Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Tamara

Ja się tego mocno obawiałam przed pierwszym rozpoczęciem tam pracy, a ku mojemu zaskoczeniu, wszyscy byli niesamowicie pomocni i wspierali mnie na każdym kroku. Dzięki ich radom i sugestiom obecnie mam coraz lepszą efektywność czasową :D

Bartek
@Tamara

Zespół jest bardzo pomocny, to prawda. Teraz coraz trudniej trafić na zwykłych, życzliwych ludzi w pracy. Ja jestem ogólnie zadowolony z pracy. Jest naprawdę ok :)

Tomek S.

Bardzo konkretna i sprawnie przeprowadzona rekrutacja. Warunki B2B na czystych zasadach - dla mnie jako osoby, która preferuję taką formę jest to super. Opinia dotyczy działu realizacji, pracuję 3 miesiąc, zgrany zespół świadomy zadań i celów. Dużo młodych ludzi z werwą.

Kordian
@Tomek S.

Też uważam, że jest to praca dla młodych ludzi pełnych zapału, którzy nie boją się angażować w coś na 100%. Żeby osiągnąć sukces, trzeba dużo pracować, ta firma daje duże perspektywy, zapewnia pomoc i merytoryczne wsparcie - trzeba chcieć z niego skorzystać. Ja nie mogłem wymarzyć sobie lepszego miejsca do rozwinięcia skrzydeł.

Aro

Ja szybko się tu odnalazłem, głównie dzięki świetnej ekipie w pracy, ale i dlatego że dobrano mi odpowiednie stanowisko do moich umiejętności. Zarobki są dobre, dojazd mi też bardzo odpowiada i atmosfera jest świetna.

Hahaha
@Aro

Oj ale się ubawiłam, poważnie?? Tylko dlatego ze odpowiednio dobrano ci stanowisko? Czy Cavatina to teraz zakład pracy specjalnej? Czy może zgłaszają się już tak ograniczone osoby które nie wiedza same gdzie chciałyby pracować i jakie obowiązki wykonywać?? Ludzie z cavatiny zacznijcie wreszcie myśleć zanim wystawicie kolejny smieszny komentarz

karlos
@Aro

Ja właśnie niedawno zmieniłem dział za ich sugestią i dobrze wyszło, bo lepiej mi się teraz pracuje. A co do ludzi to się zgodzę, bo dużo pomagają i nie ma żadnej dziwnej rywalki.

Iza
@Aro

Mam podobne odczucia. Łatwo z każdym tu złapać kontakt, można liczyć na wsparcie i pomoc, a zarobki są konkurencyjne do innych firm.

Olka
@Iza

Tak i w dodatku naprawdę czuję, że tu się rozwijam. To świetne miejsce.

Karol
@Iza

W porównaniu do innych firm zarobki naprawdę są wysokie i konkurencyjne. Praca jak praca, trzeba się przyłożyć, żeby coś osiągnąć - nic nowego. Samo nic nie przyjdzie :)

Robert

Praca w tej firmie to zdecydowanie szansa na rozwój i trampolina na drabinie kariery. Trzeba wykazać się ambicją, chęcią do nauki i polepszania swoich umiejętności, ale tak naprawdę, tylko w ten sposób można budować swoje doświadczenie. Ja jestem mega zadowolony, widzę świetne perspektywy na przyszłość, pracuję w nowoczesnym biurze, mam zapewnioną rozrywkę po pracy w postaci karty multisport. Jest naprawdę ekstra.

Iwan
@Robert

Też uważam, że to ogromna szansa na rozwój kariery, szczególnie jeśli poważnie myśli się o pracy w branży nieruchomości. Ja byłem na początku pod wrażeniem kompetencji zespołu i chęci do pomocy. Mega to motywuje nowych pracowników do aktywnego działania i poszerzania horyzontów.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Byly

Jak tam brysie w Gdańsku bo budowa stoi? I już 3 albo 4 kb. A ledwo 2 biurowce zrobione. Przy trzecim jeden dołek wykopany i tyle.... porażka

Klaudiusz
@Byly

Nikt już na Pomorzu nie chce z nimi pracować stad tyle poślizgu.

Angel

Ale ta C. musi być jakimś totalnie (usunięte przez administratora) miejscem do pracy, jeśli zamieszcza tutaj takie pozytywne fejki na swój temat, i to w dodatku całe serie na jedno kopyto. Św.r.m jedzie na kilometr. Macie ludzi za id...ów? Kto może tam wytrzymać??

on
@Angel

Oj, oni zawsze tak działają, md zdecydował się nie widzieć, że otaczają go klakierzy i potakiwacze, więc myśli, że inni się nie zorientują czytając te fejury. Swoją drogą, ciekawe czy jeszcze ktoś zgłasza się na ich rekrutacje, skoro są aż tak zdesperowani w kreowaniu wizerunku spoko firmy.

Kornel
@on

Ja się zgłosiłem i obecnie pracuję. Praca jak praca, są spore możliwości rozwoju i budowania doświadczenia, ale trzeba chcieć to robić. Ja osobiście jestem zadowolony i mogę polecić innym.

Wiki

Od początku czułam się tu dobrze, bo nigdy nie byłam zostawiana sama sobie, miałam wsparcie współpracowników i kadry, dlatego szybko się nauczyłam wszystkiego co trzeba.

Asia
@Wiki

Też mi bardzo pomogli na początku i nie żałuję, że tu trafiłam, bo w końcu mam pracę którą lubię.

maciek
@Wiki

Super, przekonuje mnie to co mówisz, bo właśnie dlatego nie lubię zmieniać pracy, że człowiek na początku się nie odnajduje. Chyba w takim razie wyślę CV :)

@Wiki

Tak, są tu świetni ludzie, zawsze chętni do pomocy i bardzo uprzejmi.

