Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

Malwina

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze, warunki atrakcyjne. Jestem pozytywnie nastawiona.

KarolinaK
@Malwina

U mnie podobne wrażenia. Oby się udało!

Laura
@Malwina

Ja czekam na odpowiedź. Nie mogę się doczekać, wierzę, że mam duże szanse i się uda! To moje pierwsze podejście i pierwsza praca.

Olga

Osobiście jestem zachwycona pracą tutaj! Warunki są ekstra doświadczona kadra jest pomocna, a benefity w postaci multisporta czy darmowych lekcji angielskiego są przez mnie wykorzystywane :) Ja nie widzę żadnych minusów.

Wiktoria
@Olga

Też lubię dodatkowy angielski. Wcześniej nie mogłam się zmotywować i znaleźć czasu, teraz jest mi znacznie łatwiej, kiedy mam to zapewnione. Benefity są świetne.

Czy w Cavatinie łatwo jest awansować w strukturach firmy? I czy są jasne kryteria awansu?

Zosia
@Tomek

W Cavatinie jest jasna ścieżka awansu oraz precyzyjne kryteria premiowania pracowników. Ambitni, pracowici, kreatywni i ciekawi świata są w Cavatinie doceniani. Rekomenduję pracę w Cavatinie.

Kajaa
@Tomek

To prawda, jeśli jesteś ambitny i rzetelnie wykonujesz swoją prace zostaniesz doceniony przez firmę.

Mateusz
@Zosia

Praca dla ambitnych i chętnych do rozwoju — zdecydowanie zgadzam się z tym spostrzeżeniem. Ja zawsze walczę o to, żeby być lepszym, mieć coraz lepsze wyniki, dlatego praca tutaj, jest dla mnie bardzo dobra. Warto się zgłosić i spróbować własnych sił — benefity i pensja są bardzo dobre i konkurencyjne względem innych.

Róża
@Kajaa

Trzeba się wykazać - to warunek konieczny. Ja uważam, że praca tutaj popłaca i jest warta zainteresowania.

Łuki
@Róża

Według mnie, żeby na coś zasłużyć, zawsze trzeba zrobić coś więcej i lepiej. Tutaj tez. Ja mam bardzo pozytywne wspomnienia z pracy tutaj. To miejsce, gdzie zacząłem swoją karierę i darzę je ogromnym sentymentem.

Pati

Może pojawiają się po prostu od zadowolonych pracowników?

Sara
@Pati

Mnie nikt nie zmuszał a po prostu podoba mi się praca tutaj, bo serio się tu odnajduję.

Sara
@Sara

Ja też nie rozumiem niektórych komentarzy. Do pracy trzeba się przykładać, dawać z siebie wszystko, żeby zdobywać coraz wyższe wyniki. To logiczne. Mnie się tutaj podoba, pracuję dużo, ale wieczorami w domu cieszę się, że tyle zrobiłam i dałam z siebie 100%.

Xd
@Sara

Ktoś chyba zapomniał się przelogować xd

nienie
@Sara

Niby wszyscy tacy zadowoleni i nie rozumieją, jak można zadowolonym nie być, a cavatina znów musi rekrutować prawnika przez agencję żeby w ogóle zebrać jakichś kandydatów :) nie bójcie nic, znów wam ucieką po mniej niż pół roku.

@Sara

Ja to rozumiem, bo sam jestem w takiej samej sytuacji. Praca jest bardzo fajna, lubię spędzać w niej czas i nie czuję znużenia czy znudzenia. To bardzo ważne, szczególnie kiedy wiążesz swoją karierę z danym sektorem.

@Pati

Ja jestem zadowolonym pracownikiem i dostając się na staż, nie sądziłem, że będę pełnoetatowym członkiem zespołu :) Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję i każdego dnia czuję, że się rozwijam.

Patryk
@Pati

Jestem szczerze zadowolony. Po kryzysie, jaki miałem, żeby znaleźć dobrze płatną pracę, wreszcie mi się udało. Zespół też jest super - można się wiele od siebie wzajemnie nauczyć.

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

Agata

Pisaliście w wątku, że jeżeli chodzi o pieniądze to firma jest ok. Orientujecie się ile teraz wynosi średnie wynagrodzenie w firmie? Jakie to sumy? Atmosfera pracy uległa poprawie, bo wcześniejsze opinie nie są przychylne tej kwestii?

@Agata

Praca jest ok, do atmosfery nie ma się co przyczepić. Pensja zależy od stanowiska - ja jestem zadowolony, warto aplikować i spróbować.

W firmie można liczyć na jakieś dodatki, benefity np. kartę multisport etc.?

Dagmar
@Paweł

Super opcją są darmowe zajęcia z angielskiego. Dużo się dzięki nim nauczyłem :)

Ewelina
@Paweł

Jest multisport, opieka medyczna, dostęp do szkoleń i organizowane są zajęcia angielskiego za darmo :)

Lukasz
@Ewelina

Był* multisport, opieka medyczna, dostęp do szkoleń i organizowane są zajęcia angielskiego za darmo :)

Natalia

Mogę z czystym sumieniem polecić pracę tu. Wszystko jest tak jak powinno i dostaje się szansę rozwoju.

Ludwik
@Natalia

To prawda, zaczynałem zaraz po studiach, kiedy inni jeszcze żyli studenckim życiem. Szybko nauczyłem się co i jak i o wiele szybciej mogłem piąć się po szczeblach kariery niż moi równolatkowie. Tutaj zdobyłem cenne doświadczenie i zawsze będę za to wdzięczny.

Kamil
@Natalia

Ja nie umiałem kompletnie nic, tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki w branży. To był dobry czas, który mnie wiele nauczył i dał możliwości na przyszłość.

Ola

Jedna z lepszych firm z jakimi miałam okazję współpracować. Ogromny profesjonalizm i rzetelność.

Hania
@Ola

Moje pierwsze doświadczenie zawodowe - zawsze będę powracać z sentymentem i polecać znajomym, którzy szukają dobrej pracy. Gdyby nieoczekiwane zawirowania w moim życiu, na pewno zostałabym na dłużej.

Tośka
@Hania

Mam zamiar aplikować po skończeniu sesji, mam nadzieję, że przyjmą mnie bez doświadczenia, choćby na staż.

Prawda

Ktoś mi powie prawdę jak tam się pracuje? Ogłoszenia są non stop od lat np na wszystkie stanowiska księgowe

abzu
@Prawda

Wszystkie te pozytywne opinie to ściema patrz na psedonimy itd. - zresztą czytaj to szybko bo zaraz moderator go wrok to wywali

Marysia
@Prawda

Pracuję pół roku - jest ok. Nie narzekam, pieniądze zawsze są na czas, nigdy sie spotkała mnie jakaś niemiła sytacja.

Dobra praca na start, dzięki niej zapewniłam sobie przyzwoite doświadczenie.

Tosia
@Karolina

Jestem teraz studentką i bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Mogę spróbować swoich sił. Bardzo fajnie, że jest taka opcja dla osób, które jeszcze się uczą, a chcą zdobyć pierwsze doświadczenie.

Nina
@Karolina

Zdecydowanie daje duże perspektywy i szerokie horyzonty na przyszłość. Nic dodać, nic ująć, warto się tą pracą zainteresować, jeśli chce się pracować w branży. Lepszego miejsca do zdobycia cennych umiejętności nie znajdziecie.

Arek
@Karolina

Zaczynałem totalnie bez żadnego doświadczenia, teraz po czasie mogę powiedzieć, że wiedza, którą tutaj nabyłem jest przydatna do teraz :D Polecam korzystać z możliwości szkolenia się i brania udziału w kursach, naprawdę warto.

Klaudia

Pracując w Cavatinie spotkałam wielu ludzi z branży, co moim zdaniem jest sporym plusem.

Dominik
@Klaudia

Mam podobnie. Dobra praca na start.

Ja zmieniłam pracę tylko z powodu przeprowadzki, bo byłam bardzo zadowolona z warunków, jakie tu oferowali. Gdyby nie to zostałabym tu na o wiele dłużej.

Alan
@Klaudia

Zgadzam się. Możliwe jest poznanie środowiska branży od wewnątrz, co może okazać się przydatne w przyszłości. Ja pracowałem rok i byłem zadowolony, jak na pierwsze doświadczenie wtedy, bardzo na plus.

Tymon
@Alan

To prawda, można zbudować sobie sieć kontaktów i koneksji na przyszłość, poza rzecz jasna, zdobytym doświadczeniem w pracy. Polecam.

@Klaudia

Jasne, że tak - budowanie siatki kontaktów i znajomości jest niezwykle przydatne w pracy, jak i w życiu. Praca tutaj daje spore możliwości rozwoju, ale najważniejsza jest możliwość poznawania nowych osób!

Darek
@Klaudia

Zdecydowanym — kontakty w dzisiejszych czasach to naprawdę coś. Bardzo duża wartość dodana. Ja poznałem mnóstwo ambitnych ludzi, którzy na swój sposób mnie zainspirowali.

Basia
@Klaudia

Duży plus, mnie bardzo podobały się też organizowane szkolenia - masa wiedzy

Marzena

Czepiając się tej wody to czy chociaż nowy pracownik jest jakoś odpowiednio wdrożony czy raczej właśnie wrzucony na głęboką wodę? Jakieś szkolenia? Można na coś takiego liczyć?

Ada

Pracowałam tu trochę jednak na sam koniec mojej przygodny rywalizacja między działami a co za tym idzie atmosfera byla okropna. Nikt nikomu nie chcial w niczym pomoc gdyż kazdy cisnął zeby samemu nie spaść ze stołka.... Przełożona z sympatii próbowała u prez cos wskórać lecz niestety nie udalo sie i bylam zmuszona odejść

@Ada

@Ada w pełni Cię popieram, bez Ciebie to już nie to samo

Julka
@Ada

Ja trafiłam na bardzo zgraną ekipę, w zasadzie dzięki nim o wiele przyjemniej przychodziło mi się do pracy.

Karola
@Julka

Ja też się szybko dogadałam ze swoim zespołem i nie miałam takich problemów.

Kamila
@Ada

Z tego co tutaj czytam atmosfera uzależniona jest od tego na jaką ekipę się trafi?? Interesuje mnie też ta rywalizacja między działami, w sensie czy jest ona konieczna i czy od tego który dział ma lepszy wynik zależy później wynagrodzenie ? Czy jak to działa?

Renia
@Julka

Ja pamiętam swoje pierwsze kroki w firmie... Gdyby nie pomoc i przyjazne nastawienie zespołu, pewnie bym się poddała. Ich motywacja dodała mi skrzydeł i teraz jestem bardzo wdzięczna, że nie podjęłam decyzji o odejściu zbyt szybko i pochopnie.

Ksenia
@Karola

U mnie też - praca świetna, ludzie mega mili i pomocni. Najważniejsze jest, że atmosfera jest przyjazna i zdrowa :)

Kamila
@Ksenia

Podpisuję się - na atmosferę w teamie nie można narzekać! U mnie wszyscy są turbo mili i wzajemnie się wspieramy!

Anja

Bardzo fajne miejsce dla młodych i ambitnych :)

Tak
@Anja

Szczególnie na umowę zlecenie bo mogą wyrzucić cię w 5 min :)

Joanna
@Anja

Zgadzam się, najlepsze miejsce, gdzie możesz trafić na studiach. Jeśli się przykładasz do swojej pracy i jesteś zaangażowany, to na pewno ci się to opłaci.

Basia
@Anja

Super jest zacząć tutaj staz. Mnie się udało i kontynuuję teraz karierę tutaj :)

Betty
@Basia

O ekstra! Właśnie czegoś takiego szukam, jestem totalnym żółtodziobem, wiec super, że nie trzeba mieć doświadczenia!

Angelika

Firma, która daje szansę rozwoju każdemu i jest okazją na świetny start.

Nadia

Wiele zależy też od podejścia, ja bardzo się zaangażowałam i u mnie to zaowocowało.

kate

To chyba kwestia tego po prostu jak to wykorzystuje swoją szansę. Ja czuję, że bardzo zwiększyłam tu swoje umiejętności.

Ala
@kate

Dokładnie, ja staram się czerpać z tej pracy jak najwięcej i dzięki temu w zasadzie codziennie uczę się czegoś nowego.

@Nadia

Zawsze wszystko zależy od naszego podejścia w pracy, jak i życiu. Trzeba dawać coś z siebie, żeby przyszło do nas z powrotem. Mnie praca tutaj wiele nauczyła i jestem wdzięczny za ten etap w moim życiu.

Kornelia
@kate

Mam podobne wrażenia. Każdy pracuje na swój sukces - ja dawałam z siebie wszystko i uważam, że wyciągnęłam naprawdę dużo. Przyszłam bez doświadczenia, a zakończyłam pracę z pokaźnym bagażem umiejętności. Mam bardzo dobre wspomnienia z pracy w tej firmie :)

Jagna
@Kornelia

To była moja pierwsza praca, zaraz po studiach. Nie mam się do czego przyczepić, z perspektywy czasu, bardzo dobre doświadczenie, które po czasie zaowocowało i pozwoliło mi się rozwijać.

@Kornelia

Ja zaczynam tutaj staż, wszyscy są dla mnie niesamowicie mili i pomocni! Myślę, ze dużo się tutaj nauczę!

Czy można liczyć w Cavatina GW Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Antoni

Jest bardzo dużo benefitów w tym opieka medyczna i multisport :)

Dla mnie to dość dobra praca, jeśli ktoś lubi rzeczywiście poznawać nowe ścieżki rozwoju i integrować się z ludźmi. Osobiście mi się podoba.

Apolonia
@Marcin

Praca z ludźmi tutaj to podstawa. Można się od nich wiele nauczyć i przede wszystkim rozwinąć swoje skrzydła - poznać opinie innych czy mechanizmy pracy. Dla mnie to bardzo inspirujące i motywujące do dalszej pracy nas sobą i wykonywanymi przeze mnie zadaniami.

Janek
@Marcin

Ja też nie mam nic do zarzucenia. Bardzo dobra pensja, zero problemu z zespołem. Bardzo cieszę się, też z możliwości uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego — niewiele firm daje możliwość takiej formy rozwoju swoim pracownikom.

Rozalia
@Marcin

Prawda, praca to sprawdzenie siebie, niezależnie od miejsca. Mnie tutaj warunki bardzo odpowiadają, uważam, że mogę się spełniać, daję z siebie 100% i widzę, że moje zaangażowanie jest doceniane.

Oliwia
@Janek

Mnie bardzo cieszy multisport, czuję się zmotywowana do zadbania o sylwetkę. Nie ukrywam, z pracy jestem bardzo zadowolona i czuję, że robię to, co powinnam.

Nina
@Marcin

Przede wszystkim, branża! Ja jestem naprawdę zaciekawiona tematyką i sektorem, w jakim pracuję. Super, że po stażu udało mi się tutaj mi się tutaj załapać na dłużej.

Witek
@Apolonia

Ja trafiłem na bardzo fajny i zgrany zespół. Miło mnie przyjęli i pomogli w pierwszych tygodniach. Pracę ogólnie oceniam wysoko, nie mam się do czego przyczepić.

Pozdrawiam

Serdecznie odradzam tą firmę. Ktokolwiek przetrwa tam okres próbny (3msc) jest traktowany jak pracownik z długim stażem. Grupa dyrektorów którzy pracują po kilka lat uważają siebie za nietykalnych i traktują swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) Jedyne plusy tej firmy to benefity i ładne biuro. Wynagrodzenie jest śmiesznie małe. Nadgodziny są bezpłatne. Marketing bardzo prężnie działa na tej stronie. Odchodząc z tej firmy po roku lub kilku lat spokojnie możesz powiedzieć, że przetrwasz wszystko. W tej firmie bardzo szybko poznasz definicję (usunięte przez administratora).

Justyna

Nie ma tam przypadkiem jakiejś pracy dla kobiet? W tym sensie, że nie fizycznej. Mignęła mi oferta na specjalistę ds. zakupów, ale chyba już nieaktualna. Może jakieś nowe rekrutacje są?

Pola
@Justyna

Trzeba obserwować, mnie się udało załapać fajną ofertę. Polecam, bo warto :)

Robert

Szukałem pracy po pierwszej fali pandemii z myślą, żeby była tylko na chwilę. Tak trafiłem do Cavatiny i wbrew swoim założeniom, zostałem tu na dłużej, bo po prostu wszystko mi tu odpowiada.

Ala
@Robert

Słyszałam wiele dobrego o nich na studiach, że fajna praca dla studentów, więc chyba sama spróbuję i zgłoszę się na rekrutację. Szukam czegoś na okres ostatniego roku studiów, znajomi są zadowoleni i bardzo polecają.

Janek
@Robert

Ja niedawno rozpocząłem moją praktykę i jestem zachwycony! W porównaniu z nudnymi wykładami i czystą teorią wreszcie czuję, że coś się dzieje, a to, co robię ma sens :D

Pozdrawiam
@Robert

Radzę Ci się zwolnić i zobaczyć, że siedzenie na nadgodzinach po kilka godzin, dostawanie reprymendy nie z Twojej winy, proszenie się kilkanaście razy o to samo to nie są normalne warunki do pracy. Wyobraź sobie, że w innych firmach pracodawcy zależy żeby pracownik się w pracy dobrze czuł, żeby się rozwijał zawodowo i nie układa prace tak żebyś nie zastanawiał się czy możesz iść na L4.

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.