counter
3 11 59 5 1
zadowolony Nowy wpis

Dobry pracodawca i fajna atmosfera w pracy więc spokojnie polecam firmę.

An Nowy wpis

Dużo projektów, dużo pracy. Na pewno nie dla ludzi którzy szukają spokojnego grajdołka. Z drugiej strony praca po godzinach sporadycznie, zwykle gdy są dopinane projekty. Na pewno można się dużo nauczyć, no i super ludzie.

F. Nowy wpis

Pracowałem w OSP/Eversis kilka lat i moja opinia jest pozytywna. Zdobyłem dużo doświadczenia i spędzony tam czas uważam za dobrze wykorzystany. Plusy: - wsparcie kolegów - praca w ustalonych godzinach, nadgodziny sporadycznie - luźna atmosfera, brak barier w kontakcie z przełożonymi - ciekawe projekty Minusy: - zwykle praca w co najmniej 2 projektach, czasami konieczność przełączania się w ciągu dnia pomiędzy projektami - były okresy, kiedy do zespołu dołączali słabi ludzie i trzeba było za nich robić robotę Wynagrodzenia adekwatne do rynku, może nie tyle co w raportach Hays, ale porównywalne do zarobków znajomych w innych firmach.

Tak1Nie2
pacman

Firma od ponad roku funkcjonuje pod nazwą Eversis. A teraz w kilku punktach: - wynagrodzenia poniżej rynku. Firma wierzy, że widełki podawane w branżowych ogłoszeniach to fikcja i nikt tyle tak naprawdę nie płaci. Sami oczywiście podają widełki, ale tylko jako wabik. - stawka którą usłyszysz, bo negocjacjami się tego nie da nazwać, już z Tobą zostanie. Po podpisaniu umowy nikt się już Tobą nie interesuje i nie łudź się że będzie jakaś rozmowa na temat stawek choćby po roku. - praca zdalna przestała tam istnieć. Niby jest, ale utrudniona formalnościami do granic. Masz być na miejscu i ma być nad Tobą kontrola. - projekty prowadzone chaotycznie, będziesz wykonywał/a obowiązki wykraczające poza Twoje stanowisko. - będziesz miał/a tyle rozwoju ile się porozwijasz w swoim wolnym czasie. Praca ze starymi technologiami, nowe zobaczysz jak je zaproponujesz i wdrożysz. - firma ma przedmiotowy stosunek do Ciebie - nie jesteś pracownikiem, tylko zasobem firmy. Parą rąk i zbiorem umiejętności (j/w. nabytych we własnym zakresie), które chcą zaoferować swoim klientom. Dowiesz się jako ostatni/a jakie mają wobec Ciebie plany, nikt nie będzie pytał Cię o zdanie. Na plus: koleżeńska atmosfera w zespołach i dużo fajnych ludzi, choć pewnie niewiele z tego jest już aktualne. Sporo osób odeszło lub zostało zwolnionych w wyniku cięcia kosztów.

Tak17Nie1
bingobongo
@pacman

Zgadzam się ze wszystkim. Zmuszają cię również do pracy w weekendy

Tak3Nie2
BB Nowy wpis
@bingobongo

Ja usłyszałam że z racji sytuacji będą mniejsze pensje.

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PM

Pracowałem w Eversis kilka lat jako web developer. Tu kilka uwag z mojej perspektywy: - przyjaźni ludzie, chętnie dzielący się doświadczeniem, - luźna atmosfera, wyjazdy integracyjne, firmowe wigilie, grille, - ciekawe projekty, w tym duża część dla branży kosmicznej (ESA), - dobry podział pracy - w zespole każdy ma swoją rolę: developerzy, testerzy, graficy, analitycy, dev ops, ..., - duża elastyczność jeżeli chodzi o rodzaj umowy (UoP/UoD/B2B), godziny pracy czy pracę zdalną, - dostęp do szerokiej bazy kursów na Udemy, - brak potrzeby pracowania po godzinach (chyba że się chce, bo w moim przypadku sytuacje awaryjne zdarzały się sporadycznie), - traktowanie pracowników na poziomie (brak patrzenia na ręce / monitoringu - ważne, żeby praca była wykonana), - liczenie się ze zdaniem pracowników, dotrzymywanie danego słowa, - zarobki i podwyżki negocjowane indywidualnie, - brak rozbudowanego działu HR (co ma pewne minusy, ale przede wszystkim oszczędza sztywnych korporacyjnych reguł), - w wielu projektach wprowadzane są nowoczesne frameworki i narzędzia, ale większość webowych projektów bazuje na topornym CMSie, - bardziej doświadczeni pracownicy często przełączają się między dwoma, trzema projektami. Ogólnie praca bardzo satysfakcjonująca i rozwijająca. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Tak4Nie4
Kandydat

Czy ktoś może napisać jak wygląda atmosfera, praca, zarobki? Widze, ze szukaja sporo osob do pracy.

