Opinie o Mb Elix Sp.k.

b.

praca raczej tymczasowa. pracując dłużej (o ile się nic nie zmieniło) można się nabawić jakiejś choroby płuc. nie oszukujmy się, praca polega na produkcji wyrobów zapachowych. stężenie chemii w powietrzu jest ogromne, wentylacja zerowa. nie raz byłam świadkiem jak dziewczyny mdlały na produkcji. co do stawki godzinowej, to wydaje mi się że jak na produkcję jest przyzwoita. atmosfera pracy jest ok, ale to tylko dzięki osobom z którymi się współpracuje. ta atmosfera trwa dopóty, dopóki na salony nie wchodzi szefostwo, a w szczególności jeden z trzech (kto pracował, ten wie o kim mówię, mały człowiek - duże ego, popychanie na standardzie dziennym). Mój szacunek zdobył jedynie Pan W., który zdaje się być jedyną rzetelną i sumienną osobą w "zarządzie". Całym (usunięte przez administratora) tak naprawdę rządzi brygadzistka - spoko babka z jajami - ale jak potrzeba, to zakasa rękawy i produkuje z innymi, aby wyrobić normę. Sprawia wrażenie pustej laleczki, ale w jej przypadku pierwsze wrażenie jest mylne. Do dziś jak słyszę słowo "dżelo lemon" to mi się zbiera na wymioty :)

Czarna

W tej chwili jest ogłoszenie dla pań na produkcję...jak wygląda obecnie stawka? Moźe ktoś coś w tej kwestii wypowiedzieć? Zdanie "nie jest to najniźsza krajowa" to trochę za mało. Pozdrawiam

Madz

Praca nie jest ciężka bo albo Stoisz albo siedzisz 8 godzin. Same czynności manualne.Niby fajnie ale ta rotacja pracowników jest CHORA . Co chwile zatrudniają i co chwile ktoś wylatuje. Praca na tydzień albo dwa. Firma nie słyszała nigdy co to zasady bhp, nie zapewniają nic.

Fran

Nie polecam.

baloo

Nie zgadzam się, jeśli się rzetelnie robi to do czego się zostało przydzielonym to nie można na nic narzekać. To przecież jasne, że jeśli ktoś nie pracuje w pracy to mu obetną wypłatę, ja złego słowa nie mogę powiedzieć na Elixa

Ewa

Nie polecam. Szkoda czasu.

YD

Pracujesz krotko, zatem nie mozesz wiedziec, ze byl tu dosc obszerny watek z ponad setka negatywnych komentarzy, ale po przeniesieniu produkcji na Szczecinska zostal usuniety, zapewne przez problemy z brakiem rak do pracy. To nie jest miejsce na pisanie czegokolwiek. Zreszta sa pracownicy, ktorzy pamietaja kiche, ktora tam byla wiele lat, moze teraz cos sie zmienilo na lepsze, oby. Skoro jestescie tacy zadowoleni z pracy, to sobie siedzcie, powodzenia:)

batory

od czasu wystawienia pierwszej opinii przychodzą mi powiadomienia na maila, nie pracuję tam jakoś mega długo ale jestem po prostu ciekawy jakie niby rzeczy chcesz opowiadać, ja tam nie widzę niczego nieokej, wcześniej pracowałem w 2 fabrykach za bielanami to mam porównianie dość dobre, i na tle tego typu mijesc w elixie jest bez lipy najlepiej, jest czysto, maszyny są sprawne, nie ma przymusowych nadgodzin, nikt nam tylko kanapek nie robi...

YD

a ty nie masz nic lepszego do roboty tylko ich zajadle bronic? nie masz zielonego pojecia to sie nie wypowiadaj. mozna o tym miejscu opowiadac takie rzeczy, ze sie wlos jezy na łbie, ale na pewno nie tutaj.

batory

a ty nie masz nic lepszego do roboty niż pisać jakieś rzeczy o miejscu w którym ewidentnie nigdy nie byłeś?

Byłypracownik

Dlatego nie warto zawracac sobie glowy praca tam, bo we Wroclawiu jest duzo lepszych ofert. MB Elix to tylko niepotrzebne nerwy. Tutaj i tak od dluzszego czasu jest atak pozytywnych wpisow, zeby zachecic pracownikow sezonowych do zatrudnienia sie. Juz widze, jak ludzie nie maja ciekawszych zajec tylko zachwalanie swojego pracodawcy w internecie. Zenujace..

slavic

jak nic były bo zniknęły w sumie wszystkie zgrzyty jakie się zdarzały czyli naprawili pierdoły typu brak wystarczającej liczby stołów na stołówce czy postawili automat z kawą po zecie czego ludzie biorący nadgodziny się domagali razem ze mną ;p

batory

dodam jeszcze że zgarnąłem pierwszą premię za wyrobienie nadwyżki z kumplami! super :D

Kuba

Masz sprawdzone informacje :) Rzeczywiście jest 13zł na godzinę.

batory

3 miesiąc mi właśnie stukną tam, dalej na szczęście mam takie samo wrażenie jak na początku, co pisałem jakiś czas temu, czyli pozytywne bardzo

bu_c23

z czasem to robi się jeszcze lżej jak sobie system na maszynie własny wypracujesz :D

Nowak

Zatrudniłem się tam w zeszłym tygodniu, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, że wszystko wygląda tak jak tutaj opisujecie, dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji, mam nadzieję że tak fajnie będzie na dłuższą metę, a nie że traktują mnie ulgowo bo jestem nowy :)

bu_c23

to jest oczywiście kwota brutto, wyższe stawki można zgarnąć jak się wyrobi więcej niż zakładana norma, a ogólnie to się często zdarza

Majk023

Jest to prawda, a żeby było lepiej są to dolne widełki jakie możesz dostać.

beata

jest ktoś w stanie napisać mi ile rzeczywiście się dostaje u nich na start na godzinę? widziałam informację o 13zł/h dla nowych pracowników, ale ciężko mi w to uwierzyć

Ula

w biurze jest super atmosfera, mam nadzieje że w reszcie firmy też

matys

Też Ci się podoba nowa stołówka widzę :D Fajnie, że jest gdzie chwilę przyjemnie odsapnąć

SSteve

też mi się to bardzo spodobało, nigdy nie spotkałem się wcześniej z takim motywem

Paweł

masz rację, ptaszki ćwierkały że były :)

matys

jest lepiej niż było, teraz im już kompletnie niczego zarzucić nie można, musiały być jakieś zmiany na wyższym szczeblu

yolo

ja jestem w tej firmie od 7 miesięcy i to naprawdę dobra firma jest

Paweł

Po ostatnich zmianach i dołożeniu troszkę infrastruktury dla pracowników aż postanowiłem ich znaleźć w internecie i polecić innym. Pod względem takich standardów jak wypłaty w terminie czy godziny pracy to już wcześniej było bardzo dobrze, ale teraz jeszcze warunki pracy (zaplecze) podskoczyły to świetnego poziomu. Nie mam niczego do zarzucenia.

rodżer

wystawiam maksymalną ocenę jeśli chodzi o warunki pracy, jeśli chodzi o współpracowników to już jest trochę gorzej, ale to raczej mi się tylko buc przy maszynie na mojej zmianie trafił..

slavic

wypłata na czas! i więcej niż się spodziewałem, chyba jakaś premia albo pomyłka :) w biurze się nie przypominam ;)

Adam

W trakcie pracy w MB Elix, ani razu nie miałem problemu z przełożonymi. Bardzo przyjazna atmosfera.

Majk023

ten niski zazwyczaj nie potrafi powiedzieć o co mu chodzi ale to tez jak ma tylko chyba gorszy dzień, ja nie narzekam :D

qwerty

idealnie nie jest jednak na dobrą sprawę nie ma na co narzekać potrafi wkraść się mały chaos i są dni że ciężko zrozumieć o co brygadzistom chodzi ale to raczej sporadycznie bardzo jeśli chodzi o sprawy finansowe to tutaj jest już totalnie bez zarzutu żadnego szarpania się pracujesz należy ci się proste

jatutylkosprzatam

jedno mogę powiedzieć że nie żałuję że się tam zatrudniłem

batory

solidna firma, płaci na czas, dobra atmosfera, brygadzista gość . Polecam

Linia

wszystko okej, a robi się lepiej, widzę że coś tam dokupują ciągle dla nas, takie drobnostki jak więcej krzeseł w jadalni ale to miłe jest, rozwijanie się ale nie kosztem wypłat jest godne podziwu a jako że dostałem ostatnio umowę pracę to liczę ze bede dłużej to obserwował

bu_c23

5/5 praca bezproblemowa, jak robię co mam robić to nikt się o nic nie czepia, bądź fair to oni będą fair się sprawdza tutaj

1984

jest tak jak oczekiwałem, że będzie w obecnych czasach w europie w fabryce, czysto, schludnie, praca raczej lekka bez nadgodzin, za przyzwoite pieniądze, mam nadzieję że jest to standard wszędzie

Becia

no to ja piszę, że polecam bo nie mam się do czego przyczepić ;p

iluminat

co sie dziwisz ze nie ma komentarzy, polska mentalonsc jest taka zeby sie wypowiadac na forum jedynie jak mozna ponazekac, a jak w przypadku tej firmy nie ma sie kompletnie do czego przyczepic bo wszystko chodzi jak w zegarku to nikt prawie nie komentuje

Malwina

Mi się też tam bardzo dobrze pracuje, aż dziwne że tak mało komentarzy tu jest bo zatrudniają na prawdę dużo osób. Praca jest idealnie zgodna z tym co było w ogłoszeniu więc już za to wielki plus, często się zdarza że dorzucają więcej obowiązków za takie same pieniądze a tutaj od razu wiadomo na co się człowiek pisze. System płatności też jest bardzo przejrzysty i ustawiony w taki sposób żeby motywować, ale jednak żeby nikt nie głodował jak będzie miał gorszy dzień - w sumie to po prostu można zarobić jedynie więcej pieniędzy :D

faja24

jakaś inna ta fabryka jest niż tam gdzie robiłem wcześniej, pierwszy raz nikt się nie drze cały dzień tylko rzeczowo tłumaczy i rozumie że człowiek ma 2 ręce tylko i że za 5zł na godzinę nie da się wyżyć, jeśli ktoś szuka roboty to śmiało bo przyjmują właśnie

Marek

Zatrudniłem się tam przez agencję pośrednictwa i jest dokładnie tak jak mi opowiadali w biurze, atrakcyjna stawka godzinowa i zrozumiałe obowiązki. Nie czuć kija, jedynie marchewkę (system bonusów za wyrobienie większej normy). Polecam.

.ajczos

robię tam od jakeigoś czasu i warunki są spoko, kasa w terminie, ekipa wygagadana więc ogólnie polecam

Zostaw opinię o Mb Elix Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mb Elix Sp.k.