Opinie o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mb Elix Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mb Elix Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

Madz

Praca nie jest ciężka bo albo Stoisz albo siedzisz 8 godzin. Same czynności manualne.Niby fajnie ale ta rotacja pracowników jest CHORA . Co chwile zatrudniają i co chwile ktoś wylatuje. Praca na tydzień albo dwa. Firma nie słyszała nigdy co to zasady bhp, nie zapewniają nic.

Fran

Nie polecam.

baloo

Nie zgadzam się, jeśli się rzetelnie robi to do czego się zostało przydzielonym to nie można na nic narzekać. To przecież jasne, że jeśli ktoś nie pracuje w pracy to mu obetną wypłatę, ja złego słowa nie mogę powiedzieć na Elixa

Nie polecam. Szkoda czasu.

Brałeś udział w rekrutacji do Mb Elix Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
YD

Pracujesz krotko, zatem nie mozesz wiedziec, ze byl tu dosc obszerny watek z ponad setka negatywnych komentarzy, ale po przeniesieniu produkcji na Szczecinska zostal usuniety, zapewne przez problemy z brakiem rak do pracy. To nie jest miejsce na pisanie czegokolwiek. Zreszta sa pracownicy, ktorzy pamietaja kiche, ktora tam byla wiele lat, moze teraz cos sie zmienilo na lepsze, oby. Skoro jestescie tacy zadowoleni z pracy, to sobie siedzcie, powodzenia:)

batory

od czasu wystawienia pierwszej opinii przychodzą mi powiadomienia na maila, nie pracuję tam jakoś mega długo ale jestem po prostu ciekawy jakie niby rzeczy chcesz opowiadać, ja tam nie widzę niczego nieokej, wcześniej pracowałem w 2 fabrykach za bielanami to mam porównianie dość dobre, i na tle tego typu mijesc w elixie jest bez lipy najlepiej, jest czysto, maszyny są sprawne, nie ma przymusowych nadgodzin, nikt nam tylko kanapek nie robi...

YD

a ty nie masz nic lepszego do roboty tylko ich zajadle bronic? nie masz zielonego pojecia to sie nie wypowiadaj. mozna o tym miejscu opowiadac takie rzeczy, ze sie wlos jezy na łbie, ale na pewno nie tutaj.

batory

a ty nie masz nic lepszego do roboty niż pisać jakieś rzeczy o miejscu w którym ewidentnie nigdy nie byłeś?

Byłypracownik

Dlatego nie warto zawracac sobie glowy praca tam, bo we Wroclawiu jest duzo lepszych ofert. MB Elix to tylko niepotrzebne nerwy. Tutaj i tak od dluzszego czasu jest atak pozytywnych wpisow, zeby zachecic pracownikow sezonowych do zatrudnienia sie. Juz widze, jak ludzie nie maja ciekawszych zajec tylko zachwalanie swojego pracodawcy w internecie. Zenujace..

batory

dodam jeszcze że zgarnąłem pierwszą premię za wyrobienie nadwyżki z kumplami! super :D

Kuba

Masz sprawdzone informacje :) Rzeczywiście jest 13zł na godzinę.

batory

3 miesiąc mi właśnie stukną tam, dalej na szczęście mam takie samo wrażenie jak na początku, co pisałem jakiś czas temu, czyli pozytywne bardzo

bu_c23

z czasem to robi się jeszcze lżej jak sobie system na maszynie własny wypracujesz :D

Nowak

Zatrudniłem się tam w zeszłym tygodniu, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że wszystko wygląda tak jak tutaj opisujecie, dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji, mam nadzieję że tak fajnie będzie na dłuższą metę, a nie że traktują mnie ulgowo bo jestem nowy :)

bu_c23

to jest oczywiście kwota brutto, wyższe stawki można zgarnąć jak się wyrobi więcej niż zakładana norma, a ogólnie to się często zdarza

Majk023

Jest to prawda, a żeby było lepiej są to dolne widełki jakie możesz dostać.

beata

jest ktoś w stanie napisać mi ile rzeczywiście się dostaje u nich na start na godzinę? widziałam informację o 13zł/h dla nowych pracowników, ale ciężko mi w to uwierzyć

Ula

w biurze jest super atmosfera, mam nadzieje że w reszcie firmy też

matys

Też Ci się podoba nowa stołówka widzę :D Fajnie, że jest gdzie chwilę przyjemnie odsapnąć

SSteve

też mi się to bardzo spodobało, nigdy nie spotkałem się wcześniej z takim motywem

Zostaw merytoryczną opinię o Mb Elix Sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mb Elix Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mb Elix Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mb Elix Sp.k.?

Mb Elix Sp.k.