DepilConcept (Brown Sugar Esthetical)

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DepilConcept

Klaudia

Jestem pracownikiem Depilconcept już od ponad 4 lat i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat pracy w tej sieci. Mamy okazję wykonywać świetne zabiegi fototerapii na profesjonalnym urządzeniu, które niesamowicie pomagają ludziom, dają komfort psychiczny i po prostu wygodę na całe życie. Pracownicy systematycznie są szkoleni (i to pod każdym względem). Praca owszem jest wymagająca, ale wynika to z wysokiej jakości usług oferowanych klientom salonów. Pracujemy w ramach sieci, jednak każdy salon jest od siebie niezależny i jeśli chodzi o śląskie gabinety, to panuje tam cudowna atmosfera, no i przede wszystkim można dobrze zarobić! ;)

Wiesz kto.
@Klaudia

Widzę, że nie pracowałaś w Krakowie.

Kass

Nie polecam. Bardzo duzy mobing wmawianie ze wszystko co dzieje sie zlego w salonie to wina pracownikow, obcinanie premi z byle powodu, nie placenie za nadgodziny i totalny chaos brak szacunku dla pracownika ciagla rotacja to tylko niektore z atrakcji odradzam.

bm
@Kass

Jeżeli mówisz o Depilu w Krk, to widzę, że od 2 lat nic się zmieniło w takim razie ;) Mobbing na porządku dziennym, pranie mózgu na szkoleniu...

Wiesz kto.
@bm

Minęło trochę czasu od waszej wypowiedzi i stwierdzam, że nadal jest mobbing w salonach w Krk. Straszenie i grożenie utratą pracy, szefowa w krk zmieniająca co drugi dzień zdanie o tym jak prowadzić salon. Nie dziwię się, że jest tam taka rotacja pracowników. Według siedziby DepilConcept ponoć ogromna rotacja. Na dodatek przepracowując 5 miesięcy, to musiałam się wykłócać o pierwsze i ostatnie wynagrodzenie (bo jeszcze dłuższą chwilę po dziesiątym danego miesiąca nie miałam przelewu). W pewnym momencie już nawet nie odbierała telefonu. Dopiero interwencja w siedzibie zmotywowała tę kobietę do wypłacenia wynagrodzenia. Dziwię się, że w siedzibie do tej pory nic z tym nie zrobili. Nie widzicie, że tam się źle dzieje? To nie przypadek. Przypadek nie trwa 5 lat władań jednego franczyzobiorcy.

Dotyczy depil concept krk Jestem ich klientką od 3 lat i kopię ich w (usunięte przez administratora) Chodziłam na zabiegi co 4 tygodnie, później co 2 lub 3 msc.  Po około 15 zabiegach zaczęłam dopytywać co i jak i Panie mnie zapewniały że już mam 100 procent.  Zdecydowałem się na reklamacje po 23 zabiegach i az trudno uwierzyć ale zostałam umówiona z menagerem  który wyjaśnił mi że moja skóra przyzwyczaiila się do bodźców. Powinnam zrobić sobie przerwę po około 15 zabiegach na pol roku. Oczywiście drogie Panie nie możecie się golić bo włoski nie mają się o co zaczepił i wypaść. Hmm... policzmy przeszło 7 zabiegów więcej razy 130 zlotych. Pytanie nasuwa się samo, dlaczego taka przerwa nie została mi zaproponowana wczesni3j ? Odpowiedź jest prosta. Bo chcieli wyciągnąć pieniądze. Reklamacje zlozylam na piśmie, odpowiedz  dostalam na tzw. Gębę.  Zostal mi zaproponowany program dla klientów na których ta depilacja może nie zadziałać. Oczywiście Pani manager zapomniała wtedy wspomnieć że jest to tylko 10 zabiegów w cenie 35 zlotych za pache.  Po tych zabiegach jeśli nie będę zadowolona usłyszałem że mogę już nie przychodzić. Jest to śmieszne zważywszy na fakt że wydalam już tam tyle pieniędzy. Dlatego też pracownicy są traktowani przezemnie jak szmaty i niestety ale nie zmienie się wzgledem  do nich bo czuje się oszukana  i wyj:$&"& na hajs  przez ta firmę.  Nie polecam i nie chodzę tam z przyjemnością. Chodzę bo muszę bo tyle pieniędzy już w to wsadzilam a efektów brak.  Pracownicy nie mają ze mną miło i nigdy nie będą mieli. Za każdym razem dam tej firmie do zrozumienia że są oszustami, a odbije się to na pracownikach.

