Weldstal

Wałbrzych

Opinie o Weldstal

Były spawacz

po około roku Ci panowie są mi dłużni 3850 PLN wiec gorąco nie polecam.

tolek banan

Haha! 400 ton konstrukcji! Przypuszczam , ze to napisal pan ciacho. On czesto mowil o takich kontraktach jak kiedys podaumowalem jego wypowiedzi z tygodnia to mi wyszlo 800 ton!

Pracowalem, oszukali mnie

Tu jest wiecej opini o tych trzech panach ktorzy zmienili nazwe spolki i adres. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,993773 Niestety tylko tyle sie zmienilo.

były pracownik

Czekamy na przelew,jutro,jutro,jutro i tak w kółko. Wszystko się zgadza?

Potwiedzam, czekamy na pieniądze.

były pracownik

Podobno znowu nie mają chłopaki wypłat,ale nowy nabór dla spawaczy się pojawił. Szukają nowych naiwnych?

Były pracownik????

Jestem byłym pracownikiem początki w tej firmie były na obiecujące płacili na czas nie można było złego słowa powiedzieć a od trzech miesięcy spóźniają się wypłatą i co tydzień obiecują że wszystko już jest pod kontrolą i płatności będą na czas kłamią pracownika prosto w oczy a pracownicy wieża w ich kłamstwa w ogóle ludźmi się nie przejmują i płacą po 500 zł i nie wypłacają wypłatyna czas dla mnie firma kogucik zalecam omijanie jej szerokim łukiem dawne PMG banda złodziei i oszustów

niestety niewolnik

Nie polecam tego zakładu nie płacą kasy na czas, przez pierwsze 3 miesiace płacili normalnie i teraz czekamy już miesiąc na wypłaty,płacą na raty po 500 to jest po prostu kabaret...

@niestety niewolnik 07.06.2017 18:16

Oglądając kabaret,ludzie zazwyczaj się śmieją,a tam nie ma nic do śmiechu.

były pracownik

No i jak tam chłopaki,chętni,zainteresowani i zachwyceni? Kasa i robota jest?

aks

Uwaga nie płacą

przyszly pracownik

witam można sie dowiedzieć kto jest wlascicielem tej spółki ???

Pozytywny

Podobno ruszają dwie zmiany - roboty coraz więcej - oby tak dalej.......

Były pracownik WAMAG

A ja powiem tyle - ta firma mi pomogła - po upadku Wamagu zostaliśmy na lodzie - Weldstal dał mi zatrudnienie i płaci regularnie - a pierwsza wypłata nawet 2 tygodnie przed czasem ... jest kasa i firma sie rozwija.

wamag

witam serdecznie ta firma to wydmuszka . dawny PMG Świebodzice, który oszukał pracowników i dostawców . trzech cwaniaków próbuje na krzywdzie ludzi zrobić majątek.

Monter

Praca Wałbrzych- jak najbardziej ok, polecam

mocno zainteresowany

podobno podpisali kontrakt na 400 ton konstrukcji, płacą dobrze i terminowo. chcą zatrudnić jeszcze 20 osób. ja już się umówiłem na spotkanie. otwieraja kolejny oddział w wałbrzychu.

nowy

Potwierdzam słyszałem już od kilku osób że jako nieliczni w okolicy mają robotę czy ktoś ma kontakt bo nie mogę znaleźć strony internetowej gdzie znajduje się zakład w Wałbrzychu ?

Tom
@nowy 19.10.2016 07:19

Koło ronala

Stary pracownik

Firma rozwojowa, z mozliwosciami. W okolicach mało firm ma robotę a u nas ciągle cos się kręci. Do pracy przychodzi sie zarabiać pieniądze i w tej firmie jest na to szansa.

Zostaw opinię o Weldstal - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weldstal