AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębica.

Major
@Administrator

Zmiana lokalizacji i lepsze warunki pracy. Dla osób z doświadczeniem szczególnie automatyka, robotyka, konstrukcje 3D.

Lopis

Ale wybacz, bo jesli to stawka za zycie delegacyjne (podroze Pon - Pt do klienta, na uruchomienia, itd.), to jest to smiesznie mala kasa wg mnie.

TipTop

Tak, takie są stawki jeżeli ma się doświadczenie, a nawet jak się go nie ma to za chęci do nauczenia się i pokazania, że się jest wytrwałym i ambitnym. Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie od tego co się robi i jak się to robi. Co do czekania na wypłaty przez 3 mc to jakaś jedna wielka bujda człowieka, który mało robił, a dużo szczeka i się domaga. Za nic nie robienie i udawanie, że coś się robi to nikt o zdrowych zmysłach długo nie będzie płacił i to tolerował. P.S - każda Firma ma swoje wady i zalety więc nie każdemu dogodzi - jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

lopi

jakas aktualizacja ? dali ogloszenie za 6000 - 6500 brutto na automatykow. czy naprawde az tak szokujaco duze pieniadze tam sie zarabia ? chyba, ze to zaplata za prace w ciaglej delegacji ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES