Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Alicja

Pracowałam tu w czasie moich studiów w Krakowie i była to jedna z przyjemniejszych prac, jakie miałam. Ludzie w porządku i wypłata też mi odpowiadała.

Arek
@Alicja

Pamiętam Cię :) Rzeczywiście jest na szczęście nadal tak jak mówisz, firma się rozwija, a ludzie pozostają dalej bardzo zintegrowani.

@Arek

Szczegolnie biorąc pod uwage ciągłą rotację połączoną i nieustającą rekrutacją. (usunięte przez administratora)

Arek
@Marta

W dzisiejszych czasach często ludzie zmieniają zatrudnienie, więc to coś naturalnego i nie uważam, żeby uniemożliwiało to integrację.

oli
@Arek

Pół rok temu wróciłam do swojego miasta i nadal mam kontakt z niektórymi ludźmi, których tu poznałam, więc to raczej mit.

Misiek
@Arek

No właśnie. Szczególnie, że ostatnie zdarzenia na świecie jak covid, też mają na to wpływ. Co nie zmienia faktu, że jesteśmy dość zgraną ekipą.

anka

Zatrudniłam się w grudniu i mogę już śmiało powiedzieć, że jestem zaklimatyzowana w zespole i opanowałam umiejętności potrzebne na moim stanowisku. Z perspektywy tego czasu twierdzę, że przyjście do Cavatiny to dobry wybór dla każdego, kto lubi się uczyć i rozwijać swoje umiejętności przez praktykę. Widzę, że jest tu sporo osób, które wahają się czy wysyłać swoje cv i chcę Wam doradzić, że warto jest spróbować i zobaczyć czy dobrze będziecie się czuli w tej branży, a koledzy z pracy na pewno chętnie pomogą Wam na początku, gdy wszystko wydaje się jeszcze trudne.

Lol

Sporo tu fajkowych, pochlebnych komentarzy, aż bije w oczy.

Grzesiek
@Lol

Albo po prostu komentarzy ludzi, którzy lubią swoją pracę i przykładają się do niej, więc nie mają na co narzekać.

Karola
@Grzesiek

Dokładnie. Każda praca ma swoje plusy i minusy, a jak się kto dostosuje to już od niego zależy.

Nastka

Polecić tę pracę mogę z prostego powodu - ludzkie i wyrozumiałe szefostwo, jakiego brakuje w wielu firmach. Dla mnie to najważniejsze.

Ubaw po pachy
@Nastka

No już dawno się tak nie ubawiłam, akurat szefostwo to w tej firmie to największe (usunięte przez administratora) Wyzwiska, maile pisane po nocy pełne przekleństw, traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) to na porządku dziennym. No ale jak opinie są pisane przez nich samych a te prawdziwe opisujące jak wyglada rzeczywistość kasowane to wiadomo co innego może się tutaj znaleść, ech Cavatina, zamiast kreować zakłamana „rzeczywistość” zacznijcie od siebie bo to w was tkwi problem. I na nic te lukrowe opinie bo i tak każdy się dowie już w pierwsze dni jak jest naprawdę.

Ala
@Nastka

Tak! Niedawno sama miałam okazję tego doświadczyć, bo miałam problemy osobiste i wykazali się naprawdę dużym zrozumieniem.

Nie
@Ala

Nie ma tam czegos takiego. Tylko wyzwiska i (usunięte przez administratora)

@Nie

To chyba nie miałeś okazji tu pracować. Ja nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem mnie przez nikogo z firmy.

Jolka
@Ewa

Dokładnie, mi również nie zdarzyło się nic takiego. Widać, że to zwykły hejt.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Ala

A ja właśnie mam odwrotnie, czuję że to był dobry wybór na start kariery, bo bardzo się tu rozwinęłam i zdobyłam doświadczenie od reszty kolegów z firmy.

Werka

Pracowałam tu po studiach kilka miesięcy i dobrze wspominam ten czas, gdyby nie powrót do rodzinnego miasta z prywatnych powodów, pewnie zostałabym tam na dłużej.

Ech brakowalo mi tych wpisow o najlepszej firmie z branży i ze nigdzie sie tak dobrze nie pracuje jak tutaj sie pracuje i ze wyplata zawsze na czas. Mimo ze rotacja wciąż pnie sie do góry, wykonawcy nawet nie próbują nawiązać kontaktu bo teraz pracy od groma i na normalnych warunkach a nie jak w tej firmie zamordyzm na każdym kroku

kate

Praca całkiem przyjemna, osobiście nie narzekam, bo dla mnie najważniejsi w każdej firmie są ludzie i tu udało mi się trafić na bardzo zgrany zespół.

Milka
@kate

Tak, ludzie są tu naprawdę jednym z największych plusów pracy. Od razu przyjemniej się pracuje.

Milka

Komfortowa atmosfera, zgrany zespół i dobrze rozdzielone obowiązki to główne powody, dlaczego zdecydowałam się na pracę w tym miejscu.

Rozpoczęłam tu pracę jeszcze zeszłej jesieni i po tym czasie mogę śmiało polecić każdemu tę firmę. Profesjonalne podejście kadry zarządzającej, a równocześnie bardzo ludzkie, sprawia że aż chce się pracować.

Julia

Cavatina realizowała dla mnie jeden z projektów i jestem bardzo zadowolona.

Projekt
@Julia

Przecież cavatina GW nie wykonuje dla nikogo projektów tylko buduje sama dla siebie a potem te skorupy upycha dla funduszy. Co wy bredzicie? Kto wam to pisze?

Jacek

Czy firma poszukuje kierowników robót sanitarnych na terenie Krakowa?

Olka
@Jacek

Szukaja ale wierz mi nie warto sie tutaj zatrudniać

Martyna
@Olka

Ja uważam, że to świetna firma. Pracuję tu już długi czas i warto spróbować swoich sił właśnie w tym miejscu. Ogromne wsparcie szefostwa i współpracowników i dobre warunki.

Sara
@Olka

Z czego słyszałam to tak. Warto zawsze spróbować tu swoich sił. Mi akurat dobrze się tu pracuje i szybko się zaklimatyzowałam.

Paula

Super firma. Nie ma lepszego miesca do pracy. Cos niesamowitego. Jadac w delegacje np do gdanska nic sie nie robi 2 dni. Cos jak wakacje. Wiec polecam gorąco kazdemu ta firme.

Olek
@Paula

Potwierdzam

Karol

Praca naprawdę bardzo w porządku. Po kilku miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to rzetelna firma, w której otrzymuje się wszystko co niezbędne na dobry start.

Justyna

Pracując tu już kilka miesięcy mogę stwierdzić, że to naprawdę dobre miejsce pracy. Panuje tu swobodna atmosfera, nie ma zbędnego spięcia, warunki pracy są dobre i wypłaty przyzwoite.

Piotrek

Świetna firma, która dba o swoich pracowników. Można tu naprawdę wiele się nauczyć i wciąż się rozwijać.

@Piotrek

Czego takiego sie nauczyles?

Konrad Rafał

Zamieszczam tu chyba swoją czwartą prośbę o odpowiedź na pytanie lub wyjaśnienie i nic. Albo dostaję odpowiedź na fragment wiadomości - totalnie ogólnikową albo nie dostaję jej w ogóle. Widzę tutaj masę komentarzy, które są cudowne względem Cavatiny jaka to firma nie jest ekstra i pod tymi komentarzami jest masa "nie podoba mi się" oraz zgłoszeń. Kolejna masa komentarzy to jest przekrzykiwanie się kto miał gorzej i jakie to towarzystwo jest toksyczne. A kiedy dodałem komentarz, w którym pisałem czy jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić o co chodzi to już nikt nie pokawapił. Przepraszam. Teraźniejszy pracownik mi odpisał, że jest ok i że dobra pensja. I komentarz dostał dwie opinie "nie podoba mi się". A czemu? Brak jakiegokolwiek uzasadnienia, brak dyskusji. Zatem jeszcze raz zapytam. Czy jest ktoś w stanie napisać tutaj o co chodzi w tej firmie, co się dzieje, czemu jest tak źle? Nie chodzi mi o komentarz znów ogólny "toksyczne towarzystwo" albo "nie dbają o pracownika". Pracownicy są opierniczani za błędy często? Są wyrzuceni z pracy za nic? Pracownicy kopią dołki pod sobą jak stereotypowe "korposzczury"? Nie ma wypłat na czas? Proszę o normalną odpowiedź. Bo to co tu widzę to jest przekrzykiwanie się i nie jestem w stanie zaufać ani dobrym ani złym opiniom skoro nikt nie jest w stanie podać konkretnych argumentów. Jestem kandydatem do dzialu fit out. Ponownie nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć czy takie problemy również dotyczą tego działu. Czy może tu jest ok? Skoro tu jest tylu byłych pracowników, którzy tak tragicznie wspominają pracę w Cavatinie i w firmie jest ogromna rotacja pracownicza to wierzyć mi się nie chce, że tu nie jest nikt zorientowany jak wygląda praca na budowie na zatrudnieniu przez Cavatinę. Ale już widzę niezgodność z komentarzami, a propos rozmowy, że była przeprowadzana w wyjątkowo przyjacielskiej atmosferze. To była normalna rozmowa, rzeczowa, o doświadczeniu. Ani bez odczucia przesadniego bycia miłym, ani bez negatywnego nastawienia. Normalna rozmowa z kilka lat starszym facetem. Po prostu. Rozmowa.

Konrad Rafał

Dziękuję. Jakieś doświadczenia z działem fit out? Przełożeni, zespół itp.

Artek

Mi się tam dobrze pracowało w tej fimie i nie ma drugiej takiej firmy w ktorej by mi sie tak dobrze pracowalo jak mi sie tutaj dobrze pracowało.

Czy firma zapewnia wsparcie psychologiczne? Jesli tak chętnie powtórnie spróbowałbym współpracy. Tak po 8h pracy dodatkowe 4 u psychologa/psychiatry wiele by wniosły i byc moze zostałbym dłużej

Maciej

Czytając ogloszenia rzuciły mi się na oczy benefity mianowicie owoce, darmowa biblioteka i strefa relaksu. Czy ktos może rozwinąć to szerzej?

Domino
@Maciej

Strefą relaksu będzie unikanie tej firmy. Owoce nie zrekompensuja codziennej męki psychicznej. A z biblioteki bikt nie korzysta bo nie ma czasu na to kazdy orze za dwóch gdyz kadry są skromne i czeste rotacje

Ewelina
@Domino

Bardzo mnie dziwi to co piszesz. Ja sama pracuję tu już jakiś czas i nie rozumiem tej opinii. Świetnie mi się tu pracuje, atmosfera jest cudowna i czuję, że wciąż się tu rozwijam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.