DepilConcept (Brown Sugar Esthetical)

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DepilConcept

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DepilConcept?

DepilConcept to franczyza wiec zapewne wiele zależy od właściciela danego salonu ! Myśle, ze jak spracyzujesz o który salon pytasz to otrzymasz właściwszą odpowiedz :)

Jakie są zarobki w DepilConcept?

maxi
@Ewa

To zależy :) Od czego? Od stanowiska, doświadczenia, umiejętnosci, szkolen, negocjacji itp. Dla mnie wypłata jest zadowalająca i lubie te robote.

Sylwia
@maxi

Cześć, bardzo się cieszę, że lubisz pracę w DepilConcept ale czy mogłabym uzyskać od Ciebie trochę więcej szczegółów? Interesuje mnie właśnie kwestia zarobków na start dla osoby bez doświadczenia ale z wykształceniem kierunkowym. Czy ktoś po skończonych np. studiach z kosmetologii ma szansę na lepsze warunki zatrudnienia?

maxi
@Sylwia

Tak ta praca choć czasem ciezka sprawia mi duzo satysfakcji. Na start zarobki nie sa najgorsze i potem wraz z doświadczeniem sa coraz większe. Jesli masz skończone studia kosmetologiczne to dodatkowy atut, myślę, że masz spore pole do negocjacji. Wiesz ciężko się odnieść do konkretnych zarobów bo każdy salon to inny właściciel więc musisz indywidualnie porozmawiać.

Agata

Po przeprowadzce do Warszawy znalazłam pracę w Depil Concept. Pracowałam już w salonie kosmetycznym w swoich okolicach mam wykształcenie kierunkowe, więc dostałam tu pracę na całkiem dobrych warunkach. Zarobki są niezle i zalezne od zaangazowania. Mamy dosc mlody zespol, dziewczyny są fajne i atmosfera też. Jedynym minusem są telefony, ale da się przyzwyczaić.

Ktoś :)

Dzień dobry mam pytanie do osób pracujących jeśli gabinet jest otwarty od 9-20 to panie pracujecie 11 godzin ciągiem czy na zmiany? :) dziękuje z góry za odpowiedz, pozdrawiam

Pracownica :)
@Ktoś :)

Nie :) praca jest na zmiany :) Pracujemy po 8h

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DepilConcept? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ela

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Salon godny polecenia.

PaniKasia

W tej brazny niestety czesto trafiaja sie niezadowolone klientki ale cale szczecie tych drugich tez nie brakuje. Rozumiem że cena za serie nie jest tania jednak warto zainwestowac w siebie i nie pozeganac maszynki czy uczucia swedzenia po depilacji bikini maszynka. Zawsze jak panie się pytaja o to kiedy zauwaza efekty to mowimy ja czy koleznaki przed zabiegami ze kazde wlosy sa inne i ciezko to okreslic. Po pierwszym zabiegu wlosow jest mniej ale calkowicie nie znikaja to nie czary. Takie minimum to 10 zabiegow. Potem jeszcze sie je przypomina. Jak sie widzi pania ktora jest po 10 czy 12 zabiegu to roznica jest zauwazalna z tym co bylo na pocztaku.

Klementynka36

Już od dłuższego czasu pracuje w depilconcept i czytając te wpisy to czasem zastanawiam się kto je pisze, bo nie wierzę, że w każdym salonie jest tak samo. Mi dobrze się pracuje, mamy fajny zespol, z którym idzie sie dogadać. Jest sporo klientek. Oczywiście, zdarza się nie zadowolona ale w żadnym biznesie tego sie nie uniknie. Jak dla mnie metoda jest skuteczna i widzę, że działa.

Jaki jest wkład kierownictwa DepilConcept w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Paula

DepilConcept to franczyza więc niestety często negatywne opinie dotykają dobre salony. Nie wiem jak wygląda to w salonie w Krakowie i innych miastach jednak właścicielkę kilku salonów na Śląsku szczerze polecam. Jestem pracownikiem od prawie roku i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w DepilConcept. W Śląskich salonach nie ma rotacji pracowników więc raczej wniosek nasuwa się sam :)

...
@Paula

Znów Śląsk próbuje ratować reputację Krakowa? Jak ktoś będzie chciał (i polecam) przeczytaj komentarze poniżej

Xd

Wkład kierownictwa- masz na myśli centralę? Są. Nieprzyjemni, zwalają winę na pracowników, ciągle oskarżenia brak pomocy, chiński sprzęt ciągle z problemami. Atmosfera tak jak we wszystkich ich salonach jest kiepska, bo jest nastawienie na wciskanie pakietów a nie troska o klienta. Jeśli centrala wymyśliła sobie że IPL to cudowny zabieg i musisz sprzedawać te kłamstwa, to wiesz jaka to atmosfera.

Yyyyyy
@Paula

Pracujesz od r prawie roku? A ile salon ma lat? Pewnie u was z uśmiechem na ustach kłamiecie klientom że wystarczy 7-10 zabiegów?

Mariola
@Yyyyyy

Pracuje od 4 lat prawie w Katowicach. Salon ma w tym roku 6 lat. Klientów miesięcznie ok 400. Nie bez powodu tyle czasu tutaj pracuje :) Nie okłamujemy klientów, jesteśmy z nimi szczerzy. Sama jestem po serii 9 i 11 zabiegów i mam kilka włosów i spokoj na rok :) Niestety jak ktoś nie wierzy i nie potrafi przekazać odpowiednio informacji to nie będzie dobrze odbierany przez klientów. Liczy się podejście do klienta jak do człowieka, jak się tego nie rozumie to niestety moz być trudno pracować komuś w zawodzie kosmetologa. Ja za Śląskiem bede stała murem, Centrala dużo potrafi pomóc ale z czasem i doświadczeniem pomocy już tyle nie potrzeba. Jeśli ktoś uważa że IPL nie działa to widać nie ma na tyle wiedzy, doświadczenia i nie widział na własne oczy jakie mogą być efekty ;)

??
@Mariola

Czemu ktoś z Katowic udziela się na profilu DepilConcept Kraków? widzę, że jak są pozytywne opinie to tylko ze śląska. Sorry, ale jaoś tego nie łykam.

@??

Udziela się bo szefowa krakowskich salonów jest koleżanką szefowej śląskich:) Już parę lat temu jedna drugą kryła w kłamstwach :D.

Mariola

Nie znam nikogo z Krakowa, a tym bardziej szefowej z Krakowa. Proszę czytać ze zrozumieniem! Wypowiadam się tutaj bo oczerniany jest nie tylko Kraków jako gabinet ale kilka innych rzeczy, więc skąd to śmieszne pytanie? Oczerniacie metodę, sprzęt a nie macie chyba o tym zbyt wiele pojęcia. Nie bronię Krakowa tylko bronię to co robię sama od lat, na czym pracuję i to co widzę. Zrobiłam wystarczająco dużo zabiegów (Min 5tys) by wiedzieć że metoda działa i by samej móc cieszyć się z jej efektów. Osobiście mam sporo klientek po pseudogabinetach z laserami gdzie musiałam naprawiać błędy popełniane przez innych i ratować reputacje zabiegów trwałej depilacji, bo ktoś zapewniał że laserem 4 zabiegi wystarczą albo wystarczy kilka zabiegów do końca życia.... Takie bajki to może jedynie głosić ktoś kto nie ma pojęcia o trwałej depilacji od strony kosmetologii i dermatologii. Z każdej strony może się znaleźć ktoś mało kompetentny, więc już dajcie spokój z demonizowanem jednej metody a wybielaniem drugiej, bo nic nie jest czarne i białe :)

@Yyyyyy

Cześć Yyyyyy Dziękujemy za Twoją opinię. Zawsze informujemy klientkę, że 7-10 zabiegów to podstawowa, minimalna seria. Takie informacje są również w karcie klienta. Zależy nam na tym, aby osoby korzystające z usług trwałej depilacji były odpowiednio poinformowane i staramy się zawsze to podkreślać.
 Pozdrawiamy serdecznie! Zespół DepilConcept

...
@Mariola

To, że Pani jest po 9 i 11 zabiegach to nie znaczy, że klientki będą miały podobne efekty co Pani. Prawda jest taka, że gdyby na rozmowach przedstawiano jasno i wyraźnie, że tych zabiegów może być nawet 20 i więcej, to mało która z kobiet by się zdecydowała na te zabiegi. Za przeproszeniem z ty*ka sobie wciągnięto te 7-10 zabiegów.. Z własnego doświadczenia, mogę napisać, że owszem są nawet klientki co mają 5 zabiegów i jest efekt super wow ( są to pojedyncze przypadki) , ale ta metoda nie działa na wszystkich a wiele klientek jest zmuszonych zrobić więcej jak 15 zabiegów, z tym że włosy potem i tak odrastają ( widać to niestety po stosach kart klientów z archiwum-gdzie trzeba nachalnie dzwonić i bez skrupułów proponować kolejne zabiegi). Ile obelg słyszałam na swój temat, że naciągamy, że włosy odrosły itp). A apropo braku wiary w działanie zabiegów i zrozumienie klienta (tak, tak, też nawijano mi z tym na uszy makaron) - jeżeli klientka nie widzi efektów czy włosy odrosły po zabiegach to żadna nasza wiara nie pomoże, no błagam. Nawet najlepsza gadka nie sprawi, że włosy wypadną. Zabiegi zabiegami, ale jak pracowałam w depilu to właśnie nie podobała mi się też cała ta otoczka maretingowa. Kiedy kończyły się Paniom pakiety i były rzeczywiście po kilkunastu zabiegach to nie daj Bóg się odpuściło takiej.. Trzeba było namówić na kolejny pakiet ( bo a nuż po kolejnym by było lepiej- i tak do u**anej śmierci). Wiele sytuacji dziwnych i nie na miejscu było w moim salonie i to nie chodzi tylko o klientów, ale podejście właścicieli i menagerki co spowodowało, że odeszłam, a jak opowiadałam o niektórych sytuacjach to się ludzie za głowę łapali, że można w takim środowisku pracować. Nie oceniam wszystkich salonów - jednak znam dziewczyny, które pracowały w różnych województwach i wiele z nich uciekło, bo miały podobne sytuację do moich, więc cos musi być na rzeczy. Więc osoby, które komentują ogólną sytuację w polskich depilconcept jak najbardziej mogą być prawdziwe, bo sama tego doświadczyłam.

@...

Witaj … Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy firmą otwartą na wiadomości od obecnych jak i byłych pracowników salonów. W swojej wypowiedzi porusza Pani bardzo ważne kwestie dotyczące metody depilacji. Zaręczamy, że nasza metoda - SHR in Motion jest skuteczna, co potwierdzają nie tylko setki zadowolonych klientów, ale także nowo otwierające się punkty, często otwierane przez właścicieli, którzy już mają swoje salony i są przekonani o skuteczności metody. Przypominamy również, że aby depilacja przyniosła zamierzony efekt muszą być spełnione czynniki takie jak: prawidłowo wykonany zabieg, odpowiednia dbałość o urządzenia i kontrola impulsów. Ponadto, na wydłużenie ilości zabiegów mają wpływ indywidualne predyspozycje, gospodarka hormonalna czy też wiek. Mimo, że bardzo byśmy tego chcieli to nie jesteśmy w stanie zagwarantować 100% skuteczności żadnej Pani (żadna metoda depilacji tego nie zagwarantuje), gdyż jak wspomnieliśmy wyżej warunkują to indywidualne predyspozycje, na które nie mamy wpływu. Podobnie jest z innymi zabiegami kosmetycznymi, rehabilitacją itp. Bardzo ważne jest szczere podejście do klienta i przekazanie mu, że nie jesteśmy w stanie określić czy to będzie 5, 10, 15 zabiegów. Z tak szerokich możliwości wyciągnęliśmy średnią min. 7-10 zabiegów, o których piszemy - ale podkreślamy, że to jest minimum. Każdy z nas reaguje inaczej i to absolutnie normalne, że organizm może reagować później niż książkowo. Każdemu też chcemy dać szansę, nawet jeśli efekt zadowalający jest po kilkunastu zabiegach to uważamy, że warto, bo to i tak lepsze rozwiązanie niż tradycyjne metody depilacji i codzienna maszynka do golenia. Jako centrala staramy się możliwie jak najbardziej dbać o wysokie standardy jakości w sieci, jednakże to oddzielne przedsiębiorstwa i właściciele salonów. Zależy nam na otrzymywaniu takich informacji zdecydowanie wcześniej - by móc na bieżąco reagować. Nie znając osoby komentującej, ani informacji, o którym salonie pisze - nie możemy się do tego odnieść w sposób satysfakcjonujący. Przypominamy, że we wszystkich niepokojących kwestiach można się z nami kontaktować za pomocą maila gowork@depilconcept.pl Pozdrawiamy, Zespół DepilConcept

Paul

Wszystkie padlysmy ofiarą tej firmy. Zgadzam się z tobą, wyzysk, brak szacunku dla klientów, wyciśnięcie z nich kasy na zabiegi które nie działa ją. Firma kiedyś może jak zaczynała miała jakiś poziom, ale straciła go jak narobiło się salonów jak biedronek, Warszawa co ulica to depilconcept. Nie ma nad tym kontroli nad jakością przeszła na masowke jak wszystkie tanie sieci. Ja skończyłam dlatego z nimi pracę, bo wstyd było mówić gdzie pracuje.

Xxx
@Paul

Dokładnie. Kamień z serca mi spadł jak odeszłam z tej chorej pracy. Nie zdawałam sobie sprawy, że może mi upaść tak zdrowie psychiczne, tutaj najważniejsza jest sprzedaż i marketing niż dobro klientów.

Dzień dobry Xxx, dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy podkreślić, że niemalże każdy salon to oddzielny franczyzobiorca, co za tym idzie jest oddzielną firmą. Bardzo niepokoi nas Twoja opinia. To co piszesz może świadczyć o przekroczeniu granic. Jednocześnie chcemy podkreślić, że w naszej firmie nie ma miejsca na takie działania. Jednak musimy pamiętać również o tym, że pomówienia mogą także wyrządzić wiele krzywdy. Chcielibyśmy poznać więcej informacji i szczegółów dotyczących Twojej wypowiedzi. Bardzo prosimy o kontakt na maila: gowork@depilconcept.pl

Aktualność
Witajcie!

Dziękujemy za wszystkie opinie! Widząc Wasze zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy być obecni na serwisie GoWork.pl oraz rozpocząć dialog z Wami i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania.

Bardzo ważne są dla nas merytoryczne opinie, które pozwalają nam lepiej poznać oczekiwania naszych pracowników oraz lepiej funkcjonować i rozwijać się. Aby móc odpowiadać na pojawiające się pytania i uwagi bardzo zachęcamy do merytorycznych komentarzy i zachowania kultury wypowiedzi - gdyż tylko na takie jesteśmy w stanie rzetelnie odpowiedzieć.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wszystkim spostrzeżeniom uda nam się sprawić, by współpraca z nami oraz z właścicielami wszystkich salonów DepilConcept była na jak najwyższym poziomie. Dołożymy wszelkich starań by odpowiadać na pytania oraz wyjaśniać wszelkie nieporozumienia.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż opinie, które nie są zgodne z regulaminem serwisu są usuwane przez administratora GoWork.

Ponadto odczuwamy potrzebę podkreślić to, że DepilConcept Polska działa w formie franczyzy, co

powoduje, że prawie każdy salon DepilConcept to oddzielny przedsiębiorca.

Firma DepilConcept to sieć salonów świadczących usługi trwałej depilacji oraz fototerapii. Naszą wartością jest zapewnienie komfortu życia wszystkim tym, którym zależy na gładkiej skórze. A nasze zespoły to osoby, dla których branża beatuy to nie tylko praca, ale i pasja!

Zależy nam na tym, aby nasza firma DepilConcept była przyjaznym miejscem dla wszystkich!

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusje na forum GoWork. Pragniemy, aby wszystkim pracowało się lepiej, dlatego też stworzyliśmy adres mailowy: bok@depilconcept.pl , na który zachęcamy wysyłanie oraz opisywanie niewyjaśnionych i problemowych sytuacji, jak i zadawanie pytań.

Będziemy z Wami w kontakcie najszybciej jak to możliwe.
Anja

Dotyczących Krakowa? Są jeszcze inne wątki dotyczące innych salonów i owszem metoda jest nieskuteczna. Wystarczy wpisać sobie ipl do salonu można kupić go za ok 20 tys zł, chiński sprzęt zwraca się jego koszt w miesiąc albo i dwa tygodnie ???? Prawdziwy laser np vectus kosztuje 130 tys jak Pani może porównywać wogole te metody? Osoby pracujące często bez doświadczenia, nie wiedzą co robią. Być może w Krakowie jest największą rotacja lub mobbing stąd najwięcej opinii na temat tego miejsca-nie wiem. Ale wiem jedno, wciskanie ludzia kitu i tyle. Za to powinien się ktoś wziąć bo to (usunięte przez administratora) klientki powinny postawić się bo tracą mnóstwo kasy. Pracowałam w innym salonie, uczestniczyłam w tych śmiesznych szkoleniach w któryvh uczą jeden nie cały dzień jak robić zabieg a reszta to techniki sprzedażowe. Zdążyło się że dziewczyny rezygnowały podczas szkolenia. A także były dziewczyny pracujące jakiś czas bez kwalifikacji już wykonujące zabiegi bez przeszkolenia i opowiadały tym nowym jak jest strasznie. Myślę że firma długo jeszcze nie pociągnie na takim oszukiwaniu. A przypomnijmy sobie dlaczego już nie ma body concpet tylko jest depil conept? Zmiana koncepcji na oszukiwaniu ludzi. Dziękuję za uwagę

