Opinie o Weldstal w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Weldstal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weldstal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weldstal w Wałbrzych

Renata Nowy wpis

Agencja goworking nie wypłaca mi zaległe wypłaty tylko dlatego że zrobiłem nie pochlebny komentarz o tej agencji. Pan koordynator Ukrainiec Petr Kulyk zagroził że nie dostanę wypłaty jeśli nie usunę mojego komentarza. Jak dzwonię z pytaniem kiedy dostanę przelew nikt nie odbierze nie mówiąc już by oddzwonić. Składam zawiadomienie do inspekcji pracy...Agencja nie wywiązuje się z umowy, nie posiada własnej strony internetowe, nie ma żadnych numerów kontaktowych.

Podwykonawca Opole Nowy wpis

Ci (usunięte przez administratora) wiszą mojej formie spore pieniądze już ponad 140 dni. Telefonów nie odbierają. My będziemy w najbliższym czasie sprawę zgłaszać do sądu. Innym też to polecam. Oszustów trzeba tępić bo samo pisanie o tym nic nie daje.

Witold Nowy wpis

Mnie również interesuje czy sytuacja poprawiła się? Warto starać się o pracę?

Były pracownik Nowy wpis

Jak tam chłopaki,zmieniło się na lepsze?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Weldstal spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Były spawacz

po około roku Ci panowie są mi dłużni 3850 PLN wiec gorąco nie polecam.

tolek banan

Haha! 400 ton konstrukcji! Przypuszczam , ze to napisal pan ciacho. On czesto mowil o takich kontraktach jak kiedys podaumowalem jego wypowiedzi z tygodnia to mi wyszlo 800 ton!

Pracowalem, oszukali mnie

Tu jest wiecej opini o tych trzech panach ktorzy zmienili nazwe spolki i adres. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,993773 Niestety tylko tyle sie zmienilo.

Czekamy na przelew,jutro,jutro,jutro i tak w kółko. Wszystko się zgadza?

Potwiedzam, czekamy na pieniądze.

Podobno znowu nie mają chłopaki wypłat,ale nowy nabór dla spawaczy się pojawił. Szukają nowych naiwnych?

Były pracownik????

Jestem byłym pracownikiem początki w tej firmie były na obiecujące płacili na czas nie można było złego słowa powiedzieć a od trzech miesięcy spóźniają się wypłatą i co tydzień obiecują że wszystko już jest pod kontrolą i płatności będą na czas kłamią pracownika prosto w oczy a pracownicy wieża w ich kłamstwa w ogóle ludźmi się nie przejmują i płacą po 500 zł i nie wypłacają wypłatyna czas dla mnie firma kogucik zalecam omijanie jej szerokim łukiem dawne PMG banda złodziei i oszustów

niestety niewolnik

Nie polecam tego zakładu nie płacą kasy na czas, przez pierwsze 3 miesiace płacili normalnie i teraz czekamy już miesiąc na wypłaty,płacą na raty po 500 to jest po prostu kabaret...

@niestety niewolnik

Oglądając kabaret,ludzie zazwyczaj się śmieją,a tam nie ma nic do śmiechu.

No i jak tam chłopaki,chętni,zainteresowani i zachwyceni? Kasa i robota jest?

aks

Uwaga nie płacą

przyszly pracownik

witam można sie dowiedzieć kto jest wlascicielem tej spółki ???

Pozytywny

Podobno ruszają dwie zmiany - roboty coraz więcej - oby tak dalej.......

Były pracownik WAMAG

A ja powiem tyle - ta firma mi pomogła - po upadku Wamagu zostaliśmy na lodzie - Weldstal dał mi zatrudnienie i płaci regularnie - a pierwsza wypłata nawet 2 tygodnie przed czasem ... jest kasa i firma sie rozwija.

wamag

witam serdecznie ta firma to wydmuszka . dawny PMG Świebodzice, który oszukał pracowników i dostawców . trzech cwaniaków próbuje na krzywdzie ludzi zrobić majątek.

Monter

Praca Wałbrzych- jak najbardziej ok, polecam

mocno zainteresowany

podobno podpisali kontrakt na 400 ton konstrukcji, płacą dobrze i terminowo. chcą zatrudnić jeszcze 20 osób. ja już się umówiłem na spotkanie. otwieraja kolejny oddział w wałbrzychu.

Zostaw merytoryczną opinię o Weldstal - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Weldstal?

Zobacz opinie na temat firmy Weldstal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Weldstal
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    58-100 Wałbrzych