Opinie o WF Sp. z o.o. w Dziećmorowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WF Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WF Sp. z o.o. w Dziećmorowice

Tomasz Frackowiak

Jestem właścicielem nieruchomości w której firma WF Sp. z o.o. nielegalnie korzysta z warsztatu i biura. Obecnie toczy się przeciwko nim postępowanie sądowe. Mam nadzieję, że już w tym roku sąd przydzieli im komornika który dokona eksmisji. Od początku wynajmowania ani razu nie zapłacili czynszu, a od ponad dwóch lat mają rozwiązaną umowę o najem i zajmują nieruchomość nielegalnie. Odnośnie budowy foodtrucków to radzę państwu nie dać się zmylić dobrym pierwszym wrażeniem i swoje pieniądze kierować gdzieś indziej. Osobiście widziałem jak przyjechało małżeństwo odebrać foodtrucka którego budowa była opóźniona o trzy miesiące po ustalonym terminie odbioru. Kobieta dosłownie zalana łzami mówiła że włożyli w to całe swoje oszczędności, a teraz minął im sezon letni. Podobno takich historii jest tam znacznie więcej. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Krystian

Zapraszam do rozmowy

Wiktoria

Jedyne co u widać to dwie negatywne opinie odnośnie tego, że podobno nie płacą za usługi. Faktycznie jest z tym tutaj taki problem, ktoś jeszcze go miał? Ciekawa jestem czy w podobnej sytuacji mogliby być również pracownicy?

Marina
@Klient

Nie pomogę niestety ale sama jestem ciekawa czy wszystko się wyjaśniło. Swoją drogą to firma pracownikom płaciła normalnie i na czas? Ktoś wie? Bo skoro tam pracowali to chyba jakieś wynagrodzenia musieli dostawać. Nadal zatrudniają kogoś?

Inez Nowy wpis

Hej. Jak rozwiązuje się sytuacja tej firmy? też widziałam ofertę dla przedstawiciela ale okazało się ze od firmy o podobnej nazwę, bo po WF jest jeszcze rozwiniecie. Tutaj ktoś jeszcze się zatrudnia? komentarze zdaja się być niejasne

Zmiana nazwy firmowej? Forum z przypadku mi wyskoczyło ale faktycznie tak jak sprawdziłem to jest jeszcze jedno tylko tam w adresie podany został Wrocław. To tu w zasadzie nikt nie pracuje już? w komentarzach była mowa o pracownikach. To gdzie ten warsztat tak w ogóle jest teraz położony?

K Nowy wpis

Nie wiem kto tam dokładnie pracuje może ktoś kto wie się wypowie? Umowy są na Wrocław bo mój przedstawiciel widział a siedziba jest w Dziecmorowicach dziwne..dużo negatywnych wpisów jest.. nie wiem czy ta firma jest wiarygodna czekam na odpowiedz był nawet wpis o pozwie zbiorowym Nie wiem kto tam dokładnie pracuje może ktoś kto wie się wypowie? Umowy są na Wrocław bo mój przedstawiciel widział a siedziba jest w Dziecmorowicach dziwne..dużo negatywnych wpisów jest.. nie wiem czy ta firma jest wiarygodna czekam na odpowiedz był nawet wpis o pozwie zbiorowym

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Krystianie czy oddali pieniądze? Chciałem z przedstawicielem z Niemiec zakupić kontener, ale te opinie zdecydowanie nie zachęcają.. A obiecałem pomóc. Proszę o odpowiedź czy warto współpracować z tą firmą, która teraz przedstawia się jako WFConcept

Ta działalność nie jest już prowadzona? w ten sposób przypuszczałem już kiedyś zważywszy na poprzednie komentarze. Aktualnie jednak widzę ze ostatnio zaczęły się pojawiać opinie osób zainteresowanych… pracą? czy tutaj można się jej w ogóle podjąć? A raczej jak wcześniej wyglądała?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WF Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Tomasz Frackowiak

AXENT
@Tomasz Frackowiak

UWAG FIRMA NIE PŁACI ZA USŁUGI TRANSPORTOWE

@Tomasz Frackowiak

Bardzo proszę o kontakt wszystkich co zostali (usunięte przez administratora) przez właścicieli aby złożyć zbiorowy pozew przeciw właścicielom !!!797538184 Krystian Jurczak

Krystian

Zapraszam do rozmowy

@Wiktoria

Tak - niezrobiony samochód, wzięta zaliczka i kropka. Szukam ludzi co właściciele zrobili w butelkę, chcemy z kancelarią adwokacką złożyć pozew zbiorowy przeciw właścicielom nie firmie tylko właścicielom!!! Mój numer 797538184 Krystian Jurczak

@Krystian Jurczak

właśnie przeczytałam, że u Ciebie to od 2018 już się dzieje... Ten pozew zbiorowy cokolwiek da? Z opisu wynika, że to sytuacja nie do przeforsowania jest. Zastanawiają mnie też ci pracownicy, skoro to widzą to czemu tu jeszcze są?

@Wiktoria

No jasne że tak- odpowiedzą jako osoby nie jako firma. Jeśli nadal będą się uchylać od zapłaty to zwyczajnie pójdą siedzieć-!!!. Wstępnie konsultowałem się z TVP z Jaworowicz i jeśli nadal będą trudności to będzie nagranie reportażu.

@Wiktoria

Pracownicy są wymieniani jak rękawiczki. Ci co tam pracują dłużej jedni wiedzą i kryją właścicieli !!! a inni dopiero po ostatniej interwencji przyznali się, że wiedzieli, iż właściciele mają długi- ale że nie aż takie ( Pani Kornelia pracująca jako sekretarka)- mam w posiadaniu nagrania.

Klient
@Krystian Jurczak

Witam czy sprawa się wyjasnila? Nie wiem czy nawiązywać współpracę z ta firmą czytam wszędzie opinie i wydaje się być bardzo niewiarygodna

Marina
@Klient

Jestem tu przypadkiem, ale wątek tych kontenerów zaciekawił, zwłaszcza, że ludzie ostatnio cos zaczęli się nimi interesować. chciałem spojrzeć jako kto można pracować i wyszło, że kiedyś handlowca do siebie szukali, ale to było to lata temu, teraz w ogóle były jakieś przyjęcia? z tego handlu jestem ciekaw ile można wyciągnąć. Jest tu jakiś przedstawiciel i by napisał?

Czy tamten wspomniany kontener został ostatecznie zakupiony? I jak obsługa zamówień teraz wygląda? z rok temu ktoś pisał o rotacjach, czy one dalej występują? nie udało mi się odszukać w miarę aktualnego ogłoszenia stąd ciekawość

Krystian Jurczak

Witam. Firma WF a dokładnie panowie Waldemar Frąckowiak jak i Arkadiusz Frąckowiak ojciec i syn to (usunięte przez administratora) jakich mało. Mianowicie 4 lata temu a dokładnie 2018r firma zobowiązała się do wykonania zabudowy na samochodzie typu Foodtruck. Samochód miał zjechać tego samego roku na sezon letni, niestety wszystko się odciągało a Panowie cały czas wyciągali kasę na materiały jakie były potrzebne, aby zakończyć inwestycję. Niestety człowiek bardzo naiwny i dał się złapać na nieuczciwych ludzi, płacił i czekał, prace na samochodzie postępowały ale..... no właśnie ale, samochód skończony!!!!! no, ale nie tak jak w zamówieniu i na dodatek cena końcowa podniesiona o 20tyś ( jako zamawiający zmieniłem materiały i dlatego cena musiała wzrosnąć- taka wiadomość od właścicieli firmy). Sprawa trafiła do Sądu- wygrana w Sądzie, firma ma zwrócić zaliczki wraz z odsetkami. Człowiek się ucieszył ale...... znowu ale, firma niewypłacalna, nic nie mają, komornik nie ma co zająć, firma wszystko co posiada to papier że jest firma i tyle. Przez 4 lata batalia o to aby (usunięte przez administratora) oddali pieniądze, różnego rodzaju ugody wysyłane do właścicieli, niestety firma nie ma kasy, nie mogą zrobić nowego samochodu w ramach wpłaconych zaliczek. lata batalii o to ,aby odzyskać zaliczki lub choć w tej cenie zrobili samochód. Niestety zawsze jest coś .... choroba mamy, choroba właścicieli, ktoś ich zrobił w konia, ktoś nie zapłacił za pracę, szpital, wypadek samochodowy itp. Wymówek ogrom już sam nie pamiętam wszystkich. Rozmowa z pracownikami wskazuje, iż firma sobie wyśmienicie daje radę, zamówienia są, pieniądze też, ale wypłacalność NIE!!!!!!!!! Niestety komornik bezradny, sprawa zostanie umorzona przez niewypłacalność , ale tak czy siak sprawa trafi do prokuratury dolnośląskiej. Założono firmę tak, aby nie było z czego wracać kasy naiwnym ludziom takim jak ja. Udziałowcami z mojej wiedzy zdobytej w firmie od pracowników jest księgowa co bardzo sprytnie upłynnia pieniądze. Prawo polskie chroni spółki komandytowe!!!!!!!. Na dzień dzisiejszy firma ma dług w stosunku do mojej osoby 70 tyś zł. Z tego co wiem jest wiele osób co dało się nabrać tym oszustom. Jeśli ktoś został (usunięte przez administratora) przez tą firmę bardzo proszę o kontakt w celu złożenia łączonego pozwu!!!. 797538184Krsytian Jurczak

Sophia
@Krystian Jurczak

Czy już jest wszystko w porządku? Chcemy kupić kontener z ebay-de a nie chcemy mieć problemy….. mgf Sophia

Jaki jest styl zarządzania w WF Sp. z o.o.?

Jak wygląda sytuacja teraz jeśli chodzi o współprace? Rok 2023

Uwaga na szefa złodzieja. Nie płaci za wykonaną pracę

@Anonim

Wszystkich (usunięte przez administratora) bardzo proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego na właścicieli 797538184 Krystian Jurczak

Zostaw merytoryczną opinię o WF Sp. z o.o. - Dziećmorowice

WF Sp. z o.o.