę opinię za Bafra

@WhiteWolf

Zapomnij o zabce, niewolnictwo od rana do wieczora, lepiej wypada befra ale też chciałbym sie dowiedzieć wiecej

@WhiteWolf

Były franczyzobiorca Żabki. Jeżeli masz inne opcje unikaj. Kierat i zostają długi w stosunku do Urzędu Skarbowego jak wychodzisz z Zaby. Jak chcesz wiecej info na temat Żaby to prywatnie.

Jolanta
@Kasia

Ale od czego dokładnie te długi tak właściwie się robią?

Chetny

Witam, wszędzie gdzie nie spojrzę czy fora, czy yt to same pozytywy, ja rozumiem ze tajemnica handlowa, ale mam jednak kilka pytań, bo napewno nie jest tak kolorowo, wiec, co sie dzieje z budką kiedy biznes nie wypali, jaka jest rata leasingu za wyposażoną budkę, czy ona przejdzie na mnie po jakimś czasie, dzieki za ewentualną odpowiedz i dodanie ciekawych informacji od siebie

@Chetny

Najlepiej umów się na spotkanie z firmą. Chyba, że ufasz opiniom z internetu to ok.

Zostaw merytoryczną opinię o SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWEET GALLERY sp. z o. o. sp. k.