Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Mówisz serio? Widze po komentarzach że jednak wypowiada się tu dużo pracowników i mają w miarę ok zdanie o firmie. Jakiego działu dotyczą te zwolnienia? I z jakiego powodu były?

Agnieszka

Ten dział w godzinach pracy siedzi i podnosi sobie oceny na portalach? Myślałam że od czego innego są marketingowcy. Napiszesz coś o tych wspomnianych wcześniej zwolnieniach? Jakie były powody?

Lewa
@Ewa

Polecanie absolwentom Cavatine jako dobra praca na poczatek to profanacja, ta firma to patodeweloprka, każdy budowlaniec po kontakcie na budowie wpada w konsternację, czy aby na pewno nie będzie odpowiadał za katastrofę budowlaną.

Kak

Jak najbardziej polecam współpracę z Cavatina, ponieważ przebiegła bezproblemowo. Nie mam uwag.

Justyna

Specjalista ds. Zakupów Centralnych - możliwa jest praca zdalna na tym stanowisku? Chociaż częściowo, czyli wtedy bardziej hybrydowo. Jak to wygląda w przypadku tej firmy, ma ktoś doświadczenie?

KOrlando

Unikać. Chaos na budowach i zamordyzm. Inżynier budowy robi za wszystkich. I normalką są opierdalające maile od Prezesa na forum publicznym. zero szacunku do ludzi, zero

Gal_Anonim
@KOrlando

(usunięte przez administratora)....maile to standard w tej firmie,nie raz nawet firma która wysłała do nich za wysoką wycenę sama otrzymywała informację że mają (usunięte przez administratora)..... Więkoszść opinii tutaj to jakieś roboty, dodawane co kilka minut jakieś wymyślone imiona

PDW
@KOrlando

A jak traktowani są podwykonawcy ? Warto z nimi nawiązać współpracę ?

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

KrystianS.

Praca czasem jest ciężka i stresująca, ale pensja jest dobra.

L.
@KrystianS.

Pensja nie tylko jest "dobra" - ona jest bardzo dobra, nikt z konkurentów tak dobrze nie płaci. Do tego jest zawsze wypłacana na czas. Zarząd bardzo o to dba.

Damian
@L.

Dokładnie, jeśli chodzi o pensję to Cavatina wypada najlepiej na tle konkurencji.

Krzysiek
@Damian

Potwierdzam, po poprzednich doświadczeniach uważam, że tutaj jest świetnie. Pieniądze zawsze na czas, brak problemów z dogadaniem się z managerem w bieżących sprawach.

Olena
@Krzysiek

No, to prawda. W moim wypadku efektywność pracy w dużej mierze zależy od zespołu, z jakim mam styczność pracować. Trafiłam na fantastycznych, zaangażowanych ludzi, którzy lubią to, co robią!

Aleksandra

Czy w Cavatinie są jakieś premie np. związane ze świętami?

Artur
@Aleksandra

Są są ale to kto dostanie zalezy od przełożonych a oni nagradzaja tylko swoich pupilków

Aleksandra
@Artur

No to ja raczej nie mam na co liczyć.

Jola
@Artur

To nie jest prawda. Zawsze jesteśmy traktowani wszyscy równo i sprawiedliwie. Jeśli ktoś podchodzi poważnie do swoich obowiązków i jest zaangażowany to jest doceniony.

@Jola

Sratytaty, nie ma absolutnie żadnej równości ani żadnego poszanowania prawa pracy. (usunięte przez administratora) to codzienność na budowie a dział jakości krytykuje całą kadrę budowy byle zarząd zadowolić. To jest (usunięte przez administratora)...

Sara
@Artur

To tylko plotki. Każdy u nas jest traktowany bardzo fair w stosunku do tego jak przykłada się do pracy. Warto się starać i na pewno zostanie się docenionym.