edyta

Pozdrawiam wszystkie Panie wypowiadające się na tym forum. Z przykrością stwierdzam, że pośród wszystkich opinii jakie przeczytałam pojawia się bardzo wiele nieprawdziwych i kompletnie nie potwierdzonych informacji. Mnóstwo negatywnych emocji, które przebijają się przez wpisy, frustracji, złości, pretensji i niechęci osobistych kompletnie pozbawiają większość komentarzy wiarygodności. Co do skuteczności metody i sprzętu, który jest użytkowany we wszystkich salonach DC w Polsce to zapewniam, że sieć może się pochwalić identycznym standardem dlatego niemożliwe jest aby tylko w Krakowie ta metoda się nie sprawdzała?..!! Na własnym ciele mogę się pochwalić bardzo dobrymi efektami, które bez problemu podtrzymuję zabiegami przypominającymi od 4 lat i nie wyobrażam sobie żeby wrócić do sytuacji sprzed terapii gdy włosy odrastały już przez 1 noc:-( Prawdą jest, że nie na każdą osobę metoda działa z tą samą skutecznością tzn że oczekiwany efekt może przyjść po 8,10, 12 lub nawet w przypadkach bardziej fizjologicznie skomplikowanych po 20 zabiegach, jednak w ponad 90%przypadków (wyłączając jasne i rude włoski) metoda się bardzo dobrze sprawdza. ( u mnie pachy-8 zab. bikini 14 zab. nogi 10 zab- obecnie przypominajki co 6-12 m-cy) Wg mnie nie ma obecnie dostępnej bardziej komfortowej i skuteczniejszej metody usuwania owłosienia jak SHR in motion czy laser. Przy czym laser jest bardziej inwazyjny i bolesny i nie wszystkie klientki godzą się na skutki uboczne. Osobiście znam też wiele przypadków że po serii 8-10 zabiegów laserem z przerwami 8 tyg włosy również zaczęły odrastać ponieważ personel nie poinformował o konieczności wykonywania zabiegów przypominających. A "stety" lub "niestety" nasz organizm będzie się regenerował w tym również cebulki włosa, to naturalny proces zachodzący w naszym organizmie, my mamy jedynie możliwość te procesy opóźniać lub osłabiać aby poprawiać sobie komfort życia oraz samopoczucie. Zachęcam też wszystkich "byłych"pracowników DC Kraków i nie tylko, do bardziej rzetelnych opinii. Żeby wyrobić sobie zdanie o metodzie a także o metodach pracy, promocji i obsługi klienta w DC trzeba przede wszystkim wielu m-cy intensywnych szkoleń oraz doświadczenia min rocznego pracy z klientami w salonie. Co do podłoża sprzedażowego, o którym mowa w niektórych opiniach to oczywiście to ważny element naszej pracy, gdyż oczywiście jesteśmy firmą, która musi generować zyski i nadal się rozwijać, myślę że żadna klientka nie byłaby zachwycona gdyby okazało się że salon,któremu zaufała jest na skraju bankructwa z powodu złego zarządzania, braku odpowiedniego serwisu i regularnych szkoleń dla personelu a także pogarszającej się jakości usług itp. Co do pojawiających się informacji o nieuczciwości pracodawcy to zachęcam do zgaszania tego typu zachowań do odpowiednich instytucji i dopiero w takim przypadku opisywanie sytuacji, nie ma nic gorszego niż okładanie błotem anonimowo w internecie bez możliwości odparcia takich argumentów. Zapraszam do wszystkich salonów DepilConcept po wiarygodną informację zarówno klientki, klientów jak i przyszłych pracowników. Najlepsza opinia to taka jaką sami sobie wyrobimy. edyta- właściciel jednego z gabinetów ps: oczywiście moja opinia jest bardzo stronnicza bo od wielu lat jestem zakochana w tym co robie:-)

Klienta

Hej, jestem ich klientką od ponad roku. Wykonuje depilacjie bikini glebokiego za sobą mam 15 zabiegow. Efekty? Fakt wlosow jest znacznie mniej. Od kilku wizyt Panie powtarzaja mi ze mam przyjsc za miesiac i one ocenia efekty. Zawsze jednak nie sa one na tyle satysfakcjonujace by zakonczyc serie. Przez czas kiedy gabinet byl zamkniety z powodu epidemii w zasadzie przepadla mi jedna wizyta ale przez czas wszystkie wlosy odrosły na nowo. Pakiet konczy mi sie za dwie wizyty, efekt jak dla mnie mega slaby. Wydałam juz ponad 2500 tys. Szczerze to płakać mi sie chce bo nie wydaje mi sie ze przez te dwie serie wlosy znikna calkowicie. Nie chce płacic za kolejna seria... Straciłam nadzieje ze to faktycznie na dłuższą mete działa. Z moich obserwacji wynika robisz zabiegi to wlosy wypadaja, przerwiesz czy nie zrobisz kolejnego zabiegu i włosy wracają jak bumerang. Dziewczyny co radzicie?nie chce wydawać kolejnych pieniędzy na coś co poprstu nie działa. Tez chciałam dodać ze mam 22 lata i nie mam jakiś nie widomo jak mocnych włosów.

Agata31
@Klienta

Absolutnie niech Pani nic nowego nie wykupuje. One będą próbowały omamić Panią promocjami, bo tylko z tego są szkolone jak sprzedać pakiet niezadowolonemu klientowi, ale niech się Pani nie zgadza. Moż Pani także zgłosić reklamacje, i wtedy każdą strefę ma Pani za bodajże za 29zł. Ale to i tak nic nie da, bo pracują na chińskim sprzęcie, o baaaardzo małym zakresie parametrów, więc tylko usypiają włoski, ich cykl wzrostowy. Na Pani miejscu poprosiłabym o zwrot pieniędzy za niewykorzystane strefy odczekała minimum pół roku aż włosy się zregenerują, i poszła na laser typu LS, Vectus czy inny diodowy, jeżeli włos jest ciemny. Trzeba pamiętać, że ipl zaburza cykl wzrostowy włosów, i nawet jeśli zdecyduje się Pani na laser, to zabiegów będzie trzeba wykonać więcej. :(

@Klienta

Nie daj się nabrać, na 100 % będą mówić o indywidualnym podejściu do klienta, nowe pakieciki itd, Jestem ich byłym pracownikiem, sama odeszłam jak zorientowałam się że to po prostu nie działa, uczyli nas technik sprzedaży żeby nawet ludzie na to kredyt brali...

Martyna

Praca w depilconcept to wydojenie psychiczne, tylko dla osób o mocnych nerwach. Centrala ma ciśnienie na sprzedaż, musisz chwalić ich zabiegi, jak jesteś niezadowolona to wynocha i płać karę. I szukający kolejnych ofiar. Najciekawsze historie są na kolejnych szkoleniach, dużo negatywów można dowiedzieć się od tych co dłużej pracują. Centrala zadręcza psychicznie tabelkami, zestawieniami, wciskaniem zabiegów niby 7, a po 17 klientki płaczą, że wtopiły pieniądze i brak efektu. Centrala umywa ręce i winę zwala na pracowników. Przestrzegam przed tą firmą, są inne marki z ludzką twarzą.

Qwe
@Martyna

Widze, ze nadal to samo. Bez zmian. Od lat. Wciskanie kitu, (usunięte przez administratora) klientek co do ilosci zabiegow, gnebienie pracownikow

@Qwe

Tak, masakra co tam się dzieje. Gdyby nie centrala to może bym została, ale miałam dość ciągłych ocen, szeregowania w tabelach, wciskania ludziom kitu, bo 7 zabiegów to oczywiście bajki. Trzeba robić je ciągle. Nie rozumiem, że otwierają się kolejne salony, przecież ta metoda to lipa, a w salonach ciągle rotację, co 3 MSC nowe osoby, ludzie uciekają do firm, gdzie nie ma jakiegoś sztabu centralnego, nazwijmy to po imieniu (usunięte przez administratora) Salony są ciągle sprzedawane nowym właścicielom, poprzednicy rezygnują, boją się pozwania do sądu przez niezadowolone klientki. Ja miałam 2 szefowe i nowa też się bała, bo był ogrom reklamacji, bo 10 zabiegach włosy rosły, babki straszyły sądem. A centrala mówiła, żeby pani sprzedać kolejny pakiet, ale pytam jak, skoro klientka płacze że przez nas straciła kasę. Co za ludzie pracują w tej centrali, nie mają sumienia, warszawskie egoistyczne ... Dla nich liczy się tylko kasa, nie człowiek, a zwłaszcza dla właścicieli depilconcept, z nimi to już w ogóle masakra, sknerusy i egoiści

as
@Martyna

A w jakiej miejscowości pracowałaś w DepilConcept?

Qwe
@Martyna

Opamiętajcie się przecież DepilConcept to (usunięte przez administratora) naciąganie, szantaż, spekulacje, niszczenie godności. Porozmawiajcie sobie z byłymy franczyzobiorcami, są na psychotropach, z długami i sprawami w sądzie. Tyle im zostało wspomnień po tej firmie.

@as

Nie będę pisać o mieście, w którym pracowałam, bo nie mam pretensji do pracodawcy i nie chcę mu zaszkodzic. Podzwoń po byłych pracownikach, jak masz kontakty i popytaj o te pracę to posłuchasz ciekawości. O metodach płynących z góry chyba każdy słyszał.

Artur

@martyna a jakie to są szkolenia ?

Adrianna

Aby dostać pracę w salonie trzeba być kosmetologiem czy wystarczy wykształcenie kosmetyczne?

Wiesz kto.
@Adrianna

Nie musisz nic umieć. I tak cię wezmą, bo brakuje im ludzi. Nie ma nacisku na zabiegi. Nacisk jest na sprzedaż

@Wiesz kto.

Wystarczy wykształcenie kosmetyczne :) Ludzi nie brakuje, brakuje tych którzy pracują a nie udają

A.

Jest wręcz odwrotnie. Franczyzobiorca w Krk trzyma nierobów, a pracujących zwalnia. Brzmi paradoksalnie? Sprawdźcie, same się o tym przekonacie. Z resztą coś musi być na rzeczy w Krakowie, skoro na ponad 150 salonów w całej Polsce na goworku jest tylko Warszawa i Kraków z negatywnymi opiniami. Kraków ma tylko 3 salony.

@A.

Salonów w Polsce jest około 60, sprawdziłem, a pracodawca musiałby strzelać sobie w kolano żeby zwalniać pracujących ludzi :/ a to raczej niemożliwe

@Nowy

Mówimy o KRK. W Krakowie tak jest. Zwalnia bo takim trzeba zapłacić, a Pani nie lubi płacić.

Irga

Moja opinia negatywna zniknęła. Brawo!!!

Małgorzata
@Irga

Oj, nie lubi płacić, już 2 tygodnie czekam na zaległe wynagrodzenie.

@Nowy

Widzę, że ktoś usilnie stara się usuwać negatywne komentarze. Pozdrawiam firmę z grupą bRenewal, która notorycznie usuwa firmom negatywne komentarze i wciska jakieś fejkowe pozytywne. Ile razy będziecie usuwać moje komentarze, tyle razy je dodam. Przestańcie uczestniczyć w oszukiwaniu ludzi, że jest dobrze w danej firmie - usuwając negatywne komentarze! Na prawdę macie w nosie to, że ktoś następny, kto tu będzie pracował nie otrzyma wynagrodzenia? Że będzie mobbingowany? Wiecznie zastraszany, że zostanie zwolniony? Uważacie, że można grozić pracownikom? Pamiętajcie, że uczestniczycie w tym, ile następnych osób będzie musiało przechodzić przez to samo. kopiuję opis. tak na wszelki wypadek, gdybyście usunęli ten. Kolejny, który dodałam.

Małgorzata

A tak na temat mojego wynagrodzenia, na które czekam: mam nadzieję, że te maile dochodzą do siedziby więc proszę o interwencję w sprawie mojego zaległego wynagrodzenia. 10.03 powinny być na koncie. Właścicielka nie wypłaciła najpierw premii za grudzień wszystkim pracownikóm, bo w ostatniej chwili podwyzszyla kwoty za ktore nalezy sie premia, a później wynagrodzenia za luty. Czy naprawdę nie macie wpływu na tą osobę, na to jej poniżanie pracowników, ciągle zmiany decyzji, brak szacunku, brak wynagrodzeń?

@Małgorzata

Też miałam problem z otrzymaniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Trzeba mocno interweniować w siedzibie Depil Concept albo po prostu ktoś w końcu musi zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy.

Laura

Czy mogę prosić o opinię o depilconcept na Bronowicach przy ul. Armii Krajowej Krakowie? Proszę zarówno pracowników jak i klientów. Jak wygląda praca w tym miejscu? Czy warto aplikować do pracy do tego gabinetu?

ex
@Laura

Dziewczyny ok, szefowa milusia, ale nie fair. Zapoznaj się z opiniami poniżej. Nadal są aktualne.Od kilku lat - bez zmian.

Gabriela
@ex

Trochę niejasne jest Twoje stwierdzenie, że Szefowa jest miła, ale nie fair. Wymagałoby to jakiegoś konkretnego dopowiedzenia, ale to może innym razem. Coś słyszałam, iż w DepilConcept chętnie teraz zatrudnią Kosmetologa. Orientujesz się, jak dużego doświadczenia na tym stanowisku tam wymagają?

@Laura

Nie wiem jak w Krakowie ale ogólnie polecam gorąco DepilConcept. Sama pracuję w jednym z salonów na Śląsku i naprawdę z czystym sumieniem polecam!!! Mnóstwo szkoleń, które przydadzą się w każdej innej pracy. Ja jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam póki co zmieniać pracy. Jak komuś zależy i rzetelnie pracuje to naprawdę jest się w stanie godziwie zarobić! Centrala bardzo pomocna! Ja nie znajduję żadnych minusów a pracuję od 7miesięcy. :)

Co jest? Brak pozytywnych opinii od pracownikow z Krakowa? Od tylu lat? Za to juz ktorys raz widze opinie ze Slaska na profilu Depilconcept Krakow. Wiem, ze szefowa z krk przyjazni sie z szefowa ze slaska, ale to nie jest powod, zeby prosic ich o pozytywne opinie. :P skoro na goworku sa 4 profile depilconcept na ponad 100 salonow w Polsce i notorycznie pojawiaja sie opinie tylko w Warszawie i Krakowie to powinno to dac do myslenia ????

Magdalena
@Laura

Pracuje już pół roku w Gabinecie w Krakowie na stanowisku kosmetologa. Totalnie nie rozumiem i nie zgadzam się z opiniami na temat właścicielki i atmosfery w salonie. Problem jest chyba z osobami, które te opinie wystawiają. Pokolenie milenialsów i roszczeniowych Pań rośnie w siłę. Każdy kto chcę dać choć trochę od siebie się tutaj odnajdzie. Wiadomo, jak w każdej pracy bywa różnie, ale pracowałam w różnych miejscach i nigdzie nie chciałabym wrócić, mając teraz obraz takiej szefowej i miejsca pracy. Robisz to co należy do obowiązków? - dostajesz wynagrodzenie Robisz coś więcej? - dostajesz premię od utargu Co do samej właścicielki? Obym zawsze spotykała takich ludzi na swojej drodze! Jest bardzo wyrozumiała, stanie za Tobą murem, gdy zobaczy że jesteś dobrym i lojalnym pracownikiem. Jeśli szukasz pracy na chwilę to nie polecam, nie będziesz chciała odejść!

Nie lubię kłamstw
@Magdalena

Żadna Magda nie pracuje w DepilConcept Kraków od pół roku. Serio? Zmyślacie opinie?

@Nie lubię kłamstw

Powiem Wam że w tym momencie nie ma pracownika w Krakowie który pracuje krócej :)

Paula
@:)

Hahaha, nikt nie wytrzyma tam dłużej niż 3 miesiące.

Pracownik Kraków

Tak naprawdę to nie wiadomo kto się pod waszymi "nikami" kryje. Jeżeli ktoś ma jakieś "ale" do pracy w Krakowie i samej Pracodawczyni niech podpisze się z Imienia i Nazwiska lub bezpośrednio się z nią kontaktuje. Internet wszystko przyjmie, a na pewno negatywne komentarze.

@Pracownik Kraków

To proszę. Podaj imię i nazwisko. Przecież Twoja opinia nie jest negatywna.

Zuzka

Jakie mniej więcej są zarobki w depilconcept?

Zostaw merytoryczną opinię o DepilConcept - Piaseczno

• Jak się pracuje w DepilConcept?

Zobacz opinie na temat firmy DepilConcept tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DepilConcept?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DepilConcept