Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Maciej

Czytając ogloszenia rzuciły mi się na oczy benefity mianowicie owoce, darmowa biblioteka i strefa relaksu. Czy ktos może rozwinąć to szerzej?

Domino
@Maciej

Strefą relaksu będzie unikanie tej firmy. Owoce nie zrekompensuja codziennej męki psychicznej. A z biblioteki bikt nie korzysta bo nie ma czasu na to kazdy orze za dwóch gdyz kadry są skromne i czeste rotacje

Ewelina
@Domino

Bardzo mnie dziwi to co piszesz. Ja sama pracuję tu już jakiś czas i nie rozumiem tej opinii. Świetnie mi się tu pracuje, atmosfera jest cudowna i czuję, że wciąż się tu rozwijam.

Przyszedłem tutaj z innej firmy o podobnym charakterze ale po paru tygodniach zrozumiałem swój błąd i szybko się ewakuowałem z tego toksycznego towarzystwa wracając do poprzedników.

@Adam

To dziwne, ja właśnie wcześniej pracowałem w innych firmach i dopiero tutaj mi się spodobało. Mam wspaniałych współpracowników, dobre zarobki i znakomite warunki pracy.

darek

Może być. Pracowałem kilka miesięcy i rzeczywiście szybko zmieniłem pracę, ale w sumie nie było najgorzej.

Robert
@darek

Ja właśnie przyszedłem tu z innej firmy i dla mnie w Cavatinie jest o wiele lepiej. Dobre warunki pracy i przyzwoite wynagrodzenie.

@Robert

A dla mnie to pierwsza praca, gdzie planuję zostać na długo. W innych firmach nie ma takiej atmosfery, dobrego szefostwa i przyzwoitych wypłat.

Herman
@Karol

@Karol - pierwsza praca, ale doskonale znasz atmosferę, szefostwo i wypłaty innych firm... Zaiste, ciekawe. Trafiłem tu przypadkiem, ale takiej ilości ściemnionych wpisów dawno nie widziałem. Sugestia dla autorów: zmieńcie schemat "atmosfera-relacje-zarobki", bo to aż boli. I daje efekt dokładnie odwrotny do zamierzonego.

ad Jarek
@Herman

w odpowiedzi zwrucil słusznie uwagę, że pacjent mataczy, niby pierwsza praca ale w poprzedniej miał słabiej.

Rafi
@Karol

No to się dział marketingu tym razem nie popisał ;)

@Herman

Pierwsza praca, która mi odpowiada, a nie ogólnie moja pierwsza :) Naprawdę warto się samemu przekonać jak tam jest.

Rafał

Czy jako Inżynier Budowy ds. Jakości w tej firmie można zrobić praktykę wykonawczą? Pytanie dotyczy branży sanitarnej. Pytam tu na forum, bo spodziewam się, że podczas rozmowy o pracę zostanę zapewniony, że "jasne, że można", a jak będzie to inna sprawa. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Kibic

Arka Gdynia cavatina

Konrad

Pytanie z ciekawości. Czy w tej firmie znajdują się branżyści, którzy byliby w stanie podpisywać praktykę zawodową - wykonawczą? Branża sanitarna. Chodzi o praktykę pod uprawnienia.

Konrad

@Marta czemu wszyscy odchodzą po paru tygodniach? Złożyłem swoje CV na stanowisko Inżynier Budowy ds. Jakości. I nie bardzo wiem czego się spodziewać. Tu jest bardzo dużo pracy? Jakaś presja ze strony managerów? Prosiłbym o jakieś info. Bo czytam opinie tutaj i niektóre widzę są po prostu negatywne, inne pozytywne, a jeszcze inne pozytywne, gdzie wyczuwalny jest wyraźny sarkazm i nie wiem co myśleć.

Kuba

Właśnie skończyłem swoją pracę w Cavatinie. Przez większość czasu nie pracowało mi się źle, ale było kilka nieciekawych sytuacji związanych z pracodawcami, które bardzo obniżyły moją opinię na temat firmy. Na miejscu Cavatiny przyjrzałbym się bliżej tej kwestii.

