Opinie o InCPraca.pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy InCPraca.pl. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InCPraca.pl o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InCPraca.pl w Warszawa

Nie wypłacają! Nie polecam. Kontakt z nimi nic nie daje. Nie współpracujcie z tą agencją!

InCPraca.pl radzi

Jeśli nie otrzymałeś wynagrodzenia. Wejdź na konto incpraca.pl i sprawdź historie zatrudnienia. System posiada opcje zgłoś reklamacje. Zapraszamy także do kontaktu bo nie ma opcji nie otrzymać wynagrodzenia za prace.

InCPraca.pl radzi Nowy wpis

Czy w firmie InCPraca.pl są regularne szkolenia pracownicze?

Iza

Płacą w InCPraca na czas? Nie ma żadnych problemów z kasą? Ktoś wstawił wcześniej dość niepokojącą informację. Jest się o co martwić?

Gosia Nowy wpis
@Iza

Jest o co się martwić ponieważ (usunięte przez administratora) i nie płaca na czas a stawku bardzo zaniżają są bardzo nie wiarygodni nie polecam !!!!

Konsutant Personalny Nowy wpis
@Gosia

Dzień dobry, mogę prosić o więcej informacji na ten temat? W jakim zleceniu brała Pani udział? Stawki nie są zaniżane, są zgodne z regulaminem oraz z umową.

Konsutant Personalny Nowy wpis
@Iza

Dzień dobry, nie ma się o co martwić. Wszystkie wypłaty są realizowane w terminie - oczywiście musi Pani dopełnić w odpowiednim czasie wszystkie formalności, przesłać ewidencję czasu pracy oraz zatwierdzić rachunek. Pozdrawiam.

Kamila

A macie może staże?

@Kamila

Mamy w ofercie staże w dziale IT i dziale DOK, Handlowy. Zainteresowane osoby proszę ab zgłaszały się do Mateusza Pedryc dp1@incpraca.pl 792014932

Patrycja

A praca dorywcza jest na jakiej umowie ?

Konsultant Personalny
@Patrycja

Umowa zlecenie :)

Doradca Personalny

Rozmowa telefoniczna Rozmowa w biurze

Pytanie o doświadczenie Pytanie o umiejętności miękkie Jak mogę wzbogacić zespół? Co mnie wyróżnia?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Nina

Może wiecie czy agencja posiada w swoich ofertach prace zdalne, lub dorywcze z dopasowaniem godzin pracy?

Konsultant Personalny
@Nina

Posiadamy w swoich ofertach prace dorywcze na umowę zlecenie, z dopasowaniem godzin pracy nie ma problemu.

Jolka

Jeśli nie płacą to z pewnością nie mają za co płacić. Firma ma bardzo dobrą opinię pracodawcy i nie pozwoliłaby sobie na takie działania niezgodne z prawem.

Iga

Bardzo dobry pracodawca więc nie ma co liczyć , że na forum będą wpisy

Tomson

Bez zastrzeżeń. Jasne i czytelne warunki. Będę korzystał.

Patryk

Z jakiego powodu nie korzystacie z forum? Liczyłem na informacje.

adam

wszystko ok, kasa na czas - to najważniejsze

grrrr

tragedia... zaczynając swoje zlecenie i idąc w poniedziałek do pracy Panie odesłały mnie do domu. To samo powtorzylo sie nastepnego dnia pomimo iż rozmawiałam z konsultantką incpraca, gdy zadzwonilam po raz kolejny pani mi powiedziala ze tej pracy juz nie ma chociaz miala byc do konca wrzesnia. straszne zamieszanie! nie wiedzą co robią! nie polecam!

Chętny do pracy

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

weezer

dają radę ze stawkami, 15zł/h za godzine to nie jest zla pensja jak za prace w sklepie.

Chan Krymski

Bardzo fajna agencja. Podobają mi się przede wszystkim takie "złote strzały" - jakieś prace na jeden dzień za o wiele więcej niż zwykłe zlecenia. do tego zwykle w weekendy. W sam raz, żeby sobie dorobić do wypłaty. I to, że sami o tym informują. Minus to rzeczywiście późno pieniądze.

dagmara

nie wiem jak inne prace ale inwentaryzacje są w porządku. polecam .

Ola

Plusem jest to ze bierzesz te zlecenia ktore ci pasuja, wyplata pozno ale terminowo

Bozenka

Bardzo fajnie się pracuje, szkoda tylko, ze ostatnio malo zlecen w Biedronkach... Pozdrawiam i zdrowka zycze.

Jest ok, polecam, mają coraz więcej fajnych ofert:)

himan

sympatyczna firma, zawsze przyjaźnie nastawieni. można przyjść, pogadać jak z człowiekiem.

Mati G.

wszystko ok! długi regulamin ale chociaż jasny!

Zostaw merytoryczną opinię o InCPraca.pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InCPraca.pl?

Kandydaci do pracy w InCPraca.pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InCPraca.pl
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • żwirki I Wigury 93 lok. 3066
    02-089 Warszawa