Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

łatatatasrata

jakosc musi byc choc nic o niej nie wiem bo mam zero doswiadczenia i obycia na budowie. ale jestem ekspertem od miejsc postojowych, moja jedyna zaleta.

rotatina

isc na urlop w tej firmie i wrocic po nim to jak zmienic pracodawce. wszyscy poprzedni pracownicy sie w wiekszosci zwolnili i sa juz nowozatrudnieni albo rekrutowani inni. MASAKRA. i to bez konca od poczatku istnienia tego czegos

kibic

arka gdynia cavatina

srulejekwskij

chwala sie sprzedaza paru obiektow w tym tischnera gdzie od poczatku dach ciekł i cieknie dalej. tak samo jak cieknie w bielsku. malo tego po kazdym deszczu garaz jest zalewany notorycznie. masa bledow projektowych i wykonawczych. jak tam genialny srateg sk?

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

sramyksranakamyk

kilkuletnie biurowce w krakowie przy wielickiej juz obstawione rusztowaniem bo elewacja sie rozwala. miliony procedur, jakosc itp a nic porzadnie zrobic nie potrafia

wgdanksubezzmian

buduja w gdansku te biurowce, morduja pocatek 3 bloku przy czym rektrutuja 3 badz 4 kierownika budowy. komedia DDD. a osoba z najdluzszym stazem pracy tam ma go raptem pare miesiecy, tyle sa warci

Ksawery

Moje pierwsze kroki w firmie były stawiane przy pomocy doświadczonych już pracowników. To dzięki nim szybko się wdrożyłem i poznałem tajniki pracy. Jestem im mega wdzięczny, bo ich doświadczenie i kompetencje są naprawdę imponujące.

Natasza
@Ksawery

To prawda, pomoc innych członków zespołu jest kluczowa, żeby szybko wdrożyć się do pracy. Ja też miałam to szczęście, że kiedy zaczynałam wszyscy byli bardzo chętni do pomocy. Dzięki temu świetnie wspominam pracę tutaj i uważam, że warto spróbować swoich sił!

Milena
@Ksawery

Ja też miałam duże szczęście do zespołu! Nigdy nie byłam duszą towarzystwa i obawiałam się, jak to będzie. Udało mi się i trafiłam na świetnych ludzi, którzy byli bardzo cierpliwi, pomocni i zawsze chętni udzielić merytorycznych wskazówek.

Lidia

Niedawno dołączyłam do zespołu. Od początku zostałam pozytywnie przyjęta i wprowadzona do teamu. Nie miałam problemu z uzyskaniem pomocy, która na początku jest niezbędna, żeby się wdrożyć w swoje obowiązki. Jeśli ktoś ma obawy, że sobie nie poradzi, naprawdę nie ma powodów do zmartwień.

Sylwia

Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu i chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera między pracownikami panuje w Cavatinie?

Ewelina
@Sylwia

Zespół tworzą ludzie - ja trafiłam na bardzo fajną i zgraną ekipę. Szybko udało mi się zaaklimatyzować i naprawdę z przyjemnością spędzamy razem czas. Wzajemnie napędzamy się do pracy :)

Damian

Na rozmowie o pracę było naprawdę miło, ale widzę tutaj dużo negatywnych komentarzy. Czemu macie, aż tak negatywne podejście do firmy?

Beata
@Damian

Też nie rozumiem, pracuję ponad pół roku i nie mam zastrzeżeń. Skupiam się na pracy i mocno fokusuje się na tym, żeby swoje obowiązki wykonać jak najlepiej. Nigdy nie miałam żadnych problemów z zespołem czy innymi osobami w firmie.

Ula

Pracując w Cavatinie poznałem dużo fajnych ludzi. Jeśli chodzi o pracę to wiadomo, bywa ciężka ale to chyba normalne w takiej branży.

Bartek
@Ula

Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie? Jakie są Twoje wrażenia?

Roma
@Bartek

Ja byłam bardzo zadowolona. To było moje pierwsze zderzenie z prawdziwą, poważną pracą, dlatego mocno się obawiałam. Zespół bardzo fajny, pomocny, chętny do udzielania wskazówek i rad. Praca wymagająca, dla osób lubiących wyzwania i mających silną wolę. Dla mnie była super.

Franek
@Ula

Potwierdzam, można poznać wiele ciekawych i pełnych pasji ludzi. Kontakt z innymi osobami jest kluczowy i zdecydowanie poszerza perspektywy na przyszłość. Dodatkowo ja jestem bardzo zadowolony, że mamy do dyspozycji kartę multisport. Mogę wieczorem zrelaksować się po pracy na siłowni i poprawić kondycję :D

Monia

Lubię tu pracować i dobrze się tu odnajduję, duża zasługa w tym współpracowników i szefów, jest ekstra :)

Aga
@Monia

atmosfera jest najlepsza serio :D

Milena
@Monia

Współpracownicy robią ogromną robotę - atmosfera jest świetna, chce się przychodzić do pracy. Zakres obowiązków jasny, wszystkie warunki zatrudnienia klarowne.

Czy mogę prosić o jakąś opinie dotyczącą działu księgowości w bielskim oddziel firmy? Jakie są warunki pracy, atmosfera, możliwość rozwoju?

TVP

Rotatina korzysta z naszych konsultantów.

Dla mnie to pierwsza praca, gdzie planuję zostać na długo. W innych firmach nie ma takiej atmosfery, dobrego szefostwa i przyzwoitych wypłat mimo ze nie pracowalam wcześniej w innych firmach

Tamara
@Karolina

Pieniądze są bardzo dobre w porównaniu do konkurencyjnych firm, to prawda. Mnie pracuje się tutaj dobrze, jestem od kilku miesięcy i nie miałam jeszcze żadnego problemu, który zostałby zbagatelizowany czy nierozwiązany.

Czy w Cavatina GW Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Julia

Oczywiście, że tak. Wszystkie sprawy rozwiązywane są na bieżąco, dlatego nie ma żadnych nieprzyjemności w zespole.

Aneta

Na szczęście tak :)

Natalka

Tak, ja niestety miesiąc temu miałam osobiste problemy i bardzo pomogło mi to, że szefostwo okazało się wyrozumiałe.

sarka

Tak i było to widać szczególnie w tych ciężkich, pandemicznych czasach. To jedna z większych zalet firmy, że ma ludzkie, zwykłe podejście do swoich pracowników.

To chyba pomyliłeś firmy, żadna porządna placówka, nie pozwoliłaby sobie na takie coś.

Hanka

Czemu tak uważasz? Ja dobrze wspominam swoją pracę tutaj i gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to pewnie nadal bym tam była.

Karol

Moje wszystkie problemy, jakie pojawiły się na przestrzeni mojej pracy, zostały bez problemu rozwiązane. Dla mnie praca tam była dobra, nie mogę powiedzieć złego słowa.

Ula

Pracuję tutaj od kilku miesięcy. Do pracy zachęciła mnie koleżanka, która jest tutaj już od paru dobrych lat. Po tych kilku miesiącach mogę powiedzieć, że zespół jest naprawdę profesjonalny i obeznany z tematem, a managerowie są znakomicie wyszkoleni. Jestem bardzo zadowolona.

Lila
@Ula

To, co piszesz, brzmi bardzo dobrze. Sama waham się, czy składać aplikację, ale chyba więcej jest pozytywów niż negatywów. Czytałam wiele o tej firmie i chciałabym spróbować. Mam nadzieję, że się uda :)

Sylwia

Jak dla mnie wszystko jest okay. Wypłata w porządku, atmosfera też dobra jeśli umie się człowiek integrować i obowiązki wiadome od samego początku.

Julia
@Sylwia

Tak, a o integrację nie jest ciężko, bo pracują tu naprawdę świetni ludzie.

Robert
@Sylwia

Znajomość od początku swoich obowiązków i zadań jest bardzo istotna. To w tej firmie cenię najbardziej - brak urytych zadań lub przybywających z czasem. Od dnia rozpoczęcia pracy jasne zasady. Ludzie też fajni. Polecam.

Marysia

Laura
@Marysia

Relacje i komunikacja są naprawdę świetne, zarówno między pracownikami, jak i szefostwem. Można się od nich wiele nauczyć, co z pewnością przyda Ci się nawet po zmianie branży na inną. Atmosfera jest mega przyjazna :)

Cezary
@Marysia

Relacje są bardzo dobre. Nie ma żadnych zgrzytów, współpraca z zespołem jest bardzo efektywna i dobra. Ja byłem całkowicie niezaznajomiony z pracą w większej grupie osób, tutaj zostałem miło przyjęty i mogłem liczyć na ich pomoc. Po kilku miesiącach tutaj, miejsce, jak i stanowisko oceniam bardzo wysoko - mogę polecić.

Karol

Jeśli ktoś chce zdobyć doświadczenie zawodowe to Cavatina będzie dobrym wyborem na rozpoczęcie kariery.

Karina
@Karol

Też tak uważam. To bardzo mocny wpis do CV, jeśli ktoś chce pracować w przyszłości w branży. Super opcja rozwoju i zdobycia cennych umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.