@Kuba

Ja pracowałem tu dłuższy czas i nie spotkałem się z żadną nieciekawą sytuacją. Byłem bardzo zadowolony.

to czemu były?
@Tomek

To czemu były pracownik, skoro tak cudownie?

Wybieram się na rozmowę o prace na stanowisko inżyniera budowy. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać z kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku ? Jakich pytań się można spodziewać oraz o co pytać na rozmowie ?

Magda

Pytania były bardzo konkretne i standardowe. Udało mi się dostać tę pracę i jestem tu już kilka miesięcy. Szczerze nie widzę powodów do narzekania, bo atmosfera jest naprawdę świetna, a warunki pracy są bardzo dobre.

Joanna

Korzystałam z usług Cavatiny już kilka razy i za każdym byłam zadowolona z efektów. Polecam.

Barbara
@Joanna

Też uważam, że firma dobrze wywiązuje się ze swoich zleceń.

Karol

Jaką umowę dostaje się na początek w Cavatinie?

Byly pracownik
@Karol

Nalegają na b2b a to z tego powodu ze nie chcą placic za nadgodziny. W ofercie maja socjal z kosmosu a prawda taka ze multisport i inne dodatki sa dopiero po pół roku dopiero. Więc od razu pytajcie na rozmowie o to

Ola

Usługi Cavatiny jak zawsze na wysokim poziomie. Polecam.

Krzysiek

Zamówiłem u Cavatiny projekt biura w zeszłym roku. Niedawno oddano mi budynek do użytku i póki co nie mam żadnych negatywnych uwag. Polecam.

Jacek

Muszę przyznać, że jak na wspomnianą sporą rotację w firmie, Cavatina bardzo dobrze wykonuje swoje projekty.

Agnieszka
@Jacek

Też mnie to zdziwiło, bo po samych rezultatach pracy, nigdy bym się nie spodziewała takich problemów.

Maciek

Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu. Chciałbym dowiedzieć się czy w firmie odbywają się szkolenia pracownicze?

Agata
@Maciek

Na rozmowie kwalifikacyjnej są bardzo mili podobnie po zatrudnieniu jest dzien lub dwa dni szkoleń dla nowych. I tez sa turbo mili i uprzejmi.(usunięte przez administratora) Aa i zapomnij ze ktos czy w czyms pomoże.

ciekawy jestem
@Agata

Powtórzysz grzeczniej jeśli można? Tak, żeby admin się nie musiał bawić się w szeryfa xd Ciekawy jestem, bo chyba się przejdę na rozmowę rekrutacyjną.

Franek
@Maciek

To zależy od stanowiska. Jako pracownik budowy nie miałem raczej żadnych szkoleń, ale moja znajoma jest tutaj architektem i wiem, że uczestniczyła w kilku szkoleniach.

bartek

Pracowałem w firmie dobre kilka lat. Atmosfera w pracy była ok.

ant99

Pracowałem w Cavatinie pół roku. Nie powiem, że żałuję, ale raczej nie zamierzam wracać.

Podpowie ktoś czemu na rozmowie o prace tak bardzo naciskają na B2B?

Łukasz
@Kandydat

Ja od razu powiedziałem ze chce umowę o pracę z tego względu ze nie mialem zbyt wielkiego doświadczenia w budowlance ale z tego co mowili na budowie to zachęcają na b2b z tego względu zeby nie musieć płacić nadgodzin. Są budowy gdzie trzeba pracowac dłużej niz 8h zwykle po 10 czasem 11 a majac kogos na dzialalnosci nikogo nie interesuje ile pracujesz byle wykonać prace terminowo.

Łukasz

Współpracuję z Cavatiną już od dłuższego czasu i póki co wykonali dla mnie kilka ciekawych projektów. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich pracy.

Dawid

Pracowałem tutaj parę miesięcy i nie żałuję.

Maria

Bardzo podoba mi się Cavatina Hall budowana w Bielsku-Białej. Budynek wygląda cudownie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.