Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

hel

Obawiałem się, jednak niepotrzebnie. Bardzo fajna praca

Blues

Widać, że ktoś zapłacił fakturę za wpisy, taki wysyp. A nie lepiej byłoby wydać tę kasę na spłatę długów??

Dawid

Firma okej, warunki też w porządku.

Grzesiek
@Dawid

Pracuję pół roku, potem czasie nadal jestem bardzo zadowolony, nie mam nic do zarzucenia firmie, szefostwu czy zespołowi :)

Osobiście w Cavatinie dobrze mi się pracuję. Polecam.

Eryk
@Marcin

Podzielam opinię - wreszcie znalazłem pracę, w której się odnajduję i lubię to, co robię. Podoba mi się fakt, że możemy szkolić się w angielskim i korzystać z multisporta :)

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Alexa

Jak czytam te opinie, to wiem, że musiał je pisać Michał Dz. Innego wyjścia nie ma. Michał, dobrze, że jesteś.

resisrapital

poleciali na mieszkania pod wynajem, ceny jakie oferuja to kosmos jak za taką norę. ale oczywiscie pierw trzeba wybudowac a nie ma kim i za co stad zaczeli sprzedaz biurowcow, oczywisicie zaczeli od tych najgorszych z setkami rudnych do dusuniecia usterek jak np cieknace dachy i zalewane po deszczu garaze

Sylwia
@resisrapital

Ta firma to masakra. W Warszawie przy budowie biurowca to dla nadzoru byl jeden kontener rozumiecie? Biurowiec naście kondygnacji i dla kadry budowy 6mx2.4m powierzchni bo srulejewski tak zarządził a że on tam raz na tydzień/ miesiac no to co dla niego tyle

Jola

Praca w Cavatina spadła mi jak z nieba! Nie podejrzewałam, że atmosfera w pracy może być aż taka dobra - świetne są dodatkowe lekcje angielskiego, dzięki czemu można podszlifować język i polepszać swoje umiejętności.

Iga
@Jola

Tak, benefity w postaci lekcji angielskiego są naprawdę świetne. Super opcją dodatkową jest także multisport, zawsze po pracy wpadam na siłownię :D Ogólnie fajna, rozwijająca praca z super ludźmi w atrakcyjnej lokalizacji w nowoczesnym biurowcu.

Nina
@Iga

W porównaniu do innych placówek benefity są świetne i różnorodne. Zajęcia z angielskiego są fajnie przeprowadzane i można nauczyć się podczas nich, czegoś użytecznego i nowego. Ogólnie praca tutaj, jest naprawdę spoko :)

Myślę, że praca w Cavatinie nie należy do najłatwiejszych i czasem jest wymagająca ale daje możliwość rozmwoju.

Arek
@Michał

Też mam podobne zdanie. Ale jeżeli coś się chce w życiu osiągnąć, to trzeba coś z siebie dać. Nic nowego ani odkrywczego. Ja jestem zadowolony, że mam okazję się sprawdzić w takiej pracy i zobaczyć czy mi odpowiada. Jak na razie jest bardzo fajnie i nie mam na co narzekać. Jeżeli wypełnia na co dzień swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie, to będzie zadowolony z tej pracy.

Janek
@Arek

Praca nie dla każdego, ale zdecydowanie dla osób chcących się uczyć, zdobywać nowe doświadczenie i budować swoją pozycję na rynku.

Grzesiek
@Michał

Żadna praca nie jest prosta, szczególnie w branży nieruchomości. Najważniejszy jest fakt, że warto — doświadczenie i zdobyta wiedza zostanie na lata, a samorozwój jest kluczem do spełnienia zawodowego.

Jola

Znajoma poleciła mi tę firmę, gdy szukałam pracy. Przedtem byłam zatrudniona w firmach o podobnym charakterze i gdy tu przyszłam, byłam pozytywnie zaskoczona, jaka panuje tu atmosfera i jakie warunki pracy otrzymałam.

Samanta
@Jola

Zdecydowanie, na tle innych, Cavatina wypada świetnie. Wielkim pozytywem jest wspieranie swoich pracowników w nauce języka obcego — bardzo znaczący benefit jak dla mnie.

Filip
@Jola

O tak! Jest ogromna różnica! Pracowałem w kilku firmach o podobnej branży i była to katorga w porównaniu do pracy tutaj. Czuję duże wsparcie ze strony zespołu i mam ściśle określone obowiązki. Niczego więcej mi nie potrzeba.

