Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Zico

Fajna praca i spoko ludzie

Tromba

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów z danej branży, ale i dla pomocników się coś znajdzie. Jak się trochę poczeka to można złapać fajną ofertę, ale ogólnie na już też coś w miarę będzie

Zator

Wzorowa współpraca, jedna z najlepszych agencji, bardzo ciekawe oferty, zero problemów z kasą i zakwaterowaniem

Wyjazd w porządku. Jeździłem z różnymi agencjami i z Humanusem według mnie jest najlepiej.

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

acab

Problemem jest często rozłąka z rodziną przy wyjazdach na zlecenia za granicą, ale jak nie ma się zobowiązań - właśnie żony czy dzieci to łatwo zarobić dobrą kasę w niezbyt długim czasie. Ja byłem dwukrotnie i było wszyskto ok

Ajatollah

Witam wszystkich, chciałbym wyjechać do Niemiec, niestety mój niemiecki jest na bardzo słabym poziomie (znam tylko dość solidnie podstawy gramatyki, więc nie jest to nawet A1) i chciałbym to zmienić wyjeżdżając do pracy łącząc przyjemne z pożytecznym :) Czy ta agencja ma oferty pracy dla ludzi takich jak ja i jakiego wynagrodzenia mogę spodziewać się na takich stanowiskach (oczywiście nie liczę na kokosy)?

A.T

Witam , jak wygląda zakwaterowanie ? Czy pokoje są jednoosobowe czy kilku ?

Macias
@A.T

A to już zależy. Ogólnie zakwaterowanie spoko.

ares
@A.T

ja akurat w kilkuosobowym, ale spoko ekipa

ares

Jest dobrze, dobra praca, jest jej trochę, ale nie jest przesadzona.

Macias

Wiele się nauczyłem co pomogło mi w dalszej karierze, no a poza tym bardzo dobrze zarobiłem, polecam każdemu kto szuka stabilnej roboty.

jarek

według mnie ok, warunki do pracy w porządku

A.T

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe ? Pokoje są jednoosobowe czy kilku osobowe ?

Simonn

Fachowa pomoc, wszystko wyjaśnione zrozumiałymi słowami dla laika, zdecydowanie polecam.

Damos

Witam. Mam zamiar wyjechać za 2 miesiące i zobaczyć jakie zarobki tam są. Czy ktoś wie , jak wyglada praca montowanie mebli na jachtach itd ?

Frankie
@Damos

Kumpel robił przy meblach i jest zadowolony. Jedzie teraz jakoś na początku sierpnia znów.

Damos
@Frankie

To jest praca sezonowa czy na dłużej ?

nicco

Pracowałem i robota raczej ok, myślę że raczej pozytywnie niż negatywnie.

Michu

Zawsze najwyższa jakość i podtrzymywanie warunków umowy.

Frankie

Bardzo dobre oferty. Pracowałem i Polakami i z ludźmi z innych krajów. Ogólnie co do kasy wszystko ok.

DeViL

Ogólnie pracę mogę polecić. Dobre miejsce nie tylko jeśli chodzi o zarobki ale też możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Second

Pracę mogę polecić. Spoko umowa i dobre warunki mieszkaniowe.

Kamil

Jestem od początku czerwca i jest ok. Dobrze mi się tutaj pracuje.

Jurek

Znalazłem ich ofertę na Facebooku i już drugi wyjazd planuję. Jest ok, wszystko to co w ofercie pracy na miejscu się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH