Opinie o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mb Elix Sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mb Elix Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mb Elix Sp.k. w Wrocław

masz rację, ptaszki ćwierkały że były :)

matys

jest lepiej niż było, teraz im już kompletnie niczego zarzucić nie można, musiały być jakieś zmiany na wyższym szczeblu

yolo

ja jestem w tej firmie od 7 miesięcy i to naprawdę dobra firma jest

Po ostatnich zmianach i dołożeniu troszkę infrastruktury dla pracowników aż postanowiłem ich znaleźć w internecie i polecić innym. Pod względem takich standardów jak wypłaty w terminie czy godziny pracy to już wcześniej było bardzo dobrze, ale teraz jeszcze warunki pracy (zaplecze) podskoczyły to świetnego poziomu. Nie mam niczego do zarzucenia.

Brałeś udział w rekrutacji do Mb Elix Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
rodżer

wystawiam maksymalną ocenę jeśli chodzi o warunki pracy, jeśli chodzi o współpracowników to już jest trochę gorzej, ale to raczej mi się tylko buc przy maszynie na mojej zmianie trafił..

slavic

wypłata na czas! i więcej niż się spodziewałem, chyba jakaś premia albo pomyłka :) w biurze się nie przypominam ;)

W trakcie pracy w MB Elix, ani razu nie miałem problemu z przełożonymi. Bardzo przyjazna atmosfera.

Majk023

ten niski zazwyczaj nie potrafi powiedzieć o co mu chodzi ale to tez jak ma tylko chyba gorszy dzień, ja nie narzekam :D

qwerty

idealnie nie jest jednak na dobrą sprawę nie ma na co narzekać potrafi wkraść się mały chaos i są dni że ciężko zrozumieć o co brygadzistom chodzi ale to raczej sporadycznie bardzo jeśli chodzi o sprawy finansowe to tutaj jest już totalnie bez zarzutu żadnego szarpania się pracujesz należy ci się proste

jatutylkosprzatam

jedno mogę powiedzieć że nie żałuję że się tam zatrudniłem

batory

solidna firma, płaci na czas, dobra atmosfera, brygadzista gość . Polecam

Linia

wszystko okej, a robi się lepiej, widzę że coś tam dokupują ciągle dla nas, takie drobnostki jak więcej krzeseł w jadalni ale to miłe jest, rozwijanie się ale nie kosztem wypłat jest godne podziwu a jako że dostałem ostatnio umowę pracę to liczę ze bede dłużej to obserwował

bu_c23

5/5 praca bezproblemowa, jak robię co mam robić to nikt się o nic nie czepia, bądź fair to oni będą fair się sprawdza tutaj

1984

jest tak jak oczekiwałem, że będzie w obecnych czasach w europie w fabryce, czysto, schludnie, praca raczej lekka bez nadgodzin, za przyzwoite pieniądze, mam nadzieję że jest to standard wszędzie

Becia

no to ja piszę, że polecam bo nie mam się do czego przyczepić ;p

iluminat

co sie dziwisz ze nie ma komentarzy, polska mentalonsc jest taka zeby sie wypowiadac na forum jedynie jak mozna ponazekac, a jak w przypadku tej firmy nie ma sie kompletnie do czego przyczepic bo wszystko chodzi jak w zegarku to nikt prawie nie komentuje

Malwina

Mi się też tam bardzo dobrze pracuje, aż dziwne że tak mało komentarzy tu jest bo zatrudniają na prawdę dużo osób. Praca jest idealnie zgodna z tym co było w ogłoszeniu więc już za to wielki plus, często się zdarza że dorzucają więcej obowiązków za takie same pieniądze a tutaj od razu wiadomo na co się człowiek pisze. System płatności też jest bardzo przejrzysty i ustawiony w taki sposób żeby motywować, ale jednak żeby nikt nie głodował jak będzie miał gorszy dzień - w sumie to po prostu można zarobić jedynie więcej pieniędzy :D

faja24

jakaś inna ta fabryka jest niż tam gdzie robiłem wcześniej, pierwszy raz nikt się nie drze cały dzień tylko rzeczowo tłumaczy i rozumie że człowiek ma 2 ręce tylko i że za 5zł na godzinę nie da się wyżyć, jeśli ktoś szuka roboty to śmiało bo przyjmują właśnie

Zatrudniłem się tam przez agencję pośrednictwa i jest dokładnie tak jak mi opowiadali w biurze, atrakcyjna stawka godzinowa i zrozumiałe obowiązki. Nie czuć kija, jedynie marchewkę (system bonusów za wyrobienie większej normy). Polecam.

.ajczos

robię tam od jakeigoś czasu i warunki są spoko, kasa w terminie, ekipa wygagadana więc ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mb Elix Sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mb Elix Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mb Elix Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mb Elix Sp.k.?

Mb Elix Sp.k.