Mike
@Kandydat

Bo sporo ludzi odchodzi... ogólnie to jaja tam sie dzieją

Tak4Nie1
@Mike

Co masz dokładnie na myśli?

Emilia
@Mike

Sugerujesz, że w Outsourcing Partner nie wszystko jest okej. Ale nie podałeś żadnych konkretów. Co się dzieje w firmie? Co jest nie w porządku?

A.
@Kandydat

Hej, @Kandydat szukają ludzi bo inni masowo odchodzą. Z mojej strony: Atmosfera - w porządku, pracowałem w gorszych firmach, znajdą się tacy, którzy chętnie pomagają. Natomiast nie brakuje osób, które mają Cię w czterech literach. Praca - o co konkretnie pytasz? Technologie? Jak nie zamierzasz rwać włosów z głowy z powodu kręcenia bata z g. to praca nie dla Ciebie. Jak nie będziesz walczył o swoje to wyciągną z Ciebie tyle ile się da za (usunięte przez administratora) Ogólnie panuje chaos, Czeski film? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zarobki - najniższe w branży IT, może dlatego co miesiąc ludzi coraz mniej w firmie. Ogólnie nie polecam. Może faktycznie czas na zmiany? Najgorzej jak pracownik się zasiedzi... Moja ocena 2/5

Tak5Nie1
Franek

Jak jest dobrze to nawet konkurencji trudno znaleźć argumenty do złośliwych wpisów?

@Franek

Jakieś konkrety?

Tak2Nie
$$$

Co z tymi zarobkami ktoś wie?

...
@$$$

Developerzy zarabiają mocno poniżej rynkowych stawek warszawskich...

Tak10Nie
Były

Firma na start jest spoko, ale rozmowa to jedno realia drugie. Można poznać jak pracuje się w większych projektach, elastyczne godziny pracy, słaby menagement , nie docenia pracowników

Tak4Nie
Mike
@Były

Cała prawda w jednym zdaniu. To co w ofercie i na rozmowie nijak ma sie do reliów... Projekty są bardzo haotycznie ciągnięte ( nie uzyje słowa prowadzone )

Emilia

Interesuje mnie praca w Outsourcing Partner, dlatego też szukałam informacji o tej firmie w sieci - niestety, bezskutecznie. Dlatego pomyślałam, że może to właśnie tutaj znajdzie się ktoś, kto mi pomoże. Jestem ciekawa, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć na samym początku. Wiecie to może?

...
@Emilia

Z tego co wiem, to nie ma narzuconej umowy. Wszystko można dogadać.

Tak1Nie1
vvt
@Emilia

Albo dostaniesz minimalną krajową i reszta na dzieło, albo B2B, ale nie licz na kokosy...

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w Outsourcing Partner są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

vvt
@Pytanie

Jest parcie między ludźmi na liderów, po czym są załadowani pracą... a sama atmosfera w firmie nie pomaga... pare lat temu atmosfera była spoko, obecnie każdy gra na siebie, sporo ludzi odchodzi, albo są zwalniani bez podania przyczyny (mowa o bardzo wartościowych ludziach) a przyczyną jest znalezienie tańszych pracowników

kandydat

Firma Eversis bo tak się obecnie nazywa po rozmowie i obietnicy informacji zwrotnej ucięła kontakt. Zapewne kwestia wynagrodzenia:). No ale cóż inni doceniają pracownika i proponują jasne zasadzy zarówno rekrutacji jak i wynagrodzenia.

Tak4Nie
@kandydat

A na jakie stanowisko aplikowales i jaka stawke zaproponowales? Sam szukam obecnie pracy i zastanawiam sie nad aplikacja do firmy

Igor

Bardzo dobra firma co potwierdzają opinie w internecie, super praca.

Tak1Nie4
@Igor

Igor, możesz coś więcej napisać?

TakNie

Co powiecie na temat zarobków w Outsourcing Partner? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Janusz

Czy jest jakiś powód tej ciszy ?

Ok :)

Mark

To jesteś w błędzie :)

$$$

Myślalełm, że ty wiesz wszystko o tej firmie.

Mark

Skąd mamy wiedzieć?

$$$

A co z tymi zarobkami???

Zostaw merytoryczną opinię o Outsourcing Partner - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Outsourcing Partner
3/5 Na podstawie 11 ocen.