Opinie o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mb Elix Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mb Elix Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

Malki3

Kierowniczka zachowuje się tak, jakby wychowała ją ulica...

Największym minusem tego miejsca jest z pewnością całe zaplecze pracownicze (jeden, mały pokój "stołówkowy" bez okien) - nie ma ani ogrzewania, ani klimatyzacji. Zimą trzeba pracować grubo ubranym, w zasadzie trzeba łazić w kurtce. Praca na produkcji jest typowo chałupnicza i monotonna, na pewno nie dla Pań o delikatnych rączkach. Raz się stoi całe osiem godzin, raz siedzi - wszystko zależy od tego, do jakiego miejsca zostaniesz przydzielony. Moim zdaniem powinny zostać wprowadzone przynajmniej dwie przerwy - 15 minut to zdecydowanie za mało, jak na taki zapieprz. Na hali panuje umiarkoway hałas, za to zapach może być przeszkodą - mocno przechodzi przez ubrania, czasami powoduje bóle głowy, jeśli ktoś jest szczególnie wrażliwy. Moim zdaniem praca nie na dłużej. Atmosfera w miarę przyjazna - jak się robi swoje, to ma się spokój. Wypłata na czas. Wystawiam opinię neutralną, bo nie jest tam ani źle, ani dobrze, aczkolwiek do pracy bym tam nie wróciła.

zmiany

Najwyższa pora wyjawić co tak naprawdę dzieje się w Elixie, może dzięki temu coś się zmieni i będzie to przyjazne miejsce dla pracowników. Szefowie albo są nieświadomi całej sytuacji i atmosfery jaka panuje na produkcji, albo udają, że nie widzą bo tak jest łatwiej. Niestety na tym cierpi cała reputacja firmy. Problem nie tkwi w zarobkach czy samej pracy, ludzie nie odchodzą z tego powodu. (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą po jednym dniu pracy, gdyż nie są w stanie wytrzymać psychicznie atmosfery, jaka panuje. J(usunięte przez administratora) A jeśli już ludzie są, to nie potrafi nimi zarządzać, czasami jest po 10 osób na stanowisku, na którym wcale nie jest potrzebna taka ilość. Praca to miejsce, w którym spędzamy większość swojego życia, wiec jeśli atmosfera jest tragiczna- ludzie odchodzą i odchodzić będą, choćby niewiadomo jakie były warunki. Nikt nie pozwoli sobie na brak szacunku, (usunięte przez administratora) Wystarczy tylko wziąć na rozmowę każdego pracownika z osobna aby potwierdzić to, co tutaj zostało napisane. (usunięte przez administratora)

Tak wiem
@zmiany

ZGADZA SIĘ, pracowałam kilka lata temu, atmosfera masakryczna, a pani Agnieszka powinna zostać wyrzucona za wydzieranie się za ludzi i przedmiotowe traktowanie pracowników

Sugestia
@Tak wiem

Dlaczego nie zrobicie jakiegoś zebrania odnośnie kierowniczki? Tak nie może być, to niedopuszczalne. Zaluje, ze nie poszłam do biura jak odchodzilam z firmy opowiedzieć o wszystkich sytuacjach jakie miały miejsce na produkcji. Cisza jest tylko jak przychodzą szefowie.

Zuzka
@Tak wiem

Nie wiem czy kojarzysz ale na takiej produkcji jest dosc głośno p.Agnieszka nie wydziera sie tylko głośno mowi a to znaczaca roznica

@rodney a pracujesz na produkcji? Jaki jest tam zakres obowiązków ? Chce pójść na rozmowę do tej firmy, ale nie wiem czego mogę się spodziewać.

potrzebnesazmiany
@Ania

Co najwyżej to można się spodziewać depresji

Brałeś udział w rekrutacji do Mb Elix Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Rodney

Strasznie ciężka i niemiła atmosfera panuje na produkcji jak i w biurach. Szefostwo same nie wie czego chce (gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść).

AniaWoj

Piszę tutaj dla innych osób, które mogą chcieć się zatrudnić w firmie. Pracowałam kilka miesięcy na produkcji i byłam zadowolona. Normalna uczciwa praca, umowa o pracę, wypłaty na czas, urlop. Pracę zmieniłam z własnej woli ponieważ przeprowadzałam się do innego miasta.

Andrzej Jacenty
@AniaWoj

Również potwierdzam opinię koleżanki. Praca jak praca, w porządku, warunki ok, atmosfera też ok

MamaMartyna
@AniaWoj

Szkoda że nie ma Cię już z nami Aniu. Super sie pracowało razem na zmianie. Może jeszcze kiedyś do nas wrócisz ;)

Drzej Andriu
@AniaWoj

Kiedy wracasz? :((((((((((((((((((((((((( Gdzie Ci będzie tak dobrze jak z nami :(

Joasia Asia
@Drzej Andriu

Zgadzam się z wypowiedziami poniżej, trzeba przyznać że w firmie coś cały czas się zmienia, ostatnio zostały zakupione nowe maszyny i faktycznie praca na produkcji stała się lżejsza. Pracuje się wygodniej, stanowiska są dobrze przygotowane, na pewno zwiększył się komfort pracy

Basia
@Joasia Asia

Hahaha komfort pracy? Stanowiska są dobrze przygotowane? Boże co za kpina. Ogolnie w tym zakładzie żadne warunki nie spełniają normy. Stołówka i szatnia to prowizorka, w której śmierdzi niemiłosiernie i niczym się nie różni od piwnicy, na hali albo +50 stopni albo - 20 stopni (zależy od pory roku) zero wentylacji, cyrkulacji powietrza, toaleta też pozostawia wiele do życzenia.. Nawet nie ma w niej zamknięcia, ogólnie męski pisuar jest razem z damski WC. Atmosfera jest tragiczna. 80%to wredne, plotkarskie i nie miłe babsztyle(bo inaczej nie można nazwać kobiet które tam pracują). Na "przełożoną" szkoda nawet się rozpisywać. Po prostu są miejsca pracy w których jest o tysiąc razy lepiej czy to z atmosfera, warunkami, szefostwem no i zarobkami. Totalnie nie polecam.

P.L.

Pracowalem tam w biurze, wszedzie szepty, ponoc podsluchy, szefostwo dramat, zwalniaja bez powodu, straszna rotacja. Teraz moze sie cos zmienilo ale ja bym tam nie wrocil.

Edyta
@P.L.

@P.L. Straszne to co piszesz. Czy to są potwierdzone informacje czy tylko Twoje domniemanie? Zgodnie z kodeksem pracy monitoring jest dopuszczalny w miejscu pracy jeżeli jest to niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę, pracodawca może wprowadzić szczególny nadzór nad terenem zakładu pracy lub terenem wokół zakładu pracy w postaci środków technicznych umożliwiających rejestrację obrazu. Co napiszesz o kwestii warunków jakie oferuje Mb Elix Sp.k. przy zatrudnieniu?

Drzej Andriu
@P.L.

Serio, jakie podsłuchy? Ja pracuję co prawda na produkcji ale o takich hmmm, rewelacjach nic nie słyszałem a robię w tej firmie już grubo ponad 2 lata i mam regularny kontakt z dziewczynami z biura. Na stówę bym coś słyszał. Można pewnie znaleźć to i owo ale pokaż mi firmę w której wszystko jest tip top hehe

Karol

Jakieś wskazówki jak przebiega rekrutacja i czy trudno dostać się do firmy?

Czarna

Witam. Mam pytanie co do stanowiska mlodszego specjalisty,ktory przygotowuje mieszanki do odswieżaczy. Czy jest w tym jakas trudność? Jaka atmosfera w dziale?czy jest konkretne wprowadzenie czy mam dokumenty produkcyjne i musze sobie sama radzić?

Marko

Witam. Przejrzałem opinie tutaj i mam jeszcze kilka pytań. Zastanawiam się nad pracą na produkcji w firmie Elix. Jak wygląda kwestia zmian, czy to są 3 czy 2? Jaka jest umowa? Czy są duże roszady czy raczej stały zespół? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Marko

@Marko, widzę, że poważnie rozważasz podjęcie pracy w Mb Elix. Na razie jeszcze nikt nie odpowiedział na zadane przez Ciebie pytania, ale mam nadzieję, że niebawem to się zmieni! Czy gdyby jednak to nie nastąpiło, to zdecydujesz się aplikować do pracy w Mb Elix "w ciemno"?

Maria M.
@Marko

Cześć. Zespół jest stały, chociaż firma cały czas przyjmuje nowe osoby (zwiększona produkcja), atmosfera jak dla mnie jest bardzo fajna. Co do umowy to oczywiście jest umowa o pracę, praca 2 zmianowa :)

@Maria M.

Fajnie, że zdecydowałaś się udzielić odpowiedzi użytkownikowi @Marko. Może dzięki Twojej wypowiedzi zdecyduje się aplikować do pracy w Mb Elix? Rozumiem, że Ty również jesteś pracownikiem tej firmy - planujesz związać się z nią na dłużej? Podoba Ci się praca w Mb Elix?

Krystyna

@Anna, tak, dokładnie o to mi chodziło. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Czy firma Mb Elix prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Wiecie coś na ten temat? W Internecie nie widziałam niestety żadnych ofert pracy w tym miejscu.

@Krystyna

Pani Krystyno, zdarza się że na produkcji potrzebne są jakieś dodatkowe ręce do pracy lub następuje jakaś roszada. Zazwyczaj jednak dość szybko przychodzi nowa osoba ponieważ jest dość spore zainteresowanie, szefostwo raczej nie wystawia ogłoszeń bo nie ma takiej potrzeby.

Krystyna

@Anna, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Powiedziałaś o kilku naprawdę istotnych rzeczach. Mogłabyś jeszcze napisać, w jakim trybie odbywa się praca w Mb Elix? Chętnie dowiem się także, czy pracownikom tej formy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Mb Elix? Jak przebiegała Wasza rozmowa kwalifikacyjna?

@Krystyna

Witam Pani Krystyno. Praca odbywa się w systemie zmianowym jeżeli o to Pani pyta. Jeżeli chodzi o dodatkowe benefity to mamy oczywiście premie, bony na święta, pewne zniżki itp. Bardzo przyzwoite warunki. Pozdrawiam.

Krystyna

@Anna, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Mb Elix? Jaka atmosfera panuje w firmie? @My, Twoja opinia dość niewiele mówi. Długo pracowałeś w Mb Elix? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

@Krystyna

Wg mojej opinii atmosfera jest dobra a przynajmniej taka jaka powinna panować we wszystkich firmach. Jest po prostu normalnie. Można liczyć na pomoc, wypłaty na czas, urlop bez problemu, za chorobowe (jeżeli jest uzasadnione) nikt cię nie goni itp.

Ja również nie rozumiem pewnych wypowiedzi. Prawdopodobnie można by w firmie trochę poprawić ale czy jest aż tak źle? Ja pracując tutaj od ponad roku niczego podobnego nie doświadczyłam. Uważam firmę Elix za solidnego pracodawcę.

Remek

To jeżeli można to ja również wyrażę swoją opinię. Widzę tu różne komentarze. Ja co prawda pracowałem dorywczo jakiś czas ale nie mam żadnych problemów z tym pracodawcą. Wypłata na czas, tyle co obiecane, można wziąć dodatkowe godziny, warunki pracy ok więc po co drążyć?

My

Odeszlismy gdzie pieprz rosnie. Nie polecę tej pracy nikomu a wypłata to grosze szkoda czasu.nie polecam.

NIE POLECAM. Nie warto. Szkoda zachodu.

slavic

jak nic były bo zniknęły w sumie wszystkie zgrzyty jakie się zdarzały czyli naprawili pierdoły typu brak wystarczającej liczby stołów na stołówce czy postawili automat z kawą po zecie czego ludzie biorący nadgodziny się domagali razem ze mną ;p

żelka
@slavic

Automaty z kawą?/ to nie wiem kiedy, bo ja jak byłam to nie było nigdzie automatów z kawą

Jacek

Czy w związku z tym, że dobrze się wam pracuje to nikt nic nie pisze?

Czarna

W tej chwili jest ogłoszenie dla pań na produkcję...jak wygląda obecnie stawka? Moźe ktoś coś w tej kwestii wypowiedzieć? Zdanie "nie jest to najniźsza krajowa" to trochę za mało. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mb Elix Sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mb Elix Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mb Elix Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mb Elix Sp.k.?

Mb Elix Sp.k.