DepilConcept Polska

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DepilConcept Polska

Podobno przyjmują też osoby w trakcie nauki z zakresu kosmetologii, a przynajmniej tak twierdzą w ofercie. Ja właśnie kończę jedno ze szkoleń i szukam pierwszej pracy, chętnie się dowiem czy faktycznie byłoby to dobre miejsce na start. Widzę tam wzmiankę o regularnych szkoleniach rozwojowych, a czy wiążą się one z podwyżkami choćby raz w roku? I ile może wynosić pensja podstawowa?

Dzień dobry. Tak, jest możliwość rozpoczęcia pracy w trakcie nauki, ale to musi być nauka w szkole wyższej czy studium kosmetycznym, same szkolenia dodatkowe nie są wystarczające. Co do warunków finansowych, to są one ustalane indywidualne w każdym salonie, zależą od doświadczenia, kompetencji i wyników pracy. Samo odbycie szkoleń, które oferuje i opłaca pracodawca nie jest równoznaczne z podwyżką.

Karolka Nowy wpis
@DepilConcept Polska

Też widzę możliwość pracy jako kosmetolog w Tychach. Zarobki podaliście Państwo dosyć szerokie, bo 3.5k - 8k i zastanawiam się teraz co trzeba zrobić, żeby od początku dostać tę górną granicę... Czy rodzaj umowy jest do wybrania samemu? Interesuje mnie bardziej umowa o pracę, ale widzę, że jest też opcja na zleceniówkę.

Nowy wpis

@Karolka

Jak w każdym salonie kosmetycznym, pensja waha się w zależności od wyników. Zwykle w naszych salonach proponowana jest podstawa + prowizja. Wysokość i zasady przyznawania prowizji są ustalane indywidualnie, w każdym salonie system może wyglądać inaczej, gdyż każdy salon to odrębny właściciel i pracodawca. Wysokość pensji zależy też od wykształcenia, doświadczenie i umiejętności.

Amelia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja z odejściem z pracy w czasie wcześniejszym niż jest wyznaczony po okresie szkoleniowym? Czy obowiązują jakieś kary lub dziwne zapisy w umowie na które warto uważać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DepilConcept Polska?

natka

Zrobiłam pakiet depilacji shr in motion i jestem bardzo zadowolona z efektów, jak i profesjonalnego podejścia pracowników w salonie. Czysto, punktualnie, sympatycznie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DepilConcept Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Powystawiano trochę ogłoszeń. Z tego, co się zorientowałam mogłaby się starać o posadę Kosmetyczki w Salonie Depilconcept w Rumi. Nie wyjawiono kwot, a praca jest na zlecenie, na niecały etat i w systemie zmianowym. Ile więc godzin w tygodniu / miesiącu można mieć tu wyrobione? Po jakim czasie jest umowa o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o DepilConcept Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w DepilConcept Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DepilConcept Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DepilConcept Polska