Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Elżbieta

Praca może i jest wymagająca, ale porównując zarobki z konkurencyjnymi firmami to Cavatina wypada bardzo dobrze.

@Elżbieta

Mam tak samo, uważam, że przynajmniej jeżeli chodzi o zarobki, Cavatina nie jest złą pracą.

Małgorzata

Miałam tutaj swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną i dobrze wspominam. Mili pracownicy i jasne warunki pracy.

Bartek
@Małgorzata

Miałem podobnie. Pracodawcy nie są idealni, ale też nie można powiedzieć, że firma nie próbuje iść naprzód i naprawiać swoich błędów.

Jaki rodzaj umowy dostają pracownicy z kilkuletnim doświadczeniem?

Katarzyna

W Cavatinie pracuje mi się całkiem dobrze. Zarobki są w porządku i do atmosfery w pracy też nie mam żadnych zarzutów.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Aneta

Dobra firma na pierwszą prace, można zdobyć doświadczenie w branży.

Judyta

Polecam pracę w Cavatinie. Dobra płaca i miła atmosfera.

Kacper

Co możecie powiedzieć o atmosferze w miejscu pracy?

Mam pewne uwagi co do kadry zarządzającej, jednak jest dużo lepiej niż w ostatnich latach. Widać, że firma rozwija się w dobrym kierunku.

Krzysztof

Bardzo podobała mi się praca w Cavatinie. Pomogła mi się rozwinąć i nabrać doświadczenia.

Klaudia

Czy w Cavatinie można liczyć na podwyżki lub premie?

Julia

Osobiście chwalę sobie pracę w Cavatinie. Odpowiada mi się zarówno atmosfera w pracy jak i zarobki.

Rafał

Co myślicie o stawkach w Cavatinie? Są wystarczające?

Bartek

Praca mi się bardzo podoba, tylko pensja mogłaby być nieco wyższa.

Robert

Osobiście uważam, że w firmie pracuje się bardzo dobrze. Pensja jest odpowiednia i nie spotkałem się z tym, żeby kogoś traktowano nieuczciwie.

Stefan

Firma nie jest idealna i praca w niej bywa przytłaczająca, ale muszę przyznać, że pracuję tutaj ze świetnymi ludźmi i moi przełożeni też starają się nam iść na rękę. Nie mogę więc narzekać na warunki.

Jacek

Cześć, jesteście w stanie mi powiedzieć ile wynoszą stawki w Cavatinie? Bo słyszałem różne rzeczy i wolałbym to sprecyzować.

Początkowo nie byłem w pełni zadowolony z pensji i warunków pracy w Cavatinie, ale pracodawcy szybko docenili moje zdolności i dostałem spory awans. Ogólnie więc jestem usatysfakcjonowany pracą w tej firmie.

Kate

Pracowałam przez rok w Cavatinie i choć miałam kilka zgrzytów z pracodawcami, patrząc na to z perspektywy czasu jestem zadowolona ze spędzonego tam czasu. Niewątpliwie praca w Cavatinie pomogła mi się rozwinąć.

Heli

Jak jest w księgowości? Jakie macie doświadczenie z pracą w tym dziale ? Jest szansa zatrzymać się na dłużej?

Lola

Jaki rodzaj umowy jest najczęściej proponowany w firmie? Umowa o prace czy raczej B2B?

BS
@Lola

Firma jest pod tym względem elastyczna. Naczelną zasadą jest to, żeby uwzględnić potrzeby i oczekiwania kandydata do pracy, warunki rynkowe oraz obowiązujące prawo. Za to, między innymi, tak szanuję kadrę kierowniczą Cavatiny.

@BS

Ja mam inne odczucia. W moim przypadku była tylko i wyłącznie opcja B2B i wcale jak na standardy rynku nie za wysoką stawkę, więc może coś się przez ostatnie pół roku zmieniło ale jakoś wątpię.

Jacek
@Ania

Przed podjęciem opcji zatrudnienia B2B sprawdź kiedy zarabiasz na tej umowie od jakiej kwoty a kiedy zwyczajnie, ktoś zarabia na twoim prawie do własnej np. drobnej działalności. W firmie jest b. duża rotacja pracowników, musisz to wiedzieć, że stabilne firmy nie proponują tych umów ze względu na chęć posiadania kapitału ludzkiego, tak to się nazywa. B2B nie ma nic wspólnego z tworzeniem stabilnej kadry, polega na pracy najemnej. Za to bez ograniczeń prawa pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.