Ludwik
@Samanta

Nie ma co porównywać pracy w Cavatinie do konkurencji! Wyprzedza wszystkich o głowę. Darmowe lekcje angielskiego są super, uwielbiam się rozwijać językowo!

Julia

Pracuję tu już kilka tygodni i jestem bardzo zadowolona. Każdy bardzo mi pomaga i zostałam dobrze przeszkolona, dzięki czemu czuję się pewnie na swoim stanowisku.

Janex
@Julia

Nie narob w portki z tego zachwytu. Za pare tygodni sama uciekniesz

@Janex

Nie sądzę. Ja jestem tu już dłuższy czas i nie narzekam. Wypłaty dobre i na czas, umowa atrakcyjna, a współpracownicy bardzo uprzejmi.

Alicja
@Janex

Pracuję tu już kilka miesięcy i nadal jestem zadowolona z pracy. Rzeczywiście jest tak, że każdy stara się ze sobą współpracować i sobie pomagamy nawzajem, dlatego atmosfera jest tutaj nie do zastąpienia.

@Alicja

Ja zatrudniając się tu, początkowo właśnie celowałem w krótki okres czasu pracy. Jednak po kilku miesiącach na tyle się tu dobrze poczułem i odpowiadały mi zarobki, że ostatecznie pracuję tu już drugi rok.

Nadia
@Janex

Ja im dłużej tu jestem, tym bardziej nie mam zamiaru nigdzie uciekać. Po co, skoro warunki są naprawdę atrakcyjne?

Aga
@Nadia

Sama zadaje sobie to pytanie. Dla mnie nie ma powodu, dla którego miałabym szukać innej pracy. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością, nie będę stąd uciekać :)

Irek
@Nadia

Dokładnie to samo pytanie sobie zadaję. Nie widzę żadnego realnego powodu, aby decydować się na zmianę tej pracy. Pracuję od pół roku i nigdzie się nie wybieram.

Magda

Praca jest bardzo w porządku, dla mnie najważniejsze jest, żebym miała określone obowiązki i w ich ramach pracowała, bo lubię wiedzieć na czym stoję, a tu właśnie tak jest.

nana
@Magda

Dzięki temu też łatwiej wdrożyć się na dane stanowisko, bo nie robisz wielu rzeczy jednocześnie, tylko szkolisz się w tym co chciałaś.

Honorata
@Magda

Dokładnie za to, najbardziej cenię sobie pracę tutaj! Mam jasno wyznaczony cel, do którego dążę w pracy. To bardzo ułatwia komunikację z innymi i pozwala zachować zdrowy balans między życiem osobistym a zawodowym.

Dawid
@Magda

Prawda. W Poprzednich pracach nie wiedziałem, jaki jest dokładny zakres moich obowiązków — tutaj nie mam takiego problemu. Wszystko jasne i klarowne. Nie mam nic do zarzucenia :)

Rafał
@Honorata

Ciekawe czy Honorata pracująca w Cavatinie wie, że takie ma zdanie XDDDDD

Elena
@Magda

Mam podobną opinię - wszystko jasne od początku, wiadomo, na co się zgadzasz. Mnie warunki odpowiadają i uważam, że warto samemu spróbować.

Julita

Zatrudniając się tu liczyłam, że będzie to dobra przejściowa praca po studiach, ale postanowiłam zostać na dłużej, bo świetnie się tu odnalazłam.

Marlena
@Julita

Też przyszłam tutaj z myślą w głowie, że zostanę tylko na kilka miesięcy. Życie zweryfikowało i zostałam na stałe :) Super dogaduję się z zespołem, sumiennie wypełniam swoje obowiązki i jestem zadowolona z miejsca, w którym się znajduję.

ela

No nie wiem, ja nie mam problemu z dogadaniem się z kierownikami, są w porządku.

asik

Hejtem? Przecież takie sytuacje nie mają miejsca w firmie, bo to byłby brak profesjonalizmu. Ja zawsze spotkałam się ze zrozumieniem kadr.

Wiola
@ela

Ja też nie mam problemu z tym, o czym wspominasz. Trzeba skupić się na pracy, która w mojej opinii jest bardzo ciekawa i rozwojowa i przeć do przodu :) Mnie się tutaj bardzo podoba i nie mam tej pracy nic do zarzucenia.

@ela

Też nigdy nie miałem problemu z tymi kwestiami. Wszystko do dogadania i uzgodnienia. Normalne i ludzki podejście w firmie, było bardzo odczuwalne - zawsze byłem za nie wdzięczny.

Karteczka

Zgodnie z umową nie mogę mówić źle o firmie. Więc nie mam nic do powiedzenia ;)

@Karteczka

Pierwsze słyszę o takich zasadach, a pracuję tu już jakiś czas. Zresztą naprawdę według mnie nie ma tu na co narzekać.

Nie, po prostu tu się naprawdę dobrze pracuje i jeśli wykonujesz swoje obowiązki i jesteś sumiennym pracownikiem to jesteś traktowany poważnie.

Tadeusz
@Ania

Ja jestem zadowolony — robię to co zostało mi powierzone i spokojnie, krok po kroku wykonuje zadania. Na spokojnie, trzeba podchodzić do pracy z szacunkiem, to wtedy nie będzie problemów z innymi kwestiami.

Mateusz
@Tadeusz

Bardzo trafne słowa. Skupienie i sfokusowanie na obowiązkach, wykonaniu zadań, w jak najlepszy sposób oraz zadbanie o relacje ze współpracownikami, to klucz do zrównoważonej i zdrowej pracy.

Dobra praca dla każdego, kto chce zdobyć doświadczenie i umie współpracować w grupie.

Laura
@Karolina

Ja bardzo obawiałam się pracy w zespole. To było moje pierwsze takie doświadczenie. Na szczęście, zostałam bardzo miło i przyjaźnie przez wszystkich członków zespołu. Uważam, że w moim przypadku, nie dało się, nie zintegrować :)

Patrycja

Przekonałam się sama o tym, że praca tutaj jest naprawdę fajna. Mamy dobrą atmosferę, dobre warunki i wypłata też mnie zadowala.

@Patrycja

Ja też się długo wahałam czy aplikować ale było warto. Super firma :D

Renia
@Patrycja

Też jestem zadowolona, mam niedaleko do pracy, dobą pensję, miłych współpracowników. Fajną opcją jest też możliwość uczestnictwa w darmowych lekcjach angielskiego.

Milena
@Renia

Benefity są naprawdę bardzo dobre! Uważam, że lekcje angielskiego, podobnie jak karta multisport to bardzo fajne alternatywy do innych możliwych form dodatków. Firma dba o rozwój osobisty!

Sławek

U mnie rozmowa o prace przebiegła bardzo szybko, jasne warunki i wielkość wynagrodzenia.

Olgierd
@Sławek

Miałem, tak samo. Konkretne pytania, dotyczące doświadczenia i planów na przyszłość. Przedstawienie jasnych warunków zatrudnienia i kwestii pieniężnych. Podsumowując - sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Martyna

Czy w Cavatinie przysługują jakieś premie? Na przykład zależne od przepracowanego czasu?

@Martyna

Jasne, pracownicy są wynagradzani za swoją pracę i dobre wyniki. Wszystko zależy od danej sytuacji i osoby, ale w firmie istnieje możliwość uzyskania premii. Trzeba się przyłożyć i dobrze wykonywać powierzone zadania.

Olka

Jak jest z księgowością? Jak pracuje się w tym dziale?

Karol
@Olka

Jestem studentem i szukam pracy na pół etatu. Myślicie, że Cavatina to dobry wybór?

Mikołaj
@Karol

Jasne, dla studentów to świetna opcja. Bardzo Ci polecam, sam tam zaczynałem i dużo się nauczyłem.

Marzena

Cześć, muszę jak najszybciej znaleźć pracę, a widziałam w komentarzach, że podobno przyjmują tutaj dużo osób. Ale też widzę, że dużo osób ma bardzo mieszane opinie na ich temat. Myślicie, że mimo to powinnam spróbować się tutaj zatrudnić przynajmniej na jakiś czas?

on
@Marzena

Ja tak miałem kilka lat temu, potrzebowałem roboty z dnia na dzień. I myślałem, że złapałem pana boga za nogi, bo decyzja o zatrudnieniu była podjęta jeszcze w czasie rozmowy z ówczesnym prezesem i nawet nie mrugnęli okiem na warunki finansowe, jakie podałem. I co z tego, skoro 3 miesiące później uciekałem byle dalej od cavatiny. Czyli nawet jeśli tam pójdziesz, nie przestawaj szukać dalej.

Asasyn
@on

Mozesz powiedzieć dlaczego? Wywalają za jednorazowe podwinięcie się nogi ? Mnie też przyjęli bez problemu, ale właśnie obawiam się tego, że po okresie próbnym wymienią mnie na kogoś nowszego.

Karol
@Marzena

Jasne, uważam, że każdy powinien sprawdzić sam siebie, czy dana praca mu odpowiada. Ja przykładowo, byłem mega zadowolony i, mimo że zmieniłem branże, to rekomenduję pracę w Cavatinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.