Gabriela

DepilConcept to międzynarodowa marka – obecni w Portugalii, Brazylii, Serbii i Polsce. Co ważne, na rynku są już 14 lat! Aktualnie posiadają 54 gabinety w kraju i już planują otwarcie kolejnych. Dlatego też z największą chęcią dowiem się czegoś o warunkach, jakie oferują pracownikom. Co powiecie o tamtejszym wynagrodzeniu? Jest już konkurencyjne?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DepilConcept? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Janosik

@bm Dziwna jest ta opinia. DepilConcept zdobył opinię dobrego pracodawcy więc czegoś nie rozumiem.

Dominika

@anonymous, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w DepilConcept? Wysyłałeś już swoje CV? @anonymous1, wątek dotyczy pracy w DepilConcept w Krakowie. Czy pracowałeś w tym miejscu? @Kass, a czy a nadgodziny nie było problemu z odbiorem dnia wolnego? Jesteś pewna, że w pracy w DepilConcept zdarzały się sytuacje noszące znamiona mobbingu? To bardzo poważne oskarżenie.

Jaka była płaca w tej firmie ?

anonymous1
@anonymous

W którym Salonie, w jakiej miejscowości ??

Zainteresowana

Przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu wspomagamy się opiniami osób już pracujących. To nic złego a jedynie pomaga.

Dlaczego jest taka rotacja pracowników w Krakowie? Chciałabym tam aplikować o pracę ale to mnie zniechęca, czy trzeba wpychać pakiety? Jak z chodzeniem na eventy ? Słyszałam że czasem w tygodniu trzeba po pracy pójść na event, nawet 3 x w tygodniu;/

Basia
@anonymous

Witaj, jest sporo osób które szukają swojego miejsca w zawodzie. Sa osoby które swoją pierwsza pracę, traktują jak ostatnią, są rownież takie które sprawdzają czy dane miejsce im odpowiada. Nie możemy oceniać miejsca poprzez pryzmat odczuć innych osób. Może zdarzyć się tak, ze przez to ze uwierzyliśmy komuś na słowo straciliśmy możliwość nabrania doświadczenia lub odnalezienia swojego miejsca w pracy zawodowej

Słyszałam że na Rakowickiej w Krk gorzej jest z atmosfera, ciągłe chodzenie na eventy, duży nacisk na sprzedaż i dlatego co 5 miesięcy jest nowy pracownik...

Aaaaa
@Kasia

Częścią pracy jest chodzenie na roznego rodzaju spotkania, eventy targi. Tam właśnie możemy się spotkać i przekazać co robimy i jakie mamy zabiegi. Godziny te są wliczane w godziny pracy. Atmosferę pracy tworzymy my i pracujące z nami osoby, więc to od nas zależy jak nam się w pracy układa.

Ja pracuję już 2 lata w DepilConcept. Praca w porządku, wykonuję zawód z pasją nie z obowiązku, lubię moje klientki, rozumiem metodę, więc potrafię wyjaśnić to także klientom i są zadowoleni. Ja mam sama wspaniała efekty, które pokazuje i się nimi szczycę. Nie trzeba wciskać pakietów, klient może płacić za każdy zabieg, ale każda szanująca się firma ma oferty pakietowe, które są korzystniejsze dla klienta. Uwielbiam moją pracę i ją szanuję, bo wiem, jak ciężko znaleźć dobre, ciepłe miejsce z milymi klientami.

Iza

Jestem pracownica Depilconcept Elbląg i zupełnie nie rozumiem opinii, która została wystawiona na temat właścicieli salonu w Olsztynie i Elblągu. Z tego co zdążyłam już zauważyć, a pracuje od otwarcia salonu, to jedynym zarzutem jaki mozna postawić właścicielom jest to, że są ludźmi, którzy dbają o swoich pracowników. Nigdy w żadnym z miejsc, w których pracowałam nie czułam się tak doceniana. Tutaj nie chodzi wylacznie o wyniki tylko o starania. W żadnym z miejsc nie czułam takiego wsparcia od strony pracodawcy jak tutaj np. W przypadku sytuacji gdy potrzebowałam czasu na naukę i go dostałam( w dodatku ze slowami, że mam się niczym nie przejmować, a wszystko wywrocilo się przeze mnie do góry nogami!) ... Czuję, że mam możliwość rozwoju, pracuje w fajnej atmosferze - bez stresu, z uśmiechem na twarzy. Każde osiągnięcie jest zauwazane i chwalone co dodaje wiele motywacji. Klientki salonu są zadowolone i widzą efekty, wszystko szczegółowo wytlumaczone jest na pierwszej wizycie i Panie dokładnie wiedzą czego się spodziewać, więc nie spotkałam się jeszcze z sytuacją żeby Pani była niezadowolona. Sama obserwuje swoje efekty, ponieważ mamy możliwość korzystania z zabiegów i nikt mi nie powie, że metoda nie działa. Zarobki są dobre i rzadko spotykane w takiej wysokości w zawodzie kosmetologa. Jeżeli chodzi o czystość salonu to tak jak wszędzie należy to do obowiazkow kosmetologa i wywiazujac się z nich nie ma z tym problemu. To my dbamy o porządek stanowiska pracy i zawsze jest czysto, co zresztą można poczytać w komentarzach klientek salonu :) tak więc z mojej strony? Jeżeli ktoś chce być doceniony, rozwijać się, pracować w przyjemnej atmosferze, czuć wparcie ze strony właścicieli i przy tym dobrze zarabiać to bardzo polecam DC Olsztyn/Elbląg. Osobiście uważam, że nie ma lepszego miejsca do pracy dla kosmetologa, bo sama praca jest super już nie mówiąc o tym, że takich pracodawców można szukać że świeca. Polecam, polecam, polecam!

Paula

Polecam pracę w Depilconcept Olsztyn/Elbląg. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak życzliwych i pomocnych osób jakimi są Właściciele. To co liczy się najbardziej to zaangażowanie. Jeśli widzą, że zależy Ci na pracy, przychodzisz z uśmiechem i potrafisz przekazać swoją pozytywną energię to już większa część sukcesu ???? Zarobki są bardzo dobre, zasady zatrudnienia od początku jasne i przejrzyste. Zaangażowanie jest dodatkowo nagradzane. Właściciele inwestują w bardzo ciekawe szkolenia. Jeśli zrozumiesz na czym polega metoda, jak działają zabiegi to nie będzie problemu z niezadowolonymi klientkami- wystarczy wszystko wytłumaczyć na pierwszej wizycie. A metoda działa super, mogę pokazać na moim przykładzie- miałam 5 zabiegów, wcześniej goliłam się co 2 dni, teraz 1-2 razy w miesiącu. Zniknęły podrażnienia, skóra zyskała na jędrności i elastyczności. A włosów ubyło już o ok. 70% Jestem prawdziwym pracownikiem, jeśli ktoś ma więcej pytań to z chęcią mogę podać prywatnego maila lub telefon i odpowiedzieć.

marta
@Paula

Dzień dobry, ja chętnie z Panią porozmawiam. Mogę prosić o kontakt - martusia-379@wp.pl

Paula
@marta

Niestety pokazuje mi się komunikat, że taki adres email nie istnieje. Podaje swój i czekam na pytania plina23@gmail.com

Depil Concept Olsztyn Nie polecam!!!

Depil Concept w Olsztynie nie polecam!!! Szkoda czasu jeśli lubisz marnować czas to możesz spróbować!!! Zarobki nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Właściciele i manager traktują kosmetologa jak śmieci. Liczy się tylko ich zdanie. Brak przestrzegania zasad BHP,dziwne że sanepid pozwolił na otwarcie. Duża rotacja pracowników. Dziwie się jeszcze,że klientki tam przychodzą. Chora atomsfera. Właściciele i manager wciskają klientkom pakiety,które są drogie oraz metoda nie działa!!!Jednym słowem oszuści,nie odprowadzają składek oszukują Państwo na podatkach!! Umowa zlecenie kilkunasto stronna jakieś śmieszne zapisy o karach pieniężnych!! Już dawno powinni zamknąć ten salon. NIE POLECAM!!!

Duża rotacja pracowników, więc nie zdziw się, że klientki będą co chwilę wypytywać dlaczego tak się dzieje. Fakt faktem, albo skulisz głowę, albo pozostawi to na twojej psychice trwały ślad. Dodatkowo wiele niezadowolonych Pan, którym bedzie trzeba mówić, że wszystko będzie dobrze, mimo że zazwyczaj nie będzie. Tłumaczenie się nawet, jeśli nie ty wykonywałaś te zabiegi i mimo że jesteś dopiero nowa. Da się zarobić, ale trzeba mieć gadane i potrafić wciskać oraz nie być słabą psychicznie. Polecam jeśli chcesz zdobyć doswiadczenie.

Bebe

Ja uważam, że się tam pracuje bardzo dobrze. Nawet można połączyć studiowanie z pracowaniem wystarczy chcieć i się starać. Wiele się można nauczyć, co przyda się na przyszłość. A zarobki są całkiem przyzwoite w porównaniu do innych salonów kosmetycznych i po jakimś czasie można liczyć na umowę o pracę, choć teraz na zlecenie zarabia się więcej ;) Ja polecam. Warunki komfortowe, jak u Pana Boga za piecem.

gosc

Również pracowałam w Salonie DepilConcept w Krk i czytając niektóre wypowiedzi cięzko mi w to uwierzyć. W porównaniu do poprzednich miejsc pracy uważam, że naprawdę warunki były dobre. Oczywiście zdarzały się sytuację, że klientka nie miała takich efektów jakich oczekiwała ale tak się dzieje przy każdej metodzie. Jeżeli chodzi o atmosferę to nie mogę powiedzieć złego słowa na właściciela. Zawsze można się było dogadać. Nie było nigdy takiej sytuacji, że manager był na nie i temat zamknięty. Wszystko zależało od zespołu i od tego jak kto się angażował w pracę. Jeżeli chodzi o sprzedaż pakietów to byłam informowana na rozmowie na czym ta praca polega. Nie należało to do łatwych dlatego też zrezygnowałam. Lepiej się czuje wykonując zabiegi ale są tam dziewczyny, które już dosc długą pracują więc co kto lubi. W innych salonach są naprawdę gorsze warunki. Co do wynagrodzenia to uzależnione od tego ile się wypracowalo tak jak w większości gabinetów kosmetycznych.

polecam

Wypowiem się nieco w inny sposób... Procowałam w jednym z salonów Krakowie, kiedy był jeszcze tylko jeden, a drugiego początki. Pani właścicielka naprawdę w porządku. Można z nią na każdy temat porozmawiać. W porównaniu z moimi poprzednimi pracodawcami to nie mogę złego słowa powiedzieć. Oczywiście pieniądze mogłyby być większe, ale przy wysokich obrotach wypłata była dla nas też wyższa. Efekty samej mi się jeszcze utrzymują, a nie pracuję już dość długo, więc metoda sprawdziła się u mnie. Pamiętam też wiele zadowolonych klientek. Co do sprzedaży... tak to element pracy. Ale od początku byłam o tym informowana, więc wiedziałam na co się decyduję. Dzięki temu też można było więcej zarobić, wiec to dla mnie na plus. Do tej pory utrzymuję kontakt z dziewczynami z innych miast, które poznałam na szkoleniu i niektóre z nich jeszcze pracują i dobrze się mają. Ja zrezygnowałam z własnej woli, bo dostałam inną propozycję, ale polecam innym. Można się dużo nauczyć i nie tylko wiedza na temat zabiegów przydała mi się w mojej teraźniejszej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DepilConcept - Piaseczno

• Jak się pracuje w DepilConcept?

Zobacz opinie na temat firmy DepilConcept tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DepilConcept?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DepilConcept