Nw Solution Sp. z o.o.

Poznań

Nw Solution Sp. z o.o.

Opinie o Nw Solution Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktoria

@Szekla a skąd wiesz, że tak to właśnie w Nw Solution Sp. z o.o. wygląda? Nie są to zbyt zachęcające wieści, a dla osób, które rozważają wysłanie własnego cv, to konkrety na temat warunków zatrudnienia są najważniejsze. Czy sugerujesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia również swoim pracownikom?

Szekla

Współpraca z Panią Natalią to jedna wielka porażka. Jakikolwiek kontakt z nią jest praktycznie niemożliwy, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Swoją firmę utrzymuje z pieniędzy z niewypłaconych należności. Ludzie, radzę trzymać się z daleka od tej firmy.

Magda

Wiem jedno że tę co pisze dobrze opinię o tej firmie nigdy tam nie pracował! I nie prosił u Michaluk swoi pieniądze! Nie zna o tym pokoju na Polwiejska 16.6 gdzie człowiek siedzi całuj dzień że by na końcu jemu dali 200 zl i powiedzieli jedź do Ukrainy a my cię przelew zrobimy))) Mala cząstka z tego to: HTL-grudzień Gamix- październik, grudzień MDB- czerwiec!!!! 2017 Agma listopad, grudzień Wink-Chaus-listopad, grudzień Obrucz tęgo nie oplacony lokaly i skarbowka.

Felix
@AS 17.04.2018 10:38

A oczywiscie ostatni miesiac nie zaplaczil woda itp. Jesli dobrze pamietam ona znienila firme i od razu nie zaplaczil za gazu. Trzbea brac duzo kaucij 3000 zl jak najmniej.

Kacper.

Nie mam zastrzeżeń- to jest Agencja Pracy, znaleźli szybko 10 pracowników, którzy pracują do teraz.

Kasia
@Kacper. 14.03.2018 11:23

Ta? Od jakiego czasu? Bo teraz nie wszystkie dostali wypłaty za czerwiec 2017)) Chcę pan numer że by sprawdzić?

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

anonymous
@Administrator 24.02.2018 17:34

Dla czego mi takie miejsce pracy w którym nie będą placić

lilia

Nie polecam! (usunięte przez administratora) Oszukują łudzi!!!!!! обманывают людей! не работаете у них!

Kamil
@lilia 26.03.2018 13:53

Usuniente przed administratora??? Chyba ze Administratora pracuje dla Nw. Solution (Uk solution) ?

Liliana

Znalazłam firme przez strone.Pozytywnie polecam pracodawce- szybko znaleźli mi prace bez żadnych problemow. Jasne i czytelne warunki pracy dla osob z Ukrainy

Vova

Кидалово з зарплатнею, дуже великі затримки. При питаннях чому так складається ситуації дуже великий список відговорок

Władek

Firma oszukuje pracowników, nie opłaca się wynagrodzenie. Prezes, pani Michaluk, unika spotkań, nie odbiera komórki.

Sronas

Miła atmosfera . Dużo pracy

sefr

Pracuje tam wszystko ok

Zostaw opinię o Nw Solution Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nw Solution Sp. z o.o.