Sonia
@Sara

Zawsze trzeba dawać z siebie 100%, niezależnie od pracy. Tutaj, dobrze wykonane zadania są nagradzane, a pozytywny feedback gwarantowany. Dla mnie warunki pracy tutaj są świetne i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Renia
@Jola

Tak, to prawda. Ja nie zauważyłam problemu faworyzacji. Jestem zadowolona z pracy, lubię swoich współpracowników i nie mam nic do zarzucenia moim pracodawcom.

Bob
@Jola

Nic dodać, nic ująć. Także nie uważam, że w moim zespole jest ktoś faworyzowany. Ci, co się starają i dobrze wykonują swoje obowiązki, są nagradzani, nic dziwnego.

Zuzia

Niektórzy po prostu doceniają dobrą pracę i angażują się w swój zawód.

Ula

Ja napisałam swoją, bo po prostu lubię naszą firmę i uważam, że warto żeby ludzie tu spróbowali swoich sił i wysłali CV, bo wciąż się rozwijamy.

Jędrzej
@Zuzia

Niestety to jest zmora wielu osób obecnie. Miejsce pracy jest dobre, warunki też, ale trzeba pracować - coś z siebie dać i coś zrobić. Ja jestem bardzo zadowolony, nie mam problemów z ilością pracy, potrafię zarządzać swoim czasem w odpowiedni sposób.

Kornel
@Jędrzej

Zgadzam się, ja skupiam się na pracy i fokusuje na wykonywaniu zadań jak najlepiej. Przekłada się to na wysokie zarobki i ogólne zadowolenie z pracy. Na nic nie narzekam, nie mam na co :)

Olaf
@Zuzia

Prawda! Wiele zależy od człowieka i jego poszanowania do pracy. Ja jestem wdzięczny za każdy dzień tutaj i jestem dumny, że mogę nazywać się pracownikiem w tak prestiżowej firmie.

Ludwik
@Zuzia

Potwierdzam - ja zawsze daje z siebie maksa, byleby dobrze wykonać swoją pracę. Jestem zadowolony, czuję satysfakcję, to i moje wyniki są naprawdę dobre :D

Niki

Dobra firma na start, zdobyte doświadczenie bardzo się przydaje.

Ala
@Niki

Nie tylko na start. Są ludzie, którzy pracują w Cavatinie od samego początku swojej kariery i początku Cavatiny i chcieliby pracować do samego końca (końca swojej kariery zawodowej a nie Cavatiny oczywiście).

Karol
@Ala

Dokładnie. Ja pracuję w Cavatinie prawie od 5 lat i nie zamierzam zmieniać pracy

Olek
@Niki

Myślę, że jak na start to najlepsza z możliwych opcji. Poza wdrożeniem się w branżę i zdobyciem doświadczenia, w firmie panuje mega przyjazna atmosfera, a wypłata jest bardzo wysoka już od samego początku.

Paula
@Ala

Miło czyta się takie motywujące opinie! Mam nadzieję, że spodoba się i mi, zaraz mój pierwszy dzień! Jestem podekscytowana, ale też niesamowicie zmotywowana do pracy! Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii dlatego ciecze się, że wybrali właśnie mnie!

Eliza
@Karol

Praca jest świetna, ludzie zawsze szukają problemów na siłę. Też pracuję już kolejny rok i śmiało mogę powiedzieć, że nie ostatni. To ile dała mi praca tutaj, uważam za ogromny sukces!

Nikola
@Niki

Mnie poleciła to miejsce koleżanka z roku, żeby odbyć tutaj swoje praktyki. Bardzo się ucieszyłam, że po tym czasie zaproponowano mi staż :) Bardzo polecam, szczególnie młodym osobom, które chcą budować już swoje CV :)

To dobra firma dla osób, które lubią pracę w zespole. Zdarza się, że praca jest wymagająca ale pozwala na rozwój zawodowy.

Elena
@Marek

Firma pozwala się rozwijać-to jest najważniejsze. Jeżeli pracownik czuje stagnację zawodową, to najprawdopodobniej będzie chciał ją zmieniać. Tutaj nie ma takiego problemu, kusy czy szkolenia są dostępne dla każdego członka zespołu. Firma także dba o rozwój osobisty dając przykładowo kartę multisport.

Nikodem
@Elena

Multisport czy darmowe lekcje angielskiego to świetna okazja na polepszenie swoich umiejętności. Mnie osobiście pracuje się tutaj bardzo dobrze - nie sądziłem, że po pół roku będę tak dobrze odnajdywał się w zespole. Jest ekstra :)

Kundel

Jak to wszystko czytam to mi sie niedobrze robi, jeden przekrzykuje drugiego, licytacja. Ja juz pracuje w Cavatinie dosyc dlugo i chociaz byly wzloty i upadki, zreszta jak w kazdej firmie, w ogolnym rozrachunku firma wypada bardzo dobrze. Nie ma/mam na co narzekac, warunki, pensja, benefity. Ludzie sa teraz roszczeniowi i sie w d….. poprzewracalo, sami nie wiedza czego chca. Jak sie jest w porzadku to i jest sie traktowanym z szacunkiem. Dla hejterow: dajcie juz sobie spokoj i poszukajcie pracy, ktora bedzie zadowalajaca i da Wan satysfakcje. Te negatywne komentarze pokazuja, ze znowu Wam cos nie wyszlo wiec moze problem jest u zrodla;)

Aniii
@Kundel

szczerze, to też byłam zdziwiona ilością wylewanego tu hejtu, bo rozmawiam na co dzień z ludźmi z firmy i nigdy nie słyszałam takiej opinii na temat firmy, bo to serio dobre miejsce pracy.

Jak byłam ostatnio na rekrutacji to nie wyglądało to jakby brakowało im chętnych, więc wydaje mi się że nadal jest tu sporo kandydatów do pracy, bo ja często nawet w uczelnianym gronie słyszałam od znajomych, żeby tu spróbować :)

@Kasia

Jak wygląda rekrutacja? Jakie pytania Ci zadawali?

wika
@Aniii

Jak ktoś się przykłada do swojej pracy i umie pracować w zespole to naprawdę może się tu odnaleźć bez problemu. Ja lubię swoją posadę w Cavatinie.

Maja
@Kasia

Też uważam, że jest tutaj dużo chętnych. Ja dowiedziałam się o tej pracy od znajomej ze studiów i jestem jej bardzo wdzięczna. Byłam w kiepskiej sytuacji finansowej, a tutaj poza rozwojem mam zapewnioną bardzo dobrą wypłatę.

Alina
@Kasia

Kandydatów jest wiele, mnie udało się dostać do szeregów firmy i wcale się nie dziwię, że zainteresowanie jest tak duże. Świetne warunki, pensja znacznie bardziej konkurencyjna do pozostałych firm, biuro w świetnej lokalizacji.

Ciekawy
@Alina

Możesz napisać do jakiego działu? Może też spróbuję skoro mówisz że takie świetne warunki.

Romek

Czas pokazał, że to świetna firma. Początkowo miałem tutaj zagościć tylko na chwilę, obecnie to mój kolejny rok tutaj. Osobiście śmiało mogę polecić - mamy bardzo wysoką efektywność czasową realizowanych inwestycji, dzięki naszej wiedzy. Możemy sporo nauczyć, także tych młodych i niedoświadczonych jeszcze pracowników.

Antek
@Romek

To kolejna opinia, która motywuje mnie i zachęca do aplikacji tutaj na staż. Moi znajomi z roku wyżej polecali i mówili, że warto spróbować, bo można zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca w branży.

@Antek

Ja również polecam. Praca po stażu spadła mi jak z nieba, jestem mega zadowolona. Nie sądziłam, że to akurat mnie się uda, a tutaj taka miła niespodzianka!

miśka

Jedna z lepszych firm z jakimi współpracowałam. Profesjonalni i empatyczni.

Sara
@miśka

Nasza wspólna realizacja projektu przebiegła planowo, bezproblemowo i czasowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i liczymy na kolejne wspólne projekty w przyszłości :)

Krzysztof
@miśka

Potwierdzam opinię - współpraca planowa, poszła zgodnie z planem. Dobry wybór i rzetelna firma.

Marioo

Mimo, że zdecydowałem się na zmianę środowiska bardzo dobrze wspominam tę pracę

Jola
@Marioo

Też pożegnałam się już jakiś czas z pracą tutaj, ale pozytywne wspomnienia pozostaną ze mną na długi czas.

Przemek J.

Pracując w Cavatinie zdobyłem kontakty z ludźmi z branży, co moim zdaniem jest sporym plusem.

Jadwiga
@Przemek J.

To jedna z największych wartości dodanych! Kontakt z ludźmi i tworzenie relacji biznesowych jest jednym z najcenniejszych zasobów. Uwielbiam tę pracę, właśnie dlatego!

Krystyna
@Przemek J.

Zgadzam się. To fajna firma, która daje perspektywy na przyszłość.

Oliwia
@Przemek J.

Poznałam tutaj niesamowicie wartościowych ludzi, którzy byli dla mnie ogromną inspiracją i motywacją do rozwoju. Bardzo ambitnie i rozwojowo spędzony czas.

ehhh

Czy osoby wstawiające te wielce pozytywne opinie nie mają kszty honoru i ludzkiej przyzwoitości żeby pisać takie bzdury ? Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) - kandydaci szkoda waszego czasu, nerwów i zdrowia !

Dominika
@ehhh

Zgadzam się! Ta firma to jest SKANDAL!!!! Zwalniają pracowników 2 dni przed świętami bez podana powodu. To ma być rzetelność i uczciwość? Ta firma to jest totalne dno, tylko tabelki i KPI, nie liczą się z pracownikami.....

JESZCZE pracownik
@Dominika

Strach przyjść jutro do pracy, bo na dzień dobry można dostać wypowiedzenie, SK politykę terroru opanowałeś do perfekcji, niedługo zostaniesz sam na tym statku

@Dominika

Zgadzam się w 100%! Zwalniają ludzi kilka dni przed świętami, mówiąc przy tym wesołych świąt. Powiedźcie jak święta mogą być wesołe i spokojne jak podczas Wigilii wiesz, że nie masz pracy i musisz szukać nowej. Będąc fair w stosunku do pracownika pasowałoby już dać wypowiedzenie po świętach, aby nie psuć atmosfery świąt. Prezes chyba naoglądał się bajki o Grinchu i postanowił wszystkim zepsuć święta. Odradzam pracy w tej firmie, zatrudniają na krótkie okresy, a potem zwolnienie. Przy tym jeszcze musisz założyć własną działalność. Praca w firmie nie jest warta nic. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Proszę nie wierzcie tym sztucznie wystawionym opinią.

Kupaśmiechu

Akcje lecą to personel tez, szkoda że cały dzień trzeba było pracować…

Maria

Współpraca przebiegła znakomicie, bez żadnych problemów. Naprawdę dbają o terminowość. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Serio
@Maria

Chyba dbają o terminowość przekazania wypowiedzenia

Igor

Świetna firma. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Terminowość to u nich podstawa. Polecam

Jerzy

Świetnie mi się współpracowało z tą firmą. Polecam serdecznie

Seba

Firma ma potencjal ale niestety jest zarzadzana przez lysego ktorego kompetencje i kultura jest na poziomie neandertalczyka. Na krotka mete jakos to dzialalo ale nazbieralo sie kilka wtop i (usunięte przez administratora) wybilo wiec nagle trzeba zwolnic polowe pracownikow i wstrzymac budowy. Brak szanowania ludzi przeklada sie na duze rotacje co ma wplyw na duzy bajzel na budowach. Finalnie nic nie jest oddawane w terminie a o problemach najemcow mozna by nagrac program w stylu "Usterki". Widac ze kary umowne od zawiedzionych najemcow musialy sie srogo przyczynic do obecnej sytuacji. Nie wspominajac juz o wspanialej opini u najemcow, podwykonawcow i pracownikow co odbija sie echem po rynku. Byla to wspaniala prosta droga od pieknych tytulow w portalach branzowych o wspanialych planach do cofniecia firmy o kilka lat w rozwoju :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.