Stam-Stal

Wałbrzych

Opinie o Stam-Stal

miś

Możecie wejsc na strone internetową i zobaczyć, ale ja zawsze wchodzę tutaj i sprwdzam czy nie dodali jakis aktualnych ofert pracy, mam dośiwadczenie w branży wyrobów hutniczych, szukam obecnie pracy. wiecie jaka stawke oferują?

tereska

ja też poszukuję pilnie ich aktualnych ogłoszeń o pracę, myślę że będa bardzo dobrym pracodawcą z tego co się akltuanie zdażyłam juz o nich dowiedzieć. natomiast nigdzie niestety nie mogę zdobyć konkretnego info jak to u nich jest z pierwszą umową i ewentualnie na jakie pieniążki mogę na starcie i później liczyć, może wy mi napiszcie jak macie jakieś doświadczenia

edddie

Ja również byłbym zainteresowany praca w stam-stal, ale nie bardzo wiem jak do nich zaaplikować, może mi ktoś pomóc? Gdzie ja moge znaleźć ich aktualne ogłoszenia? W ogóle jak sprawdzane są tu kwalifikacje, jakiś dzien próbny, czy uwierzą na słowo? Jesteście zadowoleni z warunków, pieniądze sa na czas?

kammi

patrzę, że więcej pytań niż odpowiedzi :-( Są tu jacyś pracownicy, bo podpowiedzi bylych lub obecnych pracownikow to dla osoby przed rozmową kwalifikacyjną jedno z podstawowych i najbardziej pomocnych narzędzi przygotowawczych.Nie wiem jak mam postrzegać tę firmę, jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje? Jak wyglądają zarobki i umowa dla pracowników?

sammy

Firma "STAM" jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w hurtowym obrocie wyrobami hutniczymi. Firma oferuje pełen asortyment wyrobów hutniczych o charakterze uniwersalnym, tj. ogólnego przeznaczenia. W jego skład wchodzą takie wyroby hutnicze jak: blachy, kształtowniki, profile, pręty, rury, czy materiały spawalnicze.

jarek

Może ktos widział kiedykolwiek ogłoszenie, że stam-stal rekrutuje, bo na stronie mają formularz aplikacyjny, ale wolałbym najpierw przeczytać konkretna ofertę.

mad

Tez mi się wydaje, że stam-stal na rynku radzi sobie całkiem dobrze, ale nie wiem, czy to aby nie jest tylko złudzenie, może ktoś cos wie więcej?

Edward45

Podbijam, gdyż też jestem zainteresowany praca w stam-stal, a tutaj taka cisza, przeciez firma chyba dobrze prosperuje.

Antek

Naprawdę nikt nie wie jakie warunki obecnie oferuje Stam-Stal jeśli chodzi o pracę? Ludzie są życzliwi, pomocni, czy raczej wyścig szczurów.

Antek

Niemniej jednak wygląda, że Stam-Stal nadal działa, na swojej stronie mają nawet formularz aplikacyjny, pytanie tylko, czy warto tam pracować?

Niepracownik

Szczerze mówiąc nigdy nie pracowałem w tej firmie, ale widziałęm kiedyś ogłoszenia tej firmy w PUP-ie (dobrze ze nie zamieszczał facet (usunięte przez administratora).). Była sobie jaka niska stawka po jakims czasie (moze gora kilka tygodni albo i tydzien tylko) juz znowu ogloszenie ale z nizsza stawka. Akurat byl wtedy kryzys rok 2009 i chyba komus (usunięte przez administratora). W sumie z doswiadczenia wiem ze na forach raczej ludzie duzo prawdy tej negatywnej pisza o firmie i mysle ze wpisy opisuja prawde o tej firmie. (usunięte przez administratora) Facet swego czasu byl nawet dosc medialny w gazetach o nim pisali jaki to z niego super dzialacz sportowy itp..

ja2

Witam. Widzę że lubisz skoro piszesz o tej porze. Komu w ten sposób robisz dobrze:) sobie mi a może szefowi. Daj znac to będę częściej pisac żebyś robił to jeszcze lepiej.

ja

odpowiadam bo lubie i robie to dobrze pozdrawiam serdecznie

ja2

Witam. Prawda boli skoro wszyscy piszę głupoty to po co odpowiadasz?

ja

prezes nawet nie wie jakie tu sa głupoty wypisywane i nie on odpisuje a skad taka szybka reakcja , normalnie inteligentna osoba by sie domysliła że za kazdym razem przychodza na poczte powiadomienia o nowych wpisach i ze sa one monitorowane :)

ja2

Dobry jestes tak szybko zareagowac. Zostałes chyba juz nominowany do pracownika roku pamietaj żeby sie upomniec o premie za te wpisy. Coś mi sie zdaje ze to sam Prezes pisze te riposty:) Pozdrowienia

ja

a macie lepsza pracę ??? napewno tak i zarabiacie po 10 tysiecy miesiecznie hehe , pozdrawiam pracownik

Witam. Brawo dla (usunięte przez administratora). widzę że ktoś pana lubi jestem ciekaw co za to dostał/dostała chyba ze to ktoś bliski pisał:). Jeśli lubisz sprzatac,karmic psy,palic w piecu i odgarniac snieg to zapraszam chętnych do składania CV podczas rozmowy obieca ci wszystko co chcesz dobra kasa prowizja normalnie miodzio tylko czemu odeszło w ciągu ostatnich 5-6 lat prawie 60-70 osób. Powinien sobie postawic szafę jak w Misiu ( łubu dubu ......). Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników.

ja

co to za opowieści ja pracuje i nie narzekam , prowizja i pensja jest na czas , normalne warunki pracy , szef naprawdę w porządku złego słowa nie można powiedzieć a ludzi niezorientowanych terazniejszą sytuacja w firmie pozdrawiam serdecznie

Zdecydowanie zgadzm się z Bleee :) Potężna rotacja. Pracownicy sami się zwalniają! Beznadziejna firma, beznadziejne warunki pracy, brak możliwości rozwoju i awansu. Praca za grosze - nie wypłacone prowizje!!! Polecam firmę osobom które chcą zobaczyć jakiego szefa omijać :) Pozdrawiam wszystkich składających tam swoje aplikacje.

bleee

(usunięte przez administratora) POLECAM osobom które lubią wykonywać dodatkowe pracę ( np. szorowanie kibla). Na pewno nie zarobi się tam dużo. Brak możliwości rozwoju na swoim stanowisku chyba że w sprzątaniu i paleniu w piecu.

Zostaw opinię o Stam-Stal - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stam-Stal