Ja tu zostałam na dłużej i jestem zadowolona.

Patryk
@Ania

Ja zostałem tylko na rok, ale mega miło wspominam pracę tam. Z niektórymi z zespołu nadal utrzymuję kontakt, a dzięki pracy tutaj otworzyło mi się sporo nowych drzwi.

nowy pracownik

Jak wygląda współpraca z nimi na zasadzie b2b? Czy w umowie z nimi jest wtedy np urlop? Kwestie l4 są zawarte w takiej umowie? czy opłaca się zakładać działalność i współpracować z nimi czy lepiej Uop? Jakie są wasze doswiadczenia?

ex szczęśliwy pracownik

Wiele mógłbym napisać dobrego o Cavatinie. Świetny zespół młodych, zażytych z sobą ludzi. Kompetentny i empatyczny menagement zawsze gotów do pomocy i wysłuchania pracownika. Szczególnie, gdy rozpoczynasz swoją przygodę zawodową, zespół przyjmuje do siebie w taki sposób, że codzień masz ochotę przyjść do pracy wcześniej, nie mogąc już wyczekać godziny 8:00. Dla wszystkich czytających te słowa i mających zamiar rozpocząć prace w Cavatinie mogę powiedzieć jedno: czy taką to nie znacie piszącego, nie wiecie jakie intencje kierują nim umieszczając daną opinię a poza tym jest to całkowicie subiektywne odczucie obcej osoby.

Kibic

Arka Gdynia cavatina

Jak w każdej firmie jest jakaś rotacja pracowników, to nic wyjątkowego, a nie ma jej tu w większym stopniu niż powinno.

@Kasia

Czy mogłabyś w takim razie podać ile przeciętnie osób powinno się zwolnić w miesiącu/roku aby to było w normalnym stopniu ? ;)

Księgowy

Cavatina CUW prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Starszej Księgowej? Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat panującej tam atmosfery , czy jest rotacja? Nadgodziny?

Bartek
@Księgowy

Ja mogę się wypowiedzieć odnośnie atmosfery, bo pracuję tu już parę miesięcy i jest świetnie. Fajni ludzie, mili i pomocni przez co lepiej sie pracuje.

Jula
@Bartek

To też mogę Ci potwierdzić, jak zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i nie chcesz się męczyć każdego dnia jakąś rywalizacją itd, to składaj tu CV, bo mamy mega zgrany team.

Monia

Dobra, rozwojowa praca, która pozwala nauczyć się wielu nowych rzeczy i zdobyć potrzebne doświadczenie.

karlos

Jak dla mnie to dobre miejsce pracy. Jest wszystko co potrzebne do zadowolenia, dobra pensja, przyjaźni ludzie, elastyczność i normalne podejście do pracownika. Mam w planach zostać tu na dłużej.

Ala

Świetna firma. Odkąd tu pracuję czuję, że jestem częścią zespołu i że mogę coś osiągnąć w tej dziedzinie, bo dobrze się tu czuję i mogę liczyć na szkolenia.

Zainteresowana

Witam, na jaką pensję można liczyć w księgowości jako asystent?

Cavatina to taki Comarch tylko budowlany. Plusy firmy: konkretne projekty, kasa w moim przypadku była w porządku, paczki świąteczne i ładne biuro. Minusy: niesamowicie nieeleganckie podejście "góry", nadgodziny, rotacja, mała obsada na inwestycje za setki milionów. Reasumując nie jest to najgorsza opcja, firma mogłaby być obiecującą dla ludzi ale do skandynawskiego stylu zarządzania to oni nie dążą i szkoda.

Agata

Pracowałam kiedyś w innej firmie z tej samej branży i myślę, że tu jest zdecydowanie jest lepiej. Dobra pensja, zawsze na czas i cudowni ludzie.

Julita
@Agata

To prawda, nie ma porównania co do konkurencji.

Miczka
@Julita

Ja właśnie zastanawiam się nad zmianą pracy, bo obecna bardzo mi nie odpowiada i chyba spróbuję złożyć CV do Cavatiny. Znajoma kiedyś tam pracowała i z czego opowiadała to całkiem dobra firma.

Gońka

Czemu? Co prawda dopiero zaczynam tu swoją pracę, ale mimo tego jeszcze nie widzę żadnego powodu, który byłby potwierdzeniem tego co piszesz.

iza
@Miczka

W zeszłym tygodniu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Rekrutacja przebiegła sprawnie i zaproponowano mi atrakcyjne warunki zatrudnienia, więc póki co jestem zadowolona i wiążę z tą firmą duże nadzieje :D

Nika
@Agata

Mnie najbardziej cieszy normalna atmosfera, bez zbędnej rywalizacji i związanego z tym stresu.

justa
@Agata

To prawda, tu np. mam o wiele lepszą wypłatę i to bez nerwówki i stresu w pracy. Atmosfera to ich największy plus.

Hanka

Pracowałam tu ponad rok i to co piszesz to jakieś pomówienia, w które chyba nikt nie jest zdolny uwierzyć. Jako pracownik nigdy nie doświadczyłam jakiś przykrych sytuacji, a tym bardziej znęcania.

Sratka baku

Mi sie tu dobrze pracuje. Nie ma drugiego takiego miejsca zeby mi się tak dobrze pracowało jak mi sie tutaj pracuje. Dodam ze nie nigdzie dostałam tylu kindybałów do kiełbofoba co tutaj. A ze jest to spełnieniem moich marzeń nie zamieram stąd odchodzić

Janusz
@Sratka baku

Co ona z chłopem wyrabia to moje. Znaczy koledzy opowiadali. Także i ja nie zamierzam porzucać takich perspektyw....

Jano
@Sratka baku

To